Forum » Myślenice

Żłobki w Myślenicach

  • 7 lut 2013

    Mój syn uczęszcza do Chatki Puchatka na Osiedlu i jesteśmy bardzo zadowoleni,z czystym sumieniem Polecam.

    1 1 Cytuj
  • 6 sie 2013

    [quote=goryan]JEST NA UL. SŁOWACKIEGO ZA OPIKA SPOLECZNA KOSZT OK 500ZL MIESIECZNE PRZYJMUJA PONIZEJ 2,5ROKU PRZEDSZKOLE NAZYWA SIE EUREKA I JEST TAM SUPER POLECAM MOJ SYN TAM CHODZI JEST BARDZO ZADOWOLONY[/quote]

    Witam,
    Parę słów na temat przedszkola Eureka. Nie wierzcie w te wszystkie brednie jakie wypisują na swojej stronie internetowej. Jedzenie w tym przedszkolu jest beznadziejne, dzieci niejednokrotnie są niedożywione, nie mówiąc już o braku dokładek. Gama zajęć dydaktycznych i dodatkowych bardzo uboga. Panie,które tam pracują są od wszystkiego- od prowadzenia zajęć, wydawania posiłków, sprzątania, zajmowania się dziećmi, przez co najbardziej zaniedbywane są właśnie dzieci! Przedszkole powinno się nazywać PORAŻKA! Dobry standard w tym przedszkolu był wtedy gdy dyrektorem był P. Antoni Kasprzycki. Teraz placówka zeszła na psy!!!

    4 11 Cytuj
  • 25 mar 2014

    Musze zapisać dziecko do żłobka od września. Maluch będzie miał skończone 12 miesięcy. Wiem, ze muszę osobiście odwiedzić placówki ale prosiłbym o wasze opinie na temat żłobków w Myślenicach.

    Cytuj
  • 25 mar 2014

    Moje dziecko chodzi do żłobka państwowego na Osiedlu 1000lecia. Jestem zadowolona, Opieka jest bardzo dobra, posilki również, Bogate zajęcia tematyczne. Widać po Córce, że jest zadowolona. Uczą się dużo piosenek, wierszyków, podstawowych czynności i zachowań ( chodzi już do grupy starszaków). Polecam

    6 Cytuj
  • 25 mar 2014
    kość napisał/a:

    Moje dziecko chodzi do żłobka państwowego na Osiedlu 1000lecia. Jestem zadowolona, Opieka jest bardzo dobra, posilki również, Bogate zajęcia tematyczne. Widać po Córce, że jest zadowolona. Uczą się dużo piosenek, wierszyków, podstawowych czynności i zachowań ( chodzi już do grupy starszaków). Polecam

    bardzo dziękuję za odpowiedź

    Cytuj
  • 26 mar 2014

    bardzo proszę jeszcze inne mamy o opinie na temat żłobków, będę bardzo wdzięczna

    Cytuj
  • 27 mar 2014
    slonko napisał/a:

    bardzo proszę jeszcze inne mamy o opinie na temat żłobków, będę bardzo wdzięczna

    Cytuj
  • Gosia Oks 27 mar 2014

    moja córka również chodzi do żłobka na osiedle 1000 lecia i jestem bardzo zadowolona.wspaniała opieka,panie bardzo przyjaznie nastawione do dzieci, dobre jedzonko.córka bardzo chętnie chce chodzić do złobka.teraz jest w starszakach ale jak chodziła do maluszków również nie miałam żadnych zastrzezeń.Polecam.

    5 Cytuj
  • 31 mar 2014

    Witam!chcę od września zapisać moją 12 miesięczną córeczkę do żłobka lub przedszkola w Myślenicach tylko zależy mi by była możliwość odbioru dziecka dopiero ok.18:30 ,czy ktoś może orientuje się czy wogóle jest taka opcja ?

    1 4 Cytuj
  • 24 kwi 2014

    Moje dziecko od 1 roku życia uczęszczało do żłobka na Osiedlu 1000-lecia i byłam bardzo zadowolona. Myślę że część opinii z wcześniejszej części postu są napisane przez osoby które nigdy faktycznie nie miały styczności ze żłobkiem. Ja też kiedyś myślałam że oddanie dziecka do żłobka to ostateczność. Teraz jestem innego zdania. Żłobek na Osiedlu to świetnie prowadzona placówka, wszystkie osoby które tam pracują są miłe, kompetentne i sympatyczne. Mój syn uwielbiał tam chodzić. Wychodził z budynku i mówił że będzie tęsknił za Ciociami. Panie wychowawczynie to przesympatyczne osoby i widać że mają podejście do dzieci. Dwa lata spędzone w żłobku będę bardzo miło wspominać. Od września synek poszedł do przedszkola i nadal wspomina "Ciocie" ze żłobka. Jego miłe wspomnienia i miłość jaką je darzył są najlepszą opinią tej placówki. Gorąco Polecam !!!

