Forum » Myślenice

Już za rok wybory ...

  • 11 lut 2010

    Zamiast krytykować podajcie lepiej konkretnych kandydatów na radnych i do gminy CHYBA JUŻ NAJWYŻSZY CZAS zacząć kampanię pozytywną - pokazujcie konkretnych kandydatów, żebyśmy mogli ich poznać! Potem dochodzi do sytuacji, że startuje ze wsi np pięciu kandydatów z Bożej łaski, których nawet nie było na jednym zebraniu no ale partia (ksiądz proboszcz, rodzina itd) rzuciła go do walki. Co się dziwicie, że potem takie są skutki ?????
    To co robimy ranking kogo byście widzieli w przyszłej kadencji wśród radnych???
    Ja idąc po linii OSP obstawiam na Jana Podmokłego z Drogini, Tomka Wójtowicza z Osieczan, Edwarda Łapę z D. Przedmieścia.

    Cytuj
  • 11 lut 2010

    Proponuję całą obecną radę ,mają doświadczenie,pozałatwiali co mieli załatwić zawsze głosują jak chce władza więc szkoda marnować takie talenty!!!!

    Cytuj
  • 12 lut 2010

    Z tego wniosek, że obecna rada to sami idioci, karierowicze, złodzieje i nieudacznicy tak ????
    Kurde jak to łatwo panie Pesymisto tak wszystko negować. To zostań pan radnym i zrób porządek!!

    Cytuj
  • 13 lut 2010

    Masz racje Wieśniaku ! Idioci,karierowicze i nieudacznicy. Ja dodałbym do tego jeszcze to, że bez własnego zdania i jaj.
    A co do talentów - to może wybiorą się na casting do TVN.

    Cytuj
  • 13 lut 2010

    Mogłabym nawet zagłosować na Jana P. z Droginii. Pod jednym wszakże warunkiem.
    On sam albo Ty Drogi Przyjacielu Spoza Miasta wyjaśnicie mi dlaczego za jego kadencji dokonało się słynne "zniknięcie betonu na parkingu OSP w Droginii"?
    Czemu stał się jako radny wspólnikiem oszustwa bo przecież to mieszkańcy zostali wykręceni? Jeśli uda mu się odkręcić tą kompromitację to ... można się zastanawiać.
    A radny Edward? Dlaczego jedno z ważnych stanowisk w UMiG, na które nie było konkursu/naboru zajmuje osoba którą dobrze zna?
    Wuju - dobry był jako wioślarz. Jako radny jest naiwny i wierzy we wszystko co mu burmistrz powie.
    Ogólnie przynajmniej 90% rady do odstrzału.
    O dyrektorze Jacku, radnym Kazimierzu, Staszku-Poecie Od Świętej Deski, radnej Lucy, Jurku Co Się Bawił W Drogowca to szkoda nawet cokolwiek mówić.

    Cytuj
  • 13 lut 2010

    Drogi Wieśniaku albo ja jestem idiotą albo to miasto to kraj mlekiem i miodem płynący.Ale to przecież radni decydują i to oni głosują ,ilu miało odrębne zdanie?

    Cytuj
  • Marek Stoszek 13 lut 2010

    Ja ze spokojem śledzę Wasze dyskusje i niczym się nie przejmuję. Po prostu czekam jak grupa lokalnych patriotów ponownie wystawi pana Kota co prawda znany jest On z tzw szybkich kadencji ale to nie ma znaczenia gdyż to Kot wybawiciel i tylko On może nas uratować przed katastrofą np upadkiem meteorytu , szarańczą i czym popadnie.

    Cytuj
  • 13 lut 2010

    Zen
    Kot to już historia i dobrze o tym wiesz, więc nie mąć jak Cię lubię.:)
    Swoją drogą nieźle Ci musiał zajść za skórę że nadal boli...

    PZdr
    :)

    Cytuj
  • Marek Stoszek 13 lut 2010

    Miło słyszeć że ktoś mnie lubi z wzajemnością droga Greto! Ta historia absolutnie mnie nie boli a jedynie śmieszy i zapewniam Cię że na jej podstawie mógłbym opowiedzieć kilka innych naprawdę zabawnych. Przy okazji co po niektórzy mogliby się zaczerwienić. Pozdrawiam

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 24 lut 2010

    [quote=Milka]Witam wszystkie mamy!
    Ja już niedługo dołączę do Waszego grona i w związku z tym mam pytanie?
    Gdzie mogę zapytać o położną środowiskową? Jaką Panią polecacie z własnego doświadczenia, a jakiej lepiej unikać?
    No i czy w ogóle można wybrać położną, czy też jest ona przydzielana z tzw. urzędu?
    Będę wdzięczna za wszystkie uwagi i rady!

