Forum » Myślenice

PIT 2015 ROZLICZANIE I CZEKANIE NA ZWROT

  • 31 mar 2016
    mk45 napisał/a:

    czytam forum i dziwie się piszecie Państwo że ktoś złożył elektronicznie w marcu ja czekam od 17-czy 18 lutego i dalej cisza

    nie wiem dlaczego nie masz jeszcze zwrotu bo z lutego większość osób , które internetowo złożyły z przesłaniem na konto mając dzieci już dostały ... ja zwykle składając w lutym dostwałam po ok 5 dniach... teraz złożyłam w marcu... i czekam... ale patrząc na historię moich zwrotów nigdy to dłużej nie trwało jak 3 tygodnie

    3 Cytuj
  • 31 mar 2016

    w zeszłym roku złożyłem na początku marca też elektronicznie dostałem zwrot 20.04 to sprawdziłem w historii konta wiec podobnie taki urok dodam że wtedy i teraz mam zwrot na dzieci

    3 Cytuj
  • 1 kwi 2016
    mk45 napisał/a:

    w zeszłym roku złożyłem na początku marca też elektronicznie dostałem zwrot 20.04 to sprawdziłem w historii konta wiec podobnie taki urok dodam że wtedy i teraz mam zwrot na dzieci

    to powiem , ze dziwnie.. bo ja zawsze dostawałam na czas.. jak w marcu to do 2 tyg a jak w kwietniu złożyłam to do 3 tyg a w lutym to do 5 dni.... tez mam zwrot na dziecko i droga internetowa.. dlatego poruszam ten wątek bo chodzą słuchy , że jakies problemy sa z rozliczeniami

    3 Cytuj
  • 1 kwi 2016

    Nareszcie jest dotarł dzis

    3 Cytuj
  • 2 kwi 2016

    faktycznie w lutym to 5 - 7 dni w marcu to 4 tygodnie nawet

    3 Cytuj
  • 3 kwi 2016
    mieszkanka napisał/a:

    faktycznie w lutym to 5 - 7 dni w marcu to 4 tygodnie nawet

    dokładnie - dlatego liczę , że w tym roku będzie podobnie - widzę , że ludzie różnie piszą - więć bardzo dziwnie w tym roku rozliczają...

    3 Cytuj
  • 3 kwi 2016

    Ja na początku marca (który dokładnie nie pamiętam)i zwrot dotarł w piątek. Tak ze prawie miesiąc czekania.

    3 Cytuj
  • 3 kwi 2016
    mamaX3 napisał/a:

    Ja na początku marca (który dokładnie nie pamiętam)i zwrot dotarł w piątek. Tak ze prawie miesiąc czekania.

    Czyli trwam przy nadziei , że do tygodnia .. z hakiem coś może też będzie ... :-)

    2 3 Cytuj
  • 4 kwi 2016

    to i ja mam nadzieję, że będą pieniążki na dniach :) PIT wysłałam 03.03

    3 Cytuj
  • 4 kwi 2016

    Ja zlozylam 28 lutego i nadal nie ma

    2 Cytuj
  • 4 kwi 2016

    doczekałam się przelew dostałam dzisiaj :)

    1 2 Cytuj
  • 5 kwi 2016

    ja swój złożyłam 09,03 na dzis brak przelewu

    2 Cytuj
  • 5 kwi 2016
    Renia08 napisał/a:

    a czy masz zwrot na dzieci czy zwyczajną nadpłąte?

    owszem mam zwrot na jedno dziecko, ale to nie zmienia faktu że trwa to bardzo długo, w zeszłym roku przy zwrocie na jedno dziecko czekałam tylko 2 tygodnie a teraz dokładnie od 26 lutego i nic .

    2 Cytuj
  • 5 kwi 2016
    lejla napisał/a:

    owszem mam zwrot na jedno dziecko, ale to nie zmienia faktu że trwa to bardzo długo, w zeszłym roku przy zwrocie na jedno dziecko czekałam tylko 2 tygodnie a teraz dokładnie od 26 lutego i nic .

    Dzisiaj udało mi się dodzwonic do miłej Pani księgowej... mówiła mi że luty juz rozliczony... teraz rozliczaja pierwszy tydzien marca...więc najlepiej tam zadzwon... ja skąłdałam w polowie marca i powiedziała mi patrząc na moje dane że do 2 tygodni będzie mój zwrot..ale tak czy tak rzeczywiście bardzo długo w tym roku... ja tez zwykle do 2 tygodni miałam.. jakkolwiek nie składałam

    1 2 Cytuj
  • 7 kwi 2016
    Renia08 napisał/a:

    Dzisiaj udało mi się dodzwonic do miłej Pani księgowej... mówiła mi że luty juz rozliczony... teraz rozliczaja pierwszy tydzien marca...więc najlepiej tam zadzwon... ja skąłdałam w polowie marca i powiedziała mi patrząc na moje dane że do 2 tygodni będzie mój zwrot..ale tak czy tak rzeczywiście bardzo długo w tym roku... ja tez zwykle do 2 tygodni miałam.. jakkolwiek nie składałam

    O no to może w tym tygodniu jeszcze dostanę zwrot, zobaczymy, dziękuję za informacje :)

    1 2 Cytuj
  • 11 kwi 2016

    witam czy ktoś otrzymał zwrot rozliczając się 8.03 wysyłka elektronicznie.

    4 Cytuj
  • 11 kwi 2016

    witam, ja wysłałam 09-03 i nie mam do tej pory

    2 Cytuj
  • 11 kwi 2016

    ja wysyłałam 3.03 i dalej nic:/ a skladalam elektronicznie i żeby wyslali mi na konto:/

    2 Cytuj
  • 11 kwi 2016

    chore to , że nadal nic nie ma...

    3 2 Cytuj
  • 12 kwi 2016

    My też z mężem złożyliśmy 26 lutego (+ odliczenia na dziecko) i amba fatima przelewu na konto jeszcze nie ma. Nie mogę porównać z zeszłym rokiem bo wtedy była korekta. Ktoś z lutego jeszcze czeka?

    2 Cytuj
  • 12 kwi 2016

    porażka jakaś..

    2 Cytuj
  • 12 kwi 2016
    zuzu111 napisał/a:

    My też z mężem złożyliśmy 26 lutego (+ odliczenia na dziecko) i amba fatima przelewu na konto jeszcze nie ma. Nie mogę porównać z zeszłym rokiem bo wtedy była korekta. Ktoś z lutego jeszcze czeka?

    Ja słyszałam że luty już rozliczyli i robią już marzec więc może tam zadzwoń co i jak

    2 Cytuj
  • 12 kwi 2016
    dominikato napisał/a:

    Ja słyszałam że luty już rozliczyli i robią już marzec więc może tam zadzwoń co i jak

    Dzwoniłam. Dowiedziałam się że mają 3mce na rozliczenie. Pani miała kiepski humor.

    1 1 Cytuj
  • 12 kwi 2016

    to prawda , niestety w US nic nie powiedzą, czekać i tyle

    2 Cytuj
  • 12 kwi 2016
    karolina81 napisał/a:

    to prawda , niestety w US nic nie powiedzą, czekać i tyle

    Podejrzewam,że mają większy zamot przez spr wniosków o 500+.

    1 2 Cytuj

Odpowiedz