Forum » Myślenice

Już za rok wybory ...

  • 12 lis 2009

    Ta pseudogwara powoli staje się nudna.Wymyślcie coś nowego.

    Cytuj
  • 12 lis 2009

    Chłopski rozum to jednak nie to samo co nasza pokrętna inteligencja. Skoro nic się zmieni to należy dać obecnej władzy długi mandat na jej sprawowanie. Najlepiej od razu przemianować Myślenice na cesarstwo z dożywotnim panowaniem dla Macieja.
    Ja jednak nigdy nie ufałam pańszczyźnianym więc zachowaj sobie swoje przemyślenia drogi Wieśniaku na najbliższe wybory sołtysa.

    Cytuj
  • 12 lis 2009

    Już Witroz jest lepszy w prowokacjach, mimo że robi to nieświadomie. A tu ktoś sili się na karkołomną agitację pokazując tylko do jakiego poziomu wladza gotowa się jest zniżyc poza kulisami, żeby wywołać zamęt. Żeby przypadkiem nikt nie oskarżył inteligentnych urzędników o konfabulacje na łamach jakiegoś durnego i niepotrzebnego forum którego i tak nikt nie czyta.
    A jednak.

    Cytuj
  • 12 lis 2009

    Myślę, że Witroz świadomie lawiruje. Z jednej strony jako człowiek Burmistrza zmuszony jest do reprezentowania pewnych podlądów więc stara się większość spraw bagatelizować i pomijać najistotniejsze kwestie jak choćby to czy Ostrowski zapłaci za proces z własnej kasy. Z drugiej zaś strony widzi, że równowaga polityczna w gminie została poważnie zakłócona i gdyby taki Kielan wygrał wybory
    jego los może być niepewny. Zupełnie niepotrzebnie się martwi bo nie sądzę żeby jakikolwiek inny burmistrz wykazał się podobną do Macieja małostkowością.

    Cytuj
  • 12 lis 2009

    A czym sie różni wasze podejście od tego którego krytykujecie ? MO ani mnie ziebi ani grzeje! Ale jak tylko ktoś ośmieli sie mieć troszkę inne zdanie to od razu wasz wróg i zwolennik MO

    Cytuj
  • 13 lis 2009

    I działa to też w drugą stronę, czytasz Sedno jesteś wrogiem GM. Krytykujesz MO jesteś wrogiem "rozwoju" miasta. Jest to zupełnie normalne że krytykuje się urząd i ludzi sprawujących władze, a robi się to też po to, żeby sobie nie myśleli że są bezkarni, że nikt nie patrzy na ich ruchy.

    Cytuj
  • 13 lis 2009

    Cygnus, zapominasz że krytyka nigdy nie jest bezpodstawna. Czy Ty krytykowałbyś wladze która daje możliwości mieszkańcom realizując plany zewnetrznych inwestorów, którzy na dłuższą metę daja gwarancję zatrudnienia lokalnej społeczności? Relatywnie, będę się upierał przy swiom twierdzeniu że łamiąc zasady rynkowego równouprawnienia, udostępnia się inwestcje lokalnym oferentom, którzy ze względu na powiązania z obecną władza narzucają sztucznie wyśrubowane oferty, na które gmina bez zastanowienia wykłada pieniądze z naszych podatków.

    A paranoje związane z tymi czy innymi, szeroko omawianymi inwestycjami? A PKS? Podbiórkowe machloje o których mam nadzieję dowie sie wkrótce szersza rzesza zainteresowanych. Oj, gorąco to dopiero będzie. A Cygnus zapomniałeś że najlepiej uczepić sie tego kto wyłuskuje informację i oczernić go wobec ogółu? Był taki jeden pan, pojmowany prez współczesny Świat jako jeden ze zbrodniaży, zaszufladkowany ze względu na propagowanie niesłusznych idei, który powiedział; "Nie ważne co mówi opozycja, ważne jest to, jak śmiesznymi uda się nam pokazać ich argumenty" () Co widać na forum, jak na obrazku.

    Nie chcę się znowu powtarzać, że denerwuje mnie sytuacja o której wspomnia Warmer84. Gościnne występy to są dobre dla sportowców, muzyków i złodziei.
    Irytuje mnie sytuacja gdzie mam do czynienia z trzy-cztero czy piecioglosem, który używając takiego samego meritum wypowiada się jednakowoż stylistycznie. No, żeby nie skłamać zmieniając pseudo-dysleksje, na ludową gwarę, tudzież jezyk lakoniczno-kretyński. O nadużywających alkoholu nie wspominając.