    Pozdrawiam ciepło mamy i ich bobasy:)[/quote]

    Panienka Milka napisała tu o szkopuł, któren jurz w rozwiazaniu z órzędu. Dla jasności ja opowiem.
    Widząc jako słurzba zdrowia pod Panem Leniwym w niewydolności na wczorajszym zebraniu rad óhwalono:
    "Staraniem Pana Burmiszcza óhwala się zatwierdza i podpisuje rze od dnia kolejnego,tego i tego, nadaje się Panowie Rada w pełnienie obowiązek jako pielęgniarki środowiskowe. Teraz raz za czas do karzdej z młodyk mam świerzo w upieczeniu zaprzyjdzie Pan Radny dla przyuczenia o podmyciu niemowlęcia i najedzenia go. Dyrzóry najsampierw we ten tydzień nadaje się Panom Edwardowi i Kazimierzowi jako przodującym w doświadczeniu niemowląt podmywania.
    Karzden radny na inspekcję do podmycia mus zabrać ze sobą gazete Pana Stanisława a kiedy po zakończeniu należy się odczytać młody mamie arytkuł z onej gazety w temacie inwestycja, dla zapamiętania
    pozdpisano i nakazano Pan Burmiszcz"
    tak óhwalono aby i do zapamiętania poprzed wyborem któren już zaniedługi czas, dlatego ja i wpisuje w ten wątek a nie tam gdzie napisano wpierw.
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • 24 lut 2010

    ALE ZDIAGNOZOWAĆ STULEJKĘ MOŻE TYLKO GRETA

    Cytuj
  • 25 lut 2010

    [quote=Greta J.]Mogłabym nawet zagłosować na Jana P. z Droginii. Pod jednym wszakże warunkiem.
    On sam albo Ty Drogi Przyjacielu Spoza Miasta wyjaśnicie mi dlaczego za jego kadencji dokonało się słynne "zniknięcie betonu na parkingu OSP w Droginii"?
    Czemu stał się jako radny wspólnikiem oszustwa bo przecież to mieszkańcy zostali wykręceni? Jeśli uda mu się odkręcić tą kompromitację to ... można się zastanawiać.
    A radny Edward? Dlaczego jedno z ważnych stanowisk w UMiG, na które nie było konkursu/naboru zajmuje osoba którą dobrze zna?
    Wuju - dobry był jako wioślarz. Jako radny jest naiwny i wierzy we wszystko co mu burmistrz powie.
    Ogólnie przynajmniej 90% rady do odstrzału.
    O dyrektorze Jacku, radnym Kazimierzu, Staszku-Poecie Od Świętej Deski, radnej Lucy, Jurku Co Się Bawił W Drogowca to szkoda nawet cokolwiek mówić.[/quote]
    szanowna Greto biorąc pod uwagę to ile radny Edward ma lat, jak długo (i skutecznie) działa społecznie oraz jako radny to pewnie trzeba by było sprowadzać fachowców z Krakowa żeby ciebie zadowolić, a i tak pewnie stwierdziłabyś że nominacja była ustawiona bo przecież MO, Radni i cały urząd gminy to samo zło, ja rozumiem konstruktywną krytykę ale ty masz pierdolca na temat MO i całego urzędu. A po drugie jak jest tak jak piszesz to powiedz wprost o kogo chodzi, może inni też chcą wyrobić sobie swoje zdanie. A może ta osoba jest niezłym fachowcem????

    Cytuj
  • 25 lut 2010

    Wieśniak!

    Tracisz nerwy, przeklinasz, piszesz bzdury!

    Take it easy!

    Najwyżej Ostrowski przegra. Przecież to nie koniec świata!

    PS. Wieśniak, nie wiesz co sie stało z WITROZEM?

    Cytuj
  • 25 lut 2010

    dlaczego myślisz, że tracę nerwy ? to raczej Greta powinna się martwić , kogo będzie tak zajadle krytykować jak MO przegra? A jeśli chodzi o wygraną, to prawda jest taka, że każdego następnego też będzie krytykować całe stado niezadowolonych , no więc co się zmieni? najwyżej to ,że Witroz o którego pytasz będzie kopał, a Greta będzie bronić i tyle . I gdzie przeklinam, bo nie chodzi ci chyba o tego pierdolca? nie wiem co z Witrozem bo z nim nie sypiam.

    Cytuj
  • 25 lut 2010

    haha, w 100% popieram wieśniaka ...
    Wkońcu grecie ktoś powiedział dosłownie co ma w głowie...

