Forum » Myślenice

Żłobki w Myślenicach

  • 22 maj 2012

    Które przeszkolę waszym zdaniem jest najlepsze dla 2 letniego dziecka?

    Cytuj
  • 22 maj 2012

    żłobek na osiedlu

    9 Cytuj
  • 22 maj 2012

    Ja też jestem zadowolona ze żłobka na osiedlu. Pierwsze moje dziecko chodziło do grupy "maluszków" do dwóch lat i uwielbiało tam chodzić, zaprzyjaźniło się dziećmi, a teraz w starszej grupie uczy się piosenek, chodzi na spacery, jakoś mam zaufanie do tego żłobka i na razie się nie zawiodłam. Największym zaskoczeniem jest dla mnie że dziecko po całym dniu wraca czyste. Nie umorusane żadnymi zupkami, nie mam pojęcia jak Panie to robią?:)

    9 Cytuj
  • 22 maj 2012

    Jeśli chodzi o warunki, to Kraina małych odkrywców wypada bardzo dobrze. Są tam bardzo duże, super urządzone sale wszystko kolorowe i nowe, basen z kuleczkami, urocza sypialnia, no i fajny ogród, z zabawkami dla najmłodszych, pod tym względem, prezentuje się znacznie lepiej od innych placówek, zwłaszcza żłobka Państwowego, gdzie chyba nie wiele się zmieniło jeśli chodzi o wystrój przez 30 lat, odrapane krzesełka itd. Ale nie posłałam tam dziecka bo dla mnie to była za wysoka cena.

    Cytuj
  • 23 maj 2012

    [quote=gość: gosć] Jeśli chodzi o warunki, to Kraina małych odkrywców wypada bardzo dobrze. Są tam bardzo duże, super urządzone sale wszystko kolorowe i nowe, basen z kuleczkami, urocza sypialnia, no i fajny ogród, z zabawkami dla najmłodszych, pod tym względem, prezentuje się znacznie lepiej od innych placówek, zwłaszcza żłobka Państwowego, gdzie chyba nie wiele się zmieniło jeśli chodzi o wystrój przez 30 lat, odrapane krzesełka itd. Ale nie posłałam tam dziecka bo dla mnie to była za wysoka cena. [/quote]
    ...i zero dzieci i porozbijane szyby w oknach przy tym fajnym ogrodzie:)))

    8 Cytuj
  • 23 maj 2012

    Normalnie :"Nie chcesz jeść ?!! Ok to nie jedz!! I dziecko czyste ładniutkie

    [quote=gość: mama] Ja też jestem zadowolona ze żłobka na osiedlu. Pierwsze moje dziecko chodziło do grupy "maluszków" do dwóch lat i uwielbiało tam chodzić, zaprzyjaźniło się dziećmi, a teraz w starszej grupie uczy się piosenek, chodzi na spacery, jakoś mam zaufanie do tego żłobka i na razie się nie zawiodłam. Największym zaskoczeniem jest dla mnie że dziecko po całym dniu wraca czyste. Nie umorusane żadnymi zupkami, nie mam pojęcia jak Panie to robią?:) [/quote]

    3 11 Cytuj
  • 27 maj 2012

    Moja córeczka, która ma 2 latka i 4 miesiące chodzi do żłobka na osiedlu (od kiedy skończyła roczek) Na dzień dzisiejszy z pełnym przekonaniem mogę polecić ten żłobek. Nie będę pisać, że to jest najlepszy żłobek w Myślenicach, ponieważ tego nie wiem (nie mam porównania) ale uważam, że to dużo znaczy jak dziecko prawie każdego dnia idzie i wraca uśmiechnięte. Pisze "prawie" każdego dnia, bo każdy z nas wie, że są lepsze i gorsze dni dla naszego maluszka i że nie zawsze jest tak jak być powinno. Jeżeli za jakiś czas Bóg da mi drugie dziecko to nie będę miała żadnych wątpliwości i pośle je do Żłobka Samorządowego na Osiedlu, ponieważ wiem że mu się tam żadna krzywda nie bedzie działa.

    14 Cytuj
  • 5 cze 2012

    [quote=gość: p.k.] Moja córeczka, która ma 2 latka i 4 miesiące chodzi do żłobka na osiedlu (od kiedy skończyła roczek) Na dzień dzisiejszy z pełnym przekonaniem mogę polecić ten żłobek. Nie będę pisać, że to jest najlepszy żłobek w Myślenicach, ponieważ tego nie wiem (nie mam porównania) ale uważam, że to dużo znaczy jak dziecko prawie każdego dnia idzie i wraca uśmiechnięte. Pisze "prawie" każdego dnia, bo każdy z nas wie, że są lepsze i gorsze dni dla naszego maluszka i że nie zawsze jest tak jak być powinno. Jeżeli za jakiś czas Bóg da mi drugie dziecko to nie będę miała żadnych wątpliwości i pośle je do Żłobka Samorządowego na Osiedlu, ponieważ wiem że mu się tam żadna krzywda nie bedzie działa. [/quote]

    zgadzam się

    11 Cytuj
  • 23 cze 2012

    Jaki prywatny żłobek polecicie w Myślenicach??? Gdzie jest naprawde dobra opieka dla maluszka?

