Forum » Myślenice

Jak można zorganizowac kurs- np kurs kroju i szycia ??? I z czym to się wiąże?

  • 9 sty 2015

    A na komputerowej maszynie takiej domowej któraś z Was szyła?:]

    1 4 Cytuj
  • 11 sty 2015

    Witam, jestem zachwycona pomyslem i zaraz sle infona priv, ja mam Silvercresta z Lidla:) uszylam juz jakiesuszylki corce, sobie kiecke, mecze sie wlasnie ze spiworkiem do spania.o chyba zalapalabym sie juz na taki program jak Pani podala...? Mnie osobiscie bardzo on odpowowiada i chyba moge powiedziec ze mam nietypowa sylwetke, 180cm i 'kawal baby' jesli to pomoze.;)

    1 1 Cytuj
  • 11 sty 2015

    Koncepcja jak widzę jest dobra, tylko na rozkręcenie to dla niektórych powinno być chyba uszycie czegoś całkiem prostego w stylu poszewka na jaśka :]. Rozpiszę jeszcze dokładniej te 48 h , bo mam 2 koncepcje i wrzucę tu, nie wiem czy szycie poszewek to nie jest marnowanie czasu, a z drugiej strony dla kogoś kto nie umie się posługiwać sprzętem szycie spódnicy to katastrofa będzie.

    1 2 Cytuj
  • 15 sty 2015

    Moje Panie, wklejam przemyślany ogólny plan zajęć podzielony na 4 części. Tym które będą bliżej zainteresowane ujawnię dokładną rozpiskę co do godziny. Program "I STOPIEŃ" podzieliłam na 4 części. Każda część składa się z 4 spotkań po 3 godziny.
    1 spotkanie za free, żeby było wiadomo o co tu chodzi, komu się podoba zostaje, komu nie, to nie.

    2 1 Cytuj
  • 15 sty 2015

    Stopień I
    Część 1
    -Sposób pobierania miary, obsługa maszyny, wykonanie podstawowych szwów, początki na maszynie, szycie ręczne,
    -Spódnica, konstrukcja, modelowanie, przekształcanie w inne wzory, szycie dowolnego modelu
    Część 2
    -Sukienka, konstrukcja, modelowanie, przekształcanie w inne wzory
    -Rękaw, konstrukcja, modelowanie, przekształcanie w inne wzory
    -Szycie sukienki
    Część 3
    -Spodnie damskie, konstrukcja, modelowanie, przekształcanie w inne wzory
    -Szycie spodni damskich
    -Detale- różne opcje wszywania zamka, różne warianty kieszeni etc
    Część 4
    -Bluzka, konstrukcja, modelowanie, przekształcanie w inne wzory
    -Recykling, przeróbki nieużywanej odzieży
    - 3h do decyzji uczestników
    Rozdanie dyplomów
    Możliwe zmiany do wprowadzenia zgodnie z Waszym życzeniem

    1 1 Cytuj
  • 15 sty 2015

    Podzieliłam na 4 części , żeby przy wpłacie ratalnej można było zrezygnować w każdej chwili. Początek Luty 2015,

    1 2 Cytuj
  • 9 lut 2015

    Jak można się z Panią skontaktować w sprawie szycia:-)?

    1 1 Cytuj
  • 9 lut 2015

    ze mną na privie, podam numer :)

    2 1 Cytuj
  • 2 lis 2015

    Witam, czy organizuje Pani jeszcze kursy szycia?

    1 1 Cytuj
  • 8 lis 2015

    Tak, tu nie poszerzałam tematu po raz kolejny bo zainteresowanie było małe. Nowe programy wrzucałam raczej na fb. W tym momencie przerwę miałam z powodu remontu, szukała Pani możliwości dokształcenia się w konstrukcji odzieży damskiej/męskiej czy w szyciu?

    Cytuj
  • 24 lip 2017

    Kurs nadal aktualny?

    Cytuj
  • 25 lip 2017

    Cały czas aktualny. Wypraktykowałam też pojedyncze godziny. Robimy co nam się podoba, czyli po kolei jak nam przyjdzie wena, raz sukienka, raz dzianina i szyjemy.

    Cytuj

Odpowiedz