Forum » Myślenice

Opieka Całodobowa Myślenice

  • myszka1987asia@vp.pl 26 lut 2015

    Pewno może ale pytanie czy łaskawie będzie miał na to ochotę, albo czy łaskawa pani dr.J przypadkiem nie zabroniła wystawiać L4 bo tam trzeba przybić pieczątkę a zawiera ona dane osobowe lekarza.

    6 2 Cytuj
  • 26 lut 2015

    Dzięki za odpowiedź - dotychczas chyba tylko raz korzystałam z usług tej przychodni - to co tu piszecie trochę odstrasza od wizyty. Niestety dzisiaj tylko to mi pozostało a nie chciałabym się dowiedzieć jeśli już się tam znajdę że po zwolnienie mam się jutro udać do lekarza pierwszego kontaktu. Czy ta dr.J to jest jakiś kierownik przychodni?

    7 3 Cytuj
  • myszka1987asia@vp.pl 26 lut 2015

    Tak, dokładnie ... przynajmniej tak mi powiedziały panie z rejestracji jak nie udzieliły mi odpowiedzi na pytanie jaki pediatra przyjmuje, podobno to jej zarządzenie że nie wolno i ewentualne "ale" kierować do niej ale z góry wiadomo że nic to nie da wiec zostaje tylko RPP w Warszawie. Pozdrawiam i życzę udanej wizyty ...

    7 3 Cytuj
  • 26 lut 2015

    Na mieście mówią: "na układy nie ma rady..."

    5 5 Cytuj
  • 26 wrz 2015

    Lekarz z calodobowej opieki lekarskiej nie chce wystawic l4. Co zrobic w takiej sytuacji? Napisac skarge? Nie chce kolejny raz tego zostawiac bo nic nigdy sie nie zmieni...

    5 4 Cytuj
  • 26 wrz 2015

    No bo l4 nie może wystawic, od tego masz rodzinnego w poniedzialek:) poczytaj przepisy

    4 3 Cytuj
  • Agnieszka 26 wrz 2015
    nutria88 napisał/a:

    No bo l4 nie może wystawić, od tego masz rodzinnego w poniedziałek:) poczytaj przepisy

    nie do końca masz rację

    Art 54 ust1 ustawy z 25 czerwca 1999 o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa mówi że lekarz MUSI wystawić zwolnienie nawet na całodobówce. Przy orzekaniu o niezdolności do pracy obowiązuje zasada że druk powinien wystawić ten lekarz który miał możliwość bezpośredniego zbadania pacjenta, przy czym nie ma znaczenia miejsce udzielania świadczenia. Rzecznik praw pacjenta nr telefonu 800-190-590.

    http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110531/ZDROWIEIURODA010101/131200378

    http://nfz-poznan.pl/page.php/1/7/show/11176/

    6 Cytuj

Odpowiedz