    Cytuj
  • 24 cze 2012

    Witam rodziców ,którzy szukają opieki dla swojej pociechy.Osobiście polecam przedszkole na Daszyńskiego-chodziła tam moja pociecha i byliśmy bardzo zadowoleni.To że którejś mamie chodzi o ogrodzenie to jest smieszne ,bo to co ma być bezpieczne dla dzieci takie jest.Dieci mająbezpośrednio do dyspozycji wyjście na taras z jednej strony ,a z drugiej bezpośrednio zejście na plac zabaw.Pomieszczenia są wielkie iprzestrzeń jest super,a poza tym zawsze istnieje mozliwość dogadania sie o ekstra godziny ,nawet po godzinach,jedzenie jest dobre i cała reszta też,żałuje więc tylko, że moje dziecko tam nie chodzi ale wyprowadziłam sie z Myślenic .Polecam to przedszkole i pozdrawiam wszystkich i panią Kasie.

    2 1 Cytuj
  • 24 cze 2012

    co to za przedszkole, ze nie ma żadnych dobirów sanepidu, straży pożarnej, rzędu miasta! eh...

    2 Cytuj
  • 17 lip 2012

    [quote=gość: jaa] co to za przedszkole, ze nie ma żadnych dobirów sanepidu, straży pożarnej, rzędu miasta! eh... [/quote]

    Błąd w toku myślenia i informacji na ten temat ... nie ma jak być zawistnym heh ...

    1 Cytuj
  • 17 lip 2012

    [quote=gość: Assia] Jaki prywatny żłobek polecicie w Myślenicach??? Gdzie jest naprawde dobra opieka dla maluszka? [/quote]

    Polecam Eureke koło biedronki . Moje maluszki tam chodzą i są zadowolone , i ja też!!!

    1 Cytuj
  • 17 lip 2012

    W Eurece podobno rezygnują z opieki maluszków, od września będą chodzić dzieci od 2,5 lat.

    1 Cytuj
  • 20 lip 2012

    [quote=gość: romb] W Eurece podobno rezygnują z opieki maluszków, od września będą chodzić dzieci od 2,5 lat. [/quote]

    Tak to prawda bo pytałam..ale przedszkole na Daszyńskiego przyjmuje dzieci od roku...byłam oglądałam i rozmawiałam z Paniami, pierwsze wrażenie bardzo pozytywne :)

    3 1 Cytuj
  • 1 sie 2012

    Ja posyłam synka do prywatnego przedszkola, mój maluch w ogóle nie chce wyjść z przedszkola, ja jestem bardzo zadowolona z opieki i ogólnie nie mam żadnych zastrzeżeń :)

    4 Cytuj
  • 16 sie 2012

    Co myślicie o żłobkach w Myślenicach?

    1 Cytuj
  • 17 sie 2012

    Polecam żłobek samorządowy. Fachowa, odpowiedzialna, przemiła miła opieka, fajne warunki, no bardzo, bardzo niewygórowane czesne! Pełen profesjonalizm!

    10 Cytuj
  • 28 sie 2012

    Witam
    Mam pytanie do rodziców, którzy wysyłają dzieci do żłobka czy chcielibyście mieć możliwość podglądu on-line co robią wasze dzieci? Ciekawi mnie wasze zdanie chodzi mi zwłaszcza o dzieci mające mniej niż jeden rok lub około roku. Jakie zalety i wady takiego rozwiązania.

    1 Cytuj
  • 30 sie 2012

    Wiecie coś na temat nowego żłobka Bąbelkowo ??

    2 Cytuj
  • 16 lis 2012

    Po przeglądnięciu formu wygląda na to, że jednak żłobek samorządowy na Osiedlu wypada najlepiej, a czy ktoś z Was miał tam może jakieś nieprzyjemności?

    1 Cytuj
  • Agnieszka 19 lis 2012

    DachBlach,
    nie, nigdy. Mój syn chodził do złobka na osiedlu dwa lata, a później córka również dwa lata. W sumie przez cztery lata nie było ani jednej sytuacji nieprzyjemnej.

    1 Cytuj
  • 20 lis 2012

    Moja córcia chodzi do Chatki Puchatka już drugi rok. Zaczęła chodzić jak miała rok i 8 miesięcy. Jesteśmy bardzo zadowolone, zarówno z opieki jak i z jedzenia. Chatka Puchatka została przeniesiona na osiedle. Teraz jest dużo miejsca, przestronne sale, podział na grupy wiekowe. Nie ma już cateringu, jest Pani kucharka. Jedynym minusem jest to, że nie mają na razie ogrodu, ale może to się zmieni. Niedaleko jednak jest plac zabaw na który dzieci chodzą. Z czystym sumieniem mogę polecić Chatkę Puchatka.

    4 Cytuj
  • 12 gru 2012

    Jaki zlobek polecacie dla 7-miesiecznego maluszka? Czy ktoras z Pan oddawala takiego maluszka na osiedle? Czy plan dnia w tym zlobku dotyczy wszystkich dzieci bez wzgledu na wiek? Moj synek dodatkowo potrzebuje drzemki ok 9-tej. Orientacyjnie ile dzieci znajduje sie w grupie takich maluszkow? Czy zajmuje sie nimi jedna Pani?

    1 Cytuj
  • 6 lut 2013

    witam, szukam zlobka/ ewentualnie przedszkola o ile dziewczynki majace 2latka i 3m mozna juz poszlac do przedszkola ?

    ktory najlepszy zlobek w jakich godzinach zajmuja sie dzieciakami i jakie sa miesiaczne oplaty ( z wyzywieniem ) na dziecko
    dziekuje

    1 Cytuj

Odpowiedz