Forum » Myślenice

PIT 2015 ROZLICZANIE I CZEKANIE NA ZWROT

  • Andrzej 24 mar 2015
    Endrju napisał/a:

    Ja czekam od 17 lutego, złożony elektronicznie, zwrot za 2 dzieci. So far no money...

    Coś za długo czekałem, więc sprawdziliśmy dzisiaj stare nieużywane konto żony - od 25 lutego pieniądze leżą na koncie. Do tej pory przelewy były na moje konto. Trzeba będzie złożyć ZAP3, żeby konto żony zmienić na bardziej używane.

    2 Cytuj
  • 25 mar 2015

    Witam wszystkich ja sie rozliczałam 12 lutego a dzis jest 25 marzec oczywiście brak zwrotu z podatku rozliczałam sie przez internet .Duzo moich znajomych rozliczało sie po mnie tez przez internet i dostali zwrot .Bardzo dziwne i zastanawiam się jak to sie odbywa ze ktos kto sie po mnie rozliczał juz zwrot ma a ja jeszcze nie

    3 Cytuj
  • 25 mar 2015

    no właśnie nie wiem jak oni to robią ja dzwoniłam 2 tygodnie temu i pit już był gotowy pani powiedziała że zaksięgowany i czekać na pieniądze a tu do dziś dalej cisza nie długo juz mi minie miesiąc a nie którzy już dostali po 2 tygodniach dzwoniłam do księgowości ale tam nikt nie odbiera.

    3 Cytuj
  • 25 mar 2015

    Czy rozliczając się oddzielnie,tzn.Ja osobno,żona osobno mogę podać konto żony?

    1 Cytuj
  • 25 mar 2015
    renaw napisał/a:

    Nie wiem co Wy za głupoty tu wypisujecie z tą ilością dzieci? Co to kogo , a zwłaszcza urzędników w US interesuje ile kto ma dzieci? Zwroty wysyłają jak leci i w zależności czy mają pieniądze.

    U mnie PIT wysłany 24.02.- zwrot na konto 12.03. - 1 dziecko - chyba tragedii nie ma.

    W tym roku rzeczywiście weszły przepisy że rodziny z trojgiem i więcej dzieci dostają zwrot max.do miesiąca.

    1 1 Cytuj
  • 25 mar 2015
    juuuu napisał/a:

    no właśnie nie wiem jak oni to robią ja dzwoniłam 2 tygodnie temu i pit już był gotowy pani powiedziała że zaksięgowany i czekać na pieniądze a tu do dziś dalej cisza nie długo juz mi minie miesiąc a nie którzy już dostali po 2 tygodniach dzwoniłam do księgowości ale tam nikt nie odbiera.

    Sprawdź po prostu może na innym koncie , które podawałaś wcześniej albo coś w tym rodzaju bo US zazwyczaj wysyła tam gdzie było podawane pierwotnie. No chyba , że zgłosisz zmianę na odpowiednim formularzu.

    kasia79 napisał/a:

    W tym roku rzeczywiście weszły przepisy że rodziny z trojgiem i więcej dzieci dostają zwrot max.do miesiąca.

    Ustawa ustawą a jak widać urzędnicy robią po swojemu.

    1 Cytuj
  • 25 mar 2015

    Dzisiaj pojechałam do urzędu skarbowego i osobiście rozmawiałam z księgowa to bardzo miła starsza pani po rozmowie z nią dopiero ruszyło moje rozliczenie zrobiła przy mnie tak że przekazała do realizacji i mam mieć w tym tygodniu na poczcie jak bym miała wcześniej podany numer konta to bym miała na jutro ale powiedziała ze jest za pózno na podanie konta jak bym dzisiaj tam nie pojechała to bym czekała i czekała a tak to wiem że mi w tym tygodniu dadzą ona ta księgowa urzęduje w pokoju 233 w US Myślenice

    Cytuj
  • 25 mar 2015

    ile sie czeka na pieniądze

    Cytuj
  • 25 mar 2015
    bartolini10 napisał/a:

    ile sie czeka na pieniądze

    no różnie ja już czekam miesiąc

    Cytuj
  • 25 mar 2015
    kasiczka2140 napisał/a:

    Dzisiaj pojechałam do urzędu skarbowego i osobiście rozmawiałam z księgowa to bardzo miła starsza pani po rozmowie z nią dopiero ruszyło moje rozliczenie zrobiła przy mnie tak że przekazała do realizacji i mam mieć w tym tygodniu na poczcie jak bym miała wcześniej podany numer konta to bym miała na jutro ale powiedziała ze jest za pózno na podanie konta jak bym dzisiaj tam nie pojechała to bym czekała i czekała a tak to wiem że mi w tym tygodniu dadzą ona ta księgowa urzęduje w pokoju 233 w US Myślenice

