Forum » Myślenice

Już za rok wybory ...

  • 7 sie 2010

    nie przeszadzaj: roboty fura a jak nie wskażesz odpowiedzialnego to będą się wykręcać

    Cytuj
  • 13 sie 2010

    Czy może mi ktoś wyjasnić, o co chodzi prokuraturze ws wysypiska? Czytałem dzisiejszy artykuł w Dzienniku Polskim i pytam, kto może mieć postawione zarzuty?

    Cytuj
  • 13 sie 2010

    nooo GMO z pewnością będzie bez "zarzutu" :)))

    Cytuj
  • 18 sie 2010

    No to się będzie działo!!! Jest trzeci kandydat na burmistrza i myślę że on może powalczyć z Maciejem Ostrowski zgarniając elektorat niezadowolonych. Ja uważam że to dobrze,chyba nie muszę podawać nazwiska bo całe miasto aż huczy.

    Cytuj
  • 18 sie 2010

    KTO TO TAKI ? Ja nic nie słyszałem ?

    Cytuj
  • 18 sie 2010

    Sciema, plotka rozpuszczana przez pionki Ostrowskiego.
    Nie ma trzeciego kandydata.

    Cytuj
  • 18 sie 2010

    Jasne ściema żebyś się nie zdziwił jak pan Andrzej ogłosi to po wakacjach.

    Cytuj
  • 18 sie 2010

    Andrzej U. - "wodociąg"?
    Andrzej C. - "śmieciorz"?

    Żaden z nich nie stanie przeciw burmistrzowi Ostrowskiemu

    Ściema albo chytry plan na wprowadzenie zamieszania w szeregach opozycji

    Cytuj
  • 18 sie 2010

    Bzdura to nie te Andrzeje ale że kandydat trzeci i że Andrzej to faktycznie tez słyszałem i to w starostwie z pewnego źródła. Gość jest ściśle związany z kongregacją. Co do skłócenia opozycji to jakiej bo chyba nie myślisz o konwulsyjnych ruchach pana Kielana i jego średnio inteligentnych przybocznych. Jakie to szczęście że nie chodzę na wybory

    Cytuj
  • 18 sie 2010

    Odezwał się wybitnie inteligentny przed "że" stawia się przecinek ,oraz 2 razy "i" w zdaniu

    Cytuj
  • 18 sie 2010

    Potwierdzona w odpowiednim wydziale Starostwa Powiatowego lista kandydatów na stanowisko burmistrza wygląda podobno tak:

    1. Andrzej Kmicic.
    2. Andrzej Gołota.
    3. Andre Agassi
    4. Pan Andrzej - operator spychacza na wysypisku śmieci.

    Cytuj
  • 18 sie 2010

    wróciłem, patrzę a tu prawie nic nowego!! letni zastój chyba czy jak ??? co tam nowego we wsi słychać pani Greto J ? kandydatów mało, nikt się do władzuni kochanej nie garnie?? żadnych nowych skandali?? cieniutko po prostu. no ale pewnie niedługo się zacznie, będziemy otwierać co się da, nadskakiwać proboszczom, obiecywać wszystkim itd.....

    Cytuj
  • 19 sie 2010

    Na horyoncie pojawił się Andrzej S. - nowy mieszkaniec Myslenic, obecny radny sejmiku małopolskiego. Młody, ładny, zgrabny. Jego teść jest radnym w Powiecie.

    Cytuj
  • Marek Stoszek 19 sie 2010

    No no takie epitety i walory ho ho,tylko dla czego to facet zawsze taki pech :-) Z drugiej strony może to i dobrze bo wtedy miałbym dylemat czy głosować jak deklaruje na jedynego wybawiciela tzn. Kota czy na atrakcyjna laskę :-))))))).

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 29 sie 2010

    Jedzie ułan, jedzie, szablą pobrzękuje,
    Uciekaj dziewczyno, bo cię pocałuje.
    Hej jedzie ułan, szablą pobrzękuje,
    Uciekaj dziewczyno, bo cię pocałuje.

    A niech pocałuje, nikt mu nie zabrania,
    Wszak on swoją piersią Ojczyznę zasłania.
    Hej, ułan dziarski, nigdy się nie słania,
    Czasem szablą musi władać do świtania.

