Forum » Myślenice

Najlepszy adwokat w Myślenicach?

  • 11 lis 2014

    Witam, szukam bardzo dobrego i faktycznie angażującego się adwokata specjalizującego się w sprawach karnych. Bardzo chętnie poczytam wasze opinie,pozdrawiam.

    12 3 Cytuj
  • 11 lis 2014

    szukaj w Krakowie. W Myślenicach wszyscy są ze sobą "zżyci" jak i ze "sądem".
    Pozdr.

    51 6 Cytuj
  • 12 lis 2014

    to chyba lepiej jak zżyci.... ja wole adwokata który w sądzie porusza się jak u siebie a nie jakiegoś obcego ... ale jak kto woli

    10 25 Cytuj
  • ten triggers 12 lis 2014

    Chciałbyś za adwokata mięć portiera ?

    11 3 Cytuj
  • 12 lis 2014

    A nie lepiej szukać właśnie adwokata z Myślenic który zna się z prokuratorami itd?

    9 15 Cytuj
  • 12 lis 2014

    NIE. Jeżeli druga strona będzie w takim samym układzie jak ty, kto wygra sprawę? właśnie.... Wyrok będzie określony przed terminem rozprawy. Każdy zapewni wygraną - taka ich robota. Jak przegrasz to i tak będziesz im za to wdzięczny - tak cię urobią. A który adwokat w twojej sprawie ma wygrać? wbij się na grilla do środowiska, może się dowiesz.

    21 5 Cytuj
  • 12 lis 2014

    co za bzdura w sprawach karnych po jednej stronie jest prokurator po drugiej adwokat !
    umów się na premie od sukcesu i kłopot z głowy !

    myślenie jest ABSURDALNE, bardziej na sukcesie zależy adwokatowi z Myślenic niż z Krakowa ... bo opinia zostanie w tym mieście ... ten z Krakowa opinią w Myślenicach raczej się nie martwi !

    8 19 Cytuj
  • 12 lis 2014

    ale my tutaj nie idealizujemy tylko piszemy o stanie faktycznym, czyli jak jest w Myślenicach. Skoro masz większe doświadczenie w temacie, to ok, wyraziłem swoje zdanie.
    Tak na marginesie, może być prokurator (jeżeli się w ogóle pojawi) natomiast strona pokrzywdzona również może mieć właśnie swojego mecenasa (on pisze pisma procesowe i występuje jako pełnomocnik ofiary - nie prokurator - który jest tylko oskarżycielem publicznym).
    Z kim chcesz się umawiać na premię? z prokuratorem i kolegą mecenasa? czy z mecenasem i kolegą prokuratora?
    Więcej absurdów na Jagiellońskiej w Myślenicach.
    Pozdr.

    18 3 Cytuj
  • 13 lis 2014

    Niestety szukam właśnie z Myślenic,nie ode mnie to zależy więc ponawiam pytanie: który adwokat przykłada się do swojej roboty?

    3 6 Cytuj
  • 13 lis 2014

    Słyszałem, że Jerzy Boryczko jest dobry

    33 32 Cytuj
  • 15 lis 2014

    Tylko Marek Suder ! Reszta to stara wypalona kadra .

    5 67 Cytuj
  • 16 lis 2014

    witam !właśnie niedawno też mialem problemy i tez potrzebowalem dobrego adwokata do sprawy karnej ,smialo mogę polecić pana W. Gromalę on jest najlepszy ,reszta się nie umywa a Sudra nie polecajcie publicznie to jest najgorszy adwokat w Myślenicach do tego kompletny brak ogłady,sam się przekonałem.Pan Gromala może nie jest taki tani ale jest najskuteczniejszy polecam

    21 27 Cytuj
  • 17 lis 2014

    hehehe mecenas S.... wyzwania.....promile 1,3.....prawo jazdy ....ect.ect.ect. to są Myślenice właśnie

    29 5 Cytuj
  • MAJA PSZCZÓŁKA 17 lis 2014
    mleko napisał/a:

    Witam, szukam bardzo dobrego i faktycznie angażującego się adwokata specjalizującego się w sprawach karnych. Bardzo chętnie poczytam wasze opinie,pozdrawiam.

    sprawdź sobie każdego po trochę oni to lubią

    4 1 Cytuj
  • 14 sty 2015

    Dobra kancelaria prawna jest w Krakowie na Karmelickiej 60, warto tam podejść. Miła obsługa, szybkie działania, klarowne warunki cenowe. Tutaj najwięcej kontaktu to mam z panem Łukomskim akurat. Dobry prawnik, zwłaszcza jeśli chodzi o prawo cywilne ma duże rozeznanie.

