Forum » Myślenice

Już za rok wybory ...

  • 7 mar 2010

    Nie będę pytać o beton bo doskonale wiem gdzie jest. Chodziło o to, żeby Twój szanowny radny z Droginii, działacz OSP odpowiedział dlaczego pod jego nosem zrobił się taki numer, dlaczego gminnymi pieniędzmi zapłacono coś innego.
    To,że za te pieniądze w Droginii mogło powstać coś co by służyło mieszkańcom, mogło być czyściej, bezpieczniej, ktoś mógł dojeżdzać do domu po asfalcie a nie po błocie trzeba tłumaczyć wyłącznie Tobie.

    Będę pytać o wiele innych rzeczy, ale nie Ciebie Drogi Wieśniaku. W najbliższym czasie zainteresuję się tym dlaczego nikt nie demontuje instalacji asfaltowni, która miała stać na czas modernizacji zakopianki zakończonej we wrześniu ubiegłego roku. Jeśli dziś jeszcze najciekawsza bryła w strefie przemysłowej stoi to oznacza to, że chłopaki planują produkować rakotwórcze masy również w tym sezonie budowlanym.
    Zainteresuję się również modernizacją drogi powiatowej w Bysinie i Jasienicy, bo tam także dostrzegłam ciekawe przykłady "myślenickiego myślenia".

    W najnowszym SEDNIE piszę zaś o tym jak starostwo wybierało firmę do wykonania audytu szpitala.

    Czytaj uważnie:).

    Cytuj
  • 7 mar 2010

    "To,że za te pieniądze w Drogini mogło powstać coś co by służyło mieszkańcom, mogło być czyściej, bezpieczniej, ktoś mógł dojeżdżać do domu po asfalcie a nie po błocie trzeba tłumaczyć wyłącznie Tobie."
    No to biję się w piersi ja głupi wieśniak i czekam aby mnie mądra Greta dalej uświadamiała. Pozwolę sobie tylko zapytać o jedno, powyżej Greta tak bardzo martwi się aby biedni mieszkańcy nie musieli jeździć po błocie i równocześnie walczy z asfaltownią (która powstała chyba w strefie przemysłowej Myślenic). To jak to jest??? postęp tak, ale koszty postępu to niech poniosą sąsiedzi (asfaltownia powinna być np. w Sieprawiu?) wtedy będzie super tak??? To jeszcze zlikwidujmy wszystkich trucicieli i całą strefę przemysłową (bo pewnie oni tez ulokowali się tam dzięki przekrętom MO i radnych) MÓWIŁEM JUŻ ZRÓBMY SOBIE SKANSEN!!! Drogi na Bysinę tez nie trzeba modernizować bo na pewno ktoś wygra przetarg i się obłowi...... przeciwników każdej inwestycji zawsze się znajdzie i można zawsze bić pianę korzystając z okazji!!
    a tak przy okazji to o co chodziło z wczorajszą informacja o gminie w Kronice Krakowskiej (pytam poważnie bo niestety widziałem tylko obraz bez głosu) czyżby kolejna afera ????

    Cytuj
  • 7 mar 2010

    Greta J.,

    Przestań pisać o wszystkim i o niczym... jak wiesz co i jak z tym betonem to uświadom nas wszystkich. Co?, gdzie?, jak? Kto zawinił, kto zrobił przekręt? Albo kogoś oskarżasz z imienia i nazwiska i jesteś pewna tak swoich słów, że możesz się pod tym podpisać obiema dłońmi, albo coś tylko Ci się wydaje... i wtedy nie ma sensu nikogo atakować. Bo tak to tylko próbujesz po raz kolejny tworzyć obraz wielkich numerów z których po raz kolejny nie ma efektów. Mam już dość tworzenia przez Ciebie obrazu nędzy i rozpaczy, jaka w okół nas się, według Twojego mniemania się dzieje.

