Forum » Myślenice

FRYZJERZY i BARBERZY W MYŚLENICACH

  • 6 mar 2017

    Czy może mi ktoś polecieć dobry salon fryzjerski w Myślenicach ? Potrzebuje zrobić fryzurę na wesele :) Słyszałam dobre opinie o salonie FRYZMANIA tylko są dwa i nie wiem który lepszy :<

    5 11 Cytuj
  • 7 mar 2017

    Obie Fryzmanie to ta sama właścicielka i ta sama bardzo dobra jakość. Ma już po prostu dwa salony :)

    4 10 Cytuj
  • Gabriela 10 mar 2017

    Ja polecam fryzjerów z Akademii Urody przy ul. Jordana 22.

    12 10 Cytuj
  • 11 mar 2017

    Poszukuje dobrego fryzjera mobilnego żeby mógł zrobić fryzurę ślubna. Poleca ktoś kogoś? ?

    1 5 Cytuj
  • 16 mar 2017

    Również nie polecam Pani Natali z salonu fryzjerskiego Pani Doroty Strzępek w Galerii Myślenickiej. Nie potrafiła obciąć mojego syna. Przycinała coraz krócej i krócej aż w końcu stwierdziła, że chyba będzie musiała obciąć go maszynką nie tylko po bokach ale na czubku głowy również! bo nie potrafi sobie poradzić ze schodami, które jej cały czas pozostawały. Ostatecznie wyszedł z bardzo krótko i nierówno podciętymi włosami. Koszmar! Płakać mi się chciało i byłam na siebie zła że go tam zaprowadziłam. Nie rozumiem dlaczego ta Pani tam pracuje i niszczy kiedyś bardzo dobrą renomę tego salonu. Polecam natomiast Pana Damiana Pulchnego świetny fryzjer, który potrafi idealnie dobrać kolor i przede wszystkim doradzić w jakiej fryzurze będzie nam do twarzy. Miesza kolory, doskonale strzyże i zawsze ma jakąś wizję, którą warto sprawdzić bo efekt jej za każdym razem jest naprawdę niezły!

    16 6 Cytuj
  • Natalia KKK 19 mar 2017
    adg34 napisał/a:

    Czy może mi ktoś polecieć dobry salon fryzjerski w Myślenicach ? Potrzebuje zrobić fryzurę na wesele :) Słyszałam dobre opinie o salonie FRYZMANIA tylko są dwa i nie wiem który lepszy :<

    Nie polecam Pani tnie jak popadnie porażka nigdy tam nie wrócę!

    5 8 Cytuj
  • 19 mar 2017
    natala05 napisał/a:

    Nie polecam Pani tnie jak popadnie porażka nigdy tam nie wrócę!

    A możesz napisać konkretnie u kogo byłaś? I w którym salonie? Bo sama miałam zamiar się wybrać do tego w Polance.

    7 1 Cytuj
  • Natalia KKK 21 mar 2017
    Agata1505 napisał/a:

    A możesz napisać konkretnie u kogo byłaś? I w którym salonie? Bo sama miałam zamiar się wybrać do tego w Polance.

    Na Kazimierza Wielkiego czarna Pani w kucyku nie wiem jak ma na imię nie przedstawiała się,ja szczerze odradzam przynajmniej w kwestii cięcia:(

    6 4 Cytuj
  • 11 kwi 2017

    Gdzie mogę zrobić keratynowe prostowanie włosów który salon najlepszy w Myslenicach?

    1 2 Cytuj
  • 11 kwi 2017
    m1256 napisał/a:

    Gdzie mogę zrobić keratynowe prostowanie włosów który salon najlepszy w Myslenicach?

    Polecam kupic na allegro keratyne cocoo coko nie pamietam jak się to pisze zaplacisz 125 zl nakladanie jest bardzo proste jest instrukcja w zestawach( szczypie po oczach i gardle ale to normalne) efekt bardzo dobry a w kieszeni 400 zl.....

    3 5 Cytuj
  • 12 kwi 2017

    Hej, jeśli chodzi o keratynowe prostowanie włosów to radziłabym raczej taki zabieg wykonywać w salonie. Ogólnie jest to zabieg, który niszczy włosy co widac przede wszystkim po wypłukaniu się dlatego najlepiej zgłosić się do specjalisty. Jak znaleźć odpowiedni salon znajdziesz tutaj : http://salonfurniture.eu/guide-to-hairdressing-accessories/how-to-find-a-good-hairdresser-and-a-good-hair-salon/ryw_qxlv >

    1 4 Cytuj
  • 12 kwi 2017
    ElizkaKa napisał/a:

    Hej, jeśli chodzi o keratynowe prostowanie włosów to radziłabym raczej taki zabieg wykonywać w salonie. Ogólnie jest to zabieg, który niszczy włosy co widac przede wszystkim po wypłukaniu się dlatego najlepiej zgłosić się do specjalisty. Jak znaleźć odpowiedni salon znajdziesz tutaj : http://salonfurniture.eu/guide-to-hairdressing-accessories/how-to-find-a-good-hairdresser-and-a-good-hair-salon/ryw_qxlv >

    Wykonalam go w domu jest bezpiecznym zabiegiem robilam go trzykrotnie i odpowiednio dobrany preparat nie zniszy włosów.... nie dajcie się naciągnąć... :/

    3 4 Cytuj
  • 13 kwi 2017

    No cóż każdy ma prawo do swojego zdania. Ja jestem za udaniem się jednak do specjalisty, ale oczywiście nie neguje Twoich umiejętności anel02 :)

    2 Cytuj
  • 28 maj 2017

    Który fryzjer od Strzępek jest dobry w fajnych krótkich fryzurkach

    3 Cytuj
  • 28 maj 2017

    Kto od Strzępek ROBI fajne krótkie fryzurki

    3 Cytuj
  • 29 maj 2017
    wiolka40 napisał/a:

    Kto od Strzępek ROBI fajne krótkie fryzurki

    Polecam Panią Bożenkę :)

    5 1 Cytuj
  • 2 lip 2017

    Szukam dobrego i sprawdzonego fryzjera, który zrobi mi z moich farbowanych włosów na czarno miedziany kolor. Zaznaczam, że mam duże odrosty. Kogo polecacie?

    4 1 Cytuj
  • 9 sie 2017
    ewa123 napisał/a:

    Szukam dobrego i sprawdzonego fryzjera, który zrobi mi z moich farbowanych włosów na czarno miedziany kolor. Zaznaczam, że mam duże odrosty. Kogo polecacie?

    polecam Salon Fryzjerski w Skomielnej Czarnej

    8 3 Cytuj
  • 9 sie 2017

    Salon Fryzjerski "EWELINA" :) Pani Paulina robi mega z włosami :)

    10 3 Cytuj
  • 26 gru 2017

    Dołączam do pytania. Zastanawiam się nad Panami z Akademii Urody. Warto? Może ktoś coś poleci?

    6 2 Cytuj
  • 5 sty 2018

    bylam w salonie akademia urody zrobic koloryzacje z rozjasnianiem u pana damiana pulchnego tak dlugo mi trzymal ze spalil wlosy krusza sie i wylaza juz nie mam polowy wlosow jak poszlam z pretensjami to stwierdzili ze to moja wina tak najlepiej oddali kase ale wlosow nie przykleja jestem zniesmaczona ich postawa bylam stala klientka ale nie wygodna bo z pretensjami ja odradzam

    9 8 Cytuj
  • Ela 12 sty 2018

    Jak keratynowe prostowanie to w secesji u agi Krygier. Byłam dawno taka malutka blądyneczka mi robiła. Efekt super

    1 8 Cytuj
  • 20 sty 2018
    Mewka91 napisał/a:

    Dołączam do pytania. Zastanawiam się nad Panami z Akademii Urody. Warto? Może ktoś coś poleci?

    Warto!

    4 Cytuj
  • 20 sty 2018
    chinski smok napisał/a:

    bylam w salonie akademia urody zrobic koloryzacje z rozjasnianiem u pana damiana pulchnego tak dlugo mi trzymal ze spalil wlosy krusza sie i wylaza juz nie mam polowy wlosow jak poszlam z pretensjami to stwierdzili ze to moja wina tak najlepiej oddali kase ale wlosow nie przykleja jestem zniesmaczona ich postawa bylam stala klientka ale nie wygodna bo z pretensjami ja odradzam

    Dzień dobry Wszystkim
    Tak się przytrafiło że byłam świadkiem całej sytuacji.. która nie była miła dla każdego.

    Pani przyszła do salonu z klebkiem włosów w siatce.. I zrobiła awanturę nie wiadomo o Co?
    Scena jak z filmu.. z jednej strony śmieszna z drugiej żenująca.
    Niestety tak to jest kiedy starsza pani chce zrobić z siebie blond osiemnastkę..

    6 2 Cytuj
  • 20 sty 2018
    Ikaa napisał/a:

    Dzień dobry Wszystkim
    Tak się przytrafiło że byłam świadkiem całej sytuacji.. która nie była miła dla każdego.

    Pani przyszła do salonu z klebkiem włosów w siatce.. I zrobiła awanturę nie wiadomo o Co?
    Scena jak z filmu.. z jednej strony śmieszna z drugiej żenująca.
    Niestety tak to jest kiedy starsza pani chce zrobić z siebie blond osiemnastkę..

    Dodam że usługi i obsługa w salonie akademia urody jest na najwyższym poziomie!

    5 7 Cytuj

Odpowiedz