Forum » Myślenice

FRYZJERZY i BARBERZY W MYŚLENICACH

  • 15 gru 2011

    bylam dzis w Zakliczynie u Gosi robi kolory fachowe obciecie polecam grono moich kolezanek chodzi polecamy niskie ceny....super atmosfera cudo Kornelia super obcina polecam

    5 15 Cytuj
  • 17 gru 2011

    też jestem klijentką u Gosi w Zakliczyniei nigdy nie wyszlam od niej niezadowolona !! Jest rewelacyjna i TANIA !! POLECAM :)

    3 15 Cytuj
  • 17 gru 2011

    ludzie ale wy to jesteście nic tylko narzekać nie chodzie do fryzjerów i problem z głowy jak nie za drogi to żle obcinają masakra lco za naród nic tylko NARZEKACIE....

    7 2 Cytuj
  • 19 gru 2011

    jeśli chodzi o czeladników ... <strona 8> jest cześć osob ktore sie nie nadaja do tego fachu i cześć ktora ma ten dryg . W tym roku zdawałam egzamin i uważam że jest pare zdolnych osob i ogromnymi umiejętnościami które pracuja w myślenicach

    4 Cytuj
  • 20 gru 2011

    Dorota Strzępek cieniuje włosy jak sie tylko da, ale potem zapomina sprawdzić czy włosy są równo ścięte.

    7 3 Cytuj
  • 21 gru 2011

    No wszyscy fryzjerzy sie wzieli do roboty bo nikt nie pisze.

    3 2 Cytuj
  • Manuela ******* 26 gru 2011

    hey co myślicie o fryzjerze ktory przyjmuje na osiedlu w tym samym lokalu co mini bank? na przeciwko bloku 19 ? chodzi mi tu nie o typowe fryzury na jakieś okazje ale o obcinanie włosów? dziewczyny wypowiedzcie się moje włosy chce powierzyć komuś kto na tym się zna a przy tym nie pobierze kosmicznych sum ;)  ;) :D

    2 Cytuj
  • 26 gru 2011

    do manuela 176 ja nie polecam może nie jest drogo ale mimo że młode fryzjerki to strzyżenie i czesanie też jak za komuny

    1 Cytuj
  • Manuela ******* 26 gru 2011

    do :cellcia i klijentka jakbyście dały rade to wyślijcie mi wiadomość z adresem i nr tel do tego zakladu fryzjerskiego w Zakliczynie :)

    1 1 Cytuj
  • 26 gru 2011

    usia siusia:-D

    1 1 Cytuj
  • 27 gru 2011

    hej wiecie moze czy gdzies są przyjecia do pracy na fryzierke???albo gdzies na staz.

    1 Cytuj
  • profesor profesor 31 gru 2011

    a mnie najbardziej ciekawi co zrobia fryzjerzy z myslenic gdyby redakcja wprowadzila obowiazek logowania sie - glosowalem zeby tak bylo http://miasto-info.pl/myslenice/4304,zbieramy-opinie-na-temat-miasto-info-pl.html :) bo tu ewidentnie widac i chyba kazdy forumowicz z wyjatkiem fryzjerow tu piszacych zdaje sobie sprawe z tego ze te wszystkie opinie pochodza z konkurencyjnych zakladow fryzjerskich :). Drodzy Panstwo - taka forma reklamy lub antyreklamy naprawde nie dziala na klienta, co najwyzej odrzuca od calego towarzystwa fryzjerow w mcach.

    9 2 Cytuj
  • 31 gru 2011

    czy ktos wie gdzie przeprowadzila sie p wiola z rzemieslniczej bylam tam jest jakas inna fryzierka

    2 Cytuj
  • 2 sty 2012

    He, fryzjerecki wy robicie fryzurecki. Nojlepso jes po somsiedku Maryna mo warkoca po siedzisko co rano zaploto i nie musi ku wom lyź.

