Forum » Myślenice

Żłobki w Myślenicach

  • 7 wrz 2011

    Do gocha80 - Witaj gocha80 odpowiadajac na Twoje pytanie ...na Daszyńskiego czesne 180 zł + 9 zl za dzień całodzienne wyżywienie, dla mnie super!!!

    2 3 Cytuj
  • 7 wrz 2011

    a teraz na osiedlu czesne ile-?podnieśli?wszędzie wielki rajwaj w mediach!

    czesne na osiedlu 190 zł ale jak ci dziecko nie chodzi to ci odliczają każdy dzień

    dla mnie super bo dlaczego mam płacić całe czesne jak mi dziecko tydzień choruje wtedy te dni mam odliczane i nie płace za nie

    4 2 Cytuj
  • 7 wrz 2011

    [quote=gość: mamusia] a teraz na osiedlu czesne ile-?podnieśli?wszędzie wielki rajwaj w mediach!

    czesne na osiedlu 190 zł ale jak ci dziecko nie chodzi to ci odliczają każdy dzień

    dla mnie super bo dlaczego mam płacić całe czesne jak mi dziecko tydzień choruje wtedy te dni mam odliczane i nie płace za nie [/quote]

    odliczają tylko stawke żywieniowa ...jak wszędzie!!! W prywatnych także też mi odkrycie

    4 1 Cytuj
  • 7 wrz 2011

    teraz czesne też odliczają

    3 2 Cytuj
  • 8 wrz 2011

    A co myślicie o Prywatnych Przedszkolach??

    1 Cytuj
  • 9 wrz 2011

    będzie tak samo jak ze żłobkami-będą lepiej zarządzane,konkurencja robi swoje:)

    1 1 Cytuj
  • 10 wrz 2011

    tak na marginesie,w żłobkach też "czipują"?

    Cytuj
  • 11 wrz 2011

    odliczają tylko stawke żywieniowa ...jak wszędzie!!! W prywatnych także też mi odkrycie

    czytaj ze zrozumieniem ODLICZAJĄ CZESNE !!!!

    2 Cytuj
  • 11 wrz 2011

    ja tam bulę jeszcze podwójnie bo daję kasę mojej babce która bawi moje dziecko -babka się tak do wnusi (mojej kasy) przykleiła że mam problem podziękować-więc płaczę i płacę:(

    1 1 Cytuj
  • 12 wrz 2011

    "czytaj ze zrozumieniem ODLICZAJĄ CZESNE !!!! - wypowiedź jednej z mamuś "

    Moja droga nie dość że używasz takiego samego nicku jak inna forum-owiczka, to masz bardzo zjadliwe podejście do innych. Wiesz raczej wszystkie mamusie odróżniają czesne od stawki żywieniowej i nie trzeba podkreślać czytania ze zrozumieniem chyba że robisz to sama dla siebie bo masz z tym problemy....?? Trochę kultury Ci nie zaszkodzi ......

    3 Cytuj
  • 12 wrz 2011

    [quote=gość: wkurzony] byłem na mostowej niesiony reklamą dziś rano i k.....a ,chłop chałupę remontuje 500 ton piachu i kamieni!!!!!! [/quote]
    NIe wiem skąd to zdenerwowanie? Robiona jest kostka przed budynkiem-to chyba dobrze.

    2 3 Cytuj
  • 12 wrz 2011

    [quote=iiffoonnkkaa] gość: wkurzony napisał/a: byłem na mostowej niesiony reklamą dziś rano i k.....a ,chłop chałupę remontuje 500 ton piachu i kamieni!!!!!!
    NIe wiem skąd to zdenerwowanie? Robiona jest kostka przed budynkiem-to chyba dobrze. [/quote]

    Więc, skoro trwają tam prace budowlane to zagraża to bezpieczeństwu DZIECI....

    2 1 Cytuj
  • 12 wrz 2011

    Dzieci jeszcze nie chodzą, dlatego prace trwają przed ich nadejściem w październiku. A jeżeli ktoś jeszcze ma jakieś wątpliwości wystarczy zadzwonić a nie konfabulować na forum.

