Forum » Myślenice

PIT 2015 ROZLICZANIE I CZEKANIE NA ZWROT

  • 30 mar 2015

    witam czyli max czas oczekiwania miesiąc z tego co czytam ? ja składała 3,5 tyg temu i wciąż widnieje info o etapie pierwszym :/ dziwna sprawa.

    Cytuj
  • 30 mar 2015

    no trochu ja juz poztygodniu mialam pit w ksiegowosci i potem 3 tyg czekalam na kase

    Cytuj
  • 30 mar 2015
    juuuu napisał/a:

    no trochu ja juz poztygodniu mialam pit w ksiegowosci i potem 3 tyg czekalam na kase

    Aha, czyli to normalne, ze czekam tyle mimo ze juz dawno jest zaksiegowany....

    Cytuj
  • 30 mar 2015

    no chyba tak bo tam w ksiegowosci jest tylko 1 pani ktora sie zajmuje wyplata kasy

    Cytuj
  • 30 mar 2015
    juuuu napisał/a:

    no chyba tak bo tam w ksiegowosci jest tylko 1 pani ktora sie zajmuje wyplata kasy

    rozumiem, ale mam nadzieję, że dostane w tym tygodniu....

    Cytuj
  • 30 mar 2015

    [cytat=dziubek02]A dzwonilas do US? Moje rozliczenie jak dzwonilam dwa tyg temu bylo zaksiegowane a nadal cisza...[/cytatDodzwonić się graniczy z cudem.Wypadałoby pojechać,tylko po co w takim razie rozliczałam się przez net.

    Cytuj
  • 30 mar 2015
    kasia79 napisał/a:

    [cytat=dziubek02]A dzwonilas do US? Moje rozliczenie jak dzwonilam dwa tyg temu bylo zaksiegowane a nadal cisza...[/cytatDodzwonić się graniczy z cudem.Wypadałoby pojechać,tylko po co w takim razie rozliczałam się przez net.

    No ogolnie to jest chore wszystko, ale co zrobic..

    Cytuj
  • 31 mar 2015
    kasia79 napisał/a:

    Przez 3 tyg.etap pierwszy.Po trzech tyg.brak wiadomości o zeznaniu w systemie.

    a dzisiaj znowu etap 1.No nie mam słów.

    Cytuj
  • 31 mar 2015
    kasia79 napisał/a:

    a dzisiaj znowu etap 1.No nie mam słów.

    Moze to wina systemu i zle cos pokazuje, chyba musisz do nich pojechac, a na jakiej stronie to sprawdzasz?myslalam, ze skoro brak wiadomosci w systemie to moze pieniazki juz wyszly, a tu znow etap 1 mowisz kurcze.

    Cytuj
  • 31 mar 2015
    dziubek02 napisał/a:

    Moze to wina systemu i zle cos pokazuje, chyba musisz do nich pojechac, a na jakiej stronie to sprawdzasz?myslalam, ze skoro brak wiadomosci w systemie to moze pieniazki juz wyszly, a tu znow etap 1 mowisz kurcze.

    Sprawdzam na stronie urzędu-zwroty

    Cytuj
  • 31 mar 2015

    na jakiej stronie się to sprawdza ?

    Cytuj
  • 31 mar 2015
    kasia79 napisał/a:

    Sprawdzam na stronie urzędu-zwroty

    Chyba Myslenice nie maja takiej mozliwosci sprawdzenia na stronie:-) mara252 a Ty dlugo czekasz?

    Cytuj
  • 31 mar 2015

    28.02.2015

    Cytuj
  • 31 mar 2015

    Na zwrot podatku z Urzędu Skarbowego następuje w terminie do 3 miesięcy od od dnia złożenia zeznania rocznego w urzędzie skarbowym.
    Więcej ma stronie: http://www.bankier.pl/wiadomosc/Jak-dlugo-bede-czekac-na-zwrot-podatku-2501344.html

    Jeżeli Urząd Skarbowy ma środki dokonuje zwrotu wcześniej.
    I myślę, że tyle w temacie.

    2 1 Cytuj
  • 31 mar 2015
    taki_gość napisał/a:

    Na zwrot podatku z Urzędu Skarbowego następuje w terminie do 3 miesięcy od od dnia złożenia zeznania rocznego w urzędzie skarbowym.
    Więcej ma stronie: http://www.bankier.pl/wiadomosc/Jak-dlugo-bede-czekac-na-zwrot-podatku-2501344.html

    Jeżeli Urząd Skarbowy ma środki dokonuje zwrotu wcześniej.
    I myślę, że tyle w temacie.

