Forum » Myślenice

.NOWOCZESNA w Myślenicach. Jak się przyłączyć ?

  • 4 mar 2016
    albert7575 napisał/a:

    ale pierdoły,polska popadla w ruine po planie balcerowicza w postaci schladzania gospodarki,tylko wejscie do uni uratowalo nas przed wielkim bankructewm, po pierwsze z unijnych doplat a po drugie z powodulegalnej pracy za granica,PIS z balcerowiczem nie mial nic wspólnego
    niestety Balcerowicz znowu chce wrócic do polityki i kierowac polska z tylnego siedzenia w postaci Petru i Nowoczesnej
    Petru tak bedzie kierował nowoczesną i polską jak tą koparką na filmie
    http://wp.tv/i,ryszard-petru-kieruje-dzwigiem-trzecia-reka,mid,1803224,cid,4051,klip.html

    WASZ PREZES KIERUJE Z TYŁU PREZYDENTEM I PREMIEREM I WAMI WSZYSTKIMI I TO JEST OK???

    A WASZE OBŁUDNE WPISY ZWERYFIKUJĄ PIERWSZE WYBORY I WTEDY BĘDZIE ZDZIWIENIE I PŁACZ I LAMENT I PYTANIE : CO JEST CO SIĘ STAŁO, DLACZEGO PRZEGRALIŚMY WYBORY, PRZECIEŻ TO BYŁA "DOBRA ZMIANA" !!!

    8 16 Cytuj
  • 4 mar 2016

    Wasyl, napij się herbatki z melissą bo ci żyłka pęknie od tego CAPS LOKA i twojego przykrego internetowego krzyku :< Czy do Ciebie nie dotarło że to iż ktoś nie popiera twojego światopoglądu nie znaczy iż jest za PiS?

    15 6 Cytuj
  • 5 mar 2016

    Darlet, Albert i Gascan czyli zwolennicy PISu.
    Patrząc na wasze wpisy ogarnia mnie strach, strach przed tym że w tym kraju jest tak wielu ludzi ślepych i naiwnych na to co wyprawia obecna władza.
    Ten mój strach, przerażenie i obawa jest tym większa że wy jesteście tak bardzo zadufani w swoich PISowskich poglądach i nie widzicie tego co dzieje się naprawdę.

    Wiem że na tym forum tak jak i w naszej części małopolski królują zwolennicy PISu i wiem że ten mój wpis będzie przez te osoby zhejtowany z trollowany i obrzucony błotem, ale póki jest namiastka demokracji to sobie pozwiliłam.

    P.S. Chociaż też muszę uważać, bo za tego typu wpis jutro mogą wparować do mojego mieszkania odpowiedni ludzie i wrzucą mi do szafy kartony z papierami po czym okażę się że byłam TW Jaśka :) chociaż w latach 70 tych skakałam dopiero z jajka na jajko.

    9 13 Cytuj
  • 5 mar 2016

    Czy tego chcemy czy nie to nie ma innej normalnej partii jak tylko NOWOCZESNA i wierzę, że nasz naród to dostrzeże i wybierze ludzi MĄDRYCH. Bo ta partia to ludzie MĄDRZY bez przeszłości partyjnych i bez powiązania z bankami ( jak piszą tutaj niektórzy). To że Petru był kiedyś doradcą ekonomicznym w bankach to co w tym złego. A gdzie zaczynali obecni ministrowie finansów i gospodarki np. minister Morawiecki. No to umówmy się, że w takim razie wszytskie partie to partie bankowców - pis też !!!! NOWOCZESNA to partia ludzi młodych i pełnych dobrych pomysłów na Polskę. A co najważniejsze, tylko ta partia jest w stanie wygrać z partią Jarosława Kaczyńskiego.

    10 17 Cytuj
  • 5 mar 2016
    krówka napisał/a:

    Darlet, Albert i Gascan czyli zwolennicy PISu.
    Patrząc na wasze wpisy ogarnia mnie strach, strach przed tym że w tym kraju jest tak wielu ludzi ślepych i naiwnych na to co wyprawia obecna władza.
    Ten mój strach, przerażenie i obawa jest tym większa że wy jesteście tak bardzo zadufani w swoich PISowskich poglądach i nie widzicie tego co dzieje się naprawdę.

    Wiem że na tym forum tak jak i w naszej części małopolski królują zwolennicy PISu i wiem że ten mój wpis będzie przez te osoby zhejtowany z trollowany i obrzucony błotem, ale póki jest namiastka demokracji to sobie pozwiliłam.

