Forum » Myślenice

500+ w Myślenicach

  • 15 cze 2016
    margaretka napisał/a:

    Drogie panie jakoś do tej pory dało się żyć bez tych pieniędzy wiec nie lepiej spokojnie poczekać niż spowalniać pracę swoimi nudnymi telefonami!

    -obywatel telefonami spowalnia pracę urzędu?

    9 19 Cytuj
  • katarzyna salawa 15 cze 2016
    margaretka napisał/a:

    Drogie panie jakoś do tej pory dało się żyć bez tych pieniędzy wiec nie lepiej spokojnie poczekać niż spowalniać pracę swoimi nudnymi telefonami!

    Jest podany numer telefonu na stronie więc dlaczego nie dzwonić jak to ich praca i mają prawo udzielić informacji i nawet te panie są do tego bardzo chętne, więc nie widzę e czym to spowalnia pracę

    10 11 Cytuj
  • 15 cze 2016
    krowka123 napisał/a:

    -obywatel telefonami spowalnia pracę urzędu?

    Jesli dana urzędniczka ma do wykonania jakaś prace w określonym czasie a w czasie tym odbiera ciągle telefon z identycznym pytaniem to nie trzeba specjalnych wywodów żeby zrozumieć że wykona tą pracę wolniej.
    Ja również zlozylam wniosek i czekam cierpliwie a nie dzwonie kiedy wpłynie to będzie.

    18 2 Cytuj
  • 15 cze 2016

    Przepraszam nie"telefon" tylko" telefony"

    5 3 Cytuj
  • 16 cze 2016

    To ja skladałam teraz ciekawe kiedy będzie decyzja?

    1 Cytuj
  • katarzyna salawa 16 cze 2016

    Są wogole jakieś wypłaty?

    1 5 Cytuj
  • Andrzej 16 cze 2016

    Jakieś wypłaty są.

    4 1 Cytuj
  • 16 cze 2016

    I dostał ktoś dzisiaj przelew? Bo ja nie:(

    1 5 Cytuj
  • katarzyna salawa 16 cze 2016

    Ja też nie mam ani przelewu ani decyzji

    2 8 Cytuj
  • 17 cze 2016
    Katarzyna Salawa napisał/a:

    Ja też nie mam ani przelewu ani decyzji

    a jak Pani dzwoniła to powiedzieli kiedy się może Pani spodziewać decyzji?

    1 3 Cytuj
  • katarzyna salawa 17 cze 2016
    brawo ja napisał/a:

    a jak Pani dzwoniła to powiedzieli kiedy się może Pani spodziewać decyzji?

    Że decyzja będzie na dniach wysłana,

    1 3 Cytuj
  • 17 cze 2016

    Ja dzisiaj dostałam przelew, a decyzji nadal nie ;))

    2 Cytuj
  • 18 cze 2016
    margaretka napisał/a:

    Jesli dana urzędniczka ma do wykonania jakaś prace w określonym czasie a w czasie tym odbiera ciągle telefon z identycznym pytaniem to nie trzeba specjalnych wywodów żeby zrozumieć że wykona tą pracę wolniej.

    Nic bardziej mylnego, nazywa się to "multitasking" i jak urzędnik/ urzędniczka nie są w stanie podołać to na ich miejsce jest masa młodych, zdolnych ludzi dla których wspomniana wszechstronność nie stanowi problemu. A nawet będą zmobilizowani tym że mogą się wykazać.

    4 4 Cytuj
  • 18 cze 2016
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Nic bardziej mylnego, nazywa się to "multitasking" i jak urzędnik/ urzędniczka nie są w stanie podołać to na ich miejsce jest masa młodych, zdolnych ludzi dla których wspomniana wszechstronność nie stanowi problemu. A nawet będą zmobilizowani tym że mogą się wykazać.

    zycze ci ,zebys w wieku 60 lat zostal odsuniety z pracy na korzesc mlodszego ,szybszego,wszechstronnego mlodego pracownika

    8 2 Cytuj
  • 18 cze 2016
    Katarzyna Salawa napisał/a:

    Że decyzja będzie na dniach wysłana,

    a pani dostała pieniadze?

    3 Cytuj
  • katarzyna salawa 18 cze 2016
    brawo ja napisał/a:

    a pani dostała pieniadze?

    Nie a pani

    5 Cytuj
  • Andrzej 18 cze 2016
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Nic bardziej mylnego, nazywa się to "multitasking"

    Owszem, ale takie przełączanie pomiędzy zadaniami powoduje, że każde z tych zadań jest wykonane wolniej.

    9 1 Cytuj
  • 18 cze 2016
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Nic bardziej mylnego, nazywa się to "multitasking" i jak urzędnik/ urzędniczka nie są w stanie podołać to na ich miejsce jest masa młodych, zdolnych ludzi dla których wspomniana wszechstronność nie stanowi problemu. A nawet będą zmobilizowani tym że mogą się wykazać.