    Wielce mi Szanowne Państwo Mieskańcy!
    Załorzoo tu womtek o wyborze rze za rok, a tu naszed czas rze jurz za dwa miesiomce. Widać rze im blirzy wyboru tym bardziej pohowano siem w komt popoprzez Państwo opozycja gdzie Panienka Greta zez Panami: Cyrk, Pan Arhitekt Kielan zez wieś Borzemta, Pan Myśleniczan i Pan Amzygmumt i Almanzor wiedzomc rze nic nie poradzo na wybur Pana Naszego Burmiszcza Macieja siedzo cicho nic nie piszo zastruhlani!
    Dlategosz widzomc do czego doszło polecono tu Panu Zdzichó popoprzez Pan Burmiszcz w te słowa:
    A hodźmij tu Zdzichó flejo, jako rze siem nie lubi poprzez mnie Pan Burmiszcz miast Myślenice kiedy mieskańcy rzyjo w strach, nawet one najgorsze zaprzańce, nawet te zbumtowane psiejuchy, puńdziesz Pan Zdzichó i napiszesz na forumie o ty łaskawości majestatu i rze siem zada amnestie.
    Jeśli kturen puńdzie do urzemdu, przyńdzie do gabinet, zapisze siem w kolejka i jak dopuszczo weńdzie i przeprosi, to morze i Pan Burmiszcz, ja sam, odpuści grzechy uczynione samorzomdowi. Jako pierszy siem oczekuje sam Pan Architekt, mus ze rzono, nieh zaprzynioso na piśmie rze obiecujo wiemcej nie szkodzić miast Myślenice, potem w kolejmności wszyskie opozycjonisty poczynajomc ze starszeństwa od Pan Amzygmumt. Puźni siem ustawi na rymku dyb, ale poprzez łaskawość nie umemczy siem nikturen zez opozycji, ino w symboliczności zaskuwa siem do dybu słomiano figure, gdzie Panienka Anita, jako artystyczność, namaluje farbo na niej napis: bylimy wew opozycji, gdzie siem dopisze nazwiska.
    Po wyborze siem dyb schowo ino popod warunek rze karzden z opozycji zaprzedstawi w urzemdzie zaświadczenie: ten i ten tego i tego dał głos Panu Burmiszczu Macieju!
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • 30 sie 2010

    Chybaś zdurniał do reszty dobry człowieku! Stawiając mnie w jednym szeregu z ludźmi popierającymi jak Go nazywasz Pana Architekta. Absolutnie nie miałem nie mam i nie chcę mieć z nimi nic wspólnego. Tak się składa że zawsze popierałem "Pan Burmistrz" choć nie ślepo i bezkrytycznie ale głos na niego oddam. Ubolewam tylko nad faktem że znany mi osobiście i ceniony naprawdę fajny gość co tu kryć niezły polityk otacza się ludźmi którzy niejednokrotnie go "ubezwłasnowalniają" są pozbawieni jakikolwiek kompetencji. Ale tak czy siak oddam na Niego głos , a do grona zwolenników imć Pana Architekta mnie nie mieszaj bo pozwę Cię na walkę konna albo pieszą jakem wódz Muzułmanów!!! No i oczywiście pozdrów Tatusia

    Cytuj
  • 30 sie 2010

    "znany mi osobiście i ceniony naprawdę fajny gość".........

    A w moim mniemaniu ten fajny gość strzelił sobie w kolano zaciągając kredyty na tak niezbędne inwestycje jak piękna strzelnica ,obłożona notabene cegłą klinkierową, która przeżyje nas wszystkich.

    Wydaje mi się, że już w miarę rozgarnięta młodzież wie, iż jeśli już pakować się w kredyty, to na coś, co jest niezbędne.

    A tu będzie poligon do obrony kartofliska przed najeźdzcą....
    pozdrawiam.

    Cytuj
  • 30 sie 2010

    Almanzor, popierasz choć nie na ślepo obecnego burmistrza, czyli zgadzasz się na takie zarządzanie gminą poprzez coraz większe zadłużanie , które w efekcie przełoży się na większe podatki.

    Dlaczego tak kategorycznie przekreślasz Pana Architekta. Co masz mu do zarzucenia, ciekaw jestem ponieważ zamierzam iść do wyborów i oddać swój głos, jeszcze nie wiem na kogo.

