Forum » Myślenice

STAROSTA JÓZEF TOMAL MA POSTAWIONE ZARZUTY PROKURATORSKIE

 • 10 gru 2015

  Za zarzutami powinna iść rezygnacja ze stanowiska, jeśli honor się ma.

  15 9 Cytuj
 • 10 gru 2015

  Honor to powinny mieć tu pewne osoby i nie pisać głupot. Bo tak się plotki rodzą w mieście co jedna to głupsza i nie mówię tu tylko o tej sprawie. Niektórzy mają za dużo czasu chyba.
  Makator a Ty zachowaj choć resztki rozsądku bo nikt nie jest skazany żeby zaraz się musiał do dymisji podawać... ktokolwiek.

  12 13 Cytuj
 • 10 gru 2015
  milamorska napisał/a:

  Dokładnie m_markos tylko ten cały max się rzuca jakby miał sraczkę. Starosta to publiczna osoba nie życzę mu źle ale póki co wniesiono przeciwko niemu oskarżenia nie pracuje i co dalej??mam prawo pytać bo jest stanowisko publiczne powtórzę raz jeszcze.a jeśli ktoś go widział w lokalu to jest plotka????może raczej płotka☺

  Tak ale jak nie tak dawno pisano o Panu Szlachetce osobie publicznej to były kłamstwa i pomówienia ?? Ale teraz o Tomalu Ty masz prawo wiedzieć i wszystko co najgorsze jest dla Ciebie prawdą. Pierwszy raz słysze żeby osobie publicznej nie wolno było przebywać w lokalu i pić piwko. Jeśli masz prawo pytać to idź do starostwa i zapytaj.

  15 6 Cytuj
 • 10 gru 2015

  Józek trzymaj się !!!!!!!!!!!!!!

  14 8 Cytuj
 • 10 gru 2015

  Malino proszę czytaj ze zrozumieniem nikt nikomu nie zabrania pić piwa. A ta Twoja wypowiedź taka bełkotliwa jak po jego spożyciu.A jeśli już wspomniałaś Pana Szlachetkę to zwróć uwagę że sąd oczyścił go z wszelkich zarzutów .

  10 17 Cytuj
 • Andrzej 11 gru 2015

  Teraz wszyscy z PiSu są już czyści. Jak nie sąd, to prezydent "wyczyści". Zresztą, kto by tam sądów słuchał, jak to jeden z forumowiczów przytoczył: http://wyborcza.pl/1,75478,19328584,kempa-do-trybunalu-konstytucyjnego-rzad-nie-opublikuje.html

  8 9 Cytuj

Odpowiedz