Forum » Myślenice

Już za rok wybory ...

  • 28 lut 2010

    inteligencją to ty nie grzeszysz,bystrością też nie chociaż zauważasz buty i grzywki. Może w końcu pora popatrzeć po sobie ,zmienić szkła i wizerunek.

    Cytuj
  • 28 lut 2010

    Przecież na takie szczegóły jak buty i grzywki trzeba zwracać uwagę bo Ci ludzie niczym innym nie imponują !

    Cytuj
  • 28 lut 2010

    Mam do Grety pytanie; CO ZROBIŁAS W ŻYCIU ZA CO LUDIE POWINNI CI PODZIĘKOWAĆ ?

    Cytuj
  • 28 lut 2010

    znam chyba odpowiedz na problem zgrety

    Cytuj
  • 28 lut 2010

    x, chcesz za wszelką cenę z buciorami wejść w czyjeś prywatne życie ?

    A ja bardzo chciałbym wiedzieć za co ja miałbym dziękować tym, którym oddaję swoje podatki !! Bo póki co to skutecznie je marnotrawią.
    Powiesz mi za co mam dziękować burmiSZCZowi za wybudowanie strzelnicy gdzie m.in. idzie mój podatek ?
    Czy wreszcze mam podziękować Gminie albo Starostwu za należyte dbanie o nasze drogi ???

    Cytuj
  • 28 lut 2010

    Na pewno głosuję - na pewno nie na dzisiejszy obóz rządzący - może znajdę kogoś wartego zaufania , ale na ogół głosuje na postać fikcyjną.

    Cytuj
  • 28 lut 2010

    [quote]Mam do Grety pytanie; CO ZROBIŁAS W ŻYCIU ZA CO LUDIE POWINNI CI PODZIĘKOWAĆ ?[/quote]
    Pisze do SEDNA za frico. Dziękuję Greto w imieniu kilku tysięcy czytelników.
    pozdro
    ;)

    Cytuj
  • 28 lut 2010

    [quote]Mam do Grety pytanie; CO ZROBIŁAS W ŻYCIU ZA CO LUDIE POWINNI CI PODZIĘKOWAĆ ?[/quote]

    Niewłaściwe pytanie. Ludzie mogliby mi dziękować gdybym chciała coś zrobić dla nich. Nie do mnie te słowa, ja nie robię z siebie wielkiego społecznika, ani nie mam zamiaru zostać kiedykolwiek burmistrzem czy starostą. To nie ja deklaruję: "najważniejszy jest interes zwykłego mieszkańca" czy "chcę jak najlepiej".
    Jestem tylko skromnym komentatorem myślenickiej szopki samorządowej. Nie uważam żeby należały mi się podziękowania od kogokolwiek lub za cokolwiek.

    :)

    Cytuj
  • 28 lut 2010

    Tak też myślałem, że ludzie nie mają ci za
    co dziękować jak sama twierdzisz , uważam też że niemasz prawa krytykować innych sam tupet cię do tego nie upoważnia.

    Cytuj
  • 28 lut 2010

    x kogoś pouczasz a sam(a) to robisz.
    Takich jak Greta powinno być jesze więcej. Jak ci się Greta nie podoba to pomojaj jej posty, ja tak robię z postami zdzicha.

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 1 mar 2010

    [COLOR=red]OSZCZERZENIE![/COLOR] OSZCZERZENIE!
    Oszczega się poprzed głosowaniem na oną opozycję mieskańcuw Myślenic, gdzie przewodzi Pan Architekt kontkandydat naprzeciw Pana Burmiszcza Macieja!
    Wiadomo jusz rze w onej opozycji zaplanowano do zamknięcia hale, urząd kultóry. narciarstwo na gurze Hełm, Gazeta Myślenicka i wszystkie miejsca pracy. Ma się tesz zwolnić z pracy nalepszy kwiat w samorzondzie (wiadomość sprawdzona) - Pana Stanisława z Gazety, Panienka Małgosia - Wydział Strategia, Pan Urbański rzelazna ręka któren czyści wode, Pan Jerzy z dyrektorstwa i wszystkich Państwo nauczycielstwo ze szkuł i Panowie Strażacy i Panienki Anita z kóltury i Ewa od ZÓO. To jusz ustalono i zaobiecano na zebraniach onej opozycji, kture się organizuje w potajemności!
    Oszczega się jeszcze raz do nie głosowania na oną opozycje.
    post skriptum:
    Rozumie się Pana aaaa atak na Pan Zdzich kiedy Pan wystempuje jako elita w krytyce samorzondu na karzden krok a Pan Zdzich nie. Ale o zahowaniu onej kóltury w elemencie zapomniano gdzie się należy pisać bez napaszczywości na kolege.
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • 1 mar 2010

    CZy ktoś mógby wymienić choć jedną rzecz jaką zasłużyła się greta dla Myślenic

    Cytuj
  • 1 mar 2010

    Nie pytaj o to co zrobiła Greta, napisz co Ty zrobiłeś/aś.