    3 1 Cytuj
  • 2 sty 2012

    Witam, Nie jestem z Myślenic jednak za nie długo mam ślub w Myślenicach i tam będę musiała się uczesać. Mam prośbe i pytanie czy są jakieś fryzjerki w Myślenicach, które są w stanie przyjechać do domu klientki. Chodzi mi o kogoś dobrego ( nie musi byc bardzo tanio ) tylko dobrze:), modnie i z pomysłem. Bardzo dziękuje za wszelkie informacje.

    Chwalicie tutaj kilka osób jak pania Krygiel , Strzępek co znaczy że ceny są jak z kosmosu? Ile może kosztowac fryzura ślubna i zwykłe uczesanie innych osób.
    Pozdrawiam

    2 Cytuj
  • 2 sty 2012

    Nie polecam zakładu nad arkadami, nie dosc ze po obcieciu wygladałam jak krzyzak z filmow to nawet wlosow nie chcialo im sie mi wyprostowac.. masakra

    3 2 Cytuj
  • 4 sty 2012

    orientuje się ktoś gdzie w Myślenicach można kupić doczepiane włosy? z góry dziękuje za odpowiedź

    1 Cytuj
  • 6 sty 2012

    fryzjer to tylko &#039;&#039;NATALIA&#039;&#039; Dobcztce a dziewczyny kture tam pracuja to też super może niekoniecznie wszystkie ale godny polecenia salona ja wam polece fajną dziewczynę z Krzyszkowic Barbara fornalik tez fajnie robi z włosami czesała mnie i moja koleżanke na sylwka i powiem wam że bomba kiedys pracowała u Strzepkowej

    1 7 Cytuj
  • 10 sty 2012

    do echo:jeżeli włosy wymagają cieniowania,to jest oczywiste,ze są poddane takiemu zabiegowi a przecież klient ma przed sobą lustro i może od razu na to zwrócić uwagę,chyba,że ktoś z fryzjerów ma ochotę na pojedynek:)

    1 4 Cytuj
  • 10 sty 2012

    [quote=gość: Dorota Strzępek] do echo:jeżeli włosy wymagają cieniowania,to jest oczywiste,ze są poddane takiemu zabiegowi a przecież klient ma przed sobą lustro i może od razu na to zwrócić uwagę,chyba,że ktoś z fryzjerów ma ochotę na pojedynek:) [/quote]
    gadasz gupoty

    2 Cytuj
  • 10 sty 2012

    [quote=gość: abc] hej wiecie moze czy gdzies są przyjecia do pracy na fryzierke???albo gdzies na staz. [/quote]

    W Trendy przyjmuja na staz. Ja niedawno zlozylam wniosek.

    1 Cytuj
  • 10 sty 2012

    [quote=gość: marcysia2354] gość: abc napisał/a: hej wiecie moze czy gdzies są przyjecia do pracy na fryzierke???albo gdzies na staz.

    W Trendy przyjmuja na staz. Ja niedawno zlozylam wniosek. [/quote]

    czy Ty wogole wiesz co to jest staż?:P tam trzeba przejsc eliminacje w Bielsku zeby wogole miec doczynienia z tą sieciówka :)

    Cytuj
  • 11 sty 2012

    Cześć, poszukuje fryzjera w Myślenicach, który wyczaruje mi piękne uczesanie na ślub, możecie kogoś polecić?

    1 Cytuj
  • 12 sty 2012

    [quote=gość: ziuu] gość: marcysia2354 napisał/a: gość: abc napisał/a: hej wiecie moze czy gdzies są przyjecia do pracy na fryzierke???albo gdzies na staz.

    W Trendy przyjmuja na staz. Ja niedawno zlozylam wniosek.

    czy Ty wogole wiesz co to jest staż?:P tam trzeba przejsc eliminacje w Bielsku zeby wogole miec doczynienia z tą sieciówka :) [/quote]

    Eliminacje są ale w salonie w Myślenicach.. wiem bo bylam na eliminacjach i czekam na telefon czy się dostałam. Wiem tez ze szukają jeszcze stażystów.

    Cytuj
  • 12 sty 2012

    A ja jednak czekam na telefon bo mi się tam podoba.

    1 Cytuj

Odpowiedz