Forum » Myślenice

FRYZJERZY i BARBERZY W MYŚLENICACH

  • 11 wrz 2012

    hej mam takie pytanko jak nazywa się fryzjerka u Pani Renaty taka blondynka ???

    2 3 Cytuj
  • 8 paź 2012

    ja nie polecam inspiracji....TRAGEDIA....chociaz bylam stala klientka p.Gosi jeszcze u Czerneckich to tej pani juz podziekuje...czesto jej nie ma a jej pracownica kaleczaca j.polski jest tragiczna po ostatniej wizycie stzyrzenie i kolor poprawialam u Strzepkowej

    7 3 Cytuj
  • ilona stawiarska 17 paź 2012

    czy ktoś posiada telefon do salonu w Głogoczowie bo słyszałam dobre opinie!

    gość: Ata napisał/a:

    gość: ja:) napisał/a: a gdzie do fryzjera z dzieckiem bo nie każda Pani ma podejście ratujcie.. Idź do fryzjerki, która ma swoje dzieci. Taka na pewno będzie wiedziała, jak poradzić sobie z dzieckiem.

    4 Cytuj
  • 24 paź 2012

    Buniu - Byłam w tym salonie i jestem zadowolona lecz telefonu nie mam bo trafiłam tam przypadkiem, ale jestem zadowolona z zaproponowanego nowego koloru jak i modelowania Pani Ania jest osobą młodą ale podejście do dzieci również ma... Jestem tego zdania jak ktoś nie spróbuje to się nieprzekona

    1 4 Cytuj
  • 26 paź 2012

    ja lubie i polecam TRENDY

    15 2 Cytuj
  • 20 lis 2012

    Ja byłam w Trendy i żadna rewelacja. Fryzura trzymała się godzine a 100zł poszło nie wiem za co.

    12 Cytuj
  • myszka1987asia@vp.pl 20 lis 2012

    Ja chodzę do Trendy i jestem bardzo zadowolona, kolor i ścięcie - rewelacja. Polecam Pana Piotra.

    13 1 Cytuj
  • 21 lis 2012

    Mogłyby salony fryzj. wprowadzić jakieś rabaty dla stałego klienta, punkty do zbierania itp. Może więcej klientów byłoby...

    1 Cytuj
  • myszka1987asia@vp.pl 21 lis 2012

    Trendy ma takie karnety stałego klienta.

    11 1 Cytuj
  • 21 lis 2012
    ajka1987 napisał/a:

    Ja chodzę do Trendy i jestem bardzo zadowolona, kolor i ścięcie - rewelacja. Polecam Pana Piotra.

    Bo tam pewnie pracujesz to trzeba bronić swojego....Hahahaa

    1 12 Cytuj
  • 21 lis 2012
    ajka1987 napisał/a:

    Ja chodzę do Trendy i jestem bardzo zadowolona, kolor i ścięcie - rewelacja. Polecam Pana Piotra.

    Bo tam pewnie pracujesz to trzeba bronić swojego....Hahahaa

    ajka1987 napisał/a:

    Ja chodzę do Trendy i jestem bardzo zadowolona, kolor i ścięcie - rewelacja. Polecam Pana Piotra.

    Z resztą Ajka coś mi to mówi ...Hmmmm

    12 Cytuj
  • 22 lis 2012

    mycha a co robiłaś w tym Trendy? ślubna czy jaka ta fryzura że zapłaciłaś 100 zł??

    2 Cytuj
  • 22 lis 2012

    Fryzura na Ślub Cywilny i taka klapa wyszła że szok. Cała mi się rozwaliła..

    1 Cytuj
  • myszka1987asia@vp.pl 22 lis 2012

    Nie pracuję bo z wykształcenia jetem zupełnie kimś innym, po prostu jestem ich kientką a Pan Piotr moim fryzjerem.

    9 Cytuj
  • 22 lis 2012

    A to kto cię czesał? nie miałaś jakiś próbnych fryzur przed?

    3 Cytuj
  • 22 lis 2012

    ALE OPRUCZ PANI HALINY PIETRZAK KTÓRĄ TERZ POCHWALAM JEST JESZCZE ZAKŁAD PANI AGNIESZKI TEŻ NA 3-MAJA . BARDZO FAJNIE I ROZMOWNIE

    3 3 Cytuj
  • 22 lis 2012
    młody22 napisał/a:

    A to kto cię czesał? nie miałaś jakiś próbnych fryzur przed?

