Forum » Myślenice

FRYZJERZY i BARBERZY W MYŚLENICACH

  • 16 kwi 2015

    a26... dzięki.... :) a masz jakiś namiar na niego? jakiś nr telefonu bo nie mogę nigdzie znaleźć... a potrzebuję się dowiedzieć kiedy najwcześniej może mnie przyjąć

    5 15 Cytuj
  • 30 kwi 2015

    Jestem klientka u P. Szwab od lat i nie zgadzam sie z opiniami. Mysle ze to nagonka zazdrosynch ludzi. Fryzury trzymaly sie bardzo dlugo. Jestem bardzo zadowolona z upiec jak i z koloru. Pozdrawiam

    1 16 Cytuj
  • 1 maj 2015

    Pani Szwab umie oszczędzac na farbie balejaz tylko na wierzchu głowy pare pasemek a na reszcie włosów nie ma nic hahaha a i cena co wizyta wyższa. Pozdrawiam

    22 2 Cytuj
  • 12 maj 2015

    nie byłam jeszcze w takim salonie jak ma pani Klemensiewicz . Bodajże Paris Studio robiłam paznokcie po tyodniu odpadły.. beznadziejna henna na brwiach .. jesli nie umie ktoś robić to po co się bierze ?strata kasy .....natomiast robiłam we wrześniu fryzure upięcie z którego byłam bardzo zadowolona ..ale euforia nie trwała długo ...pani która tam pracowała odeszła ..niska blondynka imienia nie pamiętam ..szukam jej wszędzie .. jeśli ktoś wie gdzie pracuje pani z salonu paris proszę o informację .

    6 22 Cytuj
  • 12 maj 2015

    Powiem szczerze że w Myślenicach to jest jedna wielka porażka! Żeby w Mieście nie było żadnego porządnego fryzjera to jest po prostu skandal! Byłam chyba w każdy salonie i nigdy nie wyszłam zadowolona! Dno bez końca!

    16 14 Cytuj
  • Andrzej 13 maj 2015
    agataulman napisał/a:

    Żeby w Mieście nie było żadnego porządnego fryzjera (...) Byłam chyba w każdy salonie i nigdy nie wyszłam zadowolona

    Nooo, jest jeszcze inna opcja...

    7 5 Cytuj
  • 13 maj 2015

    Możecie polecić fryzjera, który potrafi doradzić przy doborze fryzury i podciąć włosy a nie "opitolić" ?

    2 1 Cytuj
  • 14 maj 2015

    Adaś z miasta !:D

    1 1 Cytuj
  • 14 maj 2015
    agataulman napisał/a:

    Powiem szczerze że w Myślenicach to jest jedna wielka porażka! Żeby w Mieście nie było żadnego porządnego fryzjera to jest po prostu skandal! Byłam chyba w każdy salonie i nigdy nie wyszłam zadowolona! Dno bez końca!

    Kto sie wroblem urodzil ten kanarkiem nie zostanie...;-)

    15 Cytuj
  • Sandra 17 maj 2015
    Bora Bora napisał/a:

    nie byłam jeszcze w takim salonie jak ma pani Klemensiewicz . Bodajże Paris Studio robiłam paznokcie po tyodniu odpadły.. beznadziejna henna na brwiach .. jesli nie umie ktoś robić to po co się bierze ?strata kasy .....natomiast robiłam we wrześniu fryzure upięcie z którego byłam bardzo zadowolona ..ale euforia nie trwała długo ...pani która tam pracowała odeszła ..niska blondynka imienia nie pamiętam ..szukam jej wszędzie .. jeśli ktoś wie gdzie pracuje pani z salonu paris proszę o informację .

    Bora bora jeśli zdarzyła sie taka sytuacja to trzeba było przyjść na reklamacje, a z tego ze żadnych reklamacji nie było wnioskuje ze to co napisałaś to nic innego jak ściema i fałszywe oskarżenia w stronę salonu mojej mamy.
    Takie chamskie komentarze nic nie wskórają ponieważ klientki które do nas przychodzą zawsze wracają zadowolone i przyprowadzają znajomych
    Pozdrawiam
    Sandra Klemensiewicz

    24 10 Cytuj
  • Anna Piotrowska 17 maj 2015

    Poleci ktos fryzjera ktory zrobi idealne ombre na ciemnych wlosach??

    1 1 Cytuj
  • 19 maj 2015

    W Sieprawiu jest bardzo dobry fryzjer Sławek.

    2 11 Cytuj
  • 23 maj 2015

    Najgorszy salon w jakim bylam to KAMIR porazka!! Ze szczerego serca odradzam wszystkim ktorzy chcieli by cos zmienic w swojej fryzurze pani Magda z KAMIRU nie ma pojecia o jakimkolwiek doradzaniu kientkom a z umiejetnosciami jeszcze gorzej kolor ktory mi zafundowala jest tragiczny a fryzura koszmarna jak w tych czasach mozna kogos takiego zatrudniac brak m slow !!!

