Forum » Myślenice

Opieka Społeczna w Myślenicach

  • 14 gru 2011

    jesli dla ciebie wolnosc slowa to obrazanie innych osob, to chyba mylisz pojecia :) skoro jestes taki madry to podpisz sie imieniem i nazwiskiem skoro publikujesz podobne wpisy [/quote]
    Nikogo w tym wątku nie obraziłam , przytaczam tylko i wyłącznie fakty , które mają miejsce w naszym ukochanym mopsie i nie tylko, skoro jesteś taki chardy to daj przykład i sam się podpisz. A "czarna mamba" to legenda niegrzeczności zabolało?????????

    5 3 Cytuj
  • 14 gru 2011

    Czy po becikowe trzeba się zgłosić do opieki społecznej gdzieś indziej??? Dzięki

    2 Cytuj
  • 14 gru 2011

    POMOC SPOŁECZNA..czy cos takiego wogole istnieje w M-nicach?!osoby zasiadające na stanowiskach kierowniczych oraz zatrudniona kadra pracująca, która nie potrafi udzielic odpowiedzi na najprostsze pytania.Przyczyna prosta-niedouczenie.Żeby pomoc społeczna naprawde mogła godnie nosic to miano, trzeba najpierw DZIAŁAĆ, CHCIEĆ POMAGAĆ, BYĆ ŻYCZLIWYM DLA PORZEBUJĄCYCH a nie tylko zasiadać w ciepłym pomieszczeniu, gdzie panuje totalna znieczulica! banda nieznających przepisów!Cała dyrekcja, łącznie z osobami zajmującymi kierowniczymi do wymiany!!!

    14 8 Cytuj
  • 14 gru 2011

    wiedziałam, że mnie usuniecie. Przyznajcie sie - BOICIE SIĘ PRAWDY O OSOBIE RZĄDZĄCEJ W OPIECE SPOŁECZNEJ.

    12 8 Cytuj
  • 15 gru 2011

    a czymże jest prawda w Twoim przypadku zgodnością myśli z rzeczą czy rzeczy z myślą?....

    6 8 Cytuj
  • 15 gru 2011

    Jestem bezrobotna bez zasiłku, ale opiekuję się Rodzicami obłożnie chorymi, czy należy mi się jakiś zasiłek za taką opiekę?
    Coś mi się o uszy obiło że coś się należy na każdego z rodziców, byłabym wdzięczna za informację gdzie mogę się udać w tej sprawie.

    9 Cytuj
  • 15 gru 2011

    [quote=gość: pracownik] a czymże jest prawda w Twoim przypadku zgodnością myśli z rzeczą czy rzeczy z myślą?.... [/quote]
    Myślę że w sumie nieudolność ciężko jest zakamuflować pseudo filozoficznymi myślami. Może jest to dobre dla równych Tobie. Ale jak już chcesz wiedzieć to myśl zgodna jest z rzeczą gdyż rzecz jest efektem działania. Nic nie zmieni faktu ze ludzie z branąy socjalnej pracujący w okolicy po prostu na głos się z Was śmieją

    6 5 Cytuj
  • 15 gru 2011

    [quote=gość: Julka] Jestem bezrobotna bez zasiłku, ale opiekuję się Rodzicami obłożnie chorymi, czy należy mi się jakiś zasiłek za taką opiekę?
    Coś mi się o uszy obiło że coś się należy na każdego z rodziców, byłabym wdzięczna za informację gdzie mogę się udać w tej sprawie. [/quote]
    Przyjdź do Ośrodka Pomocy Społecznej, na II piętro dział świadczeń rodzinnych, tam miłe Panie powiedzą Ci jakie dokument dostarczyć i pomogą wypełnić wniosek

    7 5 Cytuj
  • 15 gru 2011

    Serdecznie dziękuję.

    7 Cytuj
  • 15 gru 2011

    Nie ma za co;-)

    7 Cytuj
  • 15 gru 2011

    [quote=gość: wiem co mówię] gość: pracownik napisał/a: a czymże jest prawda w Twoim przypadku zgodnością myśli z rzeczą czy rzeczy z myślą?....
    Myślę że w sumie nieudolność ciężko jest zakamuflować pseudo filozoficznymi myślami. Może jest to dobre dla równych Tobie. Ale jak już chcesz wiedzieć to myśl zgodna jest z rzeczą gdyż rzecz jest efektem działania. Nic nie zmieni faktu ze ludzie z branąy socjalnej pracujący w okolicy po prostu na głos się z Was śmieją [/quote]

    to niestety nie jest pseudo filozoficzna myśl, więc może warto czasem zastanowić się na pojęciem prawdy. To co wypisujesz to jest Twoja prawda, widziana Twoimi oczami, inni być może inaczej ją postrzegają,... a może rzeczywistość jest zupełnie inna?Czy to znaczy że są nieudolni??? może trochę filozofii przyda Ci się zanim znów coś "mądrego" napiszesz

    8 9 Cytuj
  • 20 gru 2011

    witam, mam takie pytanie czy jet możliwe, ze w tym roku rodzinne będzie przed Świętami?