    Nie nie miałam taka młoda laska nie pamiętam już bo to było w kwietniu

    5 Cytuj
  • Trendy Hair Fashion 23 lis 2012

    Pani Joanno, jeżeli nasza usługa Pani nie satysfakcjonowała chętnie wykonamy gratis jakąś inną usługę w ramach rekompensaty.
    Jeżeli tylko była Pani naszą klientką, co sprawdzimy w naszej kartotece.
    Dziękujemy za wszystkie negatywne opinie na nasz temat, pozwalają one polepszyć jakość naszych usług.
    Dziękujemy wszystkim naszym klientom za pozytywne wpisy.
    Pozdrawiamy zespół Trendy Hair Fashion.

    35 3 Cytuj
  • 25 lis 2012
    Trendy napisał/a:

    Pani Joanno, jeżeli nasza usługa Pani nie satysfakcjonowała chętnie wykonamy gratis jakąś inną usługę w ramach rekompensaty.
    Jeżeli tylko była Pani naszą klientką, co sprawdzimy w naszej kartotece.
    Dziękujemy za wszystkie negatywne opinie na nasz temat, pozwalają one polepszyć jakość naszych usług.
    Dziękujemy wszystkim naszym klientom za pozytywne wpisy.
    Pozdrawiamy zespół Trendy Hair Fashion.

    Nie dziękuję. Ja już mam dobrą fryzjerkę.

    5 18 Cytuj
  • 25 lis 2012

    oj mycha mycha kłamiesz ,ąż z uszów ci dym leci .......kłamczucha

    17 4 Cytuj
  • 26 lis 2012

    [cytat=celineczka]oj mycha mycha kłamiesz ,ąż z uszów ci dym leci .......kłamczucha[/cy Bardzo ciekawe Świetnie jeśli wiesz lepiej ode mnie. Powodzenia

    1 12 Cytuj
  • 26 lis 2012
    celineczka napisał/a:

    oj mycha mycha kłamiesz ,ąż z uszów ci dym leci .......kłamczucha

    A tak w ogóle, to kłamczucha to może jesteś ty, bo tam pracujesz i *** żeby cię nie zwolnili. Gratuluje......

    3 11 Cytuj
  • 27 lis 2012

    Oj kobieto tak mi Ciebie żal naprawde ........

    11 1 Cytuj
  • 5 gru 2012

    Ja polecam p.Agate Krygier:) Miła atmosfera,pełen profesjonalizm:)

    2 6 Cytuj
  • 5 gru 2012
    misska20 napisał/a:

    Ja polecam p.Agate Krygier:) Miła atmosfera,pełen profesjonalizm:)

    Ja w zasadzie też polecam -jeśli chodzi o fryzjerstwo , ale całościowo wcale aż tak cudownie nie jest .Po pierwsze -brak gazet do poczytania(!) , jak się siedzi z farba na włosach 40 min. to szybciej by zleciało jakby można było coś przejrzeć, dawniej jeszcze ( w starej części) jakaś kolorówka była, teraz są jakieś 2-3 gazety pt.Villa , w których nie ma co poczytać , bo są tam głównie fotografie wnętrz, w dodatku te same numery , leżą tam już pól roku i chcąc nie chcąc znam je na pamięć.
    Jak płacę za farbowanie 170 zł, a farbuję włosy co miesiąc, to doprawdy w trosce o zadowolenie klienta mogłaby się szanowna pani Agata raz na miesiąc udać do kiosku i kupić jakieś Claudie . Olivie , Vive , Gale itp., ileż na to wyda?, 30 zł miesięcznie ?
    Da się wysiedzieć 40 min.patrząc w okno , ale niesmak pozostaje.

    Po drugie daje się odczuć kogo pani Agatka lubi , a kto jest dla niej jakiś tam człowieczkiem z ulicy. Niby miła dla wszystkich , ale jednak jest wyczuwalny niepisany podział na klientów mniej ważnych i bardziej ważnych.Ci mniej ważni czasem nawet nie dostąpią zaszczytu , aby wielka stylistka dotknęła ich włosów, mimo , że na wizyte umawiali się do niej .Wygląda to tak , że wchodzimy , praktykantka nakłada farbę , potem ją spłukuje , myję , suszy i do domu.I to się nazywa , że byłam na farbowaniu u pani Agaty..........
    .....owszem , widziałam ja , robiła z włosami komuś przy sąsiednim stanowisku:/ , a w tym przedziale godzinowym wg.planu miała być dla mnie.

    9 1 Cytuj

Odpowiedz