    2 7 Cytuj
  • 14 sty 2015

    Ja osobiście polecił bym Adwokata Macieja Boryczko miałem kilkakrotnie z nim styczność, bardzo dobry i konkretny. Przyjmuje przy sądzie w M-ce

    35 34 Cytuj
  • 5 mar 2015

    Ja oddałem większość typowo prawnych zadań w swojej firmie kancelarii Res Publica ( Robią mi opinie do dokumentów, uczestniczą w negocjacjach, sporządzają umowy...kompleksowo.

    1 10 Cytuj
  • ania 5 mar 2015

    Czyżby ZUO szukało nowego adwokata? HAHAHA

    7 2 Cytuj
  • 5 mar 2015
    anula napisał/a:

    Czyżby ZUO szukało nowego adwokata? HAHAHA

    Tu sie nie ma z czego cieszyć, z tych 500 tyś połowa pewnie pójdzie na adwokackie honorarium...

    7 2 Cytuj
  • ania 5 mar 2015
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Tu sie nie ma z czego cieszyć, z tych 500 tyś połowa pewnie pójdzie na adwokackie honorarium...

    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Tu sie nie ma z czego cieszyć, z tych 500 tyś połowa pewnie pójdzie na adwokackie honorarium...

    Poczytaj głębiej forum, adwokat już był, swoją robotę wykonał, znaczy zapomniał złożyć sprzeciwu, dzięki temu komornik zajął wszystko. Miasto wypłaciło w imieniu ZUO 1 mln komornikowi i teraz czeka na wypłatę tej kwoty z OC pana adwokata. Tym sposobem wilk syty i owca cała.
    1. Pan "Rybka" może dalej sprzedawać swoje zatrute ryby, tyle że bez ciśnienia bo na koncie ma już 800 tyś.
    2. ZUO i Pani Kęsek się cieszy, bo załatwili sprawę, nie ze swoich pieniędzy tylko chwilowo z Waszych a docelowo z ubezpieczyciela, no chyba, że ubezpieczyciel dopatrzy się nieprawidłowości
    3. Pan komornik się cieszy bo lekką ręką zarobił kilkadziesiąt tysięcy złotych i może jechać na narty, jedyny plus, że jak wyjedzie na dwa tygodnie to odpuści na ten czas starym babciom, co nie zapłaciły rat kredytu wziętego wnukowi, który obiecał spłacać honorowo a ten honor po drodze z banku gdzieś zgubił
    4. Adwokat się cieszy, bo za darmo się nie podstawił, pewnie ze 20% wpadnie a o wtopie wszyscy zapomną

    Tylko ja coś posmutniałam. Dlaczego? No niech się zastanowię.

    25 2 Cytuj
  • 5 mar 2015

    Polecam mec.Macieja Boryczko.Bardzo kompetentny prawnik.

    26 37 Cytuj
  • 5 mar 2015

    Anula, poczytać to ja chciałbym bardzo wniosek o przyznanie tej dotacji dla ZUO wraz z uzasadnieniem i warunkami jej spłaty. Jakoś skarbniczka gminy milczy w tej sprawie.

    9 5 Cytuj
  • ania 5 mar 2015
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Anula, poczytać to ja chciałbym bardzo wniosek o przyznanie tej dotacji dla ZUO wraz z uzasadnieniem i warunkami jej spłaty. Jakoś skarbniczka gminy milczy w tej sprawie.

    A składałeś jakieś zapytanie w tej sprawie?

    8 3 Cytuj
  • 5 mar 2015

    Tylko pan Gromala

    14 55 Cytuj
  • 21 kwi 2016

    Pani Krystyna Klita - polecam

    3 26 Cytuj

Odpowiedz