Forum » Myślenice

FRYZJERZY i BARBERZY W MYŚLENICACH

  • 31 paź 2014
    agataulman napisał/a:

    Gdzie Damian otworzył Swój salon?

    Jordana 22 myślenice

    5 12 Cytuj
  • 1 lis 2014

    prawie na przeciwko parasolek? dobrze kojarzę tę ulicę?

    3 9 Cytuj
  • 3 lis 2014

    Witam poszukuje naprawde godnego polecenia fryzjera z myslenic lub okolic, ale takiego co profesjonalnie obetnie wlosy, zrobi swietny kolor i pracuje na profesjonalnych produktach a nie na zwyklych przelanch do butelek po profesjonalnym produkcie

    3 Cytuj
  • 15 lis 2014

    Czy wie ktoś jak ma na nazwisko Pani Kasia, która jest fryzjerką w secesji u Pani Agaty Krygier?

    1 Cytuj
  • 24 lis 2014

    Gdzie Damian ma ten salon??!! Gdzie jest ulica Jordana ??!!

    4 22 Cytuj
  • 25 lis 2014

    jaka jest cena prostowania metodą keratynową?? polecacie jakis salon??

    2 Cytuj
  • 26 lis 2014
    basiulka2795 napisał/a:

    jaka jest cena prostowania metodą keratynową?? polecacie jakis salon??

    Polecam salan pani Agaty, ul. Sobieskiego, cena uzależniona od długości włosów.

    8 Cytuj
  • 26 lis 2014

    Do Kbkb. . Ja byłam u p. Platka i wiem ,że zawsze już tam wrócę.Fryzjer stylista.Bez strachu siadam na fotelu i mam pewność,że jak wstane,będę dobrze wygladac.Wreszcie mam zadbaną FRZYURE,a nie zmęczone eksperymentami pan fryzjerek włosy.

    6 11 Cytuj
  • 27 lis 2014

    Jakie ceny ma pan Płatek? i gdzie ten salon sie znajduje bo nie kojarzę?

    2 3 Cytuj
  • 27 lis 2014

    Gdzie Damian ma ten salon??!! Gdzie jest ulica Jordana ??!!

    2 15 Cytuj
  • 27 lis 2014
    abra napisał/a:

    Jakie ceny ma pan Płatek? i gdzie ten salon sie znajduje bo nie kojarzę?

    Wysokie.Można powiedzieć ze dwa razy wyższe niż inne zakłady fryzjerskie,podobne zresztą jak u pani Agaty Krygier,ale warto.A salon jest po prawej stronie jak się jedzie do Polanki,między mostem a cmentarzem.

    5 8 Cytuj
  • 28 lis 2014
    Justyna Kowalik napisał/a:

    Wysokie.Można powiedzieć ze dwa razy wyższe niż inne zakłady fryzjerskie,podobne zresztą jak u pani Agaty Krygier,ale warto.A salon jest po prawej stronie jak się jedzie do Polanki,między mostem a cmentarzem.

    dzięki. juz kojarze gdzie to jest :) swoją drogą wyglądało mi to miejsce na studio fotograficzne :) ale jeśli warto udać sie do niego i być zadowolonym to czemu nie zapłacic więcej? swoją drogą czasem miałabym ochotę wydać i pół wpłaty byle by być zadowoloną :) a rozumiem ze p. Krygier to zababie?

