Forum » Myślenice

FRYZJERZY i BARBERZY W MYŚLENICACH

  • 23 lip 2010

    Czerneccy nad Rybką! Profesjonalizm, miła atmosfera, gwarancja zadowolenia! DUUUUŻY +! PANI BASIA JEST SUPER A RESZTA MOŻE BYĆ:)

    4 Cytuj
  • 23 lip 2010

    [quote]Czerneccy nad Rybką! Profesjonalizm, miła atmosfera, gwarancja zadowolenia! DUUUUŻY +! PANI BASIA JEST SUPER A RESZTA MOŻE BYĆ:)[/quote]

    a jakie tam są ceny?

    1 Cytuj
  • 23 lip 2010

    [quote=:[hr][quote] napisał]Czerneccy nad Rybką! Profesjonalizm, miła atmosfera, gwarancja zadowolenia! DUUUUŻY +! PANI BASIA JEST SUPER A RESZTA MOŻE BYĆ:)[/quote]

    a jakie tam są ceny?[/quote]

    Heh . Jak z bajki!

    1 Cytuj
  • 23 lip 2010

    Najlepszy jest Damian tam nad vega

    1 Cytuj
  • 24 lip 2010

    Jeżeli Panie chcą ładnie wyglądać, to nie warto zastanawiać się nad cenami, prawda.

    Cytuj
  • adzygmunt 24 lip 2010

    A ja gdybym miał po co chodziłbym codziennie by ładnie wyglądać!!!
    A mimo wszystko i tak lepiej mi z grzywą niż Tobie z gołą glacą!!!

    Cytuj
  • 27 lip 2010

    Zrób się na mnie, a problemy z grzywą, kogutkami, chrząszczem we włosach(;)) odejda w zapomnienie.

    Cytuj
  • 29 lip 2010

    Jakie są ceny za obcięcie facetowi włosów w Myślenicach?

    Cytuj
  • adzygmunt 29 lip 2010

    Jeśli bez głowy to pod Arkadami 20 PLN
    Cygnusa nie pytaj. Jemu wystarczy przetarcie mokrą gąbką! Ten ma dobrze!

    1 Cytuj
  • adzygmunt 29 lip 2010

    Z resztą nie wiem, gdzie facet ma te Myślenice, szukam u siebie intensywnie i nie dostrzegłem.Chyba, że myślałeś o głowie, w której prawie każdy facet ma myślenie!

    Cytuj
  • 30 lip 2010

    Zbylu można za 15pln. Wiem od znajomego który ma włosy.

    Cytuj
  • 30 lip 2010

    W zakładzie na Matejki za jedyne 30zł. :)
    O cenie dowiedziałem się już po obcięciu włosów, więc nie miało mi się co zjeżyć.

    Cytuj
  • 30 lip 2010

    W tych trzech dychach pewnie był masaż. Subtelny ucisk nerwów łagodzący ból przy płaceniu.

    Cytuj
  • 30 lip 2010

    [quote=cygnus]Jeżeli Panie chcą ładnie wyglądać, to nie warto zastanawiać się nad cenami, prawda. [/quote]

    Oj warto się zastanawiać nad cenami bo u każdego fryzjera za to samo na głowie płaci się inaczej. A przecież cennik powinien być taki sam?

    Cytuj
  • 30 lip 2010

    Pani Basia u Czerneckich jest rewelacyjna! Atmosfera w salonie jest bardzo fajna, zawsze wychodzę stamtąd zrelaksowana i z dużym + dla swojego samozadowolenia. :) Bez wyrzutów sumienia mogę polecić. Zawsze jestem usatysfakcjonowana fryzurą i obsługą. Choć ceny są hmmm... konkretne. Ale raz na miesiąc 30, 40 zł za obcięcie włosów można poświęcić! :D

    1 5 Cytuj
  • 30 lip 2010

    Mona na cene wpływa chemią jaką Ci nakładają na głowe. Ja sie na tym nie znam, ale podobno(wiem od kobiet)lepsze materiały, to kolor trwalszy i włosy lepiej sie układają, i takie tam.

    Cytuj
  • 30 lip 2010

    A ile tam kolor kosztuje??

    Cytuj
  • 30 lip 2010

    [quote=cygnus]W tych trzech dychach pewnie był masaż. Subtelny ucisk nerwów łagodzący ból przy płaceniu.[/quote]

    Cygnus uwierz mi, że 30 zł za strzyżenie lub podcięcie to żadne pieniądze. Mnie się zdarza płacić drugie tyle za podcięcie grzywki. Do tego dochodzi mycie włosów, modelowanie, nakładanie wosku (czy czego tam sobie pani fryzjerka zachce) na końcówki co by nie odstawały i jeszcze wypiję tam kawę i jeszcze wodę bo kawa tak mocna, że mnie roztrzepie i na zakończenie ten uśmiech na twarzy pani obcinającej, że wyglądam bosko! Pieniążki same maszerują z portfela:)

    Cytuj
  • 30 lip 2010

    Marla , a gdzież to jest tak dobrze, że chodzisz płacisz i jeszcze jesteś zadowolona?

    Cytuj
  • 30 lip 2010

    I co jest dodatkowo zawarte w cenie, cyngus?
    Ja miałem tylko skrócenie włosów bez masażu, ale za to obcinała mnie przemiła i bardzo ładna pani, racząc mnie dodatkowo historią swojego prawa jazdy i dość szczegółowo informując o planach wakacyjnych. Nie wiem po co mówiła o wakacjach, skoro zaznaczyła, że wybiera się tam za swoją brzydszą połówką.

    Cytuj
  • 30 lip 2010

    Może chciała dać do zrozumienia że to są jej ostatnie wakacje z tą brzydsza połową. Idź tam po wakacjach weź trzy dychy i pogadaj z ta panią:)

    Jak będziesz mnie nazywał "cyngus", to ja będe Ciebie nazywał "Kiper" ;)

    Cytuj
  • 30 lip 2010

    PRZEPRASZAM!!! Czeski błąd.

    A pomysł z wybraniem się po wakacjach jest całkiem dobry! ;)

    Cytuj
  • 30 lip 2010

    Spokojnie, potraktuj moją uwage z przymrużeniem oka, nie przywiązuje wagi do takich dupereli;)

    Jeżeli pani fryzjerka jest mężatka, to radze zmienic lokal, bo mąż może Ci zrobic fryzure gratis plus makijaż.

    Cytuj
  • 30 lip 2010

    [quote=cygnus]Mona na cene wpływa chemią jaką Ci nakładają na głowe. Ja sie na tym nie znam, ale podobno(wiem od kobiet)lepsze materiały, to kolor trwalszy i włosy lepiej sie układają, i takie tam.[/quote]

    Ja wiem, że środki kosztują ale bez przesady robiłam droższymi środkami i dwa razy mycie głowy i kolor zszedł a teraz robię tańszymi środkami niech tak będzie trzyma się miesiąc głowę myje tak samo. A i jeszcze w kieszeni zostaje.

    Cytuj
  • 30 lip 2010

    Prawdę mówiąc, to miała jakąś uprząż na palcu, ale jako mało szczęśliwy posiadacz konkretnej wady wzroku musiałem zdjąć rower z nosa, więc nie byłem w stanie ocenić czy to ten milczący kruszec czy cosik innego świeci.

    1 Cytuj

Odpowiedz