Forum » Myślenice

MOKIS - z kulturą na bakier.

  • 4 mar 2011

    chyba największy jest w to wkład właśnie Pani Werner, która się wszystkimi opiekuje, troszczy i jest dla każdego życzliwa. [/quote]

    A DLA MNIE BYŁA NIE ŻYCZLIWA WRĘCZ NIEGRZECZNA !!!!
    WIĘC DROGA PARAFIANKO DARUJ SOBIE WAZELINĘ BO KAŻDY KTO MIAŁ PRZYJEMNOŚĆ ZNA SPRAWĘ ;(

    Cytuj
  • 4 mar 2011

    Ale o co właściwie oskarżacie Panią Anitę, bo atakujecie ją w tym wątku ale nikt nie napisał żadnego konkretu. Zwracałam Wam uwagę na to jak bardzo Pani Anita zasłużyła się kultury Myślenic poprzez wspieranie różnych inicjatyw, świetną współpracę ze wszystkimi - samorządem, artystami, pracownikami, gośćmi, reformowanie i odnawianie bazy MOKiS. A Wy co? Macie jakieś urojone zarzuty formułowane anonimowo.
    Najlepiej jest porozmawiać z osobami, które nie boją się anonimowości na przykład Pan Piotrek Szewczyk, który wielokrotnie na koncertach Ziemi Myślenickiej podkreślał pozytywną rolę Pani Dyrektor w rozwoju zespołu i dziękował Pani Dyrektor wręczając jej kwiaty. Tak samo Pan Leszek Pniaczek na premierach teatru. znane są też pozytywne opinie wielu Myśleniczan, Pana Burmistrza Ostrowskiego, Pana Senatora Bisztygi i wielu innych. Ci szlachetni i wspaniali ludzie publicznie wypowiadają się na temat chwaląc działalność.
    Bardzo mnie ciekawi co powiedziałby w tym wątku Pan Piotrek i jak by Wam zrzedły miny gdybyście usłyszeli pochwały.

    Cytuj
  • 4 mar 2011

    Do diabła, już po raz trzeci nie mogę umieścić mojego wpisu na stronie bo wyskakuje mi napis "błędny kod". Co jest grane - czyżby segregacja?

    Cytuj
  • 4 mar 2011

    [quote=gość: Piaskowy Dziadek] Do diabła, już po raz trzeci nie mogę umieścić mojego wpisu na stronie bo wyskakuje mi napis "błędny kod". Co jest grane - czyżby segregacja? [/quote]

    Prosze wpisac poprawny kod wygenerowany pod ramka lub pisac z zalogowanego konta

    Cytuj
  • 4 mar 2011

    droga parafianko :)

    a zapytaj rodziców ile ??? płacą za naukę pływania dzieci w grupach zorganizowanych przez kluby sportowe i dlaczego ????????

    czy tylko ważny jest ciągle wymieniany Pan Pniaczek i Pan Piotrek ????

    czy tylko oni są szlachetni i wspaniali ??????

    skąd weźmiemy następne pokolenie szlachetnych i wspaniałych jak ciągle rodzicom rzuca się kłody pod nogi w postaci bardzo dużych podwyżek za opłaty w tym przypadku za basen ????

    Opamiętaj się kimkolwiek jesteś i nie poniżaj innych ludzi tylko dlatego że chcili by coś zrobić , a nie są przez nikogo wspierani .

    Cytuj
  • 4 mar 2011

    Droga "parafijanko/żonko, skąd ty się urwałaś. Takie bzdury piszesz że aż mnie dławi ze śmiechu. Tak dobrze jesteś zorientowana w temacie że aż dziw. Mam do Ciebie kilka pytań : na ilu premierach przedstawień byłaś w ośrodku? Dlaczego pani dyrektor tak namiętnie kochałą i kocha Piotra Szewczyka że aż zrezygnował z prowadzenia zespołu? Dlaczego sala po remoncie jest tak fatalna ( zła akustyka kiwające i rozwalające się fotele, odchodzące listwy podłogowe). Z tą życzliwością to też pojechałąś. Masz rację że powstały dwa teatry tylko z tą małą różnicą że jeden jest "cacy" a Ten drugi " be". A dlaczego? Ano dlatego że ten drugi nie powstał z inicjatywy pani dyrektor i to ten drugi ma osiągnięcia a ten pierwszy NIE. Piszesz też że "...wszyscy którzy tam pracują wiedzą, jak dobrze się z nią współpracuje..." czyżbyś była lub był pracownikiem tego ośrodka że masz odwagę pisać w imieniu tych pracowników?

