Forum » Myślenice

FRYZJERZY i BARBERZY W MYŚLENICACH

  • 29 cze 2016

    Szczerze polecam Roberta w salonie na Jordana ......choć w sumie wszyscy są tam godni polecenia...pracują na dobrych kosmetykach....ogólnie fajna atmosfera w salonie A efekty super.

    14 9 Cytuj
  • 30 lip 2016

    Witam wszystkich, szukam osoby która chciałaby ściąć długie włosy na krótkie. Proszę o kontakt na priv.

    Cytuj
  • 31 lip 2016
    Martynka napisał/a:

    Witam wszystkich, szukam osoby która chciałaby ściąć długie włosy na krótkie. Proszę o kontakt na priv.

    A gdybym chciał ściąć krótkie na długie to również mogę na priv?? :)

    8 5 Cytuj
  • 9 sie 2016

    witam, chciałam spytać o dobry salon fryzjerski a raczej o fryzjera który dobrze farbuje włosy a raczej doradzi jak odmienić włosy jak zmienić fryzurę, jak dobrać do twarzy:)

    2 3 Cytuj
  • 9 sie 2016

    Ja polecam Salon Kania w Biertowicach młody chłopak z bardzo dużymi osiągnięciami (wice mistrz Polski ) zobaczcie panie same na Facebook co facet potrafi

    7 17 Cytuj
  • 24 sie 2016

    Witajcie poszukuje salonu/fryzjera w Myslenicsch ktory zrobi mi ombre na bardzo ciemnych farbowanych wlosach. Chodzi o brazowe konce zeby tylko sie wybijaly wiadomo ze nie blond ;-) najchetniej z uzyciem olaplexu. Kogo polecacie? chodzi o fryzjera ktory lubi wyzwania i chetnie sie podejmie a nie powie np "ja nie polecam" bo tak tez mi sie zdarzylo.sama w domu kiedys rozjasnialam zwyklym rozjasniaczemza 5 zli jakos nie powypadaly a rozjasnily sie do rudych a w salonie sie boja.. Z gory dziekuje :-)

    4 3 Cytuj
  • 25 sie 2016

    Szukam dobrego fryzjera- ścięcie włosów i koloryzacja.
    Jakie doświadczenia macie z Panami Płatek Damian i Pulchny Damian?
    Jakie mają ceny na długich włosach?

    Nie polecam salonu p. Doroty Strzępek- byłam 3 razy na koloryzacji i tylko raz byłam w miarę zadowolona, po olaplexie nie miałam różnicy, a fryzura na wesele zajęła pani fryzjerce 1h 20min (mimo, że deklarował czas max 45 minut).
    Obecnie mam zniszczone włosy, mimo stosowania się do rad pań fryzjrek z owego salonu.
    Dodam jeszcze, że moja mama była tam raz i wyszła bardzo niezadowolona.

    14 3 Cytuj
  • 25 sie 2016

    Salon fryzjerski w Konarach przyjmie do pracy samodzielną fryzjerkę ... Salon znajduje się przy drodze głównej Mogilany- Świątniki Górne w budynku lewiatana... Zainteresowanych proszę o kontakt 667402214 ----- Może ktoś zna bądź ma koleżankę co szuka pracy

    2 1 Cytuj
  • 26 sie 2016
    ClassyIssue napisał/a:

    Szukam dobrego fryzjera- ścięcie włosów i koloryzacja.
    Jakie doświadczenia macie z Panami Płatek Damian i Pulchny Damian?
    Jakie mają ceny na długich włosach?

    Nie polecam salonu p. Doroty Strzępek- byłam 3 razy na koloryzacji i tylko raz byłam w miarę zadowolona, po olaplexie nie miałam różnicy, a fryzura na wesele zajęła pani fryzjerce 1h 20min (mimo, że deklarował czas max 45 minut).
    Obecnie mam zniszczone włosy, mimo stosowania się do rad pań fryzjrek z owego salonu.
    Dodam jeszcze, że moja mama była tam raz i wyszła bardzo niezadowolona.

    Bardzo dziecinna jest ta wypowiedź. Chcesz wyrazić swoją opinię to trzeba mieć trochę odwagi i napisać Pani Kasia, Pani Basia czy Zosia w salonie P. Strzępek spieprzyła mi fryzurę i nie umie czesać, a nie mówić że cały salon jest do kitu. Tam pracuje chyba z siedem fryzjerek i niektóre naprawdę bardzo dobrze wykonują swoją pracę.

    6 14 Cytuj
  • 26 sie 2016
    btwin napisał/a:

    Bardzo dziecinna jest ta wypowiedź. Chcesz wyrazić swoją opinię to trzeba mieć trochę odwagi i napisać Pani Kasia, Pani Basia czy Zosia w salonie P. Strzępek spieprzyła mi fryzurę i nie umie czesać, a nie mówić że cały salon jest do kitu. Tam pracuje chyba z siedem fryzjerek i niektóre naprawdę bardzo dobrze wykonują swoją pracę.

