Forum » Myślenice

Media w Myślenicach

  • 9 lip 2016

    To miał być artykuł satyryczny czy autor jest po dopalaczach?Czegoś takiego od czasów Trybuny Ludu nie czytałam.

    11 19 Cytuj
  • 9 lip 2016

    Obawiam się, że o wszystkim decyduje sponsoring, a więc kto daje kasę na wydawnictwo.

    Mam prośbę, aby wymienić redaktorów poszczególnych mediów.
    Dobrze było by znać nazwiska które firmują Miasto Info, Sedno, ITV, i inne. Chyba to nie jest tajemnicą?

    8 7 Cytuj
  • 9 lip 2016

    Znalazłem:
    Składy redakcji:

    SEDNO

    Redaktor Naczelny:
    Karolina Kmera

    Zespół:
    Katarzyna Ralska – Staszel
    Patrycja Bujas
    Antonina Sebesta
    Wit Balicki
    Rafał Zalubowski
    Radosław Kula

    Miasto-Info:

    Patrycja Augustyn - redaktor
    Mariusz Drzyzga - Fotoreporter
    Piotr Małysz - Fotoreporter
    Izabela Janczak - Bizoń - spec. ds. promocji i reklamy
    Paweł Mierzejewski - Programista, grafik

    Gazeta Myślenicka:

    Redaktor Naczelny:
    Piotr Jagniewski

    Redaktorzy:
    Ryszard Sobkowicz
    Sekretarz Redakcji:
    Piotr Ślusarczyk

    Myślenice ITV:

    Wydawcą portalu www.myslenice-itv.pl jest firma Myślenice iTV Telewizja Powiatowa Chęć Jarosław.

    Redaktor naczelny, właściciel firmy: Jarosław Chęć.

    Redaktorzy: Ewelina Mielecka-Stankiewicz, Bartosz Cwynar
    Operatorzy kamer: Jarosław Chęć, Zygmunt Irzyk.
    Montażysta: Jarosław Chęć

    9 7 Cytuj
  • 9 lip 2016

    Szkoda klawiatury ale faktycznie większych głupot dawno nie czytałam.To nie są media ani PiSu ani PO bo tak naprawdę te partie też u nas są tylko na papierze.To media lokalnych grup interesu i poza chwaleniem swoich nic z nich się nie dowiemy.Czy to gazeta zakładowa czy telewizja przemysłowa powiatu we wszystkich to samo zachwalanie władzy czyli sponsora,dawniej Sedno co nieco podszczypywało władzę ale teraz też spuścili z tonu i piszą o swoich.Czy ktoś dowiedział się czegoś ciekawego z lokalnych mediów poza relacjami z zebrań,przecięcia wstęg czy wywiadów z lokalnymi mężami stanu?
    Są w Polsce miejscowości gdzie działają silne lokalne media ale zazwyczaj to nie są tablice ogłoszeń urzędu tylko media związane z jakąś lokalną osobowością bedącą przeciw władzy.
    Zgadzam się w pełni z ostatnim zdaniem
    NIECH CHOCIAŻ LOKALNE MEDIA, BĘDĄ TYMI WOLNYMI MEDIAMI :)

    5 18 Cytuj
  • 10 lip 2016
    krowka123 napisał/a:

    NIECH CHOCIAŻ LOKALNE MEDIA, BĘDĄ TYMI WOLNYMI MEDIAMI :)

    Zgoda. Niekoniecznie niech zniknie prasa chwaląca czyny "zarządzających" (rządzi - władca, zarządza - człowiek do tego wyznaczony na określony czas). Ważne jest żeby istniały też media zarządzających krytykujące.

    6 1 Cytuj
  • Samanta Rigerr 11 lip 2016

    Tzw Lokalne media są zależne od władz rządzących ,burmistrz ,starosta i inni włodarze gmin,to oni im płacą i dlatego muszą pisać to co im każą. Oglądając filmiki itv nie sposób tego nie zauważyć,w każdej krótkiej relacji jest wypowiedz jakiegoś polityka. Ostatnio czytam,coś o dopingu w sporcie,myślę sobie że chyba coś im się pomyliło,otwieram treść i widzą J. Szlachetkę i wszystko jasne.Co by się nie wydarzyło ,wszystko opiszą w różowych kolorach, ponieważ Pan każe sługa musi. Sumując w naszym mieście niema mediów niezależnych , tak jak i w całym kraju,no może poza kilkoma wyjątkami,reszta to śmierdzi wazeliną na kilometr.

