Forum » Myślenice

FRYZJERZY i BARBERZY W MYŚLENICACH

  • 1 sie 2014

    Salon "Kamir", który był obok Brytana przeniósł się trochę niżej. Nadal jest przy ul. Rzemieślniczej, ale bliżej wylotu na Słoneczną. A pani, która specjalizuje się w bobie to pani Ewelina. Wiem, bo też robię u niej boba :)))

    36 7 Cytuj
  • 5 sie 2014

    Zna ktoś może fryzjera który dobrze obcina włosy kręcone i potrafi coś doradzić?

    3 Cytuj
  • 5 sie 2014

    ja znowu nie polecam tego całego Damiana z ParisStudio!! byłam tam miesiąc temu, chciałam rozjaśnić włosy jak zawsze!! położył mi rozjaśniacz na włosy a głowa mnie tak piekła ze szok!! mówiłam mu o tym a on: "ma piec bo to rozjaśniacz" później jakaś młoda fryzjerka nakładała mi znowu coś na włosy ale tak nakładała, że pochlapała całe lustro i moje spodnie (które się oczywiście nie sprały) twierdząc, że jest ciepło i farba spływa!!!!!!!!!! nie powiem bo kolor mi się podoba ale jak wróciłam do domu to zauważyłam, że całą głowe mam w strupach!!!!!!!!!!! spalił mi całą głowe tym rozjaśniaczem tak ze mam jedną rane na głowie!! z głowy mi się sypie jak niewiadomo z czego choć nigdy nie miałam łupieżu!! jednym słowem nie polecam!! aaaa i jeśli jestem umowiona do danego fryzjera to wydaje mi się, że to on powinien mi nakładać wszystkie preparaty na włosy, myć głowe, suszyć a nie jakieś inne fryzjerki!!

    20 6 Cytuj
  • 17 sie 2014

    STUDIO FRYZJERSKIE KAMELEON polecam

    2 7 Cytuj
  • 18 sie 2014

    Możecie polecić naprawdę dobrego fryzjera? Chodź raz chciała bym być zadowolona z farbowania.

    2 1 Cytuj
  • 29 sie 2014

    Gdzie najlepiej zrobić ombre? lub kolor?
    Gdzie polecacie?

    1 1 Cytuj
  • 3 wrz 2014

    Możecie polecić naprawdę dobrego fryzjera? Chodź raz chciała bym być zadowolona z farbowania.

    1 Cytuj
  • 3 wrz 2014

    Nie polecam Pani Joanny Szwab, jakiś czas temu byłam zrobić sobie kolor niestety wyszły dwa odcienie blondu, miałam zapłacić 140 dałam 150, po czym nie oddała mi 10zł bo nie miała, miałam się tam przyjść czesać w sobotę na wesele to powiedziała ze wtedy mi odda. Za fryzurę weselną zapłaciłam 60zł, był to zwykły warkocz na bok, a 10zł nie oddała. Mały szczegół ale takie rzeczy się pamięta. Nie polecam i odradzam.

    13 2 Cytuj
  • 3 wrz 2014
    nona88 napisał/a:

    Zna ktoś może fryzjera który dobrze obcina włosy kręcone i potrafi coś doradzić?

    Tak. Agata Krygier na Zarabiu. Polecam.

    14 Cytuj
  • 3 wrz 2014

    Ja również polecam salon Lecher niedaleko dworca, obok salonu Stylizacji Paznokci. Miła atmosfera i ceny super. Jedno studio X w Myślenicach mają o wiele drożej a wcale lepiej nie strzyżą. Polecam Lecher :)

    8 Cytuj
  • 6 wrz 2014

    Możecie polecić naprawdę dobrego fryzjera? Chodź raz chciała bym być zadowolona z farbowania.

    2 2 Cytuj
  • 7 wrz 2014

    napewno nie polecam AKADEMII KACICZAK..... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    11 9 Cytuj
  • Anna 7 wrz 2014

    myslenice salon na salonie ale jakoś ciężko o dobrego fryzjera. bo jak na razie to większość kiepskich opinii mało poleceń, SZKODA

    4 Cytuj
  • 8 wrz 2014

    heh też słyszałam złe opinie o AKADEMI KACICZAK......
    pozatym bardzooooooooooooo drogooooooooo

    12 4 Cytuj
  • 19 wrz 2014

    Gdzie w Myślenicach pracują na farbach z Artego?

    Cytuj
  • 19 wrz 2014

    Gdzie teraz pracuje P. Damian z Paris Studio?

    2 Cytuj
  • 19 wrz 2014

    Już nie pracuje w Paris Studio ? :O

    1 Cytuj
  • 19 wrz 2014

    wczoraj dzwoniłam do Paris, żeby się do niego umówić i mi powiedzieli, że już tam nie pracuje. ciekawe gdzie się przeniósł...

    1 1 Cytuj
  • 19 wrz 2014

    to trzeba było przy okazji zapytać gdzie teraz pracuje ;)

    1 1 Cytuj
  • 20 wrz 2014

    Gdzie robią najlepiej OMBRE ????????

    Cytuj
  • 21 wrz 2014
    EeelaW napisał/a:

    Salon "Kamir", który był obok Brytana przeniósł się trochę niżej. Nadal jest przy ul. Rzemieślniczej, ale bliżej wylotu na Słoneczną. A pani, która specjalizuje się w bobie to pani Ewelina. Wiem, bo też robię u niej boba :)))

    Ja też i jestem bardzo zadowolona , a raczej byłam bo pani Ewelina już nie pracuje w tym salonie , właśnie się ostatnio dowiedziałam jak chciałam umówić się na ścięcie i gdzie mam jej teraz szukać :(:(

    30 2 Cytuj
  • 21 wrz 2014

    A ombreeeeeeeee?

    3 Cytuj
  • 21 wrz 2014

    chcialabym sprobowac prostowania metoda keratynowa u jakiego fryzjera, polececie kogos?? i wie ktos jak dlugo to trzyma i czy faktycznie daje efekty na "zdrowsze" i proste wlosy???

    Cytuj
  • 23 wrz 2014
    polek napisał/a:

    Ja też i jestem bardzo zadowolona , a raczej byłam bo pani Ewelina już nie pracuje w tym salonie , właśnie się ostatnio dowiedziałam jak chciałam umówić się na ścięcie i gdzie mam jej teraz szukać :(:(

    No tak Pani Ewelinka super ścina włosy i nie tylko :)wiem bo sama do niej chodziłam :) a poza tym to bardzo miła,otwarta na ludzi,sympatyczna Pani:)szkoda że już nie pracuje w tym salonie :( mozna się z nią skontaktować przez Facebooka,

    36 1 Cytuj
  • 23 wrz 2014

    A kto zrobi mi ładne OMBRE ?

    1 1 Cytuj

Odpowiedz