Forum » Myślenice

PIT 2015 ROZLICZANIE I CZEKANIE NA ZWROT

  • 21 kwi 2015

    ja czekam od 28 lutego i nic ...

    Cytuj
  • 21 kwi 2015

    Ja dostałam dzisiaj.Hurra!!!!!!życzę powodzenia.

    Cytuj
  • 21 kwi 2015

    Ja również dostałem PIT złożony 09.03 elektronicznie dzisiaj pieniądze na koncie. :-)

    Cytuj
  • 21 kwi 2015

    Ja również dostałem PIT złożony 09.03 elektronicznie dzisiaj pieniądze na koncie. :-)

    Cytuj
  • 21 kwi 2015

    jakieś wypłaty ruszyły :)

    Cytuj
  • 21 kwi 2015

    Mój PIT był złożony w US. 9.03 - Jeszcze nie ma pieniędzy

    Cytuj
  • 22 kwi 2015

    Kata dostalas już zwrot ?

    kata napisał/a:

    Wejść trzeba na stronę i wyszukać swój urząd aktualizacja jest straszna raz na dwa tyg paranoja

    Cytuj
  • 22 kwi 2015

    i ja się dziś doczekałam oddany 5.03 zwrot poczta 22.04 pozdrawiam .

    1 Cytuj
  • 23 kwi 2015

    ja już nie mam siły a dopiero byłam w us i pani powiedziała że luty wypłacają dopiero a jak składałaś przez internet czy osobiście

    1 Cytuj
  • 23 kwi 2015

    Koszmar jakis w Cze-wie jest z e pitami.Zlozylam pita przez internet 3.03 a zwrotu nadal nie ma choc podobno mialo byc szybciej,dziala u mnie co prawda aplikacja i moge sprawdzac stan realizacji przez internet ale minelo 7 tygodni i stan realizacji jest ciagle na etapie ,,zeznanie podatkowe wprowadzone do systemu''

    7 Cytuj
  • 23 kwi 2015

    Składany pit 04.03.internet. Odwiedziny w urzędzie informacja od księgowości: panie rozliczają wdl. Alfabetu- pani zajmująca się min.K jest na urlopie! !!!! Skandal!!!!Wraca dopiero we wtorek!!!!

    4 Cytuj
  • Andrzej 24 kwi 2015

    A weźcie pozmieniajcie sobie US na Myślenice i płaćcie podatki jak należy, czyli na podstawie miejsca zamieszkania a nie zasilajcie kasę US w innym województwie czy powiecie. Kosztuje to chwilę - wypełnienie i złożenie formularza ZAP3.
    Co mnie obchodzą problemy z PITami w Koziej Wólce? Wątek jest założony w dziale Myślenice i tego się trzymajmy.

    5 4 Cytuj
  • 27 kwi 2015

    Czy ktoś dostał dziś zwrot?
    Ja składałam 6 marca w US na jedno dziecko i nie ma nic nadal...

    Cytuj
  • 27 kwi 2015

    Ja składałam 17,03 elektronicznie, i nadal czekam....;/

    Cytuj
  • Edi 27 kwi 2015

    Ja składałam ok 20 lutego w US i nadal nie ma...

    1 1 Cytuj
  • 27 kwi 2015

    hej,hej ja składałam 20 lutego osobiście i dziś przyszło mi pocztą z us a miało być na konto!!!, i jak rozmawiałam z listonoszką to mówiła mi że dużo ludzi właśnie jest zaskoczonych bo zgłaszali że na konto a oni wysyłają pocztą, więc jak coś to czekajcie też na listonoszów,

    3 3 Cytuj
  • 28 kwi 2015

    17 marzec złozony pit i nadal niema

    1 Cytuj
  • 28 kwi 2015

    Mam pytanko składał ktoś osobiście w urzędzie 5 marca i dostał może już na konto kasę , bo ja nadal nie :(

    Cytuj
  • 4 maj 2015

    Dostał ktoś zwrot dziś? Ja nadal czekam :/ składałam 6 marca w urzędzie

    Cytuj
  • 4 maj 2015

    Mój tata składał w urzędzie koło 20 lutego - zwrot dostał pocztą w zeszły czwartek a miało być na konto. Brat 18 marca elektronicznie i też dostał w czwartek. A ja w urzędzie 2 marca i nadal nic.....

    3 1 Cytuj
  • 4 maj 2015

    iksiki ja składałam 5 marca osobiście i dostałam zwrot w czwartek 30 kwietnia

    1 1 Cytuj
  • 4 maj 2015

    Oooo to jest szansa na zwrot:)

    3 Cytuj
  • 5 maj 2015

    Ja 13 kwietnia internetem, więc pewnie jeszcze ho,ho... ;( Ktoś z okolicy tej daty już dostał?

    6 Cytuj
  • 11 maj 2015
    iksiki napisał/a:

    Dostał ktoś zwrot dziś? Ja nadal czekam :/ składałam 6 marca w urzędzie

    Tez 6 marca składałam i zwrot u mnie juz był, tez sie dziwilam bo chcialam na konto a przyszedl listonosz

    2 Cytuj
  • 12 maj 2015

    Nieźle z tymi zwrotami, jak czytałem komentarze na forum to myślałem, że dostanę zwrot w lipcu, bo składałem przez internet 26 kwietnia. A tu miłe zaskoczenie zaraz po długim majowym weekendzie miałem pieniądze na koncie. Chyba Panie w urzędzie zwracają komu popadnie, nie patrząc na datę wpływu. A może Pity są weryfikowane u różnych osób zanim trafią do zwrotu i po prostu niektórzy pracownicy delikatnie mówiąc się o...ciągają.

    6 Cytuj

Odpowiedz