    Ja również wiązałam nadzieje z rzetelną informacją,taką jak to robili na początku,teraz to tylko ,piątka,mrówka, człowiek który chce wybudować getto i takie tam inne pierdoły ,które nikogo nie interesują.

    13 4 Cytuj
  • 11 lip 2016
    carna napisał/a:

    Sumując w naszym mieście niema mediów niezależnych , tak jak i w całym kraju,no może poza kilkoma wyjątkami,reszta to śmierdzi wazeliną na kilometr.

    Dlatego od pół roku nie kupuję GM.

    6 2 Cytuj
  • 11 lip 2016

    W temacie mediów Myślenickich krótko i na temat:

    Telewizja ITV = telewizja lokalna PiS-u
    Gazeta Myślenicka = gazeta UMiG Myślenice

    11 2 Cytuj
  • 11 lip 2016

    ITV Myślenice na początku swojej działalności była telewizją genialną a dzisiaj tak jak tutaj piszecie - telewizja Szlachetki PIS , Obajtka PIS , Hajduka PIS dla mnie dyskwalifikacja !!! to nie jest telewizja obiektywna !!!!!!

    16 3 Cytuj
  • 11 lip 2016
    zwolnejPolski napisał/a:

    ITV Myślenice na początku swojej działalności była telewizją genialną a dzisiaj tak jak tutaj piszecie - telewizja Szlachetki PIS , Obajtka PIS , Hajduka PIS dla mnie dyskwalifikacja !!! to nie jest telewizja obiektywna !!!!!!

    Nie zdziwimy się jak następnymi gośćmi specjalnymi w ITV będą po kolei:
    p. Łatas PIS,
    p. Suder PIS,
    p. Kurowski PIS
    itd ....

    12 3 Cytuj
  • 12 lip 2016

    Jeśli zobaczysz co dzieje się w "niezależnych mediach publicznych" to nie ma się co dziwić że podobnie jest na dole. Biorą przykład z Kurskiego i robią tak samo - PiS jest cacy i super reszty nie ma lub są beee.

    Jeśli za media uznamy strony www to najgorsza jest strona umig Myślenice tam nic nie ma jak jest z błędami. Zobaczcie ostatni wpis o zbiorniku. Ktoś zrobił kopiuj-wklej bez sprawdzenia, przeczytania błędy w tekście, nie działające linki i znaki zapytania w śmiesznych miejscach.

    9 5 Cytuj
  • 13 lip 2016

    Gazeta Myślenicka zawsze była burmistrza to z jednej strony zrozumiałe, bo to Urząd Miasta ją finansuje, ale obiektywizmu zero w niej.
    Telewizja ITV wielka szkoda bo też uważam że z fajnego lokalnego medium zrobiła się telewizja Szlachetki i PIS dlatego już nie oglądam chyba że coś się zmieni.

    16 6 Cytuj
  • 14 lip 2016

    TV ITV Myślenice pana Chęcia zeszła na manowce i jest wyjście - bojkotować i nie oglądać. Skoro wolą puszczać PISiorów to niech to robią, mądrzy ludzie oglądać tej lokalnej propagandy nie będą !!!!!

    15 8 Cytuj
  • 15 lip 2016

    ITV już całkiem sPISzczała :
    Dzisiejszy serwis ITV Myślenice i zapowiedź, kto będzie następnym gościem TV w nadchodzącym tygodniu.....? no zgadnijcie ......no kto ? nie.......? tak, tak ... znowu :
    JAROSŁAW SZLACHETKA (poseł PiS)

    Żal że mamy tylko jedną telewizję i do tego tak upolitycznioną :(

    11 6 Cytuj
  • 15 lip 2016

    ITV M-ce to firma komercyjna znaleźli źródło dochodu (pis) to mają stały dopływ zleceń i kasy - proste. To nie jest TV z misją tylko rozwiązanie komercyjne a że pis płaci na lewo i prawo to mają ich na wyłączność.
    Dla mnie akurat to proste. Inna sprawa że to już zarzyna ten projekt ale to zmartwienie ITV.

