Forum » Myślenice

FRYZJERZY i BARBERZY W MYŚLENICACH

  • 12 lis 2009

    Byłam dziś zrobić balejaż dwukolorowy i ściąć włosy w zakładzie Lecher który znajduje się koło dworca. i muszę przyznać że po raz pierwszy wyszłam zadowolona od fryzjera jakościowo jak i cenowo.Na pewno tam wróce. Robiła mi Pani Justyna,bo zapytałam o imię. Mogę ją szczerze polecic.

    3 5 Cytuj
  • 29 gru 2009

    polecam Pania asie z 3-go maja. jest dobra fryzjerka, umie dobrac mi za kazdym razem odpowiedni kolor i twarzowa fryzure. Polecam ja jestem zadowolona :)

    4 2 Cytuj
  • 4 sty 2010

    A ja polecam Maję z małego saloniku mieszczącego sie na rogu, tuz koło Banku BPH. Nie jestem z Myślenic i nie wiem jaka to ulica. Robiłam balejaż dwukolorowy i naprawde jestem zadowolona. Maja jest niską drobną kobietką, ale zdolności ma duże!

    1 2 Cytuj
  • 4 sty 2010

    Polecam Renatkę Mizdal z ul.Klakurki.Znakomita fryzjerka!

    11 2 Cytuj
  • 4 sty 2010

    [quote]polecam Pania asie z 3-go maja. jest dobra fryzjerka, umie dobrac mi za kazdym razem odpowiedni kolor i twarzowa fryzure. Polecam ja jestem zadowolona :)[/quote]

    To ,że piszesz bez polskich znaków to jeszcze nic, ale Twoje bylejactwo w pisaniu posuwa się do tego , że pani piszesz z dużej litery a imię to już z małej. Ja na miejscu tej pani Asi to bym się obraziła :~

    5 8 Cytuj
  • 3 lut 2010

    Polecam też zakład fryzjerski koło byłego BPH to jest Gałczyńskiego Centrum Urody.

    3 3 Cytuj
  • 6 mar 2010

    A jakby tak powstał zakład fryzjerki i panie lub panowie by nas obsługiwali w skąpych strojach? Chcielibyście taki zakład?

    5 3 Cytuj
  • 6 mar 2010

    Perwersja Ci się marzy. No ja takiego salonu nie potrzebuje, a jak już bym wszedł i zobaczyła faceta w stringach to bym chyba rzyg....

    3 Cytuj
  • 6 mar 2010

    Widać, że nie oglądałeś wczoraj telewizji. Źle mnie zrozumiałeś dla mężczyzn będą kobiety a dla kobiet faceci. Jakbyś wchodził do zakładu to kobieta byłaby ubrana i do ciebie decyzja należy w jakim stroju ona ma cię obsłużyć.

    1 2 Cytuj
  • 6 mar 2010

    Oglądałem, ale pewnie nie to.
    Powiedz mi Mona czemu ma to służyć, kto bedzie chodził do takiego salonu, wyżelowani gogusie i panny lubiące rozrywkowe życie.

    2 1 Cytuj
  • 6 mar 2010

    Ja polecam zakład koło geodezji bardzo miła i domowa atmosfera no i zawsze wychodze zadowolona i zrelaksowana ,przede wszystkim Pana Bernatkę która jest zawsze uśmiechnieta i przekazuje dobrą energie i zły humor znika .

    2 2 Cytuj
  • 6 mar 2010

    Byłam dziś zrobić balejaż dwukolorowy i ściąć włosy w zakładzie Lecher który znajduje się koło dworca. polecam panią JUZTYNKĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘ!!!!!!!!!!!!!!!11

    2 7 Cytuj
  • 9 mar 2010

    [quote=cygnus]Oglądałem, ale pewnie nie to.
    Powiedz mi Mona czemu ma to służyć, kto bedzie chodził do takiego salonu, wyżelowani gogusie i panny lubiące rozrywkowe życie. [/quote]

    Z ciekawości zapytałam, czy panowie byliby zainteresowani bo obawiam się, że kobiety to do takiego zakładu by nie chodziły. Myślałam, że może jakieś zmiany bo tyle zakładów fryzjerskich a dawniej trzy na krzyż.

    2 Cytuj
  • 9 mar 2010

    Mona Ty jesteś fryzjerką?

    2 Cytuj
  • 9 mar 2010

    I tak i nie. Coś mam z fryzjerstwem wspólnego ale raczej z dawnych lat. A co Cygnus?? Gdybym była wybrałbyś się do mnie??

    2 Cytuj
  • adzygmunt 9 mar 2010

    Cygnus zazdroszczę Ci. Tak pięknie nazwałeś mon-max Moną, a Ona odwzajemniła Tobie swoją przychylność!!! :P

    3 Cytuj
  • adzygmunt 9 mar 2010

    Cygnus Co piszczy w trawie? :P

    3 Cytuj
  • 9 mar 2010

    [quote=adzygmunt]Cygnus zazdroszczę Ci. Tak pięknie nazwałeś mon-max Moną, a Ona odwzajemniła Tobie swoją przychylność!!! :P
    [/quote]
    Adzygmuncie nie bądź zazdrosny. Po prostu przechrzcił mnie ale to na innym forum pytał i udzieliłam zgody.

    2 Cytuj
  • 9 mar 2010

    A ja bym chciała wejść do salonu fryzjerskiego, a tam fryzjer w stringach strzyże babeczki. Dla mnie było by to bardzo naturalne i był by to baaaardzo miły widok. Jeszcze gdyby to był dobry fryzjer to dostał by napiwek.

    1 5 Cytuj
  • 9 mar 2010

    Widzisz Cygnus pierwsze ochotniczki są, czyli warto obsługę męską załatwiać.

    1 2 Cytuj
  • adzygmunt 9 mar 2010

    Doprawdy, a o czym ja piszę, wszakże o przychylności!
    Ps: tamten "rozpisek" zauważyłem, jakżeby nie!
    Ps: słowniki podają różną pisownię j/w i "jak żeby" oraz "jak że by nie"! Poloniści pomożecie?

    2 Cytuj
  • 9 mar 2010

    [quote=mon-max]I tak i nie. Coś mam z fryzjerstwem wspólnego ale raczej z dawnych lat. A co Cygnus?? Gdybym była wybrałbyś się do mnie?? [/quote]

    No ale byś mi chyba tak nie zrobiła:)
    http://www.youtube.com/watch?v=pF5rMBvuJMM&feature=related

    2 Cytuj
  • 9 mar 2010

    Ad. wszystko dobrze, nic nie piszczy;)

    Marla, facet w stringach to nie naturalne, to ochydne.

    1 1 Cytuj
  • 9 mar 2010

    No ale byś mi chyba tak nie zrobiła:)
    http://www.youtube.com/watch?v=pF5rMBvuJMM&feature=related[/quote ]

    Później całe miasto w takiej fryzurze będzie chodziło. Nie, tak bym nie zrobiła.

    1 1 Cytuj

Odpowiedz