Forum » Myślenice

.NOWOCZESNA w Myślenicach. Jak się przyłączyć ?

  • 17 mar 2016

    Proponuję wycieczkę do USA i tam zorganizowanie demonstracji w obronie demokracji,widać mają podobny problem a jako mocarstwo nie wypada im prosić o pomoc UE czy Merkel.Jako sojusznikowi wypada pomóc w rozwiązaniu problemu
    http://wyborcza.pl/1,75477,19776834,obama-nominowal-sedziego-merricka-garlanda-na-czlonka-sadu-najwyzszego.html?disableRedirects=true

    8 4 Cytuj
  • 17 mar 2016

    "Spotkanie otwarte - zapraszamy ! Można bezpośrednio porozmawiać z naszymi liderami, posłami czy członkami .Nowoczesnej w Małopolsce."

    Chętnie się wybiorę, zapytam o wasz program. Bo chyba macie jakiś, poza pyskowaniem w sejmie, na ulicy i w tvn?

    10 6 Cytuj
  • 17 mar 2016

    Zapraszam bardzo serdecznie, nawet mogę zaoferować miejsce w samochodzie.
    A zarazem liczę na zapoznanie się z programem a później na merytoryczną dyskusję.

    Program znajduje się na stronie : http://nowoczesna.org/nasz-program i jest tam cały czas i nie znika.

    9 5 Cytuj
  • 17 mar 2016

    Dziękuję, przeczytałem. Faktycznie jest. Generalnie jak każdy program, zrobicie dobrze dla wszystkich ale tym razem nowocześnie. Ani słowa o tym jak zakończyć drenowanie polskiej gospodarki przez obce korporacje. Nic o wyprzedaży naszego narodowego majątku. Zamierzacie poprawić stosunki z Niemcami. Od lat obserwujemy jak te stosunki wyglądają. Jak my im robimy dobrze, to wtedy nas chwalą, głaskają po główce. Jak nie, to lament w niemieckich mediach polskojęzycznych jakie to złe stosunki. Teraz pewnie będzie dobry stosunek jak nam wtrynią wrogo nastawionych islamistów których zaprosili do EU. W ilości jednego miasta, na początek. Jest w planach wzrost kosztów pracy. Jestem pracodawcą i wiem że bardziej śruby dokręcić już się nie da. O rodzinie, religii nic nie znalazłem. No i fakt że ten program pisał między innymi rzecznik prasowy pewnej ciekawej fundacji... natychmiast włącza mi się czerwona kontrolka.
    Raczej ciężko będzie nam się dogadać na tym polu, mam poglądy prawicowe i konserwatywne. Raz zagłosowałem na PO i mocno się zawiodłem. Też mieli program, obietnice...

    20 5 Cytuj
  • 17 mar 2016

    Wpadłbym tam na tą zajezdnię z miłą chęcią. Tylko nie wiem czy wpuszczą :)
    Posłuchał bym trochę jakie głupoty palą ci komedianci. Zwłaszcza ta Pani w okularkach.

    11 9 Cytuj
  • 18 mar 2016
    Walker84 napisał/a:

    Wpadłbym tam na tą zajezdnię z miłą chęcią. Tylko nie wiem czy wpuszczą :)
    Posłuchał bym trochę jakie głupoty palą ci komedianci. Zwłaszcza ta Pani w okularkach.

    Ale poseł Pawłowicz tam nie będzie. Więc nie masz po co jechać :)

    8 7 Cytuj
  • 18 mar 2016

    Każda strona ma swoich śmieszków. Kto nie skacze ten za pisem SredniPiotrze ;)

    10 5 Cytuj
  • 18 mar 2016
    Walker84 napisał/a:

    Wpadłbym tam na tą zajezdnię z miłą chęcią. Tylko nie wiem czy wpuszczą :)
    Posłuchał bym trochę jakie głupoty palą ci komedianci. Zwłaszcza ta Pani w okularkach.

    Pani w okularkach zmiażdżyła Wasermanową na TVNie ostanio. Miażdżyła merytorycznie większość cześć PISu w debatach które miałem przyjemność słuchać. Mocny zawodnik z niej na scenie politycznej. Używa samych logicznych i konkretnych argumentów zamiast lania wody. Daję tej pani duży plus, znacznie lepsza od Petru.