    Żyjemy w Państwie prawa, i albo mamy dowody, żeby coś udowodnić i sprawa jest oczywista, albo ich nie mamy i wtedy sprawy nie ma.

    Cytuj
  • 7 mar 2010

    oj widzu widzu zaraz napiszą, że pewnie pracujesz w UMiG i próbujesz bronić szefa........

    Cytuj
  • 7 mar 2010

    wieśniaku, czy jeśli w mieście nie ma asfaltowni to znaczy, że są same kocie łby, dziura na dziurze i nie ma dróg asfaltowych ?

    Zapytaj, wreszcie, gdzie trzeba czy gdyby ktoś (poza kolesiem Brózdą) z pomysłem postawienia WMB w strefie przemysłowej wystąpił o zgodę to uzyskałby w Gminie pozwolenie ?

    Zaręczam, że u nas są równi i równiejsi, nie każdy umie i MOŻE kręcić lody z władzami...

    Cytuj
  • 7 mar 2010

    Wieśniak! przynosisz wstyd mieszkańcom wsi. Twoja zapalczywość i kompletne niezrozumienie tego co czytasz jest smutne. Mieszkańcy miasta Myślenice gotowi sa pomyśleć, że my na wsi nic nie kumamy.
    Czytam to forum i dla mnie jest jasne, że otaczrnia nie powinna się znaleźć w tym miejscu bo jej loklaizacja jest niezgodna z miejscowym planem zagospodarownia przestrzennego. Stoi tam tylko dlatego że u burmistrza załatwił to Bronek - znany filantrop.
    Jeśli chodzi o beton, to poszedł pod wagę na wysypisku (żeby Bronek nie musiał płacić) a radny potwierdził, że poszedł pod kostkę w Drogini. Zapłaciła gmina czyli my wszyscy. Chodzi o około dwudzieścia tysięcy złotych.
    To są tylko niwielkie wierzchołki góry lodowej.
    Jedni to widzą, a inni nie.
    Ale cuda się zdarzają i czasami nawet ślepcy odzyskują wzrok.

    Cytuj
  • 7 mar 2010

    Zdjęli ułożoną kostkę i wylali pod nią beton?
    To się mogło wydarzyć tylko w naszej gminie.
    :)

    Cytuj
  • 7 mar 2010

    no jakże się cieszę, że tu tylko ja taki głupi, a reszta społeczeństwa taka aktywna, oświecona, na wszystkim się zna, wszystko wie najlepiej, zna receptę na dobrobyt i szczęście !!!!! i tak się dziwię tylko nieśmiało TO CZEMU DO K..... NĘDZY CIĄGLE WYBIERACIE TYCH SAMYCH MATOŁÓW, NIEUDACZNIKÓW, OSZOŁOMÓW I KRĘTACZY ?????????????

    Cytuj
  • 7 mar 2010

    Drogi Wieśniaku
    Twoje posty naładowane są takimi emocjami jakby Twoja przyszłość zależała od tego kto zostanie burmistrzem i kto wejdzie do rady. Trochę więcej spokoju zalecam.

    Z drugiej strony dyskusja z Tobą jest cenna, bo reprezentujesz dość ciekawe zjawisko więc pozwól, że zapytam:
    Jak oceniasz opisaną przez Dziennik Polski (artykuł "Bardzo hojna gmina") sprawę transakcji działkami pod składowisko odpadów?

    Proszę o odpowiedzi wyłącznie na temat. Duże litery możesz sobie darować, mam dobry wzrok.
    :)