    Idąc tokiem myslenia Grety,
    WIESZAJMY WSZYSTKICH KTÓRZY POSIADAJĄ CHOĆ ODROBINE WŁADZY W MC !! :D
    Buahahahaha !!

    I standartowy tekst ... gdzie jest beton ??
    Greciu ... to sie już przejadło wszystkim ;]

    Cytuj
  • 25 lut 2010

    Ludzie, co Wy tak na tą Gretę napadacie ?
    Krytykę trzeba też umieć przyjąć, krytyka właściwie odebrana jest budująca !
    Co w tym dziwnego, że opozycja krytykuje rządzących ? To jest normalka w demokratycznym świecie. Każdy ma prawo do swojego zdania czy się to komuś podoba czy nie. Czasy przyklaskiwania wszystkim i za wszystko już dawno minęły.

    A co się tyczy przegranych wyborów GMO czy kogoś z jego obozu... no przecież wtedy Wy przejdziecie do opozycji i zaczniecie krytykować tego, który wg Was źle rządzi :D

    Cytuj
  • 25 lut 2010

    No to powiedz gdzie się podział beton. Dwa proste słowa. I po sprawie.

    Cytuj
  • 25 lut 2010

    fakt, zdrowa krytyka nikomu jeszcze nie zaszkodziła, no ale gdzie jest beton?????? może CBA, ABW,CIA, KGB, FBI odpowie ?????? W przeciwieństwie do Grety wierzę w prawo, kontrole NIK, RIO itp. w końcu wszyscy nie są chyba przekupieni przez MO, a jeśli faktycznie robił przekręty to prędzej czy później to wyjdzie i gość polegnie. w końcu przecież wielu czeka aby rzucić mu się do gardła.
    druga myśl która mi się nasunęła w tej chwili: grupka wszystkowiedzących na tym forum uważa, że ma wyłączność na prawdę rację itp. wrzeszczy o demokracji i wolności słowa ale wściekle rzuca sie na każdego, który odważy się (nawet anonimowo) wyrazić swoje odmienne zdanie. krytykować wszystkich i wszystko dobrze ale zachować dystans i zdrowy rozsądek to fatalnie. skutek jest taki, że większość stałych uczestników to ludzie totalnie nastawieni na nie.
    UWAŻAM, Z MIMO PEWNYCH NIEDOCIĄGNIĘĆ W PORÓWNANIU DO POPRZEDNICH KADENCJI NIE JEST TAK ŹLE, A RADNI TO NIE JEST BANDA BEZMÓZGICH MATOŁÓW .
    MIŁEJ NOCY ŻYCZĘ!!!!

    Cytuj
  • 26 lut 2010

    Dwa słowa wystarczyły by powiedzieć gdzie podział się beton. Dwa krótkie słówka by przyznać się, że się wie lub nie o tym oszustwie.

    Napisałeś Drogi Wieśniaku 158 słów ale brakło tych kilku najważniejszych. Skończę więc tę zabawę i zamykam zagadkę znikającego betony w Drogini, który znalazł się...

    ... NA SKŁADOWISKU.

    Pojechał do firmy, której większościowym właścicielem był wówczas pewien prywatny przedsiębiorca. I tyle mam do powiedzenia na temat uczciwości radnego Jana z Droginii.
    Pa
    :)

    Cytuj
  • 26 lut 2010

    Cały UMIG będzie głosował na MO - boją się o swoje stołeczki które mają wygrane "na podstawie konkursów". Kto wie co zrobiłby nowy szef...

    Cytuj
  • 26 lut 2010

    greta, ty jestes chyba ksiedzem bo znasz grzechy kazdego.Zastanawiam sie dlaczego cię nie zauwazyłem bo musisz mieć zajebistą aureole nad czymś co u innych nazywa sie głową

    Cytuj
  • 26 lut 2010

    nie waż się krytykować Grety jedynej sprawiedliwej bo będziesz WIEŚNIAK!!!!!
    a tak w ogóle to najwyższy czas rozpocząć kampanię wyborczą
    GRETA NA BURMISTRZA!!!!

    Cytuj
  • 26 lut 2010

    Greta , a może wiesz coś o radnym z Głogoczowa?

    Cytuj
  • 27 lut 2010

    nie wiem czy mój post był zle wpisany czy został skasowany ale powtórzę raz jeszcze - dotąd sra się w swoje gniazdo az w końcu pobrudzi się swoje piórka. Tutaj są równi i równiejsi .greta np może oblać pomyjami wszystkich ,no chyba że dziennikarzom można więcej .

    Cytuj
  • 27 lut 2010

    To nie moje gniazdko. Jako przynależna do gatunku "Aquila chrysaetos" nie mam nic wspólnego z gminnymi kurami.
    :)

    Cytuj

Odpowiedz