Forum » Myślenice

PIT 2015 ROZLICZANIE I CZEKANIE NA ZWROT

  • 2 kwi 2015
    kasia79 napisał/a:

    a dzisiaj znowu etap 1.No nie mam słów.

    A dzisiaj brak wiadomości o zeznaniu.

    2 Cytuj
  • 2 kwi 2015

    a więc życzę dużej cierpliwości, masakra

    1 Cytuj
  • 3 kwi 2015
    kasia79 napisał/a:

    A dzisiaj brak wiadomości o zeznaniu.

    Dzisiaj dla "odmiany"etap 1.Już nie mam siły.Nie ma szans żeby tel odebrali.

    2 Cytuj
  • 3 kwi 2015
    kasia79 napisał/a:

    Dzisiaj dla "odmiany"etap 1.Już nie mam siły.Nie ma szans żeby tel odebrali.

    Chyba musisz tam pojechać, bo to jest nienormalne

    1 2 Cytuj
  • 4 kwi 2015

    Ja składałem 15 lutego , byłem osobiście zanieść . Ojciec mój tak samo zaniósł tylko 4 dni po mnie a on zwrot dostał już 27 lutego a ja do dziś dnia nadal nic .
    Byłem osobiście w tym tygodniu w księgowości to dowiedziałem się że ustawowo termin zwrotu jest 3 miesiące a mój pit jest rozliczony tylko mam czekać na przelew , a kiedy to będzie to nikt tego nie wie .

    1 Cytuj
  • 7 kwi 2015

    i znowu mam brak informacji o zeznaniu.ja się już nawet nie denerwuję.

    Cytuj
  • 7 kwi 2015

    Niemożliwe...dodzwoniłam się.I wiem,że nie wiadomo dlaczego aplikacja nie działa.Pity dotarły,są przetworzone,nie wiadomo czy dobrze ale chyba tak i pieniązki po 3 miesiącach.

    Cytuj
  • 7 kwi 2015
    kasia79 napisał/a:

    Niemożliwe...dodzwoniłam się.I wiem,że nie wiadomo dlaczego aplikacja nie działa.Pity dotarły,są przetworzone,nie wiadomo czy dobrze ale chyba tak i pieniązki po 3 miesiącach.

    Do 3 miesiecy, niby wszyscy to wiemy, tylko kurcze jedni dostali juz kase mimo ze zlozyli pozniej od tych ktorzy jeszcze czekaja, ja nadal czekam mimo ze Pit juz dawno w ksiegowosci:-)

    Cytuj
  • 7 kwi 2015
    dziubek02 napisał/a:

    Do 3 miesiecy, niby wszyscy to wiemy, tylko kurcze jedni dostali juz kase mimo ze zlozyli pozniej od tych ktorzy jeszcze czekaja, ja nadal czekam mimo ze Pit juz dawno w ksiegowosci:-)

    Ja po prostu jestem pod wrazeniem tego jak pani z Urzędu mnie oświeciła

    Cytuj
  • 8 kwi 2015

    Czy ktoś dostał ostatnio?Pocieszcie mnie

    Cytuj
  • 10 kwi 2015

    Ja złożyłam pit 27,03 na 2 dzieci to sobie poczekam:)akurat pieniądze się przydadzą na wakacje:)

    1 Cytuj
  • 10 kwi 2015

    Kochani.Ja wzięłam sprawy w swoje ręce.Pojechałam do Urzędu i dowiedziałam się że mój pit-zwrot 36zł w księgowości,natomiast pit męża składany tego samego dnia ze zwrotem na 2 dzieci ani drgnął.tąpnęło mną -dzieciak na zieloną szkołę jedzie,kasa potrzebna.No i poszłam się popłaszczyć.W pon.kasa ma być ruszona.

    4 4 Cytuj
  • myszka1987asia@vp.pl 10 kwi 2015

    Ja czekam równy miesiąc i cisza a znajoma składała później też przez internet i ma już dawno.

    5 Cytuj
  • 10 kwi 2015
    kasia79 napisał/a:

    Kochani.Ja wzięłam sprawy w swoje ręce.Pojechałam do Urzędu i dowiedziałam się że mój pit-zwrot 36zł w księgowości,natomiast pit męża składany tego samego dnia ze zwrotem na 2 dzieci ani drgnął.tąpnęło mną -dzieciak na zieloną szkołę jedzie,kasa potrzebna.No i poszłam się popłaszczyć.W pon.kasa ma być ruszona.

    No to mnie pocieszyłaś, skoro takie tempo mają, to się nie dziwię, że nadal czekam.....

    1 Cytuj
  • 11 kwi 2015

    Rozliczenie przez Internet. 23 02. Zwrot 09 04 poczta na dwójkę dzieci

    1 Cytuj
  • 11 kwi 2015
    ktoto04 napisał/a:

    Rozliczenie przez Internet. 23 02. Zwrot 09 04 poczta na dwójkę dzieci

    w Myslenicach?;)

    Cytuj
  • 11 kwi 2015
    dziubek02 napisał/a:

    w Myslenicach?;)

    Tak

    Cytuj
  • 11 kwi 2015

    bo te ciotki w US nie umieją robić przelewów na konto, już półtora miesiąca czekam i nic

    2 2 Cytuj
  • 13 kwi 2015
    kasia79 napisał/a:

    Kochani.Ja wzięłam sprawy w swoje ręce.Pojechałam do Urzędu i dowiedziałam się że mój pit-zwrot 36zł w księgowości,natomiast pit męża składany tego samego dnia ze zwrotem na 2 dzieci ani drgnął.tąpnęło mną -dzieciak na zieloną szkołę jedzie,kasa potrzebna.No i poszłam się popłaszczyć.W pon.kasa ma być ruszona.

    Mój pit na etapie 2.Męża nadal na1.

    1 Cytuj
  • 13 kwi 2015
    kasia79 napisał/a:

    Mój pit na etapie 2.Męża nadal na1.

    My tez nadal czekamy, tak dla pocieszenia...

    Cytuj
  • 13 kwi 2015

    Usiłowałem wysłać PIT36 drogą elektroniczną. Korzystałem z programu wskazanego na stronie mf.gov.pl. Przy instalacji wtyczki wyskakiwała informacja o
    trojanie. Program nie funkcjonował
    Chciałem skorzystać wobec tego z innych oferowanych programów m.in. na stronie epity.pl. Tam jednak było wskazanie konkretnej fundacji na którą mam przelać 1% podatku. Nie można tego zmienić.
    Jak mogę wyjśc z problemu? Czy ktoś miał podobne problemy?

    1 Cytuj
  • 14 kwi 2015

    Chcesz skorzystać z darmowego - to wspomóż konkretną fundację;)

    2 Cytuj
  • 14 kwi 2015
    kasia79 napisał/a:

    Mój pit na etapie 2.Męża nadal na1.

    Mój na etapie3;Męża na 1(no ale ja tylko 36zł.)

    1 Cytuj
  • myszka1987asia@vp.pl 14 kwi 2015

    Ja nic już nie rozumiem, czekam i czekam i doczekać się nie mogę.... Czasami mam wrażenie że urząd skarbowy w Myślenicach po prostu jest stale nieczynny, na kasę z rozliczenia czekam już ponad miesiąc a internetem miało być szybciej, no i w zasadzie jest po znam osoby które rozliczały się po mnie i kasę już dawno mają...

    4 1 Cytuj
  • myszka1987asia@vp.pl 15 kwi 2015

    Niech mnie ktoś pocieszy że wysyłał pit koło 10 marca i do tej pory kasy nie ma.......

    Cytuj

Odpowiedz