    Wszystko fajnie, kazdy to wie. Tyle ze powinna byc jakas kolejnos, dla tych ktorzy zlozyli wczesniej zwrot tez powinien byc wczesniej, a jak widze wsrod rodziny i znajomych tak nie jest. Ja np skladalam wtedy co moja siostra, i rowniez osobiscie, zwrot na taka sama ilosc dzieci i ona juz dawno dostala na konto i wiele wiele takich przypadkow sie zdarza.

    2 Cytuj
  • 31 mar 2015

    Ja wysłałam 8 marca z ulgą na 3 dzieci i wciąż 2 etap :/

    Cytuj
  • 31 mar 2015
    zoska napisał/a:

    Ja wysłałam 8 marca z ulgą na 3 dzieci i wciąż 2 etap :/

    A w jakiej miejscowosci?

    Cytuj
  • 31 mar 2015

    ja rozliczałam się 20.02. zaniosłam do US rano i czekam nadal a rozliczenie mam na 3 dzieci dzwoniłam do nich 2 tygodnie temu pani poinformowała mnie że jest już w księgowości i podała nr na który nie idzie się dodzwonić. dziś znowu zadzwoniłam do US i pan z wielką obrazą poinformował mnie iż czeka się 3 miesiące, więc powiedziałam grzecznie że już miesiąc się skończył zaczyna 2 a ja rozliczałam się na 3 dzieci i wiem że jest wtedy do miesiąca i pan od razu mnie połączył z księgowością ale cóż dalej nikt nieodbierał

    2 Cytuj
  • 31 mar 2015
    dziubek02 napisał/a:

    Chyba Myslenice nie maja takiej mozliwosci sprawdzenia na stronie:-) mara252 a Ty dlugo czekasz?

    Rzeczywiście,Myślenice nie mają-sprawdzałam.Ja podpięłam się pod waszą dyskusję z Będzina.Ale na pocieche dodam-NIC TO NIE DAJE>

    1 1 Cytuj
  • 31 mar 2015
    kasia79 napisał/a:

    Rzeczywiście,Myślenice nie mają-sprawdzałam.Ja podpięłam się pod waszą dyskusję z Będzina.Ale na pocieche dodam-NIC TO NIE DAJE>

    No dokladnie, czy sprawdzisz w systemie czy zadzwonisz i powiedza Ci, ze niby zaksiegowane i patrzec na konto karza, to nadal czekasz i czekasz:-)

    1 Cytuj
  • 1 kwi 2015
    duśka84 napisał/a:

    ja rozliczałam się 20.02. zaniosłam do US rano i czekam nadal a rozliczenie mam na 3 dzieci dzwoniłam do nich 2 tygodnie temu pani poinformowała mnie że jest już w księgowości i podała nr na który nie idzie się dodzwonić. dziś znowu zadzwoniłam do US i pan z wielką obrazą poinformował mnie iż czeka się 3 miesiące, więc powiedziałam grzecznie że już miesiąc się skończył zaczyna 2 a ja rozliczałam się na 3 dzieci i wiem że jest wtedy do miesiąca i pan od razu mnie połączył z księgowością ale cóż dalej nikt nieodbierał

    Jak tam, doszedł zwrot?

    1 Cytuj
  • 1 kwi 2015

    Ja dzisiaj dostała zwrot na dwoje dzieci od wczoraj lezało na poczcie od 25 lutego złozyłam przez internet i była z interwencja u ksiegowej w tamta srode

    2 Cytuj
  • 1 kwi 2015

    Wczoraj otrzymałem zwrot na 3 dzieci. PIT złożyłem przez Internet 2 marca. Nikogo nie poganialem.

    1 Cytuj
  • 1 kwi 2015
    kasiczka2140 napisał/a:

    Ja dzisiaj dostała zwrot na dwoje dzieci od wczoraj lezało na poczcie od 25 lutego złozyłam przez internet i była z interwencja u ksiegowej w tamta srode

    no to super, ja jeszcze czekam;)

    Cytuj
  • 1 kwi 2015

    ja dalej czekam..... cierpliwie jeszcze i bez nerwów :)

    2 Cytuj

Odpowiedz