Forum » Myślenice

Media w Myślenicach

 • 10 lis 2009

  Drogi Driverze
  Rubryka w której znajduje się Twój cytat została oddana Izbie Gospodarczej w celach autopromocji jej członków w tym PKS. Nie jestem do końca pewien, bo nie doglądam SEDNA ostatnio tak jak powinienem, ale należy te materiały traktować jako sponsorowane bo są chyba przygotowywane przez samych przedsiębiorców. Krótko mówiąc nie odpowiadamy za ich treści.
  Dzięki za komplement dot. reszty.
  ;)

  Cytuj
 • 10 lis 2009

  Była to z mojej strony zamierzona uszczypliwość ale jak czytam kłamstwa na temat PKS to nóż się w kieszeni...Wiem że redakcja nie ma wpływu na te teksty.Miesiąc czekania na kolejny numer ale warto.

  Cytuj
 • 10 lis 2009

  Oj za dobra serce ma burmistrz Ostrowska. On wyjątkowo łagodna dla dziennikarska hiena.
  Ja powiedziała dziś rano: wredna baba Greta dać głowa pod mój samurajska miecz. Najpóźniej do tygodnia!!!
  Wy więcej nie przeczytać szklaująca artykuła na odśnieżania droga powiatowa!!!

  Cytuj
 • 10 lis 2009

  Wuju Józefie!
  Tak na wszelki wypadek, przypomnij sobie jak się robi kuku sepuku :-)

  Cytuj
 • 11 lis 2009

  Sepuku to była by dla Wuja, tak zwana łagodniejsza wersja. Ja proponuje publiczne harakiri. Zarówno Wujka jak i jego mocodawcy gaijina "Ostrowska".

  Cytuj
 • 11 lis 2009

  [quote=cyrk]Drogi Driverze
  Rubryka w której znajduje się Twój cytat została oddana Izbie Gospodarczej w celach autopromocji jej członków w tym PKS. ;)[/quote]

  No to teraz widać kto sponsoruje i płaci to całe SEDNO. Ci cali biznesmeni, tylko przekrenty i wyzysk. Oni dajom pieniądze ca zabierają ludziom na SEDNO żeby szkalowało.
  Pora z tym skończyć!

  Cytuj
 • 11 lis 2009

  to by wiele tlumaczylo, dalczego tak duzo miejsca poswiecali tej calej izbie gospodarczej... teraz prezentacja firm no i stajemy sie pomalu jedynie sluszna po drugiej stronie rzeki :)

  Cytuj
 • 11 lis 2009

  maniek, jak Ci przeszkadza sedno to go po prostu nie czytaj :p przynajmniej jest za darmo i to cała prawda co się dzieje w naszym mieście! a w myślenickiej za 2 zeta czytamy same kłamstwa :d

  Cytuj
 • 11 lis 2009

  Rzadnemu temu mediu nie morzna dać wiary co prawdziwie ujął mer, bo wszędzie tendencyjnie i z schowaną polityką. Tylko Myślenicka dla szacunku obywatela i samorządu. W innych tylko sensacja i złośliwość.
  pozdrawiam
  niezangarzowany

  Cytuj
 • 11 lis 2009

  Jedyni uczciwi przedsiembiorcy w mieście wspułdziałają z panem Burmistrzem w realizacji. Są to myśleniccy kupcy co będą budować galerie dla mieszkańców, jest firma Zibet pana Bronisława i kolega pana dyrektora ZDP co buduje piękne chodniki po gminie jak naprzykład w Trzemeśni. Pan Burmistrz i pan Dyrektor pilnują dobrego wydawania publicznych pienędzy to ich cała reszta nieuczciwa nienawidzi i chce od władzy odsunonć. Założyli izbe żeby zrobić im przeciw.
  Pan burmistrz to wie ale sie tym nie przejmuje bo ma poparcie.

  Cytuj
 • 11 lis 2009

  Zgadzam się z Mańkiem. Pan Burmistrz niczym sie nie przejmuje bo ma poparcie myślenickich kupców z kongregacji co będą budować galerię dla mieskańców, firmy Zibet pana Bronisława i kolegi pana dyrektora ZDP co buduje piękne chodniki! Panowie tak trzymać! Chrzanić tam całą nieuczciwą resztę!