    Cytuj
  • 4 mar 2011

    Pan Piotrek zrezygnował?
    Pierwsze słyszę, bo wyobraźcie sobie byłam na wspaniałym koncercie Ziemi Myślenickiej kiedy przyjechali tu Burmistrzowie z Węgier i Niemiec i z Bełchatowa i wszystko toczyło się we cudownej przyjacielskiej atmosferze a z poprzednich koncertów to nie pamiętam takiego, na którym Pan Piotrek nie dawał Pani Anitce kwiatów z serdecznymi podziękowaniami za wsparcie, pomoc i wielkie serce. Więc albo ja jestem ślepa albo Wy tu zmyślacie jakieś fakty.
    A co do dwóch teatrów, to jeden z nich ma poważny repertuar klasyki a drugi to raczej taki rozrywkowy jest, więc trzeba wspierać bardziej ten poważny
    Co do basenu się nie wypowiadam ale dla mnie funkcjonuje on znakomicie.

    Cytuj
  • 4 mar 2011

    Uświadamiam Cię "parafijanko" że Zespół działa teraz pod szyldem Stowarzyszenia. A kwiaty wyżej wymieniony daje podejrzewam tylko z czystej uprzejmości że kiedyś ta pani była jego zwierzchnikiem (przecież publicznie nie będzie wyciągał brudów i zachowywał się jak dzieciak i obrazi się). Nie rozumiem dlaczego mamy wspierać tylko repertuar poważny, wspierajmy to wszystko co dobrze działa. Zapotrzebowanie jest ina to i na to.

    Cytuj
  • 4 mar 2011

    No ale Stowarzyszenie to chyba korzyść dla Zespołu. Mają też teraz lepsze miejsce na próby w domu ludowym. I to wszystko jest zasługą Pani Anity i Pana Burmistrza, więc nie wiem naprawdę o co chodzi.

    Cytuj
  • 4 mar 2011

    [quote=gość: parafijanka/przytul/mnie] No ale Stowarzyszenie to chyba korzyść dla Zespołu. Mają też teraz lepsze miejsce na próby w domu ludowym. I to wszystko jest zasługą Pani Anity i Pana Burmistrza, więc nie wiem naprawdę o co chodzi. [/quote]

    a na temat pływania milczysz ????

    Cytuj
  • 4 mar 2011

    Bo parafijanka pływa tylko w uwielbieniu pani dyrektor. A tak poza tym to skąd nagle temat domu ludowego, może moje domysły były słuszne, może zamiast "parafijanka" będę pisać "Pani dyrektor"

    Cytuj
  • 4 mar 2011

    hahaah parafijanka/przytul robi sobie jaja

    Cytuj
  • 4 mar 2011

    Zapewniam Cię abcd, że nie jest mi do śmiechu kiedy widzę jak tutaj ruga się porządną i szlachetną osobę kierując się czystą zawiścią. Zwłaszcza kiedy robią to ludzie, o których dokonaniach nic nie wiemy.

    Cytuj
  • 4 mar 2011

    A ty tak dobrze przecież znasz Panią dyrektor. Nie odpowiedziałaś mi na ilu premierach byłaś w MOKiS-ie. Nie jesteś blisko Pani dyrektor a wiesz że ona taka porządna i szlachetna.