    9 2 Cytuj
  • 2 maj 2015

    Witam

    Jak wygląda obecnie sytuacja ze żłobkami w Myślenicach?. Czy poza publicznym na osiedlu ostały się jakieś prywatne? Próbowałem wygooglować ale bez powodzenia. Dziękuję za pomoc.

    2 Cytuj
  • 11 maj 2015

    Mam pytanie odnośnie żłobka państwowego na Osiedlu - jak wygląda karmienie dzieci 12 miesięcznych? Czy jeśli dziecko nie zje o danej porze obiadu to chodzi głodne do następnego posiłku czy panie umiejętnie próbują każde dziecko nakarmić?
    Czy można zapisać dziecko w trakcie roku szkolnego?

    3 4 Cytuj
  • 9 cze 2016

    Proszę o opinię żłobka Eureka i Chatka Puchatka Syna chcę posłać od września..i zastanawiam się który żłobek wybrać. Syn 2 latka

    6 Cytuj
  • 10 cze 2016

    Eurekeg rupe zlobkowa polecam z calego serca:) szefuje tam Pani Agnieszka , kobieta absolutnie z powolaniem , super podejsciem do dzieci. Codziennie zdaje nam raport z poczynań corki a corka chodzi tam bardzo chetnie. Tez ma 2 latka:)

    3 6 Cytuj
  • 6 paź 2016

    A ja ostatnio byłam z córeczką w klubie kangurek koło sądu. Na początku nie wiedziałam o co chodzi z tą nazwą "klub", ale wrażenie bardzo dobre. Niestety malutka ma dopiero 9 miesięcy więc jeszcze musimy troszkę poczekać. Ogólnie - warto zajrzeć.

    2 4 Cytuj
  • 9 paź 2016

    My się z żoną zastanawiamy jeszcze gdzie dać dziecko a już na pewno nie może za często byc u teściowej bo się nie możemy z nim później dogadać ;) Jedni znajomi maja dzici w Eurece ale z tego co wiem tam juz i tak nie ma miejsc. Drudzy z kolei zapisali dziecko własnie do kangurka

    5 1 Cytuj
  • 11 wrz 2017

    Wraz z mężem musimy oddać naszego 12 miesięcznego synka do żłobka i zastanawiamy się nad Zlobkiem samorządowym i prywatnym w osieczanach SMYKOLANDIA. Czy ktoś napisał by mi które będzie lepsze dla tak małego brzdaca ? I jak z karmieniem bo nie chcemy żeby nasze dziecko było niedozywione

    2 3 Cytuj
  • 12 wrz 2017

    Jak jest miejsce to się nawet nie zastanawiaj tylko posyłaj skrzata do żłobka na osiedlu (samorządowego). Lepszego miejsca w Myślenicach nie znajdziesz a i o niedożywienie dziecka nie masz się co martwić ;) Jak moje dziecko chodziło to posiłki były przygotowywane przez dietetyka z uwzględnieniem specjalnych zalecen- jeżeli takie występowały więc o to się nie martw. Z tego co wiem dziecko wszystko zjadało więc musiało mu smakować. Kadra bardzo życzliwa i pomocna. My byliśmy bardzo zadowolenia, nasi znajomi również. Polecam

    8 Cytuj
  • 12 wrz 2017

    Ja rowniez polecam panstwowe prywatne takie sobie.. Opinie podobne jak do eureki dawniej. Nauczycielki sa od wszystkiego dzieci maja dobrze bo nauczycielki robia co moga ale czesto sie zmieniają bo nie wytrzymuja z szefami albo konczy sie staz i nastepna nastepna... Pozorow bardzo dużo. Ale krzywda sie nie dzieje wiec jak nie ma wyboru to mozna ale lepiej moim zdaniem panstwowe..

    1 Cytuj
  • 10 kwi 2019

    W Myślenicach powstały nowe żłobki. Proszę rodziców o opinie. Może orientujecie się czy wychowawcy są dobrze opłacani, czy są zadowoleni z pracy, czy są duże rotacje pracowników? A może sami wychowawcy zechcą się wypowiedzieć? Zapraszam do dyskusji, gdyż stoję przed dylematem wyboru żłobka dla mojego dziecka.

    1 Cytuj

Odpowiedz