Forum » Myślenice

FRYZJERZY i BARBERZY W MYŚLENICACH

  • 28 lut 2016

    Jakie to jest żałosne, że fryzjerzy robią ombre, sombre czy flambaleyage, a później robią fale żeby ukryć niedoskonałości, a klientki się zachwycają tylko nie wiedzą, że po umyciu i na prostych włosach wszystko wyjdzie. No ale wtedy klientka już jest w domu i fryzjerowi wszystko jedno. Foremko współczuje Ci. Ja bym żądał zwrotu pieniędzy. Jak ktoś wam robi takie koloryzacje w salonie to nie dajcie sobie robić fal na włosach. Wyjdźcie z prostymi włosami bo wtedy wszystko dostrzeżecie.

    8 1 Cytuj
  • Anna 28 lut 2016

    Foremko, ja przetestowałam kilka salonów chcąc zrobić najpierw piękne ombre (bez wyraźnego odcięcia) a później sombre. To co chciałam uzyskałam np. u pani Agaty na zarabiu ale irytowały mnie zarówno długie terminy (co niewątpliwie świadczy o ilości klientek i niepodważalnych umiejętnościach p.Agaty) jak i wysokie ceny . Trafiłam w końcu do salonu: INSPIRACJA (ul. Jordana) i wyszłam zachwycona. Mam dokładnie to co chciałam, włosy nie są zniszczone (zastosowano olaplex) a i cena jest rozsądna :). Polecam.

    1 11 Cytuj
  • 28 lut 2016

    Pamiętam jak chodziłam do szkoły podstawowej to nauczyciele zawsze nam mówili ,że jak się dziewczyny nie będziecie uczyć to jedyne wyjście żeby zostać fryzjerką. Tak też większość moich koleżanek poszło na praktyki fryzjerskie. Większość po skończeniu praktyki zrezygnowało z tego zawodu ,a te ,które zostały robią jak mogą. Zresztą najlepszym tego dowodem jest telewizyjny program "OSTRE STRZYŻENIE" tam dopiero wychodzą umiejętności fryzjerek . Prawie w każdym odcinku jest płacz tam wychodzą prawdziwe umiejętności!

    7 3 Cytuj
  • 28 lut 2016

    Tylko nie wiem czy wiecie ale w progamie ,, ostre ciecie,, jest scenariusz napisany ?! To tylko pic na wode robia to co im powiedzą za niezłe pieniądze !

    5 4 Cytuj
  • 28 lut 2016
    Mądrala napisał/a:

    Pamiętam jak chodziłam do szkoły podstawowej to nauczyciele zawsze nam mówili ,że jak się dziewczyny nie będziecie uczyć to jedyne wyjście żeby zostać fryzjerką. Tak też większość moich koleżanek poszło na praktyki fryzjerskie. Większość po skończeniu praktyki zrezygnowało z tego zawodu ,a te ,które zostały robią jak mogą. Zresztą najlepszym tego dowodem jest telewizyjny program "OSTRE STRZYŻENIE" tam dopiero wychodzą umiejętności fryzjerek . Prawie w każdym odcinku jest płacz tam wychodzą prawdziwe umiejętności!

    po takich programach to można i oceniąc kucharzy,mechaników itp. dabierz dystansu do tych pierdól w TV

    2 5 Cytuj
  • 28 lut 2016

    Dodam że 3 go dnia z samego rana poszłam do innej fryzjerski bo z takimi włosami to do ludzi wyjść za bardzo nie pasowało. Jak zobaczyła co mam na głowie to się załamala i powiedziała że wstydziła by się mnie wypuścić z salonu. Po niecałych 2 godzinach wyszłam z takimi włosami jakie chciałam mieć za 1 razem i jeszcze z podcietymi końcówkami.
    Dziewczyny trzymajcie się z daleka od tego salonu.

    9 4 Cytuj
  • 29 lut 2016

    Poleci ktos fryzjera ktory profesjonalnie wykona ombre na ciemnych wlosach? Prosze o powazne opinie-jeszcze nie wyszlam nigdy od fryzjera zadowolona z koloryzacji. Zniszczone za duzo podciete no bo konce jak guma wogole nie ten kolor co mial byc nierowno zrobiony masakra..

    1 Cytuj
  • 13 mar 2016
    E2306 napisał/a:

    Poleci ktos fryzjera ktory profesjonalnie wykona ombre na ciemnych wlosach? Prosze o powazne opinie-jeszcze nie wyszlam nigdy od fryzjera zadowolona z koloryzacji. Zniszczone za duzo podciete no bo konce jak guma wogole nie ten kolor co mial byc nierowno zrobiony masakra..

