Forum » Myślenice

Już za rok wybory ...

  • 26 mar 2010

    no widzicie , wybrzydzaliście na asfaltownię, a teraz będzie jak znalazł!! choć zaraz Greta zapyta pewnie gdzie się podział asfalt.

    Cytuj
  • 26 mar 2010

    Zdzichó jesteś the best ale zapomniałeś napisać że dzięki MO Telefonika przeniosła siedzibę spółki z Myślenic i dzięki temu do budżetu nie wpłynęły spore pieniądze.

    Cytuj
  • 26 mar 2010

    Wieśniak krytykujesz Gretę a sam uwiesiłeś się od pewnego czasu jednej sprawy.Mam nadzieję że w poniedziałek nie zapytasz gdzie się podziały palmy?

    Cytuj
  • 26 mar 2010

    no właśnie gdzie są te palmy???? znowu spisek !!

    Cytuj
  • 26 mar 2010

    Zanim napiszecie, że spółka Telefonika przeniosła siedzibę i Myślenice straciły podatek polecam sprawdzić jaką to formę spółka przyjęła, bo zapewniam wszystkich, że akurat siedziba nie ma tu najmniejszego znaczenia a podatek wpływa właśnie do naszej kasy.

    Cytuj
  • 26 mar 2010

    Nie do uwierzenia, co Pan Zdzichó napisał. Żeby tak dużo wyssać, to ile palców trzeba mieć? ;)
    Teraz powinien odezwać się Wuj Józef: oj niedobra, niedobra mieszkańca, co tak konfabulować na burmistrz Ostałowska...;)

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 27 mar 2010

    Drogie Państwo!
    Doszło do kolejne wyssanie wew Dziennik Polski gdzie zasuregowano jakoby Pan Burmiszcz zawynajoł kancelarie kolega Pan Marszałek Nawara do przetargowania wew Urzomd Miasta zamiast zadać urzemdnikom. Oczywiście podpisano w anonimowości poprzez Pan Tajger co w jaskrawej nieetymczności dziemnikarskiej.
    To nie do uwierzenia, dokond siem bendzie wyssawać i co jeszcze?
    Niek Państwo Dziennikarstwo napiszą co pewnie już chodzi po głowie rze Pan Burmiszcz w spółce z Alkajda bo już takie wymysły.
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • 28 mar 2010

    Słyszałem że cyrk nas opuści , podobno awansował . Kto obrobi SEDNO?

    Cytuj
  • 28 mar 2010

    Nauczyciele powinni mieć zakaz startowania w jakich kolwiek wyborach, nawet na sołtysa w Bulinie

    Cytuj
  • 28 mar 2010

    ja bym dorzucił jeszcze zakaz dla inżynierów, lekarzy, architektów, prawników, ekonomistów, polityków, dziennikarzy, ludzi inteligentnych i rowerzystów panie kochany!!!

    Cytuj
  • 28 mar 2010

    wieśniaku, nie sięgaj dna, jak Cię proszę :(

    Kiedyś byłeś mądrzejszy, ale... "baranku Boży, coraz z Tobą gorzy" :(

    Cytuj
  • 28 mar 2010

    na rozkaz panie miejski!!!! no ale na głupi apel cynka głupia odpowiedź być musi.

    Cytuj
  • 28 mar 2010

    [quote]wieśniaku, nie sięgaj dna, jak Cię proszę :(

    Kiedyś byłeś mądrzejszy, ale... "baranku Boży, coraz z Tobą gorzy" :([/quote]
    może za dużo czytam wypowiedzi z tego forum, ale dzięki za troskę.

    Cytuj
  • 4 kwi 2010

    Nie wiem czy to prawda ale w polityce chyba wszystko jest możliwe , słyszałem że na burmistrza ma kandydować senator Bisztyga?

    Cytuj
  • 5 kwi 2010

    Wieśniak pokaż mi osobę która byłaby dobrym nauczycielem i dobrym politykiem równocześnie?