    Cytuj
  • 4 mar 2011

    To zwykła insynuacja, to w ogóle jest śmieszne, pisanie że jak ktoś broni dyrektorki to na pewno nią jest. Znam Panią dyrektor z opowiadań jej współpracowników, z opisów dziennikarzy, które są dla niej bardzo przychylne i z bytności w MOKiS gdzie zawsze "dotleniam" się kulturalnie. Zdarzyło mi się też kiedyś zamienić z Panią Anitą kilka słów przelotnie i od razu wyczułam że mam do czynienia z kimś interesującym i wyjątkowym. Myślę, że każdy kto ma jakieś nieuprzedzone podejście tak ją ocenia.
    A że Wy nie potraficie tego dostrzec to Wasz problem. zobaczcie dla porównania jak niewiele się dzieje w Dobczycach, Pcimiu, Sułkowicach. Dzięki Pani Anicie jesteśmy prawdziwą stolicą kulturalną powiatu a nawet myślę, że z powodzeniem konkurujemy z ofertą kulturalną Krakowa. To jeszcze się zmieni na plós kiedy trafi do nas cyfrowe kino. Wtedy naprawdę wszyscy się zaskoczycie.
    Znam takich Krakowian, którzy chętnie w weekend przyjadą do MOKiS a pote wybiorą się tu na jakąś dobrą kolację, może nawet zjedzą ją w samym bufecie w MOKiS. Tak Wam trudno w to uwierzyć?

    Cytuj
  • 4 mar 2011

    [quote=gość: mama] gość: parafijanka/przytul/mnie napisał/a: No ale Stowarzyszenie to chyba korzyść dla Zespołu. Mają też teraz lepsze miejsce na próby w domu ludowym. I to wszystko jest zasługą Pani Anity i Pana Burmistrza, więc nie wiem naprawdę o co chodzi.

    a na temat pływania milczysz ???? [/quote]

    Nie wypowiadam się na temat basenu. Myślę, że problem jak zwykle tkwi w rozwydrzeniu rodzicuw, którzy chcieliby mieć basen jak w hotelu Ritz dla swoich rozpieszczonych pociech a nawet ich nie potrafią wychować.

    Cytuj
  • 4 mar 2011

    Panie mężu, weź pan lepiej kolację przygotuj, gary pozmywaj a nie szczekaj na forum!!!

    Cytuj
  • 4 mar 2011

    [quote=gość: parafijanka/żonka] gość: mama napisał/a:gość: parafijanka/przytul/mnie napisał/a: No ale Stowarzyszenie to chyba korzyść dla Zespołu. Mają też teraz lepsze miejsce na próby w domu ludowym. I to wszystko jest zasługą Pani Anity i Pana Burmistrza, więc nie wiem naprawdę o co chodzi. a na temat pływania milczysz ???? Nie wypowiadam się na temat basenu. Myślę, że problem jak zwykle tkwi w rozwydrzeniu rodzicuw, którzy chcieliby mieć basen jak w hotelu Ritz dla swoich rozpieszczonych pociech a nawet ich nie potrafią wychować. [/quote]

    Narazie płacimy jak w RITZU - a warunki myślenickie .
    A problem tkwi w grubości porfela a nie rozwydrzeniu rodziców.

    Ja się pytam po raz kolejny dlaczego zostały podniesione ceny wejściówek dla grup ?????
    Czy to kara dla rozwydrzonych rodziców i niewychowanych dzieci ???????
    Czy w Myślenicach mamy same niewychowane dzieci ???

    Cytuj
  • 4 mar 2011

    Z tego co widzę wszyscy są nienormalni tylko łaskawie panująca wielmożność P. Anita jest niczym święta .
    Gratuluję poczucia humoru parafijance.

    Cytuj
  • 4 mar 2011

    Naprawdę nie ośmieszajcie się. Jest Was bardzo mało niezadowolonych z działalności Pani Anity a zdecydowana większość ją popiera. Podobnie przed wyborami wszyscy narzekali na Pana Ostrowskiego a okazało się że to tylko tu na forum a reszta społeczeństwa popiera jego wizję. Tak samo jest z Panią Anitą i to się nie zmieniło ani w tych wyborach ani w następnych. Więc jak chcecie dalej narzekać na MOKiS, na jakość wody, na Pana Ostrowskiego, to po prostu spakujcie walizki i wyjedźcie do jakiegoś innego miasta.
    Ja jeszcze raz powtarzam, że takiej wspaniałej dyrektorki MOKiS nie miał i nigdy nie będzie miał i to się nie zmieni dokąd Pan Maciej jest Burmistrzem, bo on ma nos do ludzi i potrafi wyłuskać ze społeczeństwa tych najzdolniejszych.