    26 8 Cytuj
  • 24 maj 2015

    Da ktoś namiary na Sławka S. z Sieprawia?

    3 4 Cytuj
  • 24 maj 2015

    Ja polecam Mobilny Salon Fryzjersko Kosmetyczny dojazd jest gratis ,żona jest zachwycona pozdrawiam

    9 Cytuj
  • 24 maj 2015
    nataliaa napisał/a:

    Najgorszy salon w jakim bylam to KAMIR porazka!! Ze szczerego serca odradzam wszystkim ktorzy chcieli by cos zmienic w swojej fryzurze pani Magda z KAMIRU nie ma pojecia o jakimkolwiek doradzaniu kientkom a z umiejetnosciami jeszcze gorzej kolor ktory mi zafundowala jest tragiczny a fryzura koszmarna jak w tych czasach mozna kogos takiego zatrudniac brak m slow !!!

    Zgadzam sie z Twoja opinia nataliaa KAMIR zszel na psy !!!!! ja tez kilka razy pojawilem sie w tym salonie bo bylo mi tam po drodze mozna bylo sie obciac w wolnej chwili ale ostatnie obciecie mimo iz jestem mezczyzna i. moja fryzura nie wymagam zbyt wielkiego talentu dol maszynka gora nozyczki to wyszedlem niezadowolony fryzura nierowna i wszedzie wystawaly niepodocinane wlosy pani Bozena jak dobrze pamietam zapewniala ze fryzura jest ok ale po powrocie do domu moja zona juz niestety nie .... to wszystko z pospiechu ida teraz na ilosc nikomu nie odmawiaja a potem tworza sie kolejki i ogolna masakra bo brak czasu na obsluge klienta.. jedno jest pewne juz tam nie wroce...

    24 3 Cytuj
  • 24 maj 2015

    o Kamirze słyszałam to samo co pisze fabian od brata i jego kolegów, jak pracowała tam p. Ewelina to był zadowolony a teraz kilka razy wychodził i w domu stwierdzał że jest nierówno dlatego teraz ja go tne choć jestem amatorką ;)

    21 3 Cytuj
  • 24 maj 2015

    ja tez kiedyś chodziłem do "Kamira" ,zawsze strzygła mnie tam taka długowłosa brunetka,zawsze byłem zadowolny,ale od jakiegoś czasu już jej tam nie widuje,raz mnie strzygła jakaś młódka i raczej zadowolony nie byłem,szukam tej brunetki ,wie ktoś może dzie ona teraz pracuje,niska długowłosa brunetka,pochodzi prawdopodobnie z Tokarni,od jakiegoś czasu schodziłem sporo zakładów fryzjerskich i niestety nie byłem tak zadowolony jak u tej pani

    14 5 Cytuj
  • 25 maj 2015

    do agataulman
    poszukaj go na FB Suder Sławek

    1 4 Cytuj
  • 25 maj 2015
    albert7575 napisał/a:

    ja tez kiedyś chodziłem do "Kamira" ,zawsze strzygła mnie tam taka długowłosa brunetka,zawsze byłem zadowolny,ale od jakiegoś czasu już jej tam nie widuje,raz mnie strzygła jakaś młódka i raczej zadowolony nie byłem,szukam tej brunetki ,wie ktoś może dzie ona teraz pracuje,niska długowłosa brunetka,pochodzi prawdopodobnie z Tokarni,od jakiegoś czasu schodziłem sporo zakładów fryzjerskich i niestety nie byłem tak zadowolony jak u tej pani

    Ta Pani ma na imie Ewelina i obecnie prowadzi własny Salon Fryzjerski w Skomielnej Czarnej i mimo iż mam do niej daleko to zawsze do niej jeżdże bo jest doskonała w tym co robi :) bardzo polecam :)

    17 4 Cytuj
  • 25 maj 2015

    dzieki,może sie wybiore....

    10 3 Cytuj
  • 26 maj 2015
    jaania12345 napisał/a:

    P.Agata Krygier

    oj tak :)

    3 11 Cytuj
  • 29 cze 2015

    gdzie w myslenicach, w ktorym salonie i kto zrobi najladniejsze SOMBRE??

    2 Cytuj
  • 29 cze 2015

    Salon "STUDIO" na krytej pływalni, pani Karolina. Każda fryzura, farbowanie zrobione perfekcyjnie

    4 6 Cytuj
  • 28 lip 2015

    Potrzebuje wiedzieć ile kosztuje uczesanie na wesele i zwykły makijarz u pani Doroty Strzępek wie ktoś???

    2 7 Cytuj

Odpowiedz