    P.S. Chociaż też muszę uważać, bo za tego typu wpis jutro mogą wparować do mojego mieszkania odpowiedni ludzie i wrzucą mi do szafy kartony z papierami po czym okażę się że byłam TW Jaśka :) chociaż w latach 70 tych skakałam dopiero z jajka na jajko.

    Zastanawiam się czy jesteś jeszcze tą samą krówką z przed roku która tutaj pisała całkiem z sensem..

    9 7 Cytuj
  • 5 mar 2016
    czegevara napisał/a:

    Czy tego chcemy czy nie to nie ma innej normalnej partii jak tylko NOWOCZESNA i wierzę, że nasz naród to dostrzeże i wybierze ludzi MĄDRYCH. Bo ta partia to ludzie MĄDRZY bez przeszłości partyjnych i bez powiązania z bankami ( jak piszą tutaj niektórzy). To że Petru był kiedyś doradcą ekonomicznym w bankach to co w tym złego. A gdzie zaczynali obecni ministrowie finansów i gospodarki np. minister Morawiecki. No to umówmy się, że w takim razie wszytskie partie to partie bankowców - pis też !!!! NOWOCZESNA to partia ludzi młodych i pełnych dobrych pomysłów na Polskę. A co najważniejsze, tylko ta partia jest w stanie wygrać z partią Jarosława Kaczyńskiego.

    Głupiś ty ?

    10 7 Cytuj
  • 5 mar 2016
    Walker84 napisał/a:

    Zastanawiam się czy jesteś jeszcze tą samą krówką z przed roku która tutaj pisała całkiem z sensem..

    Podrabiana i fałszywa.

    9 5 Cytuj
  • 5 mar 2016
    krowka123 napisał/a:

    Podrabiana i fałszywa.

    Fakt nie zauważyłem tego omyłkowo. Oddaje honory :)

    5 2 Cytuj
  • Andrzej 5 mar 2016

    Byłem w takim szoku, że sam zastanawiałem się nad tym i znalazłem brakujące 123.

    2 1 Cytuj
  • 5 mar 2016
    krówka napisał/a:

    Darlet, Albert i Gascan czyli zwolennicy PISu.

    A mnie przeraża to, że można pewne rzeczy powtarzać w kółko, a ludzie i tak swoje. Z jakiego powodu twierdzi Pani, że jestem zwolennikiem PiS, mimo tego, że już dwukrotnie pisałem, że nigdy na tą partię nie głosowałem i nie mam zamiaru? Zamknęła się Pani w swoich umysłowych czterech ścianach i nie przyjmuje do wiadomości, że istnieją inne rozwiązania niż głosowanie w kółko na PiS lub PO(Nowoczesna)?
    To może ja Pani szybko przypomnę co się działo przez ostatnich 8 lat: kradzież pieniędzy obywateli z OFE (tak - kradzież, zatwierdzona przez wasz kochany TK, którego tak twardo bronicie), wyrzucenie do kosza wszystkich obywatelskich projektów (m.in. ten dotyczący posyłania sześciolatków do szkół), mimo tego, że zebrał miliony podpisów, niekonstytucyjne zmiany w TK w czerwcu 2015 r., podwyższenie wieku emerytalnego (wmawiajcie dalej ludziom, że trzeba pracować do 90 roku życia, bo system się zawali - nie przeszkadza to jednak pracownikom ZUSu i spółek państwowych w przyznawaniu sobie co roku milionowych premii i podwyżek), wypowiedzi ministrów, że "Polska istnieje tylko teoretycznie", czy że "Polska to ch**, dupa i kamieni kupa".

    krówka napisał/a:

    P.S. Chociaż też muszę uważać, bo za tego typu wpis jutro mogą wparować do mojego mieszkania odpowiedni ludzie

    Takie rozważania to może zostawmy małym dzieciom, skoro sama Pani twierdzi, że skakała Pani wtedy "z jajka na jajko". Z tego co mi wiadomo, a nie oceniam czy to jest słuszne, czy nie, to zjawiają się w miejscach, gdzie mogą być ukrywane dokumenty.
    Ciekawe jestem odpowiedzi - jeśli ma to być odpowiedź w stylu użytkownika o nicku "wasyl", czyli bez żadnego merytorycznego argument, w dodatku klepane z włączonym CapsLock&#039;iem, to sobie możemy darować.