    Ciekawe ... Czyli utracone powiedzmy 30 minut dziennie z powodu telefonów z bezsensownymi pytaniami młody pracownik pewnie odzyskuje ze swojej przerwy lub odrabia po godzinach... Jeszcze coś ostatnio obsługiwała mnie pani w urzędzie mogla to zrobić w 10 minut lecz z powodu dwóch rozmów telefonicznych trwalo to drugie tyle.Latwo się domyślić ze jak rozmawia przez telefon nie może rozmawiać ze mną.A i to nie był urząd o którym mowa w ww postach.

    11 1 Cytuj
  • 18 cze 2016

    Ha super wniosek złożony po 20 kwietnia kasa wczoraj na koncie.:-*

    3 2 Cytuj
  • 20 cze 2016
    Katarzyna Salawa napisał/a:

    Nie a pani

    jak pani dostanie decyzje to prosze dac znac, ja nadal czekam:(

    4 Cytuj
  • 20 cze 2016
    margaretka napisał/a:

    Ciekawe ... Czyli utracone powiedzmy 30 minut dziennie z powodu telefonów z bezsensownymi pytaniami młody pracownik pewnie odzyskuje ze swojej przerwy lub odrabia po godzinach... Jeszcze coś ostatnio obsługiwała mnie pani w urzędzie mogla to zrobić w 10 minut lecz z powodu dwóch rozmów telefonicznych trwalo to drugie tyle.Latwo się domyślić ze jak rozmawia przez telefon nie może rozmawiać ze mną.A i to nie był urząd o którym mowa w ww postach.

    Chyba nie zamierzasz obarczać mnie winą za złą organizację pracy w "urzędzie"? A może to działa w drugą stronę? Urzędnicy, zwłaszcza ci którzy "urzędują" już drugą czy trzecią dekadę nasiąknięci są metodami działania urzędów z przed 20-30lat gdzie "petent" był dla urzędnika (konieczną pracą w przerwie) a nie odwrotnie. I z tąd ta frywolność czy wręcz opieszałość?
    Zapamiętajcie sobie dobrze Ci, piszący posty z urzędu w czasie pracy: Wy macie pracę bo to my, płacimy podatki a nie odwrotnie. Czyli, reasumując każdy obywatel zatrudnia Waszego przełożonego, jego kierownika i dyrektora urzędu. Więc powinniście go traktować jak swojego pracodawcę.
    Na marginesie dodam dla zatroskanych, w wieku 60 lat to powinno się odpoczywać na emeryturze a nie pracować. Społeczeństwo jeszcze nie "dorosło" żeby to zrozumieć.

    5 5 Cytuj
  • 20 cze 2016

    Witam, wniosek składałem elektronicznie pod koniec kwietnia....dziś przyszła decyzja i wyrównanie :)

    1 1 Cytuj
  • 20 cze 2016
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Chyba nie zamierzasz obarczać mnie winą za złą organizację pracy w "urzędzie"? A może to działa w drugą stronę? Urzędnicy, zwłaszcza ci którzy "urzędują" już drugą czy trzecią dekadę nasiąknięci są metodami działania urzędów z przed 20-30lat gdzie "petent" był dla urzędnika (konieczną pracą w przerwie) a nie odwrotnie. I z tąd ta frywolność czy wręcz opieszałość?
    Zapamiętajcie sobie dobrze Ci, piszący posty z urzędu w czasie pracy: Wy macie pracę bo to my, płacimy podatki a nie odwrotnie. Czyli, reasumując każdy obywatel zatrudnia Waszego przełożonego, jego kierownika i dyrektora urzędu. Więc powinniście go traktować jak swojego pracodawcę.
    Na marginesie dodam dla zatroskanych, w wieku 60 lat to powinno się odpoczywać na emeryturze a nie pracować. Społeczeństwo jeszcze nie "dorosło" żeby to zrozumieć.

    Absolutnie PANA nie obarczam winą za " szybkość "pracy urzędników.poprostu wyrażam swoją opinię.jeśli myśli Pan ze jestem jedną z urzędniczek to zapewniam ,że jest Pan w błędzie.Pozatym w dziale gdzie składałam wniosę o 500plus pracują raczej mlode osoby.pozdrawiam

    4 Cytuj
  • 20 cze 2016

    Na marginesie dodam dla zatroskanych, w wieku 60 lat to powinno się odpoczywać na emeryturze a nie pracować. Społeczeństwo jeszcze nie "dorosło" żeby to zrozumieć.[/cytat]

    Może powinna władza dorosnąć i obniżyć wiek emerytalny żeby w wieku 60 lat można było odpoczywać!

    6 1 Cytuj
  • katarzyna salawa 20 cze 2016
    brawo ja napisał/a:

    jak pani dostanie decyzje to prosze dac znac, ja nadal czekam:(

    Dziś dostałam decyzję i pieniążki

    1 5 Cytuj

Odpowiedz