Forum » Myślenice

Lekarz rodzinny w Myślenicach

  • 19 paź 2014

    Annaaa, po dostarczeniu zaświadczenia od specjalisty, mi lekarz rodzinny bez problemu przepisuje każdorazowo receptę na leki ze zniżką.

    3 3 Cytuj
  • 24 paź 2014

    Ja dla syna zawsze biorę recepty u pediatry... Mamy kartę informacyjną z wizyty na której są napisane jakie leki na syn stosować i zawsze mamy ze zniżką... Na dodatek poinformowała nas ze synowi nalezy sie bezpłatna szczepionka ktora normalnie
    troche kosztuje a inny dr nic nie wspominał...
    Ja raz na całodobowej spotkałam sie jakas pani dr(nie wiem jak sie nazywala)i wypisała mi antybiotyk 100% płatny twierdząc ze inaczej nie moze bo nie mam zrobionych jakiś badan ktore sa ponoć wymagane zeby byl refundowany a mialam anginę ropną...
    Dodam ze w pon bylam u swojej dr rodzinnej i ona bez owych badan wypisała mi ten sam antybiotyk i to na ze zniżką....hmmmm i kto tutaj sie połapie w tym wszystkim...wynika ze dla chcącego nic trudnego...

    2 2 Cytuj
  • 26 lis 2015

    Witam,
    Nie wiecie przypadkiem w jakich godzinach przyjmuje teraz dr Przała w tej nowej poradni po przeniesieniu?

    2 Cytuj
  • Pablo 26 lis 2015
    tabu napisał/a:

    Witam,
    Nie wiecie przypadkiem w jakich godzinach przyjmuje teraz dr Przała w tej nowej poradni po przeniesieniu?

    To jakiś problem poszukać samemu: http://www.zumi.pl/2768500,Lekarz_Przala_Mariusz_-_Niepubliczny_Zaklad_Opieki_Zdrowotnej_Osrodek_Pediatryczno-Internistyczny_Spolka_z_o.o._w_Myslenicach_-_Poradnia_Internistyczna_POZ,Myslenice,firma.html#aboutPage

    Telefon jest po lewej...

    6 Cytuj
  • 27 lis 2015
    Pablo napisał/a:

    To jakiś problem poszukać samemu: http://www.zumi.pl/2768500,Lekarz_Przala_Mariusz_-_Niepubliczny_Zaklad_Opieki_Zdrowotnej_Osrodek_Pediatryczno-Internistyczny_Spolka_z_o.o._w_Myslenicach_-_Poradnia_Internistyczna_POZ,Myslenice,firma.html#aboutPage

    Telefon jest po lewej...

    Wyobraź sobie, że telefon znalazłem już wczoraj :) Ale ze względu na to że mój głos wysiadł całkowicie to nie wyobrażam sobie tam dzwonienia, bo i tak nic z siebie nie wydobędę. Nie mam niestety nikogo w pobliżu, kogo mógłbym poprosić żeby tam zadzwonił...

    6 Cytuj
  • 28 lis 2015

    Kto lubi nocne wypady polecam lekarza rodzinnego na Os.1000 lecia Poradę lekarską można uzyskać nawet w godz.nocnych. Ja byłam przyjęta o 23.40 i zaznaczam ,że nie byłam ostatnia w kolejce.

    7 Cytuj
  • 30 gru 2016

    A jaki lekarz rodzinny chętnie daje L4

    4 4 Cytuj
  • 24 sty 2017

    Również polecam Dr Przałę. Nie wiem jak mogłam być tak głupia i zapisac się do dr Dybizbańskiej. Babka nawet recepty poprawnie nie umie wypisać. Wiele wiele razy się tak zdarzylo, ze mimo napisania drukowanymi literami lekow, przepisala cos innego, przegapila, albo pomylila dawkę. Bagatelizuje objawy wymówkami ''aa, to ze zmeczenia/stresu/dorastania'' W czerwcu bardzo źle się czułam, ugryzł mnie kleszcz. Mówie ze się boje, a ona: jak nie ma rumienia to nic Ci nie będzie.

    Poszłam do dr Przały, zbadał mnie bardzo dokładnie. Nie miałam siły isc do domu, wezwał karetke i okazało się ze to bolerioza!

    8 3 Cytuj
  • 16 lut 2017

    A czy oprócz doktora Przały i doktor Ślęczki jakiś inny lekarz rodzinny w rejonie Myślenic jest jeszcze wart polecenia, gdyż do nich niestety nie można się już zapisać. Może ktoś z Państwa zapisany jest do pani doktor Anny Zwierzchowskiej i mógłby wyrazić na jej temat swoją opinię?