    10 4 Cytuj
  • 5 mar 2016

    Użytkownik wasyl to jakiś troll internetowy. Zero konkretów. Same frazesy.

    10 8 Cytuj
  • 5 mar 2016

    Oj Panie Walker ja to ci trochę współczuję. Cały czas ślęczeć na komputerze i wypisywać te głupoty w które oprócz ciebie to tylko reszta pislamistów wierzy. A tu pogoda dość fajna, na spacerek wyjdź, ochłoń trochę, przewietrz się. Może komóreczki zaczną lepiej pracować, może lepsze odpowiedzi się pojawią bo jest nad czym myśleć jak się wykpić z tej dobrej zmiany (a wtedy wdzięczność prezesa może na lepsze stanowisko rzuci, nie będziesz się musiał z tymi wstrętnymi trollami bez konkretów użerać).

    7 14 Cytuj
  • 5 mar 2016

    Ale zaroiło się od trolli Nowoczesnej, powstał nowy wątek to jak grzyby po deszczu powstały nowe konta- ciekawe nie ? ;-)

    Ja opuszczam to kółko wzajemnej adoracji, bawcie się dobrze, wybory dopiero za 4 lata, pa, pa :D

    12 7 Cytuj
  • Andrzej 5 mar 2016

    A to się jeszcze okaże.

    4 9 Cytuj
  • 5 mar 2016

    Co się okaże ? PIS nie jest już taki głupi i nie popełni błędu z przeszłości. Co do opozycji to poskaczą sobie, pomaszerują i pokrzyczą z Komitetem Obrony Koryta, chyba, że jakiś Soros sypnie im kasą i zrobią Majdan na którego czele stanie wielki wódz Ryszard Petru :D Tylko nie wiem czy ktoś będzie chciał dla Nowoczesnej PO tracić życie czy zdrowie, chyba, że sowicie wynagrodzi ich srebrnikami za przybycie, to wtedy co innego ;-)

    15 7 Cytuj
  • 6 mar 2016
    Endrju napisał/a:

    A to się jeszcze okaże.

    co sie okaze? bedziecie robic rewolucje? wojne domową jak to chce wałesa BOLEK laureat POKOJOWEJ NAGRODY NOBLA.
    z kim? wasze środowisko jest leniwe,niezorganizowane i tchórzliwe,no chyba że znowu bedziecie niemców prosic o pomoc,aby swoimi czołgami wjechali i wywalczyli dla was demokracje ,a wy sie im bedziecie odwdzieczac przez nastepne 25 lat,juz raz Wałesa BOLEK wspominał cos o tym aby Polska....ba nawet i Europą rzadzili Niemcy,

    ......GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT !!!
    https://www.youtube.com/watch?v=mxOzaYOLEIo

    10 4 Cytuj
  • 6 mar 2016

    Trolli internetowych jest sporo. Poszła kasa od petrusów to wypisują grafomańskie legendy.

    10 12 Cytuj
  • 6 mar 2016

    Jeżeli miarą "Nowoczesności " obrony wolności i demokracji mają być wpisy "kodowców" komentujące zdarzenie na A4 to ja dziękuję za taka "demokrację"I nie mam na myśli zwykłych chamów bo inaczej ich nie można okreslić ale "autorytety"jak Fox i inni, sami dają świadectwo swojej kultury osobistej.
    Ładna mi "nowoczesność"zwykłe chamstwo i brak kultury.

    http://wiadomosci.wp.pl/kat,141202,title,Prawo-Lisa-Kuzniara-Marcin-Makowski-skandaliczne-komentarze-do-wypadku-Andrzeja-Dudy-nie-sa-dzielem-przypadku,wid,18198331,wiadomosc.html?ticaid=1169aa

    10 2 Cytuj
  • 6 mar 2016
    krowka123 napisał/a:

    Jeżeli miarą "Nowoczesności " obrony wolności i demokracji mają być wpisy "kodowców" komentujące zdarzenie na A4 to ja dziękuję za taka "demokrację"I nie mam na myśli zwykłych chamów bo inaczej ich nie można okreslić ale "autorytety"jak Fox i inni, sami dają świadectwo swojej kultury osobistej.
    Ładna mi "nowoczesność"zwykłe chamstwo i brak kultury.

    http://wiadomosci.wp.pl/kat,141202,title,Prawo-Lisa-Kuzniara-Marcin-Makowski-skandaliczne-komentarze-do-wypadku-Andrzeja-Dudy-nie-sa-dzielem-przypadku,wid,18198331,wiadomosc.html?ticaid=1169aa

    Tylko w dawnych koloniach bolszewickich jest taki stosunek pospolitych chamów do głowy Państwa. Nigdzie indziej na świecie tego nie ma..