    Cytuj
  • 5 kwi 2010

    Idz teraz na rynek to zobaczysz, a i jaja posmakujesz.

    Cytuj
  • 5 kwi 2010

    [quote]Wieśniak pokaż mi osobę która byłaby dobrym nauczycielem i dobrym politykiem równocześnie? [/quote]

    równie dobrze można powiedzieć : pokaż mi osobę, która byłaby dobrym lekarzem (inżynierem, ekonomistą, architektem) i dobrym politykiem równocześnie . to chyba zależy od człowieka , a nie od zawodu..

    Cytuj
  • Marek Stoszek 5 kwi 2010

    Tak czytam z nudów tą nie ukrywam durną polemikę i się zastanawiam, to jakie wykształcenie według Was ma mieć polityk. Czy takie jak za komuny "im głupszy tym lepszy"? Czy może Technikum Pasterskie gdzie są trzy przedmioty : Wypędzanie i wpędzanie owiec oraz j.rosyjski. Tego chcecie? Co wam przeszkadza nauczyciel czy inny "wykształciuch" /jako to określił jedyny nieomylny w tym kraju/. Racje ma Wieśniak wszystko zależy od człowieka.

    Cytuj
  • Marek Stoszek 5 kwi 2010

    I jeszcze taka myśl którą niejednokrotnie tutaj prezentowałem wręcz idealnym kandydatem dla oponentów Wieśniaka byłby znów były naczelnik S.Kot. Mam nadzieje że postępowy kwiat naszej gminy znów go tutaj sprowadzi lepsze bowiem dwa miesiące światłych rządów niż cztery lata normalnych. Jak w tedy w Myślenicach się poprawiło to było widoczne z godziny na godzinę.

    Cytuj
  • 5 kwi 2010

    było, minęło, wstyd i żenada, po co do tego wracać i o tym wspominać......

    Cytuj
  • Marek Stoszek 8 kwi 2010

    A ja myślę że to wspaniały pomysł i mam nadzieje że znów kwiat okolicznego byznesu wyciągnie podobnego "As"-a z rękawa.Ale dość kpin , w naszej rycerskiej tradycji nie kopie się leżącego. Ja wiem że to wstyd i żenada i szkoda o tym wspominać ale jak mówi mój znajomy "skoro nikt nie ucierpiał i wszyscy żyją to można pośmiać się z patafjanów". Pamiętam jak tenże kumpel opowiadał , gdy jako pracownik jednej z firm był ustawicznie nagabywany przez szefa wraz z innymi pracownikami aby głosowali na S.Kota po blamażu i abdykacji na innego kandydata byle by nie na obecnego Burmistrza. Teraz fajerwerków zapewne nie będzie bo widzę Go na liście popierającej jeszcze kogo innego. No cóż podobno taka jest polityka...

    Cytuj
  • 8 kwi 2010

    A czy ktoś podał prawdziwy powód rezygnacji Pana Kota?
    Może gdy facet zobaczył czego oczekują od niego sponsorzy i z jaką radą przyjdzie Mu pracować to wolał zrezygnować?

    Cytuj
  • 8 kwi 2010

    właśnie ! czemu on zrezygnował?????? sądząc po dużej ilości zdobytych głosów to chyba miał duże zaufanie społeczne.

    Cytuj
  • adzygmunt 9 kwi 2010

    Pisałem gdzieś o powodach rezygnacji Kota.
    W RM nie miał większości i szansy na jej utworzenie.
    Reszta argumentów jest w którymś temacie.
    Zaufanie obywatelskie to jedno, praca na co dzień z ludźmi wrogo nastawionymi to jak walka z wiatrakami.
    Nasi radcowie niewątpliwie coś z nich mają!!! Na obrotowej podstawie nastawiają łopaty na ... wiatr!!!

    Cytuj
  • 9 kwi 2010

    Nie przeceniajcie Kota.O ile dobrze pamiętam jeden indianin o mało nie został naszym prezydentem.

    Cytuj

Odpowiedz