    2 1 Cytuj
  • Maria 17 lut 2017
    Malena napisał/a:

    A czy oprócz doktora Przały i doktor Ślęczki jakiś inny lekarz rodzinny w rejonie Myślenic jest jeszcze wart polecenia, gdyż do nich niestety nie można się już zapisać. Może ktoś z Państwa zapisany jest do pani doktor Anny Zwierzchowskiej i mógłby wyrazić na jej temat swoją opinię?

    Cytuj
  • Maria 17 lut 2017

    Niestety nie polecam Doktor Zwierzchowskiej.Owszem bardzo miła , ale nie ma pojęcia o leczeniu, i bardzo mnie zawsze krępowało jak myśli i patrzy się na człowieka że aż głupio.

    5 7 Cytuj
  • 27 mar 2017

    Zgadzam sie z tobaMaria z Toba.Ja tez jej nie polecam nie zna sie na leczeniu i nie daje skierowan na tomografie chociaz sa do tego powody.

    3 3 Cytuj
  • 2 kwi 2017

    ja mam co do Pani dr mieszane uczucia, nie ma problemu z kierowaniem na podstawowe badania, czy na sor gdy jest potrzeba, ale niewiele mówi, informacje trzeba z niej wyciągać, czasem się wręcz podśmie***** mam wrażenie z pacjenta jakby przesadzał. Natomiast skierowania na tomograf nie wystawi bo nie może - na to badanie skierować może jedynie lekarz specjalista, nie rodzinny.

    1 Cytuj
  • 15 mar 2018

    Czy jest jeszcze możliwość zapisania się do dr Przaly, czy ze względu na dużą ilość pacjentów jest to już niemozliwoscia?

    Cytuj
  • 22 mar 2020

    Podjedz sobie do Krakowa do Unimedu, do Dr Ludwin

    1 3 Cytuj
  • 25 mar 2020

    Unimed i dr ludwin na bronowicach

    3 Cytuj
  • 16 cze 2020
    obserwator2 napisał/a:

    Jestem z poza Myślenic i zapisałem siebie i rodzinę do doktor Paniakowej, co o niej sadzicie?

    Świetna lekarka ...... 40 lat temu

    5 Cytuj
  • 16 cze 2020
    wera napisał/a:

    co do doktora Kwinty...gdyby mial tu konkurencje to juz by nie mial swojego gabinetu

    W rejestracji przykazal paniom aby informowały , że pacjent ma przyjść z badaniani usg jamy brzusznej i psa . Oczywiście skierowania nie dają i trzeba robić prywatnie co jest niezgodne z ustawą NFZ. Lekarz 1 kontaktu może ale nie ma obowiązku dawać takich skierowań. .To jest oszczędzanie kosztem pacjęta.

    2 Cytuj
  • Szymon Nowacki 2 lip 2020

    Doktor Mrowiec w ośrodku jest najlepszy.

    1 1 Cytuj
  • Rafał Mizera 3 lip 2020

    Pani Paniakowa do dzieci a dr. Mrowiec dla dorosłych.

    2 4 Cytuj
  • 24 wrz 2020

    Trochę nie w temacie ale czy może ktoś polecić dobrego fizjoterapeute dla niemowląt który przyjmuje w Myślenicach? Albo może przyjechać na wizytę do domu?

    2 1 Cytuj
  • 26 wrz 2020

    Jest pani, która przyjmuje w Rehaortopedika na osiedlu

    2 1 Cytuj
  • 5 lip 2021

    Czy ktoś mógłby polecić dobrego lekarza internistę dla osoby dorosłej z Myslenic który jeszcze przyjmuje deklaracje? Chciałem się przepisać

    Cytuj
  • 13 gru 2021

    Dr. Pszała nie liczy się z decyzją pacjenta tylko narzuca własną wolę co nie jest zgodne z etyką lekarską.Sam po sobie wiem bo przekonałem się na własnej skórze nie raz.Chamstwo i brak granic.Nie polecam,dobrze że nie jest moim lekarzem rodzinnym bo bym go zaskarżył o nie etyczne zachowanie wobec pacjenta

    2 Cytuj
  • 13 gru 2021
    Obcy napisał/a:

    Dr. Pszała nie liczy się z decyzją pacjenta tylko narzuca własną wolę co nie jest zgodne z etyką lekarską.Sam po sobie wiem bo przekonałem się na własnej skórze nie raz.Chamstwo i brak granic.Nie polecam,dobrze że nie jest moim lekarzem rodzinnym bo bym go zaskarżył o nie etyczne zachowanie wobec pacjenta

    Po co idziesz do lekarza skoro masz własną decyzję . Jak się sam leczysz to nie wciągaj w swoje gusła lekarzy . A jak nie jest twoim lekarzem rodzinnym to po coś do niego poszedł . A co do chamstwa - nie oceniaj innych swoją miarą . Etyka to coś co jest dla ciebie abstrakcją . Oskarżyć to można ciebie o zniesławienie na forum bardzo dobrego lekarza .

    4 Cytuj

Odpowiedz