    Zamierzam się tam wybrać, kogo polecasz, bądź którą z Pań omijać?

    5 2 Cytuj
  • 26 sie 2016
    btwin napisał/a:

    Bardzo dziecinna jest ta wypowiedź. Chcesz wyrazić swoją opinię to trzeba mieć trochę odwagi i napisać Pani Kasia, Pani Basia czy Zosia w salonie P. Strzępek spieprzyła mi fryzurę i nie umie czesać, a nie mówić że cały salon jest do kitu. Tam pracuje chyba z siedem fryzjerek i niektóre naprawdę bardzo dobrze wykonują swoją pracę.

    Dziecinna, bo wyraża niepochlebną opinię?
    Tak się składa, że płacąc oczekuję wykonania usługi i nie bardzo interesuje mnie jak Pani fryzjerka ma na imię.
    Niestety jakie pracownice, taka opinia idzie o całym salonie.
    Ja byłam u trzech różnych fryzjerek, mama u jeszcze innej, więc nie skreśliłam salonu od razu.
    Pozdrawiam :)

    18 7 Cytuj
  • 7 wrz 2016

    Którego fryzjera polecacie do zrobienia upięcia na wesele?

    2 3 Cytuj
  • 25 paź 2016

    Czy ktoś ma jak wiedzę Jaka fryzjerka jest P. Iwona z zakładu fryzjerskiego Doroty Strzępek ?

    3 20 Cytuj
  • 27 paź 2016

    Mógłby ktoś nspisać coś więcej o P. Iwonie z zakładu Doroty Strzępek? Mój wcześniejszy post dostał 5 minusów... Czy to znaczy, że nie polecacie??

    2 6 Cytuj
  • 27 paź 2016

    Polecam salon Holi Harmony ! fryzjerkę Weronike :)

    26 10 Cytuj
  • 26 sty 2017

    Polecam salon HOLI HARMONY .
    A szczególnie , sympatyczną pania fryzjerke Weronike , która zawsze pomoże wybrać super fryzurkę :)

    21 8 Cytuj
  • 1 lut 2017

    Witam ,
    poszukują dobrego salonu fryzjerskiego na terenie Myślenic , w którym wykonają porządna fryzurę ślubną . Z opinii internautów zastanawiam się nad salonem Fryzmania ul. Kazimierza Wielkiego 10a lub Akademia Urody ul.Jordana 22 . Proszę o informację czy ktoś korzystał z usług , któregoś z salonów i czy warto się wybrać. A jak nie czy z nacie jakieś inne propozycję . :)

    3 2 Cytuj
  • 1 lut 2017

    Czy w salonie fryzmania na ulicy Kazimierz Wielki w Myślenicach są jeszcze wykonywane usługi czy juz tylko na polance
    .

    4 5 Cytuj
  • 6 lut 2017

    W obydwóch salonach wykonywane są usługi
    Salon FRYZmania znajduje się na ul. K. Wielkiego, a salon Fryzmania Exclusive na ul. Sienkiewicza (przy Polance)

    6 9 Cytuj
  • 6 lut 2017
    kaka napisał/a:

    Czy w salonie fryzmania na ulicy Kazimierz Wielki w Myślenicach są jeszcze wykonywane usługi czy juz tylko na polance
    .

    W obydwóch salonach wykonywane są usługi
    Salon FRYZmania znajduje się na ul. K. Wielkiego, a salon Fryzmania Exclusive na ul. Sienkiewicza (przy Polance)

    4 8 Cytuj
  • 9 lut 2017

    Absolutnie nie polecam Pani Natalii z salonu fryzjerskiego w Galerii Myślenickiej. To co zrobiła mojemu chłopakowi na głowie to jakaś istna porażka. Przycięcie o parę centymetrów u tej "Pani" równa się zcięcie o 10 cm i to jeszcze nie równo... Absolutne dno i porażka..... Ta "Pani" jest tam jakąś kompletną pomyłką i nieporozumieniem.
    Reszta załogi super :) Sama sprawdzałam

    7 2 Cytuj
  • 12 lut 2017

    Co sądzicie o zakładzie fryzjerskim nad Orlenem koło Dekady? Wybieram się tam, bo mają przystępne ceny ale może ktoś wyrazi swoją opinię na ich temat?

    6 6 Cytuj
  • 12 lut 2017

    Co sądzicie o zakładzie fryzjerskim nad Orlenem koło Dekady? Wybieram się tam, bo mają przystępne ceny ale może ktoś wyrazi swoją opinię na ich temat?

    6 5 Cytuj
  • 20 lut 2017

    Ktoś zna może fryzjera męskiego w Myślenicach, który może przyciąć brodę?

    1 Cytuj
  • 2 mar 2017

    Czy w Myslenicach jest fryzjer meski ktory potrafi przeprowadzic metamorfoze fruzury? nie chodzi mi o klasycznie "obciecie" wlosow tylko o dokonanie zmian duzych

    1 Cytuj

Odpowiedz