    11 14 Cytuj
  • 18 mar 2016
    Aleburza napisał/a:

    Każda strona ma swoich śmieszków. Kto nie skacze ten za pisem SredniPiotrze ;)

    Uważasz że poseł Pawłowicz jest śmieszna ? To chyba masz dziwne poczucie humoru. Ta Pani nadaje się do psychologa w minimalnej wersji. I raczej śmieszne to co wygaduje nie jest.

    13 4 Cytuj
  • 19 mar 2016
    SredniPiotr napisał/a:

    Uważasz że poseł Pawłowicz jest śmieszna ? To chyba masz dziwne poczucie humoru. Ta Pani nadaje się do psychologa w minimalnej wersji. I raczej śmieszne to co wygaduje nie jest.

    To twoje subiektywne zdanie. Może jest ordynarna ale tacy są po każdej stronie. Ale czy jest jakaś wypowiedz jej wypowiedz w której można się doczepić do braku logiki? Jak w przypadku innej Profesor Płatek czy środowej.

    5 1 Cytuj
  • 19 mar 2016
    m_markos napisał/a:

    Pani w okularkach zmiażdżyła Wasermanową na TVNie ostanio. Miażdżyła merytorycznie większość cześć PISu w debatach które miałem przyjemność słuchać. Mocny zawodnik z niej na scenie politycznej. Używa samych logicznych i konkretnych argumentów zamiast lania wody. Daję tej pani duży plus, znacznie lepsza od Petru.

    Pani w okularkach jest kimś w rodzaju słodkiej idiotki z bardzo dobrym umocowaniem ( stąd się tam wzięła) wygadującej rzeczy których nie rozumie. O jej wypowiedziach - kompromitacjach nie wspominam.

    12 4 Cytuj
  • 19 mar 2016
    Walker84 napisał/a:

    Pani w okularkach jest kimś w rodzaju słodkiej idiotki z bardzo dobrym umocowaniem ( stąd się tam wzięła) wygadującej rzeczy których nie rozumie. O jej wypowiedziach - kompromitacjach nie wspominam.

    Pani w okularkach mówi logiczne rzeczy w przeciwieństwie do pani Wasserman.
    Wklejam linka który miałem na myśli.

    http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/konstytucjonalista-trybunal-konstytucyjny-podlega-tylko-konstytucji,627974.html

    3 8 Cytuj
  • 19 mar 2016
    m_markos napisał/a:

    Pani w okularkach mówi logiczne rzeczy w przeciwieństwie do pani Wasserman.
    Wklejam linka który miałem na myśli.

    http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/konstytucjonalista-trybunal-konstytucyjny-podlega-tylko-konstytucji,627974.html

    Ta Pani jest zwyczajną idiotką z dobrymi plecami.

    10 4 Cytuj
  • 19 mar 2016
    Walker84 napisał/a:

    Ta Pani jest zwyczajną idiotką z dobrymi plecami.

    Dla fanatyków PISu każda osoba o innych poglądach jest w najlepszym przypadku idiotą/tką. Zwyczajowo jest też gorszym sortem, ukrytą opcją niemiecką, żydokomuną itd.
    Nie dorośliście do demokracji i dialogu.

    6 10 Cytuj
  • 19 mar 2016
    m_markos napisał/a:

    Dla fanatyków PISu każda osoba o innych poglądach jest w najlepszym przypadku idiotą/tką. Zwyczajowo jest też gorszym sortem, ukrytą opcją niemiecką, żydokomuną itd.
    Nie dorośliście do demokracji i dialogu.

    O tym że ta paniusia jest zwyczajną idiotką do tego niekompetentną (nie posiada podstawowej wiedzy) świadczą już tylko te dwie wypowiedzi:
    https://www.youtube.com/watch?v=E6Eq45aBidU
    https://www.youtube.com/watch?v=GsLPsSBEHv0
    Zresztą lider tej śmiesznej partii nie lepszy..