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 30 sie 2010

    Panie Alamnzmorze!
    Piemknie sobie wymyślono te intryge gdzie siem udaje przyjazność dla Pana Macieja a wypisuje zeskrytykowanie jego spułpracownictwa i kolerzeństwa. Pisze siem publicznie jako o braku komtepencji, gdzie wiadomo rze Pan Burmiszcz najmomdźejszy zez grono ale i inne jego surzalcze persony światły głuw majomc na myśli.
    Dlatego uprasza siem Pana Alezmora o zprzestanie napaszczywości na Pan Burmiszcza Macieja, samorzomd miast Myślenice i spułpracownistwo innych osub, o zaprzestanie intrygi, fałszywości, skrytykanctwa i podkopywania wew dołki.
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • 30 sie 2010

    Cytat"Ubolewam tylko nad faktem że znany mi osobiście i ceniony naprawdę fajny gość co tu kryć niezły polityk otacza się ludźmi którzy niejednokrotnie go "ubezwłasnowalniają" są pozbawieni jakikolwiek kompetencji. "
    I to według mnie go dyskwalifikuje,dobierając sobie takich a nie innych"fachowców" ma w tym jakiś cel.
    AKURAT NASZA WŁADZA MA NAS WSZYSTKICH ZA IDIOTÓW I TRZEBA BYĆ NAPRAWDĘ ZAŚLEPIONYM BY TEGO NIE ZAUWAŻYĆ.

    Cytuj
  • 31 sie 2010

    Ubolewam nieco nad tym co piszesz Drogi Zdzichu. Oczywiście wydaje Ci się że jesteś przebiegły , inteligentny i co o zgrozo dowcipny.Nie to jest styl wiejskiego filozofa który w nieporadną niby staropolską polszczyzna próbuje coś powiedzieć.Nigdy nie knułem żadnych intryg ale to nie istotne bo nie zamierzam się tłumaczyć , prawda jest taka ze mimo durnych cytatów i tak naprawdę płytkiej demagogii niczym nie różnisz się od Grety J tylko w druga stronę. Powstrzymaj się od tej tandety po tylko potwierdzasz mój poprzedni post i robisz więcej krzywdy niż pożytku ośmieszając urząd Burmistrza swoimi durnymi postami. I jeszcze jedno przytocz chociaż jeden mój wpis w którym piszę źle o Panu Burmistrzu.

    Cytuj
  • 31 sie 2010

    Zdzichó jest świetny w tym co robi. jego pomysły i forma, w jakiej je przedstawia to majstersztyk!!!!!!!!

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 31 sie 2010

    Szanowny Panie Alamnzmorze
    Piszomc do Pana wewpis nie obrarzono Pana, tak jak Pan Pana Zdzicha!
    Na pańskie zapytanie o zeskrytykowanie Pana Burmiszcza Macieja popoprzez Pan sam - odpowiedź wew Pańskim wpisie na ty stronie! Piszesz Pan:

    "Ubolewam tylko nad faktem że znany mi osobiście i ceniony naprawdę fajny gość co tu kryć niezły polityk otacza się ludźmi którzy niejednokrotnie go "ubezwłasnowalniają" są pozbawieni jakikolwiek kompetencji."

    a puźni siem gupio pytasz gdzie doszło do zeskrytykowania Pana Burmiszcza Macieja?
    Co rze niby Pan Burmiszcz sobie podobiro same ludzie co go ubezmałsnowoloniajo, rze nie komtepemtni?
    To znaczy rze Pan Burmiszcz marionetek w remkach niekompetemcji? I to niby nie jest zeskrytytkowanie Pana Macieja?
    Pan jesteś piomta kolumna Pana Architekta wew urzemdzie Panie Almanzmor, Panu siem dopuszczono zdrady pierszego stopnia, gdzie Pan zawiesiłeś podobne oskarrzenie na Panu Burmiszczu! Karzden mieskaniec miast Myślenice wi jakie to znakomite spułpracownictwo Pana Macieja, jaka znakomitość person wokuł, a jaki on samorzomdowiec co sam rzomdzi posiadajomc wizjo i kreacyjmnoś, a wiedzomc co dla nih lepsze nie pyto siem o zdanie gupszych od siebie mieskańcuw!
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • 31 sie 2010

    Almanzor co Ci szkodzi, że raz na czas skrytykujesz burmistrza? W państwie demokratycznym to normalne. Przecież nikt Cię za to z pracy nie zwolni, a burmistrzowi może da do myślenia? Sorry, tu się troszkę rozpędziłam:) może inni pomyślą.

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 1 wrz 2010

    Pan Alezmor cosi siem spuźnio z odpowiedzio gdy udowodniono zdradliwość Pana Burmiszcza jemu samemu popoprzez Pana Zdzicha!
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj

Odpowiedz