    15 5 Cytuj
  • 16 lip 2016
    Braxza napisał/a:

    ITV już całkiem sPISzczała :
    Dzisiejszy serwis ITV Myślenice i zapowiedź, kto będzie następnym gościem TV w nadchodzącym tygodniu.....? no zgadnijcie ......no kto ? nie.......? tak, tak ... znowu :
    JAROSŁAW SZLACHETKA (poseł PiS)

    Żal że mamy tylko jedną telewizję i do tego tak upolitycznioną :(

    Pokazują tego, kto płaci. Komercja. Nie mam nic przeciwko temu, że pokazują pisowców. Dla niektórych, to jedyna okazja do zobaczenia w całej okazałości i oceny. Sam z ciekawością oglądam Szlachetkę, Obajtka, teraz Hajduka i innych oraz wyrabiam sobie zdanie. Kadzenie, serwilizm, usłużność redakcji też nie uchodzi uwadze, a " mądrość ' i intelektualna miałkość, płytkość pisowskich działaczy jest na odległość widoczna. Więcej Szlachetki, Obajtka, Hajduka, a może z wyższej półki Szydło [ tej w nadmiarze w mediach ]. Wywiad z niezananym mi Hajdukiem wszystko mi powiedział.

    11 7 Cytuj
  • 16 lip 2016

    Telewizja to zawsze był jest i będzie biznes, tu się liczy kasa i tyle. Nikt nie robi telewizji dla pasji albo jakiejś misji. Żeby się wybić trzeba się rozwijać. Do rozwoju potrzebna jest kasa. Kasa to biznes.

    8 1 Cytuj
  • Samanta Rigerr 16 lip 2016

    Myślałam że padnę , znowu wywiad z Jarkiem z Borzęty się pojawił w niezależnych mediach pisowskich rtv myślenice. Nie wspomnę już o wcześniejszym wywiadzie z jakimś budowlańcem.

    16 10 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 30 lip 2016

    A jaka jest arternatywa? Kto poza Jarosławem jest jeszcze posłem z gminy Myślenice i z powiatu Myslenice?

    4 5 Cytuj
  • 16 lis 2016

    To o czym pisałem tutaj w lipcu dzisiaj tylko się potwierdziło :(
    ITV Myślenice wzorem TVP przeszło całkowicie pod partię Prawa i Sprawiedliwości.
    Wielka, wielka, wielka szkoda :(
    Zobaczcie dzisiejszy materiał:
    http://www.myslenice-itv.pl/rzadowy-program-klub-bedzie-wspieral-malopolskich-sportowcow/

    6 6 Cytuj
  • 16 lis 2016
    zwolnejPolski napisał/a:

    To o czym pisałem tutaj w lipcu dzisiaj tylko się potwierdziło :(
    ITV Myślenice wzorem TVP przeszło całkowicie pod partię Prawa i Sprawiedliwości.
    Wielka, wielka, wielka szkoda :(
    Zobaczcie dzisiejszy materiał:
    http://www.myslenice-itv.pl/rzadowy-program-klub-bedzie-wspieral-malopolskich-sportowcow/

    przeciez to juz bylo dawno wiadome. wniosek jeden nie ogladam TVPIS i innych telewizji innych jarkow :-)

    8 1 Cytuj
  • 16 lis 2016

    Wielu nie ogląda i nie latają z tą rewelacją po forach.
    Chyba że ktos chce sobie wpisać w życiorysie że bojkotował reżymowe media podobnie jak Bolek rozpracowywał SB?

    3 8 Cytuj
  • 16 lis 2016
    sh_ma napisał/a:

    A jaka jest arternatywa? Kto poza Jarosławem jest jeszcze posłem z gminy Myślenice i z powiatu Myslenice?

    Czego? Mediów. Jedna się tworzy.

    http://kmy.pl/

    I przynajmniej piszą jak jest.

    http://kmy.pl/publikacje/artykuly/gdy-w-kulture-wchodzi-sie-w-gumiakach/

    5 7 Cytuj
  • Pablo 19 lis 2016

    Jedyne UCZCIWE media w Myślenicach to:

    - prąd
    - woda
    - gaz
    - stałe łącze do Internetu i/lub kablówka

    :-)

    3 2 Cytuj
  • Samanta Rigerr 19 lis 2016

    Ostatni ich ,,gość'' mnie załamał . redaktorek zapowiadał że dziś będzie wyjątkowy,znamienity itd, patrzę a tam siedzi strażnik miejski. No to chyba teraz pora zaprosić grabarza albo babcie klozetową.

    7 4 Cytuj

Odpowiedz