    4 2 Cytuj
  • 12 wrz 2011

    [quote=iiffoonnkkaa] Dzieci jeszcze nie chodzą, dlatego prace trwają przed ich nadejściem w październiku. A jeżeli ktoś jeszcze ma jakieś wątpliwości wystarczy zadzwonić a nie konfabulować na forum. [/quote]

    konfabulacja
    1. «zmyślanie, koloryzowanie na jakiś temat»
    2. «podawanie zmyślonych faktów, połączone z przekonaniem o ich prawdziwości, występujące m.in. przy zaburzeniach pamięci; też: taki zmyślony fakt»
    • konfabulacyjny • konfabulować

    Raczej słowo nie pasujące do rzeczywistości i wypowiedzi na jej temat. Najpierw wypadało by sie zapoznać ze znaczeniem słów których się używa.....

    3 3 Cytuj
  • 12 wrz 2011

    Dobrze wiem jakich słów używam.

    4 2 Cytuj
  • 12 wrz 2011

    Zastanowicie się co piszecie... po co te bezsensowne komentarze!! Zaglądając tu chyba każdy chce się czegoś dowiedzieć o żłobakach i przedszkolach,a nie czytać jakieś głupoty w ogóle nie na temat...

    3 Cytuj
  • 20 wrz 2011

    dzisiaj, 06:05

    Rodzice protestują przeciw podwyżkom opłat za żłobki. Eksperci są zgodni: wzrosty opłat są nieuzasadnione – donosi "Rzeczpospolita".

    W kwietniu weszła w życie nowa ustawa żłobkowa. Choć nowe przepisy obniżyły koszty funkcjonowania żłobków, to gminy wykorzystały ją do wprowadzenia podwyżek. "W Warszawie za opiekę nad dzieckiem trzeba zapłacić około 500 zł. To wzrostów kosztów o 310 zł w porównaniu z zeszłym rokiem. Rodziców na to nie stać" – mówi Małgorzata Lusar z ruchu Głos Rodziców.

    Rodzice warszawskich maluchów chcą wezwać radę miasta do zmiany uchwały dotyczącej opłat za żłobki. Jeśli to nie poskutkuje, zapowiadają udanie się do sądu. "Nie można przerzucać kosztów utrzymania żłobków na rodziców. Zapewnienie opieki dzieciom to zadanie gmin" – stwierdza Małgorzata Lusar.

    Cytuj
  • 26 wrz 2011

    nie narzekajcie ,przeprowadziłem się do Myślenic z daleka i dwie stówy czesnego to śmiech:)

    2 Cytuj
  • 1 paź 2011

    pytanie?czy wasze pociechy zdrowe bo nie wiem czy tylko mój bajtel coś nie bardzo czy już jakaś epidemka nadchodzi bo dużo dzieci nieobecnych w złobku?

    Cytuj
  • 28 paź 2011

    ile kosztuje godzina w państwowym żłobku po 13 bo po 13 trzeba gdzieś dziecko trzymać-kto wie? i nie wiem co począć...?

    Cytuj
  • 29 paź 2011

    ja mam dziecko do 16.30 i dopłacam ,ale co cwańsi biorą przed 13,myślę o przeniesieniu do prywatnego bo nie będę dopłacać do utrzymywania innych z mojej kasy!!!!

    3 Cytuj
  • 9 lis 2011

    ze świątecznej beczki po ile zbierają mniej więcej w żłobkach na paczki mikołajowe?

    Cytuj
  • 9 lis 2011

    zależy które ,srednio ok 100 zł

    Cytuj
  • 19 lis 2011

    Mam 2 letnią córeczkę jestem zmuszona posłać ja do żłobka.
    Który prywatny żłobek jest dobry waszym zdaniem?

    Cytuj
  • 19 lis 2011

    [quote=gość: Ania223] Mam 2 letnią córeczkę jestem zmuszona posłać ja do żłobka.
    Który prywatny żłobek jest dobry waszym zdaniem? [/quote]
    Najlepiej odwiedzić i samej sprawdzić.

    Cytuj

Odpowiedz