    10 5 Cytuj
  • 19 mar 2016

    I nie jest tak jak piszesz w stylu bono bełkocząc coś o sortach. Np:
    Takim ludziom jak Miller , Czarzasty czy był Oleksy mimo iż to stare komuchy z poprzedniego systemu odmówić inteligencji i sensownej dyskusji nie mogłem. Jak napisałem mimo iż mi z nimi nie po drodze.
    Po prostu idiotę trzeba nazwać idiotą dla dobra nas wszystkich i naszych potomnych.

    12 4 Cytuj
  • 20 mar 2016

    Nowoczesna nie ma dorobku politycznego. Jest nową partią która tworzy dopiero projekty ustaw. Pani w okularkach na ilość wypowiedzi naprawdę nie ma się co wstydzić. Bije na głowę w dyskusjach członków PISu w Kawa na Ławę w TVNie. Mówi merytorycznie i ma silne logiczne argumenty.

    Za to pamiętam że PIS było opozycją przez 8 lat, pamiętam niebieską teczkę Szydło z gotowymi ustawami. I pytam się gdzie one są? Np. opodatkowanie supermarketów - wiją się z kształtem ustawy jak by byli w potrzasku. Co jest szkic to okazuje się że szkodzi którejś grupie i protesty i znowu zmiana. Amatorka i tyle.

    8 16 Cytuj
  • 21 mar 2016

    Wiodąca krakowska działaczka kod. Żona Edwarda Kukieły ps. "Małpa"
    http://niezalezna.pl/77923-nie-tylko-aktywistka-kod-kim-jest-kobieta-ktora-zaatakowala-andrzeja-dude

    13 3 Cytuj
  • 21 mar 2016
    Aleburza napisał/a:

    Wiodąca krakowska działaczka kod. Żona Edwarda Kukieły ps. "Małpa"
    http://niezalezna.pl/77923-nie-tylko-aktywistka-kod-kim-jest-kobieta-ktora-zaatakowala-andrzeja-dude

    Żenująca kobieta. Mam nadzieje że ta zła karma wróci do niej. Polityka polityką, poglądy poglądami ale takie wypowiedzi to już "cios poniżej pasa".

    Szkoda mi tylko obsługi hotelu Wentzl. W biznese na renomę pracuje się latami a tu ta jedna wypowiedź od osoby trzeceiej jest jak antypromocyjne tsunami.

    7 7 Cytuj
  • Andrzej 21 mar 2016

    Jak ktoś sobie sam w kolano strzela, to nie ma co żałować. A obsługa to ma pewnie gdzieś.

    3 1 Cytuj
  • 24 mar 2016
    Apollyon napisał/a:

    Ja gdybym swoimi czynami doprowadził do ruiny innych ludzi to bym się ze wstydu spalił a nie partię zakładał. Już raz się pomylił może teraz też błądzi.

    do ruiny ludzi to doprowadziła PIS - bo to w latach 2005-2007 najwięcej było kredytów frankowych a panstwo pisu tego złodziejstwa nie kontrolowało. mozne nawet świadomie pozwalało? co wiecej PIS był przeciwko rekomendacji S KNF ograniczajacej kredyty frankowe. !!!!!

    8 8 Cytuj
  • 29 mar 2016

    Cieszy fakt że w tym mieście są normalni ludzie i jest normalna partia tzn. Nowoczesna.
    Na fejsie myślenickiej Nowoczesnej informują że koło w Myślenicach już działa.
    Tak trzymać i niechże ludzie w tym naszym mieście mają jakiś inny wybór niż PiS

    7 12 Cytuj
  • Andrzej 30 mar 2016

    Wybór będzie, ale ludzie i tak zaglosują na PiS. A jak zapytasz czemu PiS, to nie umieją odpowiedzieć. Taką ciemna masa, która sterowana centralnie idzie i głosuje. Takie lemingi (choć wyłączność na to określenie to uzurpuje sobie jedynie słuszna opcja).

    9 11 Cytuj
  • 30 mar 2016

    Ja chcę wiedzieć ile płaci Nowoczesna za udział w manifestacji KOD-u. Jest nas kilku chętnych na wyjazd tylko nie wiemy dokładnie ile płacą za demonstrację.

    14 9 Cytuj

Odpowiedz