  Cytuj
 • 13 lis 2009

  Przełom! Sedno pchwaliło radnego, który popiera burmistrza. Nawet pośrednio pochwalili UMiG.
  To prawdziwy przełom w historii prasy lokalnej Myślenic. Gazeta opozycyjna (jak sami jej redaktorzy twierdzą) pochwaliła działania ludzi związanych z aktualną władzą, którzy na dodatek swoje przedsięwzięcie - wyścig rowerów górskich - realizują za pieniążki z kasy miejskiej.
  Mam nadzieję, że ta pierwsza jaskółka, która jednak zapowiada wiosnę - czytaj notę odredagcyjną "naszym zdaniem", gdzie wydawcy Sedna zapowiadają bezwzględne poparcie wszystkich ciekawych imprez (w tym rozumiem również organizowanych przez wydział promocji magistratu). Tak trzymać. Pozdrawiam.

  Cytuj
 • 13 lis 2009

  Jest i druga jaskółka. To sam witroz niesiony wiatrem zmian nadlatuje i czytając w pracy SEDNO zauważa, że nie składa się ono wbrew temu co oficjalnie głosi Wydział Promocji i Propagandy z samych wulgaryzmów. Tak trzymać.Pozdrawiam.
  :)

  PS. Kielan zgodził się na to żebyś dostał to stanowisko o którym ostatnio rozmawialiśmy.:)

  Cytuj
 • 13 lis 2009

  Dzięki Greta, trzymam za słowo.

  Cytuj
 • 13 lis 2009

  Uważaj witroz bo jak Twój chlebodawca zauważy jaką prasę czytasz to... może być nieciekawie :D

  Cytuj
 • 13 lis 2009

  A gdzie mój idol Wuj Józef, podobno miał kogoś ściąć.

  Cytuj
 • 13 lis 2009

  Witroz
  Ubolewam, że notorycznie kasują moje posty.
  A ja tylko piszę prawdę: że w robocie za pieniądze podatników czytasz gazety i piszesz w necie, że Maciek wywalił Cię z roboty w Gazecie Myślenickiej i brakło mu j..j by wywalić Cię w ogóle, że miałeś swój ogromny wkład w rozstrzygnięcie pewnego konkursu w 1998/1999r., że etyka dziennikarska to prawie tak jak Twoja religia, że jesteś bardzo grzeczny i naczyciele Cię kochają, że jesteś wzorem cnót, i tak jak Wąski jesteś debeściak
  Więc określmy to tak:
  Witroz toż Ty przecież men...... jesteś ! Maciek tyle Ci pomaga a Ty co?

  Cytuj
 • 17 lis 2009

  głupi wy, głupi, nawet nie tak głupi jak tylko GUPI

  Cytuj
 • 29 lis 2009

  [quote]cyrk:
  Witam! Od razu przedstawiam się jako redaktor (czysto formalnie) naczelny miesięcznika "Sedno" .
  Ubawiony do rozpuku postem Belli deklaruję:
  Sedno, które współtworzę w isytocie jest pismem wazeliniarskim, podlega również bezlitosnej cenzurze! Kończymy właśnie piąty nr, wktórym jak zwykle przygotowaliśmy solidną dawkę "ocenzurowanej wazeliny". Ukaże się 10 kwietnia, serdecznie polecam
  Pozdrawiam
  Rafał Zalubowski
  ps. chętnie bym poznał osobę (bella) o tak niezależnych poglądach![/quote]

  Cytuj
 • 9 sty 2010

  Jestem czytelnikiem Sedna od pierwszego numeru i widzę że powoli zmierza ono tam gdzie znalazła się niezależna prasa która według mnie jest mitem.Nie ma niezależnych mediów są tylko mniej lub bardziej obiektywne ale zależne od wydawcy,sponsora,właściciela czy władzy.Jak GM jest tubą Urzędu i pisze jak jest cacy tak Sedno nie napisze nigdy źle o swoich sponsorach.Wystarczyło że PKS wykupił reklamę i już nikt "odważny" nie zapyta, gdzie koksiaki,gdzie herbatka nie mówiąc o dworcu.Gazety nie można wydawać bez pieniędzy ale znowu jak pokazał jeden z filmów"Pieniądze to nie wszystko".

