Forum » Myślenice

PIT 2015 ROZLICZANIE I CZEKANIE NA ZWROT

  • Anna Piotrowska 27 lut 2015

    Krzysztof69 a zwrot miałeś pocztą czy na konto ?

    2 2 Cytuj
  • 27 lut 2015

    Witam czy jeżeli mam duży zwrot podatku ze względu na ulgę na 3 dzieci, to muszę czekać dłużej, pomimo że deklaracje złozyłam zaraz na poczatku lutego, czy ktoś się orientuje lub jest w podobnej sytuacji?

    16 8 Cytuj
  • 3 mar 2015

    pit złozyłam 20.02 dalej cisza a w US jest mozliwosc sprawdzenia na jakim etapie jest rozliczenie to mam dopiero 2 etap a elektronicznie miało byc tak szybko

    6 2 Cytuj
  • 3 mar 2015

    ja zlozylam 11.02 elektronicnzie i do dziś nie mam kasy ;/ szwgaierka rozliczyla 2 dni wcześniej ode mnie i tez jeszcze nie ma ;/

    1 2 Cytuj
  • 3 mar 2015

    też złożyłam 20.02 i też nadal nie mam zwrotu... kinga1980 w jaki sposób można to sprawdzić?

    5 2 Cytuj
  • 3 mar 2015
    kaaja11 napisał/a:

    też złożyłam 20.02 i też nadal nie mam zwrotu... kinga1980 w jaki sposób można to sprawdzić?

    dołączam się do pytania

    4 3 Cytuj
  • 4 mar 2015
    kaaja11 napisał/a:

    też złożyłam 20.02 i też nadal nie mam zwrotu... kinga1980 w jaki sposób można to sprawdzić?

    dzisiaj pieniążki przyszły :) ale to ciekawe bo bratu rozliczałam PIT wcześniej i też elektronicznie a zwrotu jeszcze nie ma...

    3 Cytuj
  • Andrzej 4 mar 2015

    U mnie nadal zwrotu brak. Czekam tylko na zwrot za 2-kę dzieci.

    3 Cytuj
  • 4 mar 2015

    19 luty wysłany PIT zwrot 03 marzec z ulgą prorodzinna

    1 4 Cytuj
  • 5 mar 2015

    a czy orientuje się ktoś czy w Urzędzie Skarbowym w Myślenicach można się dowiedzieć jak długo będzie się czekać na zwrot???

    3 4 Cytuj
  • 5 mar 2015

    Wysłałem elektronicznie 12 lutego a 23 lutego miałem zwrot na koncie. Co do pytania tygryska6435 wysokość zwotu raczej nie ma wpływu na termin zwrotu, ja mam ulgę za dwójkę dzieci. W związku z tym, że teraz rozlicza się więcej osób terminy zapewne będą coraz dłuższe. W zeszłym roku czekałem ponad miesiąc a rozliczałem się 12 marca. Przedsiębiorcy wpłacają PIT do 20 a VAT do 25 każdego miesiąca więc po tych terminach z reguły przelewają zwroty.

    7 3 Cytuj
  • 5 mar 2015

    Rozliczalam sie droga elektroniczna, dzis listonosz przyniósl pieniadze. Zamiast 3752 na wydruku widnieje kwota 3700, wyjasnialismy w urzedzie i na poczcie, podobno poczta zaokragla do pelnej kwoty!
    To przeciez wyłudzenie, słyszeliscie o tym?

    10 4 Cytuj
  • 5 mar 2015

    niestety poczta zaokrągla tak jak im wygodnie, moja siostra też dostała o 50zł mniej...

    2 5 Cytuj
  • 5 mar 2015

    Goska72
    a kiedy wysłałaś pita??? tzn ile dni czekalas???

    1 2 Cytuj
  • Magda Nowak 6 mar 2015

    Tak kochani ,poczta pobiera za przekaz 5,70 gr plus 1% od kwoty przekazu ! A na konto bez prowizji cała kwota z rozliczenia wpływa !

    3 2 Cytuj
  • Magdalena 6 mar 2015

    Witam. Moja siostra rozliczała mnie 26.02.2015 wieczorem drogą elektroniczną. Rozliczenie przyjdzie na konto. Ile mogę czekać na rozliczenie tak mniej więcej? Jestem ciekawa czy może przyjść jeszcze dzisiaj... Mieszkam w niewielkim miasteczku więc może to też ma wpływ na czas wpłynięcia rozliczenia na konto..

    3 Cytuj
  • 9 mar 2015

    ja też rozliczenie wysłałam drogą elektroniczną 26,02 i do dzis nie ma pieniedzy a mówili ze szybciej sie dostaje zwrot a przy normalnym rozliczeniu przewaznie mialam po 3 tyg kase

    4 4 Cytuj
  • 10 mar 2015

    Wysyłanie PITA przez internet ? Czy ktoś ma jakieś doświadczenie ? Negatywne lub pozytywne? Czy nasz urząd jest na to gotowy

    3 8 Cytuj
  • Andrzej 10 mar 2015

    Ja od kilku lat wysyłam przez internet, przecież nie będę chodził do US, żeby pita złożyć. US są gotowe na to.

    Za to niestety, nie są sobie w stanie zweryfikować, czy faktycznie masz dzieci, które uwzględniasz w uldze.
    Raz musiałem tam iść i udowadniać to...

    Poza tym @Hunter1, strasznie spamujesz, w każdym wątku piszesz, żeby coś napisać.

    6 3 Cytuj
  • 10 mar 2015

    też składałam pita przez internet 13.02 a zwrot dostałam na konto już 23.02. tak że nie czekałam zbyt długo, bez żadnych problemów.

    4 Cytuj
  • Andrzej 10 mar 2015

    No ja niestety złożyłem 17 II i nadal kasy nie mam. Kolega złożył dzień po mnie i pieniądze już dostał. Śmiałem się, że robili zwroty alfabetycznie :p

    2 Cytuj
  • 10 mar 2015

    niestety Endrju nie alfabetycznie, bo ja mam nazwisko na A i juz czekam ponad 2 tygodnie, a tu cisza hehe;P a tak serio to nie wiadomo od czego to zależy:D znam osoby które składały po mnie i to ze zwrotem na poczte( a niby na konto szybciej) i już mają kaske, a ja mam miec zwrot na konto i sobie nadal czekam;)

    1 2 Cytuj
  • 10 mar 2015

    Jak poinformowała mnie pani w US pierwszeństwo mają osoby posiadające troje dzieci ( i więcej oczywiście). Przecież rodziny wielodzietne bardziej potrzebują pieniędzy niż np. samotny rodzic jedynaka...

    8 6 Cytuj
  • Magda Nowak 10 mar 2015

    Ja byłam w tą sobotę w US i Pani w okienku :)poinformowała mnie,że program do e-deklaracji coś szwankuje i są duże opóźnienia w rozliczeniach ....

    5 Cytuj
  • Magdalena 11 mar 2015

    Ja mam 2 synów i też pilnie potrzebuję pieniążków :D Mam cichą nadzieję że może już do końca tego tygodnia będą. Ciekawa jestem czy jak bym podeszła do US i zapytała czy mój pit jest wgl już weryfikowany. Ciekawe czy odpowiedzą mi na pytanie.

    9 8 Cytuj

Odpowiedz