    Cytuj
  • 4 mar 2011

    Ziemia Myślenicka działa nadal w moku. Skąd informacje nt domu ludowego? Plotki rozpuszczacie i tyle. Jak nie jesteście w temacie to lepiej się nie wypowiadajcie.

    Do parafijanki. Piszesz, ze ludzie się wypowiadają anonimowo, a TY to może jak? Takie pouczanie jest denerwujące i niestosowne. Podpisz się sam(a), a później wymagaj tego od innych

    Cytuj
  • 5 mar 2011

    No właśnie , Też pytałem skąd nagle temat domu ludowego w temacie "Ziemi Myślenickiej" ale nie otrzymałem odpowiedzi (pani dyrektor. robi podobnie -unika odpowiedzi). Widocznie "parafijanka " jest zródłem, nie zna pani dyrektor ale wie co ona myśli. Miałabyś kobieto więcej odwagi i wypowiadała się w swoim imieniu a nie używała tak idiotycznych , nie pasujących do ciebie pseudonimów. Zadałem też pytanie i powtarzam je ponownie: na Ilu premierach sztuk byłaś "parafijanko"?

    Cytuj
  • 5 mar 2011

    droga parafijanko, czy jak ci tam

    Cytuj
  • 5 mar 2011

    zapewne jesteś pracownikiem domu kultury.
    wszystkie twoje wypowiedzi są pisane niczym dyktando pani dyrektor, w którym znajduje się masa błędów nie tylko gramatycznych czy stylistycznych ale także merytorycznych.
    moja dobra rada-zalecam zmodernizować twój sposób podsłuchiwania i pozyskiwania informacji.
    proponuje abyś zdobyła jakąś większa wiedzę na temat pozyskiwania środków finansowych, tworzenia projektów oraz organizacji pracy przez panią w. i jeżeli już tego dokonasz to zapraszamy na forum.

    Cytuj
  • 5 mar 2011

    Widzę u Was brak logicznego myślenia bo skoro miałabym się podlizać Pani Anicie to czemu pisałabym anonimowo? Zastanówcie się zanim coś bekniecie. A co do merytum byłam na niejednej premierze ale zależy jakiej Piaskowy Dziadku i wszystkie bez wyjątku były cudowne. Organizacyjnie Pani Anita zawsze osiąga najwyższy poziom i stąd te liczby korzystających z MOKiS. Tak w ogóle to myślę, wiedząc, że Pani Anita jest osobą bardzo taktowną i skromną, że są one znacznie zaniżone. Zawsze kiedy jestem w MOKiS są tam tłumy i wszyscy świetnie się bawią.
    Dzisiaj nawet przechodziłam koło MOKiS i znowu były tam tłumy. Zwróciłam też uwagę jak pięknie się ten ośrodek teraz prezentuje dzięki Pani Anicie - wyremontowany, schludny a z przodu fantastyczny park z rzeźbami z międzynarodowych warsztatów artystycznych. Zanim Pani Anita została Dyrektorką to ten budynek straszył. A teraz kiedy rządzi w nim osoba posiadająca artystyczne predyspozycje i poparcie polityczne włodarza miasta jest piękny i pełen życia.
    Ale to pewnie też dzięki temu, że żądy Pani Anity zbiegły się z żądami Pana Ostrowskiego, który jak słyszałam jest człowiekiem kulturalnym, miłośnikiem kultury i wspiera ją na każdym kroku.
    Słyszałam nawet, że Pan Burmistrz sam chciał występować w teatrze amatorskim Pana Leszka ale nie ma na to czasu bo musi zarządzać miastem i rozwiązywać problemy z odpadami.

    Cytuj

Odpowiedz