    Jak Władzia nie ma odwagi pokrzyczeć na forum, oficjalnie, to niech przynajmniej podciągnie poziom przynajmniej na równi wypowiedziom konfabulantów. Widać że Władzi na to nie stać, ba! Śmiem stwierdzić że się boi reakcji. Tak, tak Władzia, boimy się wyjść naprzeciw mieszkańcom. Co widać, słychać i czuć.

    Ale już niedługo. Mieszkańcy wyjdą naprzeciw Władzi. Jak Kuba Bogu, tak i Bóg, Kubie.

    Cytuj
  • 13 lis 2009

    Po pierwsze, nie mam żadnego obowiązku zmieniać swojej pozycji MOGĘ być gościem.
    Po drugie, żart z gwarą może faktycznie był cieniutki i można mnie za to kopać ile wlezie, no ale gdzie mi tam do waszej inteligencji i błyskotliwości.
    Po trzecie, jak się wam nie podobają wpisy gości to trudno, jest podobno wolność słowa.( choćby ktoś pisał językiem lakoniczno - kretyńskim ).
    A tak właściwie to życzę wszystkim udanej soboty i niedzieli bo właśnie pokazało się słońce !

    Cytuj
  • 13 lis 2009

    Dziękujemy za życzenia i nie widzimy problemu w założeniu konta na forum:) W imieniu forumowiczów(przyznałem sobie takie prawo:)) dziekujemy za docenienie inteligencji i błyskotliowści tutaj piszących.
    Nie mniej jednak fikają i szukają zaczepki najczęsciej goście, pewnie po zarejstrowaniu brakło by odwagi nawet na nie trafiony prztyczek odnośnie błyskotliwości i inteligencji.

    Cytuj
  • 13 lis 2009

    007 krytyke możemy rozpatrywać na kilku płaszczyznach, jednak po głębszym zastanowieniu żadna władza krytyki nie lubi, świta władzy również.
    Możemy się karmić mrzonkami jakoby krytyka prowadziła do poprawy i doskonałości, wszyscy wiemy że to tak nie działa. Krytykujący naraża sie na ...krytyke. Ogólnie ujmując, krytykowanie to walenie głową w ściane;) Tak to widze, co nie znaczy że trzeba siedzieć cicho i przytakiwać, tak p.Macieju, oczywiscie p.Macieju, słuszną linie ma p.Maciej.
    Właśnie że nie, krzyczmy MACIEK CO TY ROBISZ, MACIEK NIE RÓB, NIE DOTYKAJ , BO SIE OPARZYSZ.

    Jak śpiewał Czesiek, "dziwny jest ten świat"

    Cytuj
  • 13 lis 2009

    Lub też spoglądając na siedem lat zasiadania na czele urzędu, tracąc resztki reputacji i honoru, można śmiało powiedzieć; Nie nadajesz się, pora odejść.

    Cytuj
  • 13 lis 2009

    Tak sie kiedyś zastanawiałem z czego wynika to obniżenie lotów w ostatnim czasie, a może to nie kwestia ostatniego czasu, tylko wynik mniejszego zainteresowania. Może w tym czasie(7 lat) wiele umkneło nazwijmy to "opozycji"
    Czy władza porusza sie po paraboli? Szczyt juz był i teraz pora spadać;)

    Cytuj
  • 13 lis 2009

    007!
    Napisałeś już szatańską liczbe postów - imponujące.
    Gratuluję!

    Cytuj
  • 13 lis 2009

    Wpadła mi w ręce ciekawa książka wydana pod koniec XIX lub na początku XX wieku przez zaborcę.Jest to zbiór przepisów dotyczących działania gminy i powiatu.Naprawdę pouczająca lektura proste i jasne przepisy które z powodzeniem mogłyby dziś obowiązywać.Np.coś takiego-"Jeżeli radny lub zastępca radnego wchodzi w stosunki prawne z gminą jako przedsiębiorca,dostawca lub dzierżawca czy to na własny rachunek czy też jako wspólnik,nie będzie mógł sprawować swego urzędu,dopóki ten stosunek trwa i rachunki stąd wynikłe ostatecznie załatwione nie będą(par.19.ust.gm.)
    Austriacy przewidzieli jak zaradni potrafią być Polacy.

    Cytuj
  • 13 lis 2009

    Pesymista - ciekawe jest to co piszesz, chetnie przeczytalbym w Sednie wiekszy zbior tych przepisow

    Cytuj
  • 13 lis 2009

    Proszę bardzo następny-Co do wydatków winien się naczelnik gminy ściśle trzymać budżetu.Tylko w wypadkach nagłych może naczelnik odstąpić od budżetu,lecz musi na to uzyskać zezwolenie Rady.Inaczej musi zwrócić wydaną bez zezwolenia Rady kwotę.Tego przepisu należy się ściśle trzymać.
    Naprawdę ciekawa lektura sprzed ponad stu lat.