    Polecam Salon fryzjerski "Ewelina" w Skomielnej Czarnej gwarantuje że wyjdzie Pani zadowolona i powróci tam Pani kolejny raz :)

    20 4 Cytuj
  • Anna 13 mar 2016
    E2306 napisał/a:

    Poleci ktos fryzjera ktory profesjonalnie wykona ombre na ciemnych wlosach? Prosze o powazne opinie-jeszcze nie wyszlam nigdy od fryzjera zadowolona z koloryzacji. Zniszczone za duzo podciete no bo konce jak guma wogole nie ten kolor co mial byc nierowno zrobiony masakra..

    Z czystym sumieniem polecam salon INSPIRACJA (ul. Jordana). Jestem bardzo zadowolona z ombre zrobionego tam.

    3 16 Cytuj
  • 24 mar 2016

    Witam Ja ostatnio byłam w salonie Damiana ale niestety nie udało mi się dostać do niego a przyjechalam specjalnie z krakowa więc zdecydowałam się na wizytę u Pana Roberta chciałam zejść ze swoich rudych włosów i zrobić sombre. Nawet sprawnie poszło dobieranie koloru jednak obawiałam się o efekt bo większość fryzjerów twierdziła że się nie da tak wykonać koloryzacji. Zaskoczył mnie jak zaczął malować po moich włosach jak po kartce papieru i śmiał się że sam nie wie co wyjdzie i że używa jakiejś specjalnej "skarpetki" jak to nazywał. Jeszcze bardziej się stresowałam ale jakoś atmosfera w salonie była luźna i widziałam że klientki są zadowolone więc pewnie i u mnie jakoś pójdzie. Po godzinie rozjaśniania i pół godziny pielęgnacji po wysuszeniu miałam świetne sombre takie jak chciałam i kolory były idealnie dobrane do mojej karnacji. Ścięcie też fajne zrobił mi ładna francuska grzywke jestem bardzo zadowolona polecam go wszystkim.

    11 10 Cytuj
  • 26 mar 2016

    SALON STUDIO FRYZUR....aż mnie ciarki przechodzą na samą myśl...3 razy mialam okazje siedziec tam na fotelu, za każdym razem baleyage, jestem z krk , od kilku lat mieszkam w myślenicach,i trafiłam tu przez przypadek, znajdując oferte na internecie, a z czystego lenistwa, bo nie chciało mi sie jechać na Prądnik Czerwony do mojej fryzjerki..stwierdziłam,że przecież to nie żadna filozofia zrobic komuś na włosach baleyage..... i teraz potępiam sie za to moje myślenie.... nigdy nie osiągnęłam tu takiego koloru o jakim marzyłam, miarka sie przebrałą kiedy to wyszłam ostatnim razem z włosami niby jasnymi , no ok, ale tak wysuszonymi, że do tej pory po umyciu i nałożeniu za każdym razem sporych ilości odżywki nie jestem w stanie rozczesac włosów bez wytargania ich ....sa beż życia, matowe...zniszczone...nie...nigdy więcej tam nie zaglądne, teraz z łezką w oku spoglądam na moje zdjęcia sprzed kilku lat....piękne blond włoski...lśniące.... i albo niech ktoś mi poleci jakiegoś dobrego fryzjera tu na miejscu, albo biore dziecko pod pache i gnam na kraków....

    4 7 Cytuj
  • 29 mar 2016

    Możliwe, że już się pojawił, ale jeśli chodzi o męskiego, to Szymon Kaczmarzyk - kilkukrotnie robił mi niestandardowe fryzury, głównie na imprezy. Tą najprostszą był chyba irokez, wyszło to super. Na pewno gość potrafi doradzić uczesanie pod wygląd - mnie np. przy wysokim czole nie wszystko pasuje, tym bardziej że mam duży nos. Ale jakoś potrafi mi dobrać te fryzury tak, że wyglądam fajnie. Np. nie wpadłbym na to, że mogę dobrze wyglądać w grzywce...

    1 Cytuj
  • 29 mar 2016

    czy możecie polecić jakiegoś dobrego fryzjera aby uczesał fryzurę ślubną? Tylko oprócz P. Damiana ok?

