Forum » Myślenice

Żłobki w Myślenicach

  • 8 maj 2011

    Na Daszyńskiego będzie żłobek.Rozmawiałam w piątek z właścicielką.

    1 5 Cytuj
  • 8 maj 2011

    Jakie ceny w tym żłobku ?

    2 2 Cytuj
  • 8 maj 2011

    Ja też tam byłam widziałam pomieszczenia i sale-wg mnie super i to nawet wielkie super-nie chwale bo nie o to chodzi ale nie można powiedzieć że byle co i byle jak -czekam bo doposażają w różne tam jakieś tam zjeżdżalnie ,książki ,zabawki i te sprawy dla maluchów

    2 4 Cytuj
  • 8 maj 2011

    A robią tam jakieś ogrodzenie?, bo ja się boję żeby jakieś dziecko nie spadło z tej góry.

    3 1 Cytuj
  • 8 maj 2011

    A wiecie coś na temat żłobka na ul. Mostowej? Widziałam ogłoszenie że przyjmują dzieci od 20 tygodnia.

    3 2 Cytuj
  • 14 maj 2011

    tak pójdzie tam droga WEWNĘTRZNA na Pcim i wszystkie wiochy,kopią dranie własnie na zarabiu rondo-boooooooooooogato !

    1 4 Cytuj
  • 15 maj 2011

    Czesne w żłobku na Daszyńskiego wynosi 630 zł za miesiąc (w cenie liczne zajęcia dodatkowe)i będzie działać nawet w okresie wakacyjnym!

    4 Cytuj
  • 16 maj 2011

    i brawo włąśnie i o wakacje chodzi-odpocząć od dzieci-jadę do pracy:)wczoraj zmoją żoną poruszaliśmy ten temat ...oglądając reklamę red bula:)

    1 4 Cytuj
  • 22 maj 2011

    a ja słyszałam od znajomej z osiedla że mają przy naborze oferte promocyjną-ale najlepiej potwierdzić a nie gadać co ludzie mówią

    Cytuj
  • 21 cze 2011

    Czy w żłobku Eureka, Chatka Puchatka albo tym na Daszyńskiego przyjmują dzieciątka w wieku 6 miesięcy? Proszę o informacje czy ktoś posyłał tak małe Dzieciątko? Jeżeli można proszę o namiary na te żłobki. Czy wiadomo co ze żłobkiem na Mostowej?
    Pozdrawiam

    1 1 Cytuj
  • 21 cze 2011

    Dzwoniłam wczoraj do żłobka na mostowej, ma otwarcie na początku lipca i wtedy mozna przyjść na dni otwarte.

    4 1 Cytuj
  • 3 lip 2011

    jakie ceny w poszczególnych jak ktoś wie?będę wdzięczna

    Cytuj
  • 3 lip 2011

    780 plus jedzenie we własnym zakresie lub 1000zł od dziecka z posiłkami

    2 3 Cytuj
  • 3 lip 2011

    na mostowej -oczywiście

    2 Cytuj
  • 3 lip 2011

    w Eurece podobno 350 za dziecko ;zlobkowe"
    w wakacje pracuja od 6 do 19

    3 Cytuj
  • 4 lip 2011

    [quote=gość: informacja] 780 plus jedzenie we własnym zakresie lub 1000zł od dziecka z posiłkami [/quote]

    tak się tylko zastanawiam kogo na to stać?

    1 1 Cytuj
  • 4 lip 2011

    Byliśmy na dniach otwartych w żłobku na mostowej (kraina małych odkrywców). Cena jest tam uzależniona od ilości czasu jakie dziecko spędza w żłobku (o ile dobrze pamiętam max ok 800 za miesiąc w tym wyżywienie). Trzeba dzwonić i uzgadniać oddzielnie. Dużo miejsca, fajne zabawki i bardzo przytulnie. Właścicielka miła z bardzo łagodnym usposobieniem. Chyba się zdecydujemy....

    4 3 Cytuj
  • 4 lip 2011

    800 za miesiąc !? kogo na to stać ? strasznie drogo !

    2 3 Cytuj
  • 4 lip 2011

    porównując ceny w Krakowie 800 zł to wcale nie duża kwota.

    3 1 Cytuj
  • 5 lip 2011

    znaczy : trzeba się targować jak na bazarze -rozumiem jedno dziecko wiecęj powietrza potrzebuje ,drugie mniej- do oddychania oczywiście.

    2 3 Cytuj
  • 5 lip 2011

    [quote=gość: ala] porównując ceny w Krakowie 800 zł to wcale nie duża kwota. [/quote]

    w Krakowie za 1000 spokojnie można zostawić dziecko w placówce a pensje są wyższe niż w Myślenicach, więc chyba trochę inny przelicznik :)

    1 4 Cytuj
  • 5 lip 2011

    Moniko ...jednak 1000 i 800 za żłobek to sporo ...a jesli do tego ma sie np dwoj dzieci jedno w wieku żłobkowym drugie przedszkolnym .
    Ja ciekawa jestem jak to jest ze ceny az tak sie różnią?

    1 2 Cytuj
  • 5 lip 2011

    dzwoniłam dzisiaj do żłobka na Mostowej i wcale nie kosztuje 1000 zł,a 650zł.

    2 1 Cytuj
  • 5 lip 2011

    [quote=gość: ] dwoj dzieci jedno w wieku żłobkowym drugie przedszkolnym .
    Ja ciekawa jestem jak to jest ze ceny az tak sie różnią? [/quote]
    Różni się to tym że w przedszkolu jedna nauczycielka na 25 dzieci, natomiast w żłobku jedna nauczycielka na 5 dzieci.

    3 1 Cytuj
  • 5 lip 2011

    [quote=monika85] gość: ala napisał/a: porównując ceny w Krakowie 800 zł to wcale nie duża kwota.

    w Krakowie pensje są wyższe niż w Myślenicach, więc chyba trochę inny przelicznik :) [/quote]
    Tak sie tylko zastanawiam w której branży?
    A poza tym ciekaw jestem gdzie pracuje więcej myśleniczan w Krakowie czy Myślenicach? Hmmm...

    4 Cytuj

Odpowiedz