    Cytuj
  • 1 mar 2010

    Nie może bo takiej rzeczy nie ma i prawdopodobnie nie będzie. Nie robię i nie zamierzam robić nic "dla Myślenic".
    Co prawda nie mnie się mierzyć z gwiazdami dziennikarstwa (nie ten poziom,) ale można by zapytać co Monika Olejnik zrobiła dla Polski. Czy rzucała koktajlami mołotowa na barykadach? A może załatwiła nam jakieś korzystne regulacje w UE?
    Nie? Więc może rozwiązała problem budowy autostrad? Albo doprowadziła do zniesienia embarga na polskie mięso?
    Również nie?
    No to chyba nie ma prawa się wypowiadać w TVN...

    Cytuj
  • 1 mar 2010

    Jeżeli ma się palec do wytykania,powinno sie mieć tez ręce do roboty. Monika Olejnik nie jest dla mnie zadnym autorytetem.

    Cytuj
  • 1 mar 2010

    MOj TY BOŻE,kundelek przyrownuje sie do rasowego psa .Greta-Monika Olejnik -koń by się uśmiał.

    Cytuj
  • 1 mar 2010

    oj ludzie luudzie..... tacy duzi, a tacy głupi..... to jeszcze nie zauważyliście, że tu można krytykować TYLKO MO i UMiG oraz ludzi z nimi związanych (patrz : gdzie jest beton????) a każdemu co podnosi rękę (i klawiaturę) na Gretę to trzeba ją UCIĄĆ!!!!! RĘCE PRZECZ OD GRETY!!! RĘCE PRZECZ OD PRECZA !!!!!!!!

    Cytuj
  • Marek Stoszek 1 mar 2010

    A ja z uporem maniaka powtarzam i z tego co widzę to jedyne wyjście. Ten który Was pogodzi i zaprowadzi spokój w gminie to Pan S.Kot. Ja głosuje na niego.

    Cytuj
  • 1 mar 2010

    [quote]MOj TY BOŻE,kundelek przyrownuje sie do rasowego psa .Greta-Monika Olejnik -koń by się uśmiał.[/quote]

    Masz rację. Monika mi do pięt nie dorasta. Jestem inteligentniejsza, młodsza, ładniejsza i mam lepsze pióro. Dziękuje, że zwróciłeś mi uwagę na to nieporozumienie.
    :)

    Cytuj
  • 1 mar 2010

    Nie chce mi się wierzyć że po jednej ze stron tej sprzeczki jest dziennikarz, oj oj oj oj

    Cytuj
  • 1 mar 2010

    W ogóle jestem najładniejsza i najinteligentniejsza więc resztę rozmyślań możecie sobie darować.
    :)

    Cytuj
  • 1 mar 2010

    Oczywiście greciu ktoz to kasuje posty na twoj temat .Jeżeli ma się dupochron tak jakty to można sobie używać

    Cytuj
  • 1 mar 2010

    Gościu załatw sobie lepiej dup-ochron dla siebie

    Cytuj
  • 1 mar 2010

    Gatunek chroniony??? Bidna kobita .

    Cytuj
  • 1 mar 2010

    Ponieważ dyskusja w tym wątku idzie zdecydowanie w złym kierunku chciałabym prosić gości o:
    1. Dla uporządowania dialogu - o zalogowanie.
    2. Dla podniesienia jakości - o konkrety.

    Za należne mej urodzie i inteligencji komplementy dziękuje.
    Po raz wtóry słyszę, że jako opozycja prezentujemy denny poziom.
    Opozycja do opozycji nie przedstawia natomiast ani jednego udokumentowanego zarzutu, nie wskazuje w którym miejscu się mylimy czy kłamiemy, posługując się raczej niskiego lotu epitetami. Styl ten jest przypomina ostatnie wystąpienie redaktora Krzycha Bizona co rodzi oczywiście określone podejrzenia...
    :)

    Cytuj

Odpowiedz