Forum » Myślenice

Salony kosmetyczne - gdzie i co robic?

  • 29 sie 2016

    Nie polecam kosmetyczki w Holistic Day Spa. Zabieg wykonany chaotycznie, niedokładnie, nieestetycznie. Szkoda czasu i pieniędzy

    3 Cytuj
  • 11 wrz 2016

    ? Czy utrzymywanie lakieru hybrydowego dłużej niż 14 dni przesusza płytkę paznokcia? Mam zrobione pazurki pierwszy raz. Kosmetyczka używała marki Semilac.

    Cytuj
  • 12 wrz 2016
    Miriam napisał/a:

    ? Czy utrzymywanie lakieru hybrydowego dłużej niż 14 dni przesusza płytkę paznokcia? Mam zrobione pazurki pierwszy raz. Kosmetyczka używała marki Semilac.

    Nic się z paznokciami nie stanie

    1 Cytuj
  • 15 wrz 2016
    haemorrhagia napisał/a:

    Elit Studio, na Traugutta, chodzę od listopada i jestem bardzo zadowolona :) Płacę 70 zł, paznokcie są bardzo ładnie i starannie zrobione, u mnie trzymały się (o dziwo, aż!) ponad miesiąc!

    3 Cytuj
  • 15 wrz 2016

    Zależy kto ci robil

    1 Cytuj
  • 22 lis 2016

    Jeśli macie pewne zdolności plastyczne polecam samodzielnie kupić sobie lampę oraz spróbować zrobić sobie manicure hybrydowy. W sieci są dobre tutoriale. Sama od jakiegoś czasu robię i okazało się to wcale nie takie trudne jak wczesniej sądziłam.
    Jeśli chcecie natomiast wybrać się na jakiś zabieg na twarz to polecam New Life na Kluczborskiej w Krakowie:

    Jest to profesjonalny gabinet prowadzony przez lekarzy. Można zapisać się tam na takie zabiegi jak mezoterapia, osocze bogatopłytowe czy kwasy ( wszystko o wiele skuteczniejsze niż to co może dokonać kosmetyczka).

    1 Cytuj
  • 10 sty 2017

    Witam, jaki polecacie salon do wykonania zabiegu mikrodermabrazji? ?

    Cytuj
  • 14 sty 2017

    witam, naturalne kosmetyki, ktoś chętny, zapraszam priv, badz email agnieszka.agnieszkaz@wp.pl

    2 Cytuj
  • 24 sty 2017

    Witam,
    Szukam dobrego salonu bądź profesjonalnej sprawdzonej osoby w stylizacji rzęs. Kogo polecacie?

    Cytuj
  • 27 lut 2017

    Freestyle studio- gorąco polecam. Profesjonalne produkty, sprzęt i oczywiście pracownicy.

    1 7 Cytuj
  • 27 lut 2017
    basiulka2795 napisał/a:

    Witam, jaki polecacie salon do wykonania zabiegu mikrodermabrazji? ?

    Freestyle :) Nowo otwarty salon. Przemiła i profesjonalna obsługa. Ja gorąco polecam

    1 5 Cytuj
  • 27 lut 2017
    LadyM napisał/a:

    Freestyle studio- gorąco polecam. Profesjonalne produkty, sprzęt i oczywiście pracownicy.

    Dokładnie. Miła i fachowa obsługa. Co więcej każdy czuje się tam jak w domu

    1 4 Cytuj
  • 21 kwi 2017

    Witam,

    Potrzebuje profesjonalny makijaż na ślub, kogo polecacie?

    1 Cytuj
  • 22 kwi 2017
    qazwsx napisał/a:

    Witam,

    Potrzebuje profesjonalny makijaż na ślub, kogo polecacie?

    Angelika Tatka z Jawornika ma profil na fb z czystym sumieniem mogę polecić:)

    2 2 Cytuj
  • 23 kwi 2017

    Elit studio polecam z czystym sumieniem????

    2 5 Cytuj
  • 3 maj 2017

    Nie polecam Elit studio koło starego targu byłam na paznokciach wykonanie ich wygląda dramatycznie skórki mi wyrywano a nie obcinano , dzisiaj az rąk zamoczyć nie mogę takie mam rany wokół tego czegoś bo paznokciami nazwać sie tego nie da ;/ Pieniądze wzięte za nic byłam tam 1 i ostatni raz ;/ Ostrzegam Panie które tam nie były żeby potem nie żałowały tak jak ja zaczęłam żałować widząc efekt końcowy dramat!! ;/

    3 12 Cytuj
  • 25 maj 2017
    qazwsx napisał/a:

    Witam,

    Potrzebuje profesjonalny makijaż na ślub, kogo polecacie?

    Kinga Wilk z Myślenic -

    1 3 Cytuj
  • 25 maj 2017

    Witam,poszukuje jakiejś fryzjerki mobilnej do wykonania fryzury ślubnej, ktoś coś? ?;)

    Cytuj
  • 25 maj 2017
    Greta J. napisał/a:

    W Myślenicach dość słabiutko, polecam Kraków.

    Ja również... Moja żona korzysta z usług gabinetu SCM estetic (znajduje się przy ul. Grzegórzeckiej 67C/U14). Zauważyłem, że po każdej wizycie w nim jest piękniejsza, co jest jednoznacznym dowodem na to, że jest dobry!

    3 1 Cytuj
  • 26 maj 2017
    wojo_997 napisał/a:

    Ja również... Moja żona korzysta z usług gabinetu SCM estetic (znajduje się przy ul. Grzegórzeckiej 67C/U14). Zauważyłem, że po każdej wizycie w nim jest piękniejsza, co jest jednoznacznym dowodem na to, że jest dobry!

    Jak taka piękna to po co korzysta

    4 3 Cytuj
  • 3 lip 2017
    qazwsx napisał/a:

    Witam,

    Potrzebuje profesjonalny makijaż na ślub, kogo polecacie?

    Tylko i wyłącznie Kinga Wilk Make-up Artist ! Dziewczyna mega uzdolniona! Widac jak kocha swoja prace. Oddaje sie indywidualnie do kazdej klientki! Naprawde jest rewelcyjna! Bylam u niej kilka razy i za kazdym razem wykonala perfekcyjnie makijaz!!

    4 1 Cytuj
  • 5 gru 2017

    Polecicie jakąś makijażystkę najlepiej mobilną? ????

    Cytuj
  • 19 sty 2018

    Ja robiłam makijaż permanentny ust w Biotekpolska kolor po pewnym czasie jaśnieje i wygląda bardzo naturalnie ;)

    1 Cytuj
  • 19 sty 2018

    ja polecam salon kosmetyczny salon urody w Pcimiu nad delikatesami centrum, świetne Panie kosmetyczki :) doradzą, miła obsługa podejście indywidualne do każdej klientki polecam pozdrawiam:)

    3 Cytuj
  • 25 sty 2018

    Jeśli mieszkacie, bądź macie okazje odwiedzać Tarnowskie Góry, to polecam odwiedzić szczególnie derkomed.pl. Nie raz tam byliśmy na różnych zabiegach. Bardzo nam się podobało, atmosfera przyjemna i czuć rękę profesjonalisty.

    1 2 Cytuj

Odpowiedz