Forum » Myślenice

DUMA z Myślenic

  • 16 lut 2010

    [quote=draż]
    Współpracujemy ze wszystkimi ale nie popieramy nikogo, działamy pro-Myślenice i jak Damian z NWR "Na-Własną-Rękę" ( btw. bardzo się cieszę że połączyliśmy siły ). Przejechałem się na obydwóch stronach barykady zaś to m.in myślenickie waśnie polityczne utrudniły mi kilkakrotnie ruchy. Liczę na to że nie dostanę kłód pod nogi a raczej wsparcie. W życiu kieruję się m.in. naiwną szczerością i zaufaniem do ludzi chodź przez innych za cwaniaka jestem uważany. [/quote] takie podejście jest mi bardzo bliskie, popieram.

    Cytuj
  • 16 lut 2010

    [quote=draż]
    Vivaldi nic nie mówiłem o promocji miasteczka[/quote]
    dlatego ja dopisałem , że miasteczko jest mimo wszystko słabo promowane. Nawet w Krakowie mało kto wie na co może liczyć w Myślenicach, nie wspominając o Trójmieście, Szczecinie czy Poznaniu lub Wwie.

    Cytuj
  • adzygmunt 16 lut 2010

    Przepraszam Vivaldi ja wiem na co można liczyć w Trójmieście. Gdybyś miał potrzeby daj znać! :P

    Cytuj
  • 16 lut 2010

    Mieszkając TU, cieżko czasem sie dopatrzyć tych atrakcji. Jeżeli ktos urwie się z Krakowskiego blokowiska, to może pomyśleć "Myślenice oaza spokoju" na dłuższą mete bywa TU nudnawo.

    Cytuj
  • 16 lut 2010

    zgadzam sie z zdziuchó duma to z naszego pana burmiszcza ,nasze miasto ma już wiele wiele lat a tak dobrego pana burmiszcza jeszcze w tym miescie nie było. Po za panem burmiszczem mamy jeszcze siatkuwke dorote mirek ladnie ta pani gra i za jej ślad mogły by pujśc inne młode siatkarki ,jest też pan kóhaż ktury gotuje w telewizoże z babciom czesto pana małowskiego oglondamy i jestesmy dopiero co domni ze taki naż ziomek z miasta

    Cytuj
  • 16 lut 2010

    Klonujecie sie na potęge, lepiej niż owce.

    Cytuj
  • 24 lut 2010

    Niektórzy znajomi kojarzą Nasze Myślenice z Mysłowicami. Miałam kilka takich przypadków, że musiałam wyprowadzić z błędu.

    Cytuj
  • adzygmunt 24 lut 2010

    A Dobczyce zamiennie nazywane Koziary?!!!
    Ale my tu o Myślenicach.

    Cytuj
  • 24 lut 2010

    A czemu Koziary??

    Cytuj
  • 24 lut 2010

    Ha,ha hahahahah Koziarowo, Zygmuncie, Koziarowo :D

    Cytuj
  • 24 lut 2010

    Bo mają w herbie kozę ;)

    Cytuj
  • 24 lut 2010

    Dziękuje za wyjaśnienie.

    Cytuj
  • 24 lut 2010

    [quote=Mysleniczanin007]Bo mają w herbie kozę ;)[/quote]

    W takim razie my powinniśmy mieć mózg, zamiast ciupag i drzewa;)

    Cytuj
  • 24 lut 2010

    Tak a czemu?? "Mózg"

    Cytuj
  • 24 lut 2010

    Od myślenie;)

    Cytuj
  • 24 lut 2010

    Mamy piękny herb. Powinniśmy zmienić nazwę bo nie pasuje do herbu.

    Cytuj
  • 24 lut 2010

    Może na "Toporzysko"

    Cytuj
  • 24 lut 2010

    Nie za bardzo pasuje "Toporzysko" zgodzę się toporki ale pozostaje jeszcze drzewo. Nie mam pomysłu. "Drwale" oni mają do czynienia i z drewnem i z toporkami.

    Cytuj
  • 24 lut 2010

    Kombinuj, ja sie zdrzemne;)

    Dobranoc.

    Cytuj
  • 25 lut 2010

    Rano powinnam mieć lepsze pomysły. Nie będę gorsza też idę spać bo już nikogo nie ma. Kolorowych snów.

    Cytuj
  • adzygmunt 25 lut 2010

    007 gdzieś dzwonili :P

    Cytuj

Odpowiedz