Forum » Myślenice

LUMPEKSY, CIUCHOLANDY W MYŚLENICACH ?

  • 5 kwi 2010

    a gdzie można znaleźć fajne ciuszki dla niemowlaczka??

    2 Cytuj
  • 21 kwi 2010

    Niewiem czy byłas w odzieży używanej koło wypozyczalni relax na mickiewicza? To nowo otwarty sklep są tam piękne rzeczy dla dzieci i niemowląt , większość markowych i za dobrą cene, mało zniszczone a nawet niektóre z metkami, także zaglądnij, moze akurat:)

    2 Cytuj
  • 21 mar 2011

    [quote=Sigwald] Zauważyłem że ludzie znowu zaczeli chodzić na "szmaty", nie jest to juz taki obciach za jaki uważano to jakieś ok. 10 lat temu. Rzeczywiście dużo tego i co chwila nowy gdzieś wyrasta, ale jeśli ma dobrą lokalizacje to ludzie tam chodzą:). Ja sam mam ulubiony "szmateks" do którego od czasu do czasu zaglądam. [/quote]

    ostatnio przegrzebując (dla odmiany :)) net trafiłam na stronkę, która może zapowiadać się ciekawie dla myśleniczan w kwestii second- handów. artykuł fajny, polecam :)

    1 2 Cytuj
  • 21 mar 2011

    fajne ciuszki na maluszka można znaleść na rynku koło banku AIG tzn poniżej tego banku,a przed dziekanką .po schodkach do góry.fajne ładne i niezniszczone.polecam

    3 6 Cytuj
  • 3 wrz 2011

    [quote=gość: Majeczka] Ogólnie polecam ciucholand na starym osiedlu koło stokrotki, fajne ciuszki angielskich i irlandzkich firm, miła obsługa. [/quote]

    teraz już nie mają angielskiego i irlandzkiego towaru tylko patrząc po metkach chyba szwedzki. towar kupują za grosze a potem wyceniają prawie jak nowe. trzeba dobrze oglądać rzeczy bo często ten wyceniony towar ma dziury lub plamy

    5 2 Cytuj
  • 3 wrz 2011

    Ej kobity czemu kupujecie używane ubranie -gacie, koszulki :)

    3 3 Cytuj
  • 24 paź 2011

    [quote=gość: aneta] a czy w tym sklepie kolo liceum t.Kościuszki to czy tam maja tez używane ubrania? [/quote]
    [quote=gość: Jolka] Słyszałam, że na ciuszkach na przeciwko Dziekanki mają stroje karnawałowe i przebrania dla dzieci. Była już któraś z maniaczek;) oglądać? jak się prezentują?? [/quote]

    śmieszne są te pytania ludzie, przestańcie się reklamować w ten sposób. Redakcja powinna usuwać posty nic nie wnoszące do sprawy a wyglądające na reklamę. Weźcie zareklamujcież się porządnie w odpowiednim do tego miejscu a nie na forum.

    1 2 Cytuj
  • 23 sty 2012

    Witam wszystkich czy macie jakieś swoje ulubione sklepy z odzieżą używana jak tak to jakie podzielcie się chętnie tez bym zaglądnęła
    <div>Uważam że nie powinniśmy kopiować wszystkich i wszystkiego dlatego uwielbiam SH zawsze coś fajnego oryginalnego można znaleźć a Wy co o tym myślicie? </div>

    1 Cytuj
  • 23 sty 2012

    własnie tam się muszę wybrać jeszcze tam nie byłam zazwyczaj chodzę nad kurczakiem po schodach czasem coś ładnego kupie

    1 Cytuj
  • 26 lut 2012

    A ja znalazłam nowy sklep z ciuszkami w uliczce prowadzącej do kościoła ,tej od rynku .Całkiem niezłe ciuchy mają.Ale to oczywiście rzecz gustu....

    1 Cytuj
  • 26 lut 2012

    na ul.Piłsudskiego będzie może największy i exclusive- w budynku sądu:)

    3 Cytuj
  • 26 lut 2012

    A to jest ciekawostka....skąd wiesz?

    2 Cytuj
  • 30 mar 2012

    Mam fajne firmowe ubranka dziecięce do sprzedania. Czy orientujecie się gdzie w Myślenicach jakiś ciucholand odkupuje ubranka?

    1 Cytuj
  • 31 mar 2012

    Tylko VESTO nic innego sie nie liczy w tej wiosce ;p

    1 4 Cytuj
  • 31 mar 2012

    [quote=Z_Myślenic] Dzisiaj widziałem jak grupa Pań (ok.10-15 osób) czekało właśnie otwarcie szmateksu. [/quote]

    EEE ONE TO ZAWSZE JOK SEPY SIE ZLECA NAD FURA SMRODU HEH A POTEM NA TORG OPYLIC HAY

    2 4 Cytuj
  • 4 kwi 2012

    A gdzie jest to Vesto???????

    1 2 Cytuj
  • 21 paź 2015

    Gdzie w Myślenicach znajdę sklep z odzieżą używaną w którym było by sporo ciuszków dla dzieci?

    1 Cytuj
  • 21 paź 2015

    Na rynku. Rog gimnazjum a rynek. Na dół po schodkach. Raz na tydzień tam zaglądam i zawsze coś kupię

    2 Cytuj
  • 21 paź 2015

    Na Kilińskiego jest mały nowy sklepik fajne ciuchy mają

    1 Cytuj
  • 8 sty 2016

    20.01 o godz. 8:00 otwieramy sklep BIGA z odzieżą nową i używaną. Marka BIGA odzież znanych marek w naprawdę niskich cenach. Zapraszamy na zakupy na ul. Słowackiego 23/1u (dawny sklep meblowy)

    4 5 Cytuj
  • 8 sty 2016

    marketing BIGA dobrze wiedzieć że będzie otwarcie :)

    2 Cytuj
  • 8 sty 2016
    Lukis napisał/a:

    Gdzie w Myślenicach znajdę sklep z odzieżą używaną w którym było by sporo ciuszków dla dzieci?

    Polecam Angielska Szafę na Rynku

    2 7 Cytuj
  • 4 maj 2017
    mlm2507 napisał/a:

    Polecam Angielska Szafę na Rynku

    Angielska szafa najgorszy sklep najgorsza obsluga nie polecam

    11 Cytuj
  • 6 maj 2017

    Czy mógłby ktoś doradzić, do jakiego ciucholandu w Myślenicach można sprzedać swoje ubrania (również te nienoszone)?

    2 1 Cytuj
  • 8 maj 2017

    W takich lumpeksach można znaleźć czasami prawdziwe perełki. Ciuchy dobrych jakościowo marek. Poza tym w kieszeniach też trafiają się ciekawe niespodzianki jak np 5 euro - moi znajomi kiedys znaleźli.

    Cytuj

Odpowiedz