Forum » Myślenice

FRYZJERZY i BARBERZY W MYŚLENICACH

  • 29 lip 2015

    Najlepiej zadzwonic i zapytac...

    Cytuj
  • 29 lip 2015

    A co powiecie o salonie "Perfekto "obok policji ?

    1 5 Cytuj
  • 30 lip 2015

    witam czy robił ktos fryzure na wesele u Pani Teresy Morawskiej??? ile tak mniej wiecej kosztuje uczesanie??

    10 Cytuj
  • 24 sie 2015

    Szczerze polecam Akademię Urody na Jordana 22!! Ostatnio korzystałam z farbowania oraz pielęgnacji włosów Loreal. Salon bardzo przyjemny pachnący nowością,fryzjerzy pracują na kosmetykach Loreal. Naprawdę warto!

    10 14 Cytuj
  • 27 sie 2015

    Witam, poszukuję fryzjera, który mógłby mi zrobić fryzurę ślubną koka nad karkiem, oraz kosmetyczkę na makijaż ślubny w dniu 26.12.2015. ślub jest o 17, więc zależałoby mi aby było to w godzinach około południowych, a nie o 7 rano. Czy ktoś mógłby mi polecić kogoś?
    Proszę o kontakt angelek20@interia.eu

    1 5 Cytuj
  • 16 wrz 2015

    Cześć, szukam fryzjera w Myślenicach(okolicach) który zrobi mi DOBRZE prostowanie kreatynowe. Czy któraś z Pań po zabiegu w danym salonie mogła by się wypowiedzieć o nim po ile i jaka długość włosów?

    Interesuje mnie sposób Cocochoco....

    1 2 Cytuj
  • 15 paź 2015

    Chce sobie zrobić keratynowne prostowanie włosów. Który fryzjer świadczy taka usługę?

    Cytuj
  • 16 paź 2015
    juuuu2010 napisał/a:

    witam czy robił ktos fryzure na wesele u Pani Teresy Morawskiej??? ile tak mniej wiecej kosztuje uczesanie??

    Radzę się trzymać z daleka od tej pseudo fryzjerki! Nie dość , że czesze tylko stare baby i na "stare baby" to jeszcze tak dupę Ci obrobi , że Ci się odechce wszystkiego.

    19 6 Cytuj
  • 16 lis 2015

    Witam, czy ktoś ma sprawdzonego fryzjera który fajnie zetnie włosy z długich na krótkie? Będę wdzięczna za odpowiedzi pozdrawiam :)

    2 Cytuj
  • 17 lis 2015

    Niestety nie polecam salonu fryzjerskiego w Osieczanach (budynek sklepu spoż. Euro ).
    Pani fryzjerka , która tam pracuje owszem jest bardzo miła,stara się....ale stanowczo jej nie wychodzi ;(

    Przykre dla klientki jest mycie głowy po powrocie do domu i układanie na szybko fryzury bo ta od profesjonalistki nie nadaję się do niczego ...

    15 2 Cytuj
  • 17 lis 2015
    NowaJa1 napisał/a:

    Niestety nie polecam salonu fryzjerskiego w Osieczanach (budynek sklepu spoż. Euro ).
    Pani fryzjerka , która tam pracuje owszem jest bardzo miła,stara się....ale stanowczo jej nie wychodzi ;(

    Przykre dla klientki jest mycie głowy po powrocie do domu i układanie na szybko fryzury bo ta od profesjonalistki nie nadaję się do niczego ...

    o ktorej pani mowisz??

    4 Cytuj
  • 18 lis 2015

    sunshine mówie o Pani fryzjerce w brązowych włosach jest młoda wygląda na jakieś 20lat niestety nie pamiętam jej imienia.

    10 Cytuj
  • 18 lis 2015
    NowaJa1 napisał/a:

    sunshine mówie o Pani fryzjerce w brązowych włosach jest młoda wygląda na jakieś 20lat niestety nie pamiętam jej imienia.

    rozumiem ze wyrazasz swoja opinie na ten temat , ale nie zaznaczylas ze to TYLKO twoje zdanie. skoro jak twierdzisz jest mloda to nie oczekuj cudow (pewnie sie jeszcze uczy) i nie rob zlej opini dziewczynie ktora na nia nie zasluzyla.

    4 16 Cytuj
  • 19 lis 2015

    A zatem wszem i wobec zaznaczam,że jest to moja osobista opinia..tylko proszę powiedzieć co to zmienia?
    Płacę za pełnowartościową usługę,więc wymagam zadowalających efektów,nie interesuję mnie czy Pani jest młoda,czy stara ..wykonuje pracę jako Fryzjerka nie praktykantka czy stażystka-a to zobowiązuje.

    Dodam jeszcze,że moja fryzura była bardzo prosta w ułożeniu ...jednak widać za trudna jak dla tej Pani.

    14 3 Cytuj
  • 20 lis 2015

    A może w Krakowie? Dobry fryzjer pracuje w Hair Design chodzi już tam cała moja rodzina. To na Karmelickiej.

    5 Cytuj
  • 3 gru 2015

    Witam, proszę mi polecic dobrego fryzjera do krótkich dzisiejszych fryzur?? z udana koloryzacją i rozjaśnieniem....

    Cytuj
  • 16 gru 2015

    Którego fryzjera/salon w Mcach polecacie? ktoś coś? chodzi o fryzjera z wizją, a nie standardowe cięcie jak leci...