    9 2 Cytuj
  • 6 mar 2016

    Z drugiej strony ostatnie wypowiedzi pod adresem Kaczyńskiego żony bolka i tramwajarki na wiecu kodziaży w Gdańsku jest mi na rękę bo one więcej szkód narobią niż pożytku dla nich :)

    7 3 Cytuj
  • 6 mar 2016

    Już teraz nikt nie zarzuci że cały ten ruch obrony demokracji wspierany jest kasą z zewnątrz-zaczęli zbierać w czasie demonstracji do puszek i według tego co podają mają efekty lepsze od WOŚP.
    http://fakty.interia.pl/prasa/news-se-kulisy-marszow-mateusza-kijowskiego-kod-zarobil-95-tys-zl,nId,2157521
    Majstersztyk -do puszek mozna zebrać każdą kwotę,i nikt się nie doczepi .

    6 2 Cytuj
  • 6 mar 2016
    Walker84 napisał/a:

    Z drugiej strony ostatnie wypowiedzi pod adresem Kaczyńskiego żony bolka i tramwajarki na wiecu kodziaży w Gdańsku jest mi na rękę bo one więcej szkód narobią niż pożytku dla nich :)

    Mieli po prostu dobrych nauczycieli, jak sobie przypomnę to co pisali o poprzednich prezydentach czy premierach to jest dokładnie tak samo . Boli teraz no nie ? Przypominam po raz setny chyba, moralność Kalego i tyle. Najwyższy czas, aby w kolejnych wyborach pogonić ten cały POPiS i w końcu będzie spokój.
    Ps. Jeżeli tramwajarka popierałaby Jarka to byś ją pod niebiosa wynosił.

    3 5 Cytuj
  • Andrzej 6 mar 2016
    Walker84 napisał/a:

    Tylko w dawnych koloniach bolszewickich jest taki stosunek pospolitych chamów do głowy Państwa. Nigdzie indziej na świecie tego nie ma..

    Napisał wybitny przedstawiciel ludzi tego pokroju!

    t-34 napisał/a:

    Ps. Jeżeli tramwajarka popierałaby Jarka to byś ją pod niebiosa wynosił.

    Oczywiście, że tak. Jak ktoś nie jest w głównym nurcie poglądów @walker84, zostaje zredukowany do oszołoma bądź lewaka. Nawet, jeśli wcześniej miał poglądy zbieżne.

    2 5 Cytuj
  • 6 mar 2016
    krowka123 napisał/a:

    Już teraz nikt nie zarzuci że cały ten ruch obrony demokracji wspierany jest kasą z zewnątrz-zaczęli zbierać w czasie demonstracji do puszek i według tego co podają mają efekty lepsze od WOŚP.
    http://fakty.interia.pl/prasa/news-se-kulisy-marszow-mateusza-kijowskiego-kod-zarobil-95-tys-zl,nId,2157521
    Majstersztyk -do puszek mozna zebrać każdą kwotę,i nikt się nie doczepi .

    Dlaczego nikt już im tego nie zarzuci? A pieniądze wcześniej skąd brali? Takie puszki to dobra przykrywka - a to że mają efekty lepsze niż WOŚP sprawia, że jest to jeszcze bardziej podejrzane ...

    BTW. Może w końcu Kijowski będzie miał na alimenty ...

    6 1 Cytuj
  • 7 mar 2016

    Czytając poszczególne powyższe wpisy, jestem przerażony !
    Jestem przerażony jak 500 zł może zaślepić umysł inteligentnych ludzi.
    Czy Wy naprawdę nie widzicie tego jak obecna władza manipuluje Wami.

    Nie będę się dalej sprzeczał, ale proszę kochani nie bądźcie ślepo zapatrzeni w PIS.
    Mądrze analizujcie i obserwujcie co się dzieje, jakie ustawy się wprowadza itd.
    Jeśli to będą dobre ustawy dla obywateli, to chwalcie a i ja będę chwalił PIS,
    ale jeśli te ustawy godzą w demokrację i wolność słowa to mówmy wspólnie że tak być nie może.

    Po prostu zwykła ludzka uczciwość.

    5 9 Cytuj

Odpowiedz