  Cytuj
 • 10 sty 2010

  Kiedys jużo tym pisalem Pesymisto. Realia są właśnie takie. Dlatego jedynym niezależnym jeszcze miejscem gdzie można napisać jeszcze, zaznacze to słowo, jeszcze, coś "anty" jest własny blog na necie lub też niezależne forum. Chociaż da się zauważyc, nawet tutaj znikające posty, niekoniecznie wulgarne czy obraźliwe.
  Na przełomie dziesięcioleci, prasa służyła zawsze tym którzy ja wydawali, publikowali czy też sponsorowali. Też już o tym pisałem. A "SEDNO", cóż. Gazeta tworzona przez ambitne grono osób, któe otwiera oczy mieszkańców na jawne i ukryte przekręty elity rządzącej zaczyna przymykac coraz bardziej powieki ze względu na kieszeń. Ot, grawitacja. Myślę że nie muszę tłumaczyć.

  Cytuj
 • 10 sty 2010

  Niezwykle mądre, graniczące z doktorskimi przewodami wypowiedzi poprzedników skłoniły mnie do napisania tych kilku słów, chociaż nigdy dotąd nie brałem udziału w tym forum i od razu obiecuję, że czynię to pierwszy i ostatni raz. SEDNO jest i zawsze będzie niezależną gazetą, po to powstało, ale niech mi Pesymista i Mysleniczanin odpowiedzą na pytanie ile razy można pisac o dworcu? SEDNO zabierało na ten temat głos kilka razy w przeszłosci, nawet wtedy, kiedy reklama PKS-u znajdowała się na jego łamach. Jeśli tylko pojawią się w sprawie nowe elementy natychmiast o nim powiadomimy, ale z tego co wiem na razie nic poza tym co już napisalismy sie nie dzieje.
  Nie przymykamy na nic powiek jak sugeruje Mysleniczanin, a juz napewno nie ze wzgledu na kieszen. Namawiam Mysleniczanina do tego, aby zmienił zasady grawitacji i przyłaczył się do grona ambitnych osób tworzących SEDNO. Wówczas otrzyma szansę napisania czegoś "anty" nie tylko na blogu. Czy jesteś w stanie chłopie podjąc to wyzwanie?

  Cytuj
 • 10 sty 2010

  To takie myślenickie, krytykować ludzi którym się chce zrobić coś ciekawego. NaWłasnąRękę /NwR/ też często byli krytykowani, krytykowano również inicjatywę zespołów organizujących Finał Wielkiej Orkiestry /wczorajszy/, a tym ludziom trzeba pogratulować,że podejmują ryzyko.
  Doceniam osoby tworzące SEDNO, bo miały odwagę wypowiedzieć własne zdanie, a poza tym poświęcają swój czas, by zdobyć materiał do gazety, zrealizować wywiady itp.
  Ciekawe czy Myśleniczanin podejmie wyzwanie...;)

  Cytuj
 • 10 sty 2010

  Pesymisto, Mysleniczanie 007

  Jak napisał Pan Maciej Hołuj więcej odwagi panowie.

  W Sednie nie raz czytaliśmy o (przepraszam),,dra..twie,, jakie nas otacza ale są i inne treści artykułów.
  To, że dowiadujemy się o przekrętach to nie zasługa nazwy gazety, a ludzi, którzy ją tworzą. Gdy oni odejdą to kto to zrobi? Inne czasopisma, inni redaktorzy – wątpie, bo od kilku lat tyko w Sednie i Dzienniku Polskim można przeczytać artykuły o tym ,,dra..twie,,.
  Pan Maciej Hołuj nie zamknie przed wami drzwi, a jeżeli macie interesujące, ważne tematy to ukaże się artykuł w Sednie.

  Jeszcze raz życzę więcej odwagi.

  Cytuj
 • Zdzichó Kowal PJN 10 sty 2010

  A ja się zapytam za co Pan Artysta kupił sobie nowy samochud marka Leksus? Bo chyba nie za inny dochud tylko za łapówki w SEDNO, które dostają dziennikarze za oczernianie Pana Burmiszcza. A ciekawe czy SEDNO napisze jak takie obiektywne o nowych dokonaniach Pana Burmiszcza ze sztuczą murawą na nowe boisko? Bo już na ten cel jest zapis w budżecie tylko rze się tego nie doszczega w prasie obiektywnej. Dobrze rze Pan Stanisław to napisał w swojej gazecie gdzie prawdomówność tak jak i o wygraniu w sądzie administracyjnym w sprawie wysypiska.
  pozdrawiam
  Zdzichó

  Cytuj

Odpowiedz