    Cytuj
  • 13 lis 2009

    Popatrzcie na avatar Grety Jaros:

    http://www.miasto-info.pl/profile/65/gallery/430

    a teraz Lauren Pope:

    http://facet.interia.pl/galerie/najnowsze/lauren-pope-100-procent-seksu/zdjecie/duze,1076375

    Przecież to jedna i ta sama osoba. Na 11 stronie w wątku Myślenickie myślenie ktoś zadał Grecie pytanie czy ta osoba która widnieje na jej zdjęciu to ona - przeczytajcie jaka padła odpowiedź:

    Zdjęcie z wakacji, sprzed kilku lat, może trochę już nieaktualne.

    Jeżeli ktoś tu okłamuje forumowiczów to jest to Greta Jaros. Widocznie nie jest na tyle dowartościowaną i odważną kobietą aby pokazać swoją prawdziwą twarz a nie skrywać się pod maską i pseudonimem. W internecie bardzo łatwo jest oczerniać i pomawiać kogoś, będąc anonimowym bez żadnych konsekwencji. Znacznie trudniej zaś: podnieść przyłbicę i wyrazić swoją opinię będąc podpisanym swoim imieniem i nazwiskiem a nie jak to czyni większość z forumowiczów w tym Greta Jaros.

    Cytuj
  • 13 lis 2009

    Błyskotliwe, błyskotliwe.
    ;)

    Cytuj
  • 13 lis 2009

    Widać zdolnych"wybitnych fachowców" zatrudniają że rozwikłali największą tajemnicę forum.

    Cytuj
  • adzygmunt 13 lis 2009

    Jak już bawimy się w deszyfrantów, to ja chciałbym prosić o odtajnienie awataru Cyrka!
    Tzn. Kto jest Cyrk to wiem, zresztą wszyscy wiemy.
    Ja natomiast miałbym ochotę poznać to dziewczę hoże.
    Lat temu ...dziesiąt i ho, ho i jeszcze ho! miałem /mieliśmy/ podobną koleżankę w klasie!
    Na "Naszej klasie" się nie znalazła, to a nuż tutaj?

    Cytuj
  • 13 lis 2009

    Cholera mój avatar też jest oszukany;( To rysunek z przed kilkudziesięciu lat, obecnie mam włosy i zielono-niebieskie oczy, na avatarze nie widać , ale mam też komórkę , której życzę innym, a na pewno zdegustowanemu;)

    Cytuj
  • Jacek Prokocki 14 lis 2009

    zdegustowany!

    Najpierw zacznij od siebie stosowanie dobrych rad dawanych forumowiczom.
    Póki co to, ty też nie podpisałeś swojego posta imieniem i nazwiskiem, więc moim zdaniem nie masz żadnego prawa pouczać innych co do zachowania.

    Po prostu szl.. Cię trafia, że nie wiesz kim jest Greta!

    I co? Proces byś jej wytoczył? A potem nie przychodziłbyś przez półtorej roku jak pewna Ważna Osobistość Naszego Miasta?

    Masz jeszcze jedną szansę - wyślij list gończy za Gretą J. i miej nadzieję, że nikt nie zerwie twoich ogłoszeń.

    Pozdrawiam - Dysydent ( imię i nazwisko znane wszystkim stale czytającym forum, pojawiające się w tym wątku kilkakrotnie).

    Cytuj
  • wiktor kielan 14 lis 2009

    Na forum wciąż trwa dyskusja o odpowiedzialności za słowa, które się pisze. Czy ktoś, kto jest zalogowany może więcej niż ten kto pisze jako gość i strzela z za węgła podpisując się inaczej za każdym razem.
    Postanowiłem dołączyć do tych (o ile tacy są), którzy piszą na forum pod swoim imieniem i nazwiskiem. Ta decyzja wydaje mi się ważna również z tego powodu, że moje nazwisko pojawia się od czasu do czasu w różnych wątkach i kontekstach. Chcę mieć prawo komentowania, odpowiedzi, wyrażania własnych opinii wprost, bez uciekania w pozorną internetową anonimowość. Chcę również zapewnić wszystkich, szczególnie moich oponentów, że nie mam zamiaru się na nich obrażać i pozywać ich (wzorem Macieja Ostrowskiego) do sądu.

    Pozdrawiam
    Wiktor Kielan

    Cytuj
  • 14 lis 2009

    Będziesz kandydował czy nie ????

    Taki żarcik

    Ja osobiście zagłosuje za Donaldem Tuskiem

    Cytuj
  • 14 lis 2009

    Panie Kielan gratuluję odwagi i witam na forum.Sądząc po wpisie OOOO i znając kulturę przeciwników nie będzie łatwo.

    Cytuj

Odpowiedz