    3 Cytuj
  • bozena5771 30 gru 2015

    Poszukuję praktyki ,przyuczenia do zawodu ,jakkolwiek by to nazwać w zakładzie fryzjerskim .Jestem z wykształcenia fryzjerką, nie pracowałam w swoim zawodzie już wiele lat . Szczegóły do omówienia.Proszę o kontakt .

    Cytuj
  • 3 sty 2016

    Chciałabym ściągnąć kolor czarny z włosów i mieć swój natruralny kolor, jakiego fryzjera polecacie i gdzie :) będe wdzięczna za info :)

    Cytuj
  • 4 sty 2016
    gosia2897 napisał/a:

    Chciałabym ściągnąć kolor czarny z włosów i mieć swój natruralny kolor, jakiego fryzjera polecacie i gdzie :) będe wdzięczna za info :)

    Zdecydowanie, fryzjerzy od Damiana Pulchnego lub on sam :)

    1 14 Cytuj
  • 5 sty 2016

    Haha. Damian i jego ekipa? ostatnio mojej koleżance która chciała chłodny kolor włosów wmawiał że ma kolor chłodny po tym jak jej zrobił ciepły. Żenada. Dodatkowo gdy przyszła na reklamacje to kazał jej przyjść za 3 tyg.

    18 3 Cytuj
  • 7 sty 2016

    Ja akurat nigdy nie mam z nimi problemów, takie włosy jakie chcę to takie dostaje, a jeśli nie mam pomysłu to zawsze mi coś doradzą. Każdy ma prawo wypowiedzieć się tutaj, więc sobie wypraszam :)

    2 8 Cytuj
  • 27 lut 2016

    Szczerze odradzam SALON STUDIO FRYZUR, który mieści się na basenie.
    Postanowiłam coś zmienić, chciałam zrobić sobie sombre. Moje naturalne włosy to ciemny blond, wcześniej farbowałam włosy jakieś 2 lata temu ale farba ze sklepu szybko sie wypłukała i niedawno też podcięłam włosy.
    Przyszłam na wizytę do salonu na godzinę 10 rano. Wytłumaczyłam Pani która okazała się szefową całego zakładu jaki efekt chciała bym uzyskać po czym pokazałam zdjęcie. Wiadomo zdawałam sobie sprawę że nie musi to być kolor identyczny jak na zdjęciu jednak chodziło mi o sam efekt. Pani stwierdziła że najlepiej będzi to zrobić na moich naturalnych włosach mimo że powiedziałam że chciała bym zmienić ten kolor bo już mnie denerwuje mój naturalny.
    Szefowa chwaląca się swoimi znajomościami zaczęła nakładać rozjaśniacz. Zapytałam co w końcu robimy powiedziała stanowczym głosem TO CO NA ZDJĘCIU. Stwierdziłam, że skoro wie co robi to nawet się ucieszyłam. Na początku podkreśliłam ze mam do pracy na 13;30 i czy się wyrobimy to Pani się zaśmiała i powiedziała, że spokojnie zdążymy. Oczywiście chciałam jeszcze podciąć końcówki. Zapytałam ile mnie za to wyjdzie pani powiedziała że będzie za to 200 zł. O godzinie 13 zobaczyłam w lustrze efekty 2 godzinnego rozjaśniania i lekko się załamałam nie widząć prawie wogóle efektów.
    Dostrzegłam też równe odcięcia na tyle głowy ale Pani sprytnie chciała je ukryć robiąc mi fale na głowie. Dodam również, że nie zdążyła mnie podciąć ponieważ musiałam już wychodzić do pracy. Schodząc z fotela powiedziałam Pani że nie jestem zadowolona z tego efektu i myślałam, że włosy na końcach będą jaśniejsze a wręcz ciężko było dopatrzeć się rożnicy.
    Na koniec zapytałam ile się należy Pani powiedziała 200 zł. Zapytałam czy bez strzyżenia też 200 to opamiętała się i zapłaciłam 180 zł. Wychodząc jeszcze raz podkreśliłam że nie jestem zadowolona z tego efektu a Szefowa nie mogła wyjść z zachwytu że jest super i wręcz mi to wmówiła.

    16 Cytuj
  • 27 lut 2016

    Poszłam na drugi dzień po pracy do Pani żeby mi to poprawiła bo zapłaciłam tyle pieniędzy a efektu prawie żadnego. Pani zaczęła się tłumaczyć że to wina rozjaśniacza i że zaraz po moim wyjściu dzwoniła do przedstawiciela a on zwalił winę na poprzednią moja farbę, że musiała mieć w sobie metale. Zdenerwowałam się bo dnia poprzedniego wmawiała mi że wszystko jest ok i wygląda ślicznie.
    Dałam kobiecie szasę aby mi poprawiła fryzure, ponieważ no wmawiała mi że to wina farby.
    W ramach reklamacji siadłam po raz 2 na fotel lecz wcześniej zapytałam ile jej to zajmie bo 2 raz czterech godzin u fryzjera siedzieć bym nie chciała szczególnie, że byłam zaraz po pracy. Pani optymistycznie powiedziała 2 godzinki. Ostatecznie wyszłam z salonu bez podcięcia z płaczem i włosami wystylizowanymi na tlenioną blondynke z odrostami. Moje naturalne włosy zostawione były na długości moze 5 cm od głowy. Wyglądałam paskudnie. Pani powiedziała , że lepiej tego zrobić nie mogła i ona nie wie o co mi chodzi...
    Odradzam...

    20 3 Cytuj

Odpowiedz