Forum » Myślenice

PIT 2015 ROZLICZANIE I CZEKANIE NA ZWROT

  • Magda Nowak 15 kwi 2016

    Ja dzwoniłam 2 tyg temu i Pani sprawdziła,że mój PIT jest już rozliczony ...a wypłaty ni widu ni słychu .Rozliczałam się przez internet 29.lutego :(

    2 8 Cytuj
  • 15 kwi 2016
    megi30 napisał/a:

    Ja dzwoniłam 2 tyg temu i Pani sprawdziła,że mój PIT jest już rozliczony ...a wypłaty ni widu ni słychu .Rozliczałam się przez internet 29.lutego :(

    Ciekawe czy w ogóle sprawdziła czy tylko tak powiedziała na odpieprz się...

    3 8 Cytuj
  • 16 kwi 2016

    powiem wam ciekawostkę - moja kuzynka która składała grubo po 17 marca pit - poprzez pocztę dostałą 2 dni temu zwrot... o co tu chodzi... ja wczesniej skąłdałam i wiele innych tu osób... i nic nie mamy jeszcze...

    3 5 Cytuj
  • 17 kwi 2016
    Renia08 napisał/a:

    powiem wam ciekawostkę - moja kuzynka która składała grubo po 17 marca pit - poprzez pocztę dostałą 2 dni temu zwrot... o co tu chodzi... ja wczesniej skąłdałam i wiele innych tu osób... i nic nie mamy jeszcze...

    Logiczne byłoby sprawdzanie poza kolejnością. Ale to chyba działa jak lotek - na chybił trafił.
    Ja się poddałam. Zakładam czekanie do końca maja. Ile można wydzwaniać.

    1 7 Cytuj
  • 18 kwi 2016

    Strasznie coś długo w tym roku trzeba czekać na rozliczenie. W zeszłym szło szybciej. Liczyłem też, że elektroniczny "pójdzie" szybciej, ale chyba teraz już nie ma znaczenia jak się kto rozlicza.

    2 8 Cytuj
  • Dominika 18 kwi 2016

    Witam

    Dzwoniliśmy dzis do us pit skladany 14.03 pani powiedziała ze jest sprawdzony i czeka na wypłatę ale jest strasznie dużo i nie wir kiedy

    1 7 Cytuj
  • 18 kwi 2016
    Dominika napisał/a:

    Witam

    Dzwoniliśmy dzis do us pit skladany 14.03 pani powiedziała ze jest sprawdzony i czeka na wypłatę ale jest strasznie dużo i nie wir kiedy

    Byłoby mi ich niemal żal gdyby nie fakt,że co roku jest to samo. W tamtym roku miałam korektę i nie czekałam aż tyle. A jak wiadomo przy korekcie jest wnikliwie sprawdzany. Przelew dotarł w mniej niż miesiąc wtedy.

    1 7 Cytuj
  • 19 kwi 2016

    czy ktos coś już wie??

    7 Cytuj
  • 19 kwi 2016

    dzien dobry,
    ja pit składałam internetowo 09/03 i dziś przyszedł przelew -odpis na jedno dziecko :)
    pozdrawiam

    2 6 Cytuj
  • 19 kwi 2016
    karolina81 napisał/a:

    dzien dobry,
    ja pit składałam internetowo 09/03 i dziś przyszedł przelew -odpis na jedno dziecko :)
    pozdrawiam

    Witam. To fajnie. Ja składałam 28.02 i dalej nic. Również odpis na jedno dziecko. Ktoś jeszcze czeka z lutego?

    6 Cytuj
  • Magdalena 19 kwi 2016

    29.02 też cisza

    6 Cytuj
  • 19 kwi 2016

    czyli wynika , ze niema co się spieszyc z Pitami ... bo i tak za kolejnością nie robią... wy jeszcze z lutego nie dostałyście a moi sąsiedzi którzy po 20 marca składali - drogą pocztową już dostali.. ja natomiast elektronicznie 15 marca i cisza...

    1 5 Cytuj
  • 19 kwi 2016

    29.02 ciągle czekam

    1 5 Cytuj
  • Magda Nowak 19 kwi 2016

    Ja też 29 luty i nadal nic :(

    6 Cytuj
  • 19 kwi 2016
    Renia08 napisał/a:

    czyli wynika , ze niema co się spieszyc z Pitami ... bo i tak za kolejnością nie robią... wy jeszcze z lutego nie dostałyście a moi sąsiedzi którzy po 20 marca składali - drogą pocztową już dostali.. ja natomiast elektronicznie 15 marca i cisza...

    Rosyjska ruletka. Ale pewnie tysiąc pięćset sto dziewięćset plus ma tu coś do rzeczy....

    3 5 Cytuj
  • 21 kwi 2016

    W tej chwili wpłynął mi zwrot na konto z US.
    Składany elektronicznie 04.03.2016.

    3 6 Cytuj
  • 21 kwi 2016

    Dziś przyszedł przelew, składałam 29.02

    3 6 Cytuj
  • 21 kwi 2016

    No to fala. Nam też :-) Składałam 28.02. Pozdrawiam i do usłyszenia za rok :-)

    6 Cytuj
  • Magdalena 21 kwi 2016

    Cyrk na kółkach :D dostałabym już 18.04 ale.... przesłali na dawno nie istniejące konto w całkiem innym banku mimo że zgłaszałam nowe konto juz od razu po jego założeniu (2 lata temu)... No i teraz wszyscy rozkładają ręce bo w banku podobno z powrotem do skarbówki odeslali pieniądze a skarbówka nic o tym nie wie

    1 6 Cytuj
  • 22 kwi 2016

    macie szczęście bo ja nadal cisza... panie , które odbierają w księgowości sa tak flegmatyczne , że az się nie dziwię...

    6 Cytuj
  • Iwona Wietczak 24 kwi 2016

    Witam czy ktos wie w jakim czsie przychodzi rozliczenie pita z ulga prorodzinn

    4 Cytuj
  • 24 kwi 2016
    Iwona123 napisał/a:

    Witam czy ktos wie w jakim czsie przychodzi rozliczenie pita z ulga prorodzinn

    ja już czekam 2 miesiąc.. :-( co jakis czas dzwonię i ciągle - do 2 tygodni.. mija 2 tygodnie dzwonie i znowu - do dwóch tygodni...- pit składałam droga elektroniczną z przelewem na konto... zawsze miałam do 2 tygodni w tym roku masakra..

    5 Cytuj
  • 28 kwi 2016

    dostaliście już?? bo ja nadal czekam..

    4 Cytuj
  • adzygmunt 1 maj 2016

    O moim rozliczeniu także US zapomniał Wysłałem elektronicznie 13 marca!

    6 Cytuj
  • 5 maj 2016

    i nadal cisza.. juz 2 miesiąc.. wysłane elektronicznie.. zwrot na jedno dziecko.. tyle czasu i cisza..

    4 Cytuj

Odpowiedz