    2 1 Cytuj
  • sobota 29 mar 2016
    karolcia12345 napisał/a:

    czy możecie polecić jakiegoś dobrego fryzjera aby uczesał fryzurę ślubną? Tylko oprócz P. Damiana ok?

    Polecam salon fryzjerski Ewelina w skomielnej czarnej ale właścicielka jest mobilna i dojeżdża w różne miejsca. Pięknie czesze. Mówi że lubi wyzwania. Koloryzacja u niej niekoniecznie ale czesanie jak najbardziej.

    19 4 Cytuj
  • 30 mar 2016

    A j jakieś zdjęcia fryzur wykonanych przez P, Ewelinę gdzieś zobaczę?

    11 2 Cytuj
  • sobota 30 mar 2016
    karolcia12345 napisał/a:

    A j jakieś zdjęcia fryzur wykonanych przez P, Ewelinę gdzieś zobaczę?

    Napisalam wiadomości na priv żeby nie robić według niektórych "sztucznej" reklamy i nabijac głupie minusy...

    10 1 Cytuj
  • 25 kwi 2016

    szukam fryzjerki, salonu gdzie pomogą w doborze koloru, a nie zapytają na wejściu "co robimy?" Ktoś może polecić?

    1 Cytuj
  • 26 kwi 2016
    kaska1 napisał/a:

    szukam fryzjerki, salonu gdzie pomogą w doborze koloru, a nie zapytają na wejściu "co robimy?" Ktoś może polecić?

    Cytuj
  • 27 kwi 2016

    Jeśli coś wiecie o kimś kto szuka pracy pomóżcie ...

    Salon fryzjerski w Konarach przyjmie do pracy młodą samodzielną fryzjerkę... salon znajduje się przy drodze głównej Mogilany - Świątniki Górne. Zainteresowanych proszę o kontakt 667402213

    2 Cytuj
  • 27 kwi 2016

    A ja polecam Panią Anitę Czaje i zakład fryzjerski się nazywa FRYZMANIA bardzo przyjemna atmosfera i profesjonalna obsluga:D

    8 5 Cytuj
  • 1 maj 2016

    potrzebuje fryzjera na niedzielę 22 mają rano rano :) ok godziny 8:00... ktoś coś???? pilne...

    3 Cytuj
  • 4 maj 2016

    potrzebuje fryzjera na niedzielę 22 mają rano rano :) ok godziny 8:00... ktoś coś???? pilne...

    3 Cytuj
  • 23 maj 2016

    Poszukuje fryzjerke i kosmetyczkę mobilna....poleci mi ktoś kogoś? ??

    2 Cytuj
  • 30 maj 2016
    Foremka napisał/a:

    Poszłam na drugi dzień po pracy do Pani żeby mi to poprawiła bo zapłaciłam tyle pieniędzy a efektu prawie żadnego. Pani zaczęła się tłumaczyć że to wina rozjaśniacza i że zaraz po moim wyjściu dzwoniła do przedstawiciela a on zwalił winę na poprzednią moja farbę, że musiała mieć w sobie metale. Zdenerwowałam się bo dnia poprzedniego wmawiała mi że wszystko jest ok i wygląda ślicznie.
    Dałam kobiecie szasę aby mi poprawiła fryzure, ponieważ no wmawiała mi że to wina farby.
    W ramach reklamacji siadłam po raz 2 na fotel lecz wcześniej zapytałam ile jej to zajmie bo 2 raz czterech godzin u fryzjera siedzieć bym nie chciała szczególnie, że byłam zaraz po pracy. Pani optymistycznie powiedziała 2 godzinki. Ostatecznie wyszłam z salonu bez podcięcia z płaczem i włosami wystylizowanymi na tlenioną blondynke z odrostami. Moje naturalne włosy zostawione były na długości moze 5 cm od głowy. Wyglądałam paskudnie. Pani powiedziała , że lepiej tego zrobić nie mogła i ona nie wie o co mi chodzi...
    Odradzam...

    Foremka dobrze, że opisujesz takie doświadczenia. do kanału z takimi fryzjerami. wmawiają, że wszystko ok i myślą, że zrobią z klienta debila...

    1 Cytuj
  • 25 cze 2016

    Przecież wiadomo że Myślenice to małe miasto i ciężko u nas o top fryzjera. Na szczęście niedaleko do Krakowa. Jak chce mieć coś super to jeżdżę do Jagody Malinowskiej w Bonzie na przemysłowej lub Maniewskiego

    4 Cytuj

Odpowiedz