    Cytuj
  • 7 mar 2010

    szczerze mówiąc bardziej traktuję udział w tych dyskusjach jako formę rozrywki i mordowanie nudy, wbrew pozorom nie zapalam się tak bardzo jak usiłujecie mi wmówić. nie siedzę w tym aż tak bardzo jak wy, a tego artykułu nie znam, zresztą w sprawie śmietnika wypowiadałem się chyba bardzo rzadko i raczej ogólnie. a jeśli chodzi o burmistrza i radę to tradycyjnie będzie jak zwykle UMARŁ KRÓL, NIECH ŻYJE KRÓL ! czasem mam tylko wrażenie, że na tym forum obowiązuje tylko jedna zasada można pisać wszystko co się chce pod warunkiem, że kopiemy OBECNE władze (chyba już o tym gdzieś tu pisałem) pewnie z każdymi następnymi też tak będzie..... pytam tylko jeszcze raz CZEMU DO K..... NĘDZY CIĄGLE WYBIERACIE TYCH SAMYCH MATOŁÓW, NIEUDACZNIKÓW, OSZOŁOMÓW I KRĘTACZY ?????????????

    Cytuj
  • 7 mar 2010

    dodam jeszcze, że jedyny temat który faktycznie wzbudził we mnie duże emocje to była dyskusja na temat OSP. pozdrawiam i życzę wszystkim ( jak to mówił znajomy z Osieczan) stosunkowo udanej nocy.

    Cytuj
  • 7 mar 2010

    [quote] CZEMU DO K..... NĘDZY CIĄGLE WYBIERACIE TYCH SAMYCH MATOŁÓW, NIEUDACZNIKÓW, OSZOŁOMÓW I KRĘTACZY ?????????????[/quote]
    Nie My wieśniaku wybieramy tylko inni tacy jak Ty ,a jak to mówią swój ciągnie do swojego

    Cytuj
  • 8 mar 2010

    Tak, pewnie..... teraz zrobisz kampanię i wybierzesz lepszych...... albo dupy nie ruszysz z domu jak będą wybory tylko będziesz potem jęczał na tym forum.

    Cytuj
  • 8 mar 2010

    Forum nie jest opiniotwórcze, zbyt mało ludzi je czyta, jeszcze mniej sie udziela. Cokolwiek by tu nie było pisane, nie będzie rzutowało na wynik przyszłych wyborów. Wygra ten, który zbałamuci tłum zwany elektoratem i tak sie to bedzie kręciło dalej...

    Cytuj
  • 8 mar 2010

    Wieśniak znam takiego co tez puszczają mu nerwy na forum jak nie ma już argumentów nazywał się wiślak i też tak pajacował na starym forum

    Cytuj
  • 8 mar 2010

    argumentów za czym???? spoko, nieuświadomiony i głupi pajac też się przyda jaśnie panie (pani?). ludzie co wy cały czas wyjeżdżacie z tymi puszczającymi nerwami? mam po prostu taki styl wypowiedzi i tyle. a za MO też nie polegnę, ani własną piersią go nie osłonię, a zaciekłe wyszukiwanie za wszelką cenę argumentów za i przeciw (śledzenie każdej wypowiedzi, przetargu, sesji, decyzji sprawy w sądzie itp.) mnie nie bawi od tego jest Greta i paru innych. może po prostu jestem niepoprawnym optymistą, co nawet na cmentarzu zamiast krzyży widzi same plusy. czy wszyscy muszą być narzekającymi wiecznie ponurakami?? a może mi się w tej gminie po prostu podoba. co nie wolno???? a może mi się nie podoba to ciągłe narzekanie z którego nic nie wynika?? co też nie wolno??? pozdrawiam serdecznie wszystkich . no i znowu ktoś napisze, że mi nerwy puszczają.......

    Cytuj
  • 8 mar 2010

    [quote] no i znowu ktoś napisze, że mi nerwy puszczają.......[/quote]
    Nerwy ci puszczają :)

    Cytuj
  • 8 mar 2010

    [quote]szczerze mówiąc bardziej traktuję udział w tych dyskusjach jako formę rozrywki i mordowanie nudy, [/quote]
    Sądząc po ilości "wyprodukowanych"postów musisz się strasznie nudzić!

