Forum » Myślenice

FRYZJERZY i BARBERZY W MYŚLENICACH

  • 24 cze 2011

    Na farbach Goldwell pracuje także Asia w Fali

    1 Cytuj
  • 24 cze 2011

    [quote=gość: beti] Zdecydowanie polecam p. Agatę Krygier. Owszem, najtaniej nie ma, ale też nie przesadzajmy, że nie wiadomo jak drogo. W Krakowie ze zniżką studencką za ścięcie z układaniem płaciłam ok. 60-70zł (włosy dłuższe niż do ramion) w Jean Louis David, u p. Agaty ostatnio za strzyżenie zapłaciłam chyba 80, także wielkiej różnicy w cenie nie ma. Farbowanie pewnie kosztuje więcej, ale nie farbuję, więc mnie jej ceny naprawdę nie szokują. Jak dla mnie jest mega profesjonalistką, potrafi doradzić, odradzić, a nie jak w wielu miejscach, gdzie siadasz, fryzjer pyta jak tniemy i co byś nie powiedziała, to i tak obetnie cię taśmowo czyli tak jaka jest aktualnie moda (co zdarzyło mi się nie raz w krk). Naprawdę warto zapłacić te parę złotych więcej, ale wyjść ze świetną fryzurką i jako zadowolony klient :) [/quote]

    80 zł za strzyzenie?ceny prosto z warszawy u tej pani

    4 1 Cytuj
  • 27 cze 2011

    Nie polecam fryzjera nad arkadami. jest tylko jedna fryzjerka, która się tam nadaje. Sami praktykanci, którzy pozostawieni sami sobie robią na głowię masakre

    6 1 Cytuj
  • 28 cze 2011

    wie ktos moze gdzie ma sie otworzyc nowy salon fryzjerski gdzie bedzie komputerowe dobieranie fryzur??

    3 1 Cytuj
  • 28 cze 2011

    Damian
    Syn Czarnej Pani z mięsnego koło toalet.
    Pani ma zawsze świetną fryzurę.

    3 Cytuj
  • 28 cze 2011

    [quote=gość: igość] DamianSyn Czarnej Pani z mięsnego koło toalet.Pani ma zawsze świetną fryzurę. [/quote]

    Chodzi o fryzjera na osiedlu na VEGĄ

    1 Cytuj
  • 28 cze 2011

    przy rynku podobno ma sie niedlugo otworzyc nowy salon fryzjerski tam beda dobierac fryzury komputerowo

    1 Cytuj
  • 28 cze 2011

    [quote=gość: janina] przy rynku podobno ma sie niedlugo otworzyc nowy salon fryzjerski tam beda dobierac fryzury komputerowo [/quote]

    i co z tego ze dobiora mi komputerowo?kolejny bajer nic nie warty bo i tak fryzura matrix nie bedzie taka jak w realu

    1 Cytuj
  • 28 cze 2011

    a ja polecam Panią Ulę, ma salon na Rzemieślniczej na przeciwko Lisa, nad sklepem ze skórami. Wczoraj byłam u niej, bardzo ładnie obcięła mi włosy, a do tego zakupiłam artykuły do pielęgnacji włosów (profesjonalne - fryzjerskie) w cenie hurtowej. Jak najbardziej polecam, z włosami uczyni, co tylko chcecie, a przy okazji doradzi jak dobrze dbać o włosy i warto zapytać o produkty do pielęgnacji włosów, bo sprzedając nie nalicza sobie marży :) czułam, że zależy jej na kliencie, być może wynika to z tego, że salon powstał niedawno, ale i tak jak najbardziej polecam :)a i przy okazji kawy się jeszcze napiłam, czekają na moją kolej :D

    1 1 Cytuj
  • 28 cze 2011

    mialam sie wybrac do fryzjera nad vega tak jest polecany..skoro dobiera fryzure komputerowo to jaki tj fryzjer...sma sobie moge na internecie dobrac fryzure..kogo polecacie?a ta pani na zarabiu?p.agata bierze duzo z tego co piszecie warto tam sie wybrac?

    Cytuj
  • 28 cze 2011

    jak robi z włosami ten damian????słyszałam że fajnie ale niewiem na 100%

    1 Cytuj
  • 29 cze 2011

    chodze zawsze do Damiana i zawsze wychodze zadowolona, mowisz jaki masz pomysl na wlosy i zaczyna dzialac, to prawda ze ma dlugie terminy, ale swiadczy to tylko o tym, ze zna sie na tym co robi POLECAM SATYSFAKCJA GWARANTOWANA

    2 1 Cytuj
  • 29 cze 2011

    ja też polecam!! Pan Damian robił mi prostowanie chemiczne i kolor potem, mam piękne włosy, nie zniszczone!!! a przede wszystkim gładkie i kolor też super dobrał. Ma długie terminy, ale warto poczekać bo efekt jest super, polecam

    1 2 Cytuj
  • 29 cze 2011

    super fryzjer !!po prostowaniu chemicznym koloru odrazu nie wolno robic !!!faktycznie rewelacyjny fryzjer!!

    3 1 Cytuj
  • 29 cze 2011

    zgadzam[quote=gość: aga m] super fryzjer !!po prostowaniu chemicznym koloru odrazu nie wolno robic !!!faktycznie rewelacyjny fryzjer!! [/quote]
    zgadzam sie trzeba odczekac pare dni

    1 Cytuj
  • 29 cze 2011

    tak 2 tygodnie czekalam, po prostowaniu zeby kolor zrobic, ale jestem Brdzo zadowolona:)

    1 Cytuj
  • 29 cze 2011

    po zabiegach chemicznych trzeba odczekac minimum miesiac aby zrobic nastepny zabieg chemiczny!!!!!

    1 Cytuj
  • 29 cze 2011

    ohoho moja sprawa kiedy robie i to jest sprawa moich włosów, ja jestem bardzo zadowolona mam łądnie nie zniszczone włosy!!

    1 Cytuj
  • 29 cze 2011

    moze ty masz ladne !kazdy ma inny gatunek wlosow i moze stac sie tragedia!!!!

    1 1 Cytuj
  • 30 cze 2011

    a ktoś wie jaki salon fryzjerski powstanie obok 7ki bo ponoć jakiś sieciowy - kto tam będzie strzygł ?/

    2 Cytuj
  • 4 lip 2011

    gdzie ma powstac nowy salon?nie dlugo koncze szkole i chcialabym odrazu pracowac w zawodzie.wie ktos moze kto otwiera salon chcialabym zlozyc sv.lub isc na rozmowe

    1 Cytuj
  • 5 lip 2011

    a gdzie ten pan Damian urzęduje????? jakies namiary na niego mozna dostac????

    1 Cytuj
  • 5 lip 2011

    polecam studio w aquariusie bylam wczoraj i jestem zadowolona z koloru i fryzury.cena przystepna ,skorzystalam tez z kosmetki obok i tez jestem zadowolona wroce tam napewno.obie panie znaja sie na swoim zawodzie

    1 Cytuj
  • 6 lip 2011

    rowniez chcialbym zeby ktos podal jakies namiary na tego Pana Damiana... wizyte sie uzgadnia telefonicznie? i tak w ogole facetow tez tak dobrze strzyze jak kobiety?:P

    1 Cytuj
  • 6 lip 2011

    nie znam numeru do salonu Pana Damina ale ten zaklad znajduje sie nad Vega na Osiedlu, z tego co wiem to strzyze tez mezczyzn

    Cytuj

Odpowiedz