Forum » Myślenice

PIT 2015 ROZLICZANIE I CZEKANIE NA ZWROT

  • 16 lut 2016
    juuuu napisał/a:

    czy to jest numer do księgowosci???

    Tak

    1 1 Cytuj
  • 19 lut 2016

    Myśmy rozliczali się elektronicznie w poniedziałek wieczorem a dzis juz zwrot jest na koncie

    1 1 Cytuj
  • 19 lut 2016

    My rozliczyliśmy się dzisiaj ,zobaczymy kiedy przyjdzie rozliczenie

    2 1 Cytuj
  • 19 lut 2016

    ja się rozliczałam 12.02 osobiście składałam w US i nadal czekam

    6 2 Cytuj
  • 26 lut 2016

    hejhej jak długo się czeka na zwrot jeżeli osobiście się składało w urzędzie

    2 Cytuj
  • 26 lut 2016

    jakies namiary kto rozliczylby przez internet? nie mam mozliwosci osobiscie

    2 1 Cytuj
  • 26 lut 2016
    sunshine napisał/a:

    jakies namiary kto rozliczylby przez internet? nie mam mozliwosci osobiscie

    priv

    1 4 Cytuj
  • 29 lut 2016

    Pani Żak koło lewiatana ,miło i sprawnie . Rozliczam się tutaj co roku

    3 7 Cytuj
  • 7 mar 2016

    Witam. Wie ktoś może za jaki dzień rozliczenia wypłacają teraz zwrot?

    1 2 Cytuj
  • Andrzej 7 mar 2016

    Ja w piątek (4 marca) dostałem przelew z PITa rozliczonego elektronicznie 23 lutego.

    1 Cytuj
  • 7 mar 2016
    Anber napisał/a:

    Witam. Wie ktoś może za jaki dzień rozliczenia wypłacają teraz zwrot?

    elektronicznie rozliczany pit 23 luty zwrot 4 marca, wie dzisiaj 24-26

    1 Cytuj
  • 9 mar 2016

    Do wiolka40 czy dostała pani juz zwrot

    1 Cytuj
  • 9 mar 2016
    juuuu napisał/a:

    no ja tez elektronicznie tylko zwrot poczta....... i nadal czekam

    czy już dostała/ł pan/i zwrot

    1 Cytuj
  • 9 mar 2016

    Ja dzwoniłam dziś do us bo wysłałam pit poczta i Pani uświadomiła mnie ze oni teraz rozliczają elektroniczne pity 0,a papierowe rozliczają dopiero te co przyszły początkiem lutego

    2 Cytuj
  • 9 mar 2016
    mimi1909 napisał/a:

    Ja dzwoniłam dziś do us bo wysłałam pit poczta i Pani uświadomiła mnie ze oni teraz rozliczają elektroniczne pity 0,a papierowe rozliczają dopiero te co przyszły początkiem lutego

    kiedy wysłała pani pita bo ja rozliczałam elektronicznie 01 marca na dwoje dzieci i ciekawa jestem kiedy wysla na konto bo z tego co czytam tutaj osoby czekały do 10 dni na zwrot jak na razie

    1 1 Cytuj
  • 9 mar 2016
    kasiczka2140 napisał/a:

    kiedy wysłała pani pita bo ja rozliczałam elektronicznie 01 marca na dwoje dzieci i ciekawa jestem kiedy wysla na konto bo z tego co czytam tutaj osoby czekały do 10 dni na zwrot jak na razie

    Ja wysłałam i 23 lutego był w us. .dziś dzwoniłam na księgowość i tak mi powiedziała czyli mój zwrot będzie dopiero w kwietniu pewnie. ..siostra wysyłał a elektronicznie i czekała półtorej tygodnia

    1 1 Cytuj
  • 9 mar 2016
    duśka84 napisał/a:

    ja się rozliczałam 12.02 osobiście składałam w US i nadal czekam

    Czy juz Pani otrzymała zwrot?

    1 Cytuj
  • 11 mar 2016

    dzisiaj dzwoniłam do ksiegowosci to powiedziała ze robi dopiero luty i nie da sie nic przyspieszyc i trzeba czekac ,ze jest zator bo duzo wniosków napłynelo

    1 Cytuj
  • 11 mar 2016

    tak, otrzymałam zwrot 04 marca, a składałam osobiście 12.02, najśmieszniejsze to że dzwoniłam do pani do US 03,03 i poinformowała mnie że mają 3 miesiące na zwrot, i tłumacze jej że chciałam się dowiedzieć na jakim etapie jest moje rozliczenie, pani powiedziała że mam cierpliwie czekać a na drugi dzień było na koncie:) zbieg okoliczności

    1 Cytuj
  • 11 mar 2016

    Papier złożony w dniu 17.02.2016. Zwrot podatku na koncie dnia 04.03.2016.

    1 Cytuj
  • 11 mar 2016

    w takim razie teraz rozlicza koniec lutego

    1 Cytuj
  • 11 mar 2016

    To ja już nie wiem mi powiedziała ze papierowe pity tzn nie elektroniczne robią dopiero początek lutego....I bądź tu mądry :)

    2 Cytuj
  • 11 mar 2016
    duśka84 napisał/a:

    tak, otrzymałam zwrot 04 marca, a składałam osobiście 12.02, najśmieszniejsze to że dzwoniłam do pani do US 03,03 i poinformowała mnie że mają 3 miesiące na zwrot, i tłumacze jej że chciałam się dowiedzieć na jakim etapie jest moje rozliczenie, pani powiedziała że mam cierpliwie czekać a na drugi dzień było na koncie:) zbieg okoliczności

    Oni są nienormalne w tym us...gdzieniegdzie w innych miastach można sprawdzać na jakim etapie jest pit a w Myslenicach jak się dzwoni i pyta o SWÓJ pit to robią tajemnice. ..porażka

    6 1 Cytuj
  • 14 mar 2016
    mimi1909 napisał/a:

    Oni są nienormalne w tym us...gdzieniegdzie w innych miastach można sprawdzać na jakim etapie jest pit a w Myslenicach jak się dzwoni i pyta o SWÓJ pit to robią tajemnice. ..porażka

    Czy dostała juz pani pita czy juz coś wiadomo,bo u mnie nadal cisza

    1 Cytuj
  • 14 mar 2016
    kasiczka2140 napisał/a:

    Czy dostała juz pani pita czy juz coś wiadomo,bo u mnie nadal cisza

    Niestety nie :/

    2 Cytuj

Odpowiedz