    Cytuj
  • adzygmunt 8 mar 2010

    Dawno zauważyłem, że niektórzy forumowicze nie wiedzą co to jest tolerancja.
    Każdy może prezentować swoje poglądy. Choćby miał odmienne zdanie, niż facet, którego widzę w w lustrze. Z nim łatwo się dyskutuje. Zawsze dorównuje poziomem do adwersarza. Nie obraża.
    Mógłbym poprosić niektórych forumowiczów by uczyli się tolerancji od faceta w lustrze?

    Cytuj
  • 9 mar 2010

    Greta pajacuje ,aż wstyd czasem ze taka osoba potrafi takie bzdury pisać,cyrk pod osłoną nieskończonej ilości nicków wypisuje kolejne bzdury, wieśniak by się dał pokroić za Macieja i cały czas mu nerwy puszczają, to forum już dawno straciło charakter poprawnej dyskusji i wymiany poglądów.

    Cytuj
  • 9 mar 2010

    No dobra H&K. Postawiłeś mnie pod ścianą. Piszę tutaj jako:
    Adzygmunt, Myśleniczanin 007, Greta J. H&K, cygnus, Luna, Zdzichó z Suwałk, Zóh z Górnego, Wuj Józef, Wiktor Kielan, Zenek, Wieśniak, Pcimiok, ale, zieliński, miejski, gdański, podgrzybek, Rambo 17 itp itd.. Niestety nie wszystkie loginy pamiętam, do tych, które pamiętam zapominam haseł więc zakładam ciągle nowe. Ostatnio występowałem jako Remigiusz Pólłtorak bo spodobało mi się drażnienie redaktora Myślenickiej.
    Do usług.
    Aha wszystko co pojawi się pod tym wpisem jest mojego autorstwa podobnie jak wszystko nad nim. W zeszłym tygodniu w piątek podłożyłem u siebie bombę, żeby ściągnąć na siebie uwagę.
    Ale najważniejsze H&K jest to, że to ja jestem tajemniczym Bronkiem spod wysypiska.
    ;)

    Cytuj
  • 9 mar 2010

    Aby potwierdzić wyrzej wypowiedzianom wypowieć logóje się na swoim hyba 10 załorzonym nickó :D

    hehe a tak powarznie to pżestanie zażócać urzytkownikowi CYRK rze pisze tó pod wieloma nickami , prawda jest tak rze ZÓH jak i CYRK jest tylko jeden ! ;)
    Pozdrawiam ZÓH !!!

    Cytuj
  • 9 mar 2010

    [quote]Greta pajacuje ,aż wstyd czasem ze taka osoba potrafi takie bzdury pisać,cyrk pod osłoną nieskończonej ilości nicków wypisuje kolejne bzdury, wieśniak by się dał pokroić za Macieja i cały czas mu nerwy puszczają, to forum już dawno straciło charakter poprawnej dyskusji i wymiany poglądów. [/quote]

    Mua pajacuje? A co mam przyjąć "styl sługi uniżonego wg redaktora Stanisława"?
    No i jak ja bym wtedy wyglądała?
    :)

    Cytuj
  • 9 mar 2010

    [quote=Greta J. napisał:[hr][quote]]Greta pajacuje ,aż wstyd czasem ze taka osoba potrafi takie bzdury pisać,cyrk pod osłoną nieskończonej ilości nicków wypisuje kolejne bzdury, wieśniak by się dał pokroić za Macieja i cały czas mu nerwy puszczają, to forum już dawno straciło charakter poprawnej dyskusji i wymiany poglądów. [/quote]

    Mua pajacuje? A co mam przyjąć "styl sługi uniżonego wg redaktora Stanisława"?
    No i jak ja bym wtedy wyglądała?
    :)[/quote]

    Jak wolisz pajacuj dalej, i tak omijam Twoje posty nawet w SE-DNIE potrafisz artykuł spaprać.

    Cytuj
  • 9 mar 2010

    Twoja strata Kochanie:)... nie dowiesz się wielu interesujących rzeczy:)

    Cytuj

Odpowiedz