Forum » Myślenice

Masowa prowokacja bez echa

 • 9 maj 2015

  Kasiu, duże brawa za to, że poszłaś do Spółdzielni i w końcu zaczęłaś coś sprawdzać. Jednocześnie należy Ci się <MINUS>, bo będąc w Spółdzielni mogłaś zadbać o aktualne dane, nie te sprzed 4 miesięcy, wygodne dla Twojego punktu widzenia. Tymczasem, na mocy wyroku Trybunału Konstytucyjnego z 5 lutego br., <http://wyborcza.biz/finanse/1,108340,17370123,Wyrok_TK_ciosem_dla_prezesow_spoldzielni__Juz_nie.html> ;
  do członków spółdzielni mieszkaniowej nie należy wliczać tzw. członków oczekujących. W 2013 roku było ich 65. Po uwzględnieniu aktualnej wartości tej liczby powinnaś zauważyć, że realna ilość członków Zorzy wyraźnie rozmija się z Twoją - „ponad 1900”.
  Wcześniej, różnymi sformułowaniami "chlapałaś">, atakując ludzi widzących uzasadnioną potrzebę zmian w Zorzy. Na przykład insynuowałaś, że pan A. U. „rozpoczął kampanię wyborczą”. Po co? - Czegoś takiego nie pisze się bez porozumienia z samym zainteresowanym, który najlepiej zna swoje intencje. Zignorowałaś, że pan A.U. realizował wcześniejszą obietnicę kontaktów z mieszkańcami. Bezmyślnie albo celowo powielałaś złośliwości osób odpowiedzialnych za wadliwe funkcjonowanie Spółdzielni.
  Dziś tamtych spotkań nie ma i nie wiadomo co się w ZORZY dzieje. Wiemy natomiast, że marnujemy czas, słono płacimy za wycinkowe inwestycje i niewiele robimy, by obniżyć opłaty oraz upiększyć szpetny krajobraz osiedlowych bloków.

  11 9 Cytuj
 • 15 cze 2015

  No i wyszło szydło z worka. Autorami apelu był prezes Lijewski i prezes Ulman, którzy za pieniądze członków (wiążących niejednokrotnie koniec z końcem) rozprowadzili anonimy żeby utrzymać się na stołku. Co za ludzie rządzą tą spółdzielnią. Jeśli prawdą jest to co mówił A. U. na dzisiejszym Walnym to już zasiadają na ławie oskarżonych i mam nadzieję że sąd ich skaże za to przestępstwo. Ludzie którzy bawią się w anonimowe opluwanie nie zasługują na zarządzanie czymkolwiek!

  5 8 Cytuj
 • 15 cze 2015

  O godz. 20 zapadła decyzja na Walnym Zgromadzeniu Zarząd S-ni Mieszkaniowej "Zorza" uzyskał miażdżący wynik 105 za 5 przeciw 2 wstrzymujące

  9 5 Cytuj
 • 15 cze 2015

  I tym sposobem przegłosował wariant I modernizacji kotłowni, który jeszcze rok temu krytykował jako najgorsze rozwiązanie i najdroższe dla członków spółdzielni. Co za amnezja u tych panów. A jak szybko przestali forsować zachodnią firmę. Ciekawe dlaczego?

  7 8 Cytuj
 • 6 lip 2015

  W polskich warunkach trudno jest liczyć na sprawiedliwość: http://jadwiga604.blogspot.com/2015/07/hanba-polskiego-wymiaru-sprawiedliwosci.html

  3 5 Cytuj

Odpowiedz