    3 18 Cytuj
  • 29 lis 2014

    a ja nie polecam Pana Damiana. kiedyś faktycznie był dobry, a teraz u nich lecą na ilość nie na jakość. mojej próbnej fryzurze ślubnej poświęcił za mało czasu, w konsekwencji nie wiedziałam jak dokładnie będzie wyglądać właściwa fryzura ślubna. przebierał nogami jak prosiłam żeby spróbował jednak co innego upiąć niż to co on zaproponował, bo już czekały dwie inne klientki. poza tym robiąc mi farbę zaraz przed ślubem w kolorze blond porobił mi placki w kolorze czerwonym na czubku głowy. dlaczego? bo farbował panią w kolorze czerwonym i mi sprawdzał czy się już rozjaśniło i chyba nie domył dokładnie rąk, albo rękawiczek, sama nie wiem. to jest profesjonalizm? zmieniłam w ostatniej chwili fryzjera, ale upięcie musiałam dostosować tak żeby nie było widać odcieni czerwieni na czubku głowy. mogłam zafarbować jeszcze raz, ale bałam się o kondycje swoich włosów.

    32 8 Cytuj
  • 4 gru 2014

    Ma ktoś nr do Damiana do salonu?

    3 14 Cytuj
  • 5 gru 2014

    znajoma poleciła mi Panią Joanne Szwab warto się tam wybrać na jakich środkach pracuje i jak ?
    troszkę się boje bo to będzie pierwsza moja wizyta u tej pani a po tym co tu czytam to opinii nie ma za dobrej!
    dziewczyny pomocy!!!
    a jak nie do tej Pani to do kogo mogę się udać na balejaż na długich włosach i podcięcie samych końcówek bardzo proszę o opinie i kogo możecie polecić sprawdzonego ??

    2 15 Cytuj
  • 6 gru 2014

    Nie polecam Pani Joanny Szwab, jakiś czas temu byłam zrobić sobie kolor niestety wyszły dwa odcienie blondu, miałam zapłacić 140 dałam 150, po czym nie oddała mi 10zł bo nie miała, miałam się tam przyjść czesać w sobotę na wesele to powiedziała ze wtedy mi odda. Za fryzurę weselną zapłaciłam 60zł, był to zwykły warkocz na bok, a 10zł nie oddała. Mały szczegół ale takie rzeczy się pamięta. Nie polecam i odradzam.

    19 1 Cytuj
  • 6 gru 2014

    dziękuje a kogo możesz mi polecić w Myślenicach ???

    4 Cytuj
  • 6 gru 2014

    Sama właśnie tak myślę i myślę ale w Myślenicach niestety nie ma żadnego sensownego fryzjera którego można by było polecić z własnego doświadczenia. Chodzę z odrostem na 5cm i nie wiem gdzie mam się udać zeby być zadowolona...

    6 3 Cytuj
  • Anna 6 gru 2014

    Pani Szwab nie polecam. chciałam zmiany dostałam wlosy sciete nie ukladajace się szalu nie było a podejście do klienta takie sobie, drugi raz tam nie pojde.

    16 1 Cytuj
  • 7 gru 2014

    Ja też nie polecam salonu pani Joanny Szwab byłam z polecenia znajomych bo byli nią zachwyceni a ona mi g...o zrobiła na głowie bo inaczej się tego nazwać nie da a cenowo za to co mi zrobiła z poprawieniem niby koloru zapłaciłam podwójnie.Również nie polecam tej pani .

    19 1 Cytuj
  • 7 gru 2014

    Popieram Wszystkie zdania na temat Joanny Szwab.. Zapomniałam tylko dodać ze podejście do klienta ma straszne, niesympatyczna i wydaje mi się ze robiła mi kolor tak na e**** się" Niestety.........

    21 2 Cytuj
  • 12 gru 2014

    Był ktoś może w salonie fryzjerskim "Fryzmania" ??

    6 2 Cytuj
  • 12 gru 2014

    A gdzie to jest ? Gdzieś w Myślenicach?

    2 2 Cytuj
  • 12 gru 2014

    "fryzmania" tak w Myślenicach na ul. Kazimierza Wielkiego

    7 2 Cytuj
  • 13 gru 2014

    Widze ze ktoś robi nagonkę na panią Szwab jestem jej klientką od dawna i jestem zadowolona,myślę ze to wystarczy .Zauważyłam tez ze niektóre posty są powtarzane.Żenada

    4 15 Cytuj

Odpowiedz