Forum » Myślenice

Myślenice - Kraków ,busy,autobusy.

 • 24 gru 2019

  Ale naprawdę czy tylko mi to przeszkadza ? Wystarczy popatrzeć na wątek mało odpowiedzi w porównaniu np do innych politycznych bezsensownych tematów A sądząc po ilości osób korzystających z busów powinno być tysiące zainteresowanych. Gdyby tak chociaż 10% osób dojezdzajacych w ten sposób pokazywalo władza swoje niezadodowolenie, pisało skargi, pisma dzwonilo do urzędów jak ja to już dawno mieli byśmy krakowskie mpk bo rządzący bali by się o swoje stołki A tak to wszyscy narzekają nikt nic nie robi A transport zatrzymał się w średniowieczu

  6 1 Cytuj
 • 24 gru 2019

  Podobno miejscowe busy znów od stycznia podwyższają opłaty za przejazdy. Szok. Ciekawe co z Krakowem

  1 1 Cytuj
 • 25 gru 2019

  Dlatego np. ja mam wylane i z busów korzystam w razie noża na gardle lub jak jade chlać do Krakowa. Oczywiście zawczasu załatwiając sobie powrót w ludzkich warunkach typu ktoś po mnie jedzie, tudzież ostatni Szwagropol ze spacerem na otrzeźwienie. Kropką nad i był dla mnie busiarz jarający faje wewnątrz busa na postoju. Z jakiegoś powodu dla tutejszych busiarzy czas zatrzymał się przy dacie produkcji ich Sprinterów.

  5 3 Cytuj
 • Robert 30 gru 2019

  Hej , nie wiecie czasem jak będą kursować busy i czy w ogóle będą na trasie Myślenice - Sułkowice w nowy rok, tj. 01.01.2020 ?

  1 1 Cytuj
 • 18 maj 2020

  Cześć wie ktoś kiedy grupa wznowi kursy ? Nie da się do nich dodzwonić w urzędzie marszałkowskim nie wiedzą w umig myslenice nie wiedzą. Napisałem pismo do marszałkowskiego żeby im odebrali koncesje. Kowal porządna firma jeździ cały czas ale jest już ciasno.

  16 Cytuj
 • 18 maj 2020

  @seba Imart na przykład cały czas jeździ na zastępczej (dotowanej przez miasto) linii Myślenice-Siepraw Brzeg. Do Krakowa rano dwa kursy wykonuje prawdopodobnie "INTER-LES" (Kurs o 4:40 pokrywa się z wydanym zezwoleniem nr 1843). Reszta pewnie nie będzie jeździć dopóki ilość pasażerów nie będzie wynosić 40 osób na sprintera, bo się nie opłaca biednym przedsiębiorcom. Też biorę się za pisanie do UM, bo polubownie raczej nie da się nic zdziałać.

  16 1 Cytuj
 • 18 maj 2020

  Busiarze mam nadzieję że wy albo ktoś z waszych rodzin czyta to forum i wie jak bardzo ludzie są niezadowoleni, tak więc szykujcie się i zmieniajcie branże ponieważ na wasze miejsce będzie ktoś inny kowal bus pokazał że mimo wszystko zależy mu na pracownikach i swoich klientach. A do nas prędzej czy później dotrze cywilizacja czy tego chcecie czy nie. Jeśli Burmistrz i radni nie widzą problemu to zweryfikują wybory, radni i burmistrz są dla nas nie my dla nich. Wszyscy którzy są niezadowoleni z tego jak nas potraktowali prywatni przewoźnicy piszcie, dzwoncie do urzędu marszałkowskiego niech zobacza że u nas jest z tym problem.

  20 3 Cytuj
 • 20 maj 2020

  Po prostu szok co ci "Krakowscy" busiarze wyprawiają. Jedynie skargi mogą coś ruszyć.

  1 2 Cytuj
 • Janek Sal 20 maj 2020
  kuleszkaa80 napisał/a:

  Po prostu szok co ci "Krakowscy" busiarze wyprawiają. Jedynie skargi mogą coś ruszyć.

  czemu krakowscy?

  mysleniccy też są .

  4 Cytuj
 • 23 maj 2020
  jaskokrakow napisał/a:

  czemu krakowscy?

  mysleniccy też są .

  Napisane w cudzysłowiu - bo w sensie, że Ci jeżdżący na Kraków.
  Ciekawe jak człowiek ma do pracy dojechać. Rząd wprowadził sobie obostrzenia i dobre jest...

  7 1 Cytuj
 • 16 lip 2020

  Wiadomo coś w sprawie obiecanego przez Burmistrza autobusu do Krakowa ? pisałem w tej sprawie UM ale jakoś nikt nie raczy odpisać

  7 2 Cytuj
 • 4 sty

  Hej, mam pytanie jestem zmuszony najbliższe 2 tygodnie jeździć busem niestety do Krakowa. Czy ktoś mi jest w stanie powiedzieć o której wyjechać by być w okolicach 7-7.15 w galerii Myślenickiej? Oraz skorzystać z grupy Myślenickiej/Kowala czy leci coś przelotowego typu Szwagropol czy jakaś Rabka/Jordanów o tej porze. Dzięki za pomoc bo nie wiem jak to z tą jazdą obecnie w czasach pandemii jest :) bo i przed nie było kolorowo :)

  3 Cytuj

Odpowiedz