    Masakra normalnie, trzeba osobiscie jechac zeby ruszyc swoja sprawe;-)

    2 Cytuj
  • 25 mar 2015
    kasiczka2140 napisał/a:

    Dzisiaj pojechałam do urzędu skarbowego i osobiście rozmawiałam z księgowa to bardzo miła starsza pani po rozmowie z nią dopiero ruszyło moje rozliczenie zrobiła przy mnie tak że przekazała do realizacji i mam mieć w tym tygodniu na poczcie jak bym miała wcześniej podany numer konta to bym miała na jutro ale powiedziała ze jest za pózno na podanie konta jak bym dzisiaj tam nie pojechała to bym czekała i czekała a tak to wiem że mi w tym tygodniu dadzą ona ta księgowa urzęduje w pokoju 233 w US Myślenice

    daj znac jak dostaniesz kase

    Cytuj
  • 25 mar 2015

    po prostu ta banda rozlicza jak im się podoba, nie w kolejności składanych pitów, ja też czekam ponad miesiąc i zwrot ma być na konto (mam jedno więc nie mam co sprawdzać na innych), podobno zawsze wcześniej przychodziło na konto niż przez pocztę a teraz kolega po mnie się rozliczał i przez pocztę i kasę już ma a ja nic, ale jak im się spóźnisz z podatkiem to kary naliczają,bandyci!

    1 1 Cytuj
  • 25 mar 2015
    kasiczka2140 napisał/a:

    Dzisiaj pojechałam do urzędu skarbowego i osobiście rozmawiałam z księgowa to bardzo miła starsza pani po rozmowie z nią dopiero ruszyło moje rozliczenie zrobiła przy mnie tak że przekazała do realizacji i mam mieć w tym tygodniu na poczcie jak bym miała wcześniej podany numer konta to bym miała na jutro ale powiedziała ze jest za pózno na podanie konta jak bym dzisiaj tam nie pojechała to bym czekała i czekała a tak to wiem że mi w tym tygodniu dadzą ona ta księgowa urzęduje w pokoju 233 w US Myślenice

    no chyba też sie tam przejade bo ilez mozna czekac

    Cytuj
  • 26 mar 2015
    juuuu napisał/a:

    daj znac jak dostaniesz kase

    ok

    Cytuj
  • 26 mar 2015

    no ja dziś w końcu dostałam

    Cytuj
  • 26 mar 2015
    juuuu napisał/a:

    no ja dziś w końcu dostałam

    Fajnie;-)a kiedy mialas skladane i na ile dzieci?

    Cytuj
  • 26 mar 2015
    dziubek02 napisał/a:

    Fajnie;-)a kiedy mialas skladane i na ile dzieci?

    no równy miesiąc temu na 2 dzieci a ty??

    Cytuj
  • 26 mar 2015
    juuuu napisał/a:

    no równy miesiąc temu na 2 dzieci a ty??

    23.02 Na jedno, i zwrot na konto?

    Cytuj
  • 26 mar 2015
    dziubek02 napisał/a:

    23.02 Na jedno, i zwrot na konto?

    Nie, dostałam pocztą

    1 Cytuj
  • 27 mar 2015
    kasiczka2140 napisał/a:

    ok

    i co dostałaś tą kase???

    Cytuj
  • 27 mar 2015
    juuuu napisał/a:

    i co dostałaś tą kase???

    No własnie tez jestem ciekawa, bo ja wciaz czekam

    Cytuj
  • 28 mar 2015

    Ja 3 tyg.i nadal jestem na etapie 1.Rozliczenie przez internet miało być automatycznie w systemie.Obawiam się czy nie czeka mnie korekta.

    Cytuj
  • 28 mar 2015
    juuuu napisał/a:

    i co dostałaś tą kase???

    jeszcze nie

    Cytuj
  • 30 mar 2015

    Przez 3 tyg.etap pierwszy.Po trzech tyg.brak wiadomości o zeznaniu w systemie.

    1 Cytuj
  • 30 mar 2015
    kasia79 napisał/a:

    Przez 3 tyg.etap pierwszy.Po trzech tyg.brak wiadomości o zeznaniu w systemie.

    A dzwonilas do US? Moje rozliczenie jak dzwonilam dwa tyg temu bylo zaksiegowane a nadal cisza...

    Cytuj

Odpowiedz