Forum » Myślenice

Napad na minibank na starym osiedlu

  • 5 mar 2010

    nie tak dawno ósłyszałem rze w Myślenicach na osiedló był napad ma minibank .Cała akcja wyglondała tak choć wersji napewno bęndzie znacznie wiecej ,A więc podobno weszła do mini bankó kobieta ,cała na czarno, zaatakowała espedientke wyciongajonc nusz ,lecz ktoś wszedł do bankó i ona óciekła ,jednak milicja zaraz jom złapała a ona im jeszcze powiedziała ze na poló zostawiła tam w reklamuwce bombe .Na miejsce pżybyli sapeży ,cały róh jest tam wstrzymany na osiedló

    Cytuj
  • 5 mar 2010

    takie posty powinny być usuwane wg mnie.

    Cytuj
  • 5 mar 2010

    To prawda, całe Myślenice są podniecone. Zóch to tylko pokrętnie opisał.

    Cytuj
  • 5 mar 2010

    To że to prawda to wiem bo odczułem to na własnej skórze 15 minut temu. Sam czasami popełniam błędy ale taki styl pisania przeszkadza w zrozumieniu tekstu czytanego.

    Cytuj
  • 5 mar 2010

    Normalnie ploty i ploteczki!! A mówią że tylko kobiety potrafią plotki roznosić a tu proszę FACECI, a no tak racja dziś piątek to targ był stąd te nowe informacje!!!
    Ej ludzie ludzie, weźcie się do roboty a nie plotkujcie tyle!!

    Cytuj
  • 5 mar 2010

    zal;p

    Cytuj
  • 5 mar 2010

    to byla moja zona;p

    Cytuj
  • 5 mar 2010

    Pojechałem sprawdzić wszystko jest o taśmowane a droga na basen zamkniętą przez policje, była także karetka i 2 wozy straży pożarnej

    Cytuj
  • 5 mar 2010

    [quote]Pojechałem sprawdzić wszystko jest o taśmowane a droga na basen zamkniętą przez policje, była także karetka i 2 wozy straży pożarnej[/quote]może jakiegoś kręciołka sobie organizowali :D

    Cytuj
  • 5 mar 2010

    [quote]To prawda, całe Myślenice są podniecone. Zóch to tylko pokrętnie opisał. [/quote]Ameryka Panie , Ameryka !!!!

    Cytuj
  • 5 mar 2010

    rzadne ploty ,czeba porószać takie tematy na foróm i zastanawiać się co robić by kolejne takie sytuacje nie miały miejsca .Mam nadzieje że pan burmiszcz razem z policjom bardziej bendom się starać by poprawić bezpieczenstwo w naszym mieście.Hyba jósz wszyscy zapomnieli o tragedi ktura była całkiem niedawno w kturej zgineli lódzie .Po tym wydarzeniu zamontowano kilka kamer liczonc rze to może w pezpieczenstwie ,tylko szkoda rze te kamery nie som w bardziej odpowiednich miejscah .
    Jeśli hodzi o tom żekomą bombe w reklamuwce to pżypuszczam rze jest to blew ,sprawczyni tylko igrała z policjom ...Mimo to dobże rze ten cały róh w okuł tej sprawy jest ! a cała akcja nie została zbagatelizowana bo co gdyby tam faktycznie była bomba ?.. Sprawczyni napewno zapłaci za swuj incydent
    Pozdrawiam ZÓH

    Cytuj
  • 5 mar 2010

    Skrzyknij zuchu zastęp i utwórzcie patrol obywatelski, kto wie, może dostaniesz za to gwiazdkę.

    Cytuj
  • 5 mar 2010

    cygnus, zóh, zdzichu, cyrk ile masz jeszcze tych nicków??

    Cytuj
  • 5 mar 2010

    Czekaj niech policze, taki , tamten, ten, te dwa, jeszcze ten z zeszłego tygodnia, ten dwuczłonowy, ten brzydki.... kurcze pomyliłem się.
    Policze jeszcze raz, ten.....

    Cytuj
  • 5 mar 2010

    No ale mamy miasto "zmonitoringowane" :D

    I co z tego ? Poszła kasa a dalej w mieście żyje się jak widać N I E B E Z P I E C Z N I E !

    Cytuj
  • 5 mar 2010

    To kamery są gwarancją bezpieczeństwa że możesz spokojnie chodzić o pierwszej w nocy, chyba nie.

    Cytuj
  • 5 mar 2010

    A ja się zastanawiałam skąd nagle tyle policji się wzięło i ruch wstrzymują. Stoją tam jeszcze z tymi radiowozami czy już sobie pojechali i po akcji?

    Cytuj
  • 5 mar 2010

    heniu co Ty taki mało sympatyczny jesteś, fora to nie miejsca do prac doktorskich, to rozrywka i luźna "rozmowa". Nie rozumiem tego szumu o wpis Vivaldiego, który był opatrzony właściwym emotkiem

    Cytuj
  • 5 mar 2010

    Szczerze znudziło mi się już dawno pisanie w ten sposób jak zuh, zdzihu i wuj... Ponadto na większości for, regulamin mówi o przestrzeganiu zasad ortografii... Takie posty po prostu źle się czyta.

    Cytuj
  • 5 mar 2010

    [quote=Dawoozo]Szczerze znudziło mi się już dawno pisanie w ten sposób jak zuh, zdzihu i wuj... Ponadto na większości for, regulamin mówi o przestrzeganiu zasad ortografii... Takie posty po prostu źle się czyta.[/quote]
    Zgadzam się niestety redakcja trochę po "macoszemu" traktuje forum...

    Cytuj
  • 5 mar 2010

    Takie posty powinny być natychmiast moderowane (usuwane), no ale tutaj moderator śpi :(

    Cytuj
  • aloysius pendergast 5 mar 2010

    To po co na nie odpowiadacie?? JAk widać ze taki ... napisał post to sie pod nim nie odpowiada, tylko otwiera nowy napisany po Polsku... Jak sie kolesiowi chce pisać z tyloma błędami... To już nie są ludzi którzy mają po kolei w głowie.. Niestety Coraz więcej takich ludzi wyłazi na ulice...

    Cytuj
  • 5 mar 2010

    To z byt poważny temat, aby pisać go po zdzichowskiemu (bez obrazy zdziszki)

    Cytuj
  • 6 mar 2010

    On to chyba robi specjalnie żeby ludzi rozbawić ,ha,ha ....

    Cytuj
  • adzygmunt 6 mar 2010

    Rozbawić? wybałuszyć im oczy ze zdumienia. I gdyby jeszcze składnia w tych rozpiskach była poprawna, to może dałoby się coś zrozumieć.
    Od pewnego czasu po prostu... nie czytam ich.

    Cytuj

Odpowiedz