    1 1 Cytuj
  • 21 gru 2011
    1 1 Cytuj
  • 21 gru 2011

    cyt. "witam, mam takie pytanie czy jet możliwe, ze w tym roku rodzinne będzie przed Świętami?" ???? dołączam się do pytania ......

    1 Cytuj
  • 24 lut 2012

    NIK: Gminy nie radzą sobie z pomocą po wielkiej powodzi
    http://polskalokalna.pl/wiadomosci/mazowieckie/news/nik-gminy-nie-radza-sobie-z-pomoca-po-wielkiej-powodzi-w,1763760

    jak to wyglądało u nas? było poprawnie?

    5 1 Cytuj
  • 25 lut 2012

    gmina dostaje pieniądze i potem taka O S .rozdaje takim osobą którym nic w życiu nie brakuje albo alkoholikom ....

    6 1 Cytuj
  • 25 lut 2012

    a has Obajtek z czekoladami po domach chodzi i pracownika socjalnego zastępuje.

    1 2 Cytuj
  • 25 lut 2012

    to niech do mnie zawita należycie GO przyjme....

    6 2 Cytuj
  • 25 lut 2012

    [quote=gość: pcimski] a has Obajtek z czekoladami po domach chodzi i pracownika socjalnego zastępuje. [/quote]
    Ale przynajmniej chodzi chwała mu za to ! A nasi "dobroczyńcy" sterują wszystkim zza biurka i są zadowoleni.

    5 3 Cytuj
  • 26 lut 2012

    Na koszach do śmieci pojawiły się plakaty dotyczące wyboru najgorszego pracodawcy, mam jeden typ w tym temacie chętnie wypełnię i wyślę zachęcam innych

    13 5 Cytuj
  • 13 lis 2012

    Panie pracujace w tym urzedzie sa okropne, nie mile, wypychaja czlowieka na sile jak chce sie zapytac jakie dokumety jak wypelnic bo spiesza sie na kawe albo do domu a potem pretensje ze zle wypelnione, albo nie ma kompletu dokumetow, obrazaja czlowieka a te ich stazystki nic nie wiedza i z pretensjami do czlowieka podejda zeby udzielic informacji, ktore tylko czlowieka wprowadzaja w blod...jednym slowem ich zachowanie skandaliczne, kazda osoba wychodzaca od nich jest podenerwowana i wyklina na nie co mnie nie dziwi i jeszcze groza ze moga postarac sie o nie przyznanie zasilku , TO JEST SKANDAL

    18 4 Cytuj
  • 13 lis 2012
    pajacyk napisał/a:

    Panie pracujace w tym urzedzie sa okropne, nie mile, wypychaja czlowieka na sile jak chce sie zapytac jakie dokumety jak wypelnic bo spiesza sie na kawe albo do domu a potem pretensje ze zle wypelnione, albo nie ma kompletu dokumetow, obrazaja czlowieka a te ich stazystki nic nie wiedza i z pretensjami do czlowieka podejda zeby udzielic informacji, ktore tylko czlowieka wprowadzaja w blod...jednym slowem ich zachowanie skandaliczne, kazda osoba wychodzaca od nich jest podenerwowana i wyklina na nie co mnie nie dziwi i jeszcze groza ze moga postarac sie o nie przyznanie zasilku , TO JEST SKANDAL

    Jaki pan taki kram, nie od dziś wiadomo że tam dzieje się źle, pomoc społeczna w Myślenicach toi raczej przemoc wobec pomocy najbardziej potrzebującym

    17 7 Cytuj
  • 14 lis 2012

    za co one biora wogule kase? przeciesz one sa okropne ich zachowanie jest ponizej zera a te zadufane stazystki co to wogule jest ? do takich placowek trzeba ludzi szczegolnie dobierac takich co chca udzielic pomocy doradzic a nie ktore chca odbebnic i isc do domu, trzy razy mnie wzywali bo zapomnialy dac mi papierow do uzupelnienia to od czego one tam sa z czego one zyja?do mnie mialy pretensje ze nie uzupelnilam ale z kad ja mam wiedziec jakie dokumety mam wypelnic wypelniam te jakie mi daja, kto siedzi po ktorej strone biurka ze ja mam jej mowic jakie papiery ma mi dac? to jest trtagednia kto sie tym zajmuje? ze nikt nie reaguje nie robi z tym nic zeby poprawic sytuacje czy taka opinia im odpowiada? gdzie jest burmistrz?

    18 12 Cytuj
  • 14 lis 2012

    nie tylko w Myslenicach jest problem w Opiece Społecznej, niestety...

    jak wszyscy wiemy coraz więcej w Polsce sytuacji tragicznych, w których duży udział mają pracownicy OPIEKI.....

    15 7 Cytuj
  • 18 gru 2012

    Może orientuje się ktoś czy dadzą rodzinne przed Świętami?

    3 Cytuj

Odpowiedz