Forum » Myślenice

Myślenice - Kraków ,busy,autobusy.

 • 24 gru 2019

  Ale naprawdę czy tylko mi to przeszkadza ? Wystarczy popatrzeć na wątek mało odpowiedzi w porównaniu np do innych politycznych bezsensownych tematów A sądząc po ilości osób korzystających z busów powinno być tysiące zainteresowanych. Gdyby tak chociaż 10% osób dojezdzajacych w ten sposób pokazywalo władza swoje niezadodowolenie, pisało skargi, pisma dzwonilo do urzędów jak ja to już dawno mieli byśmy krakowskie mpk bo rządzący bali by się o swoje stołki A tak to wszyscy narzekają nikt nic nie robi A transport zatrzymał się w średniowieczu

  5 1 Cytuj
 • 24 gru 2019

  Podobno miejscowe busy znów od stycznia podwyższają opłaty za przejazdy. Szok. Ciekawe co z Krakowem

  1 1 Cytuj
 • 25 gru 2019

  Dlatego np. ja mam wylane i z busów korzystam w razie noża na gardle lub jak jade chlać do Krakowa. Oczywiście zawczasu załatwiając sobie powrót w ludzkich warunkach typu ktoś po mnie jedzie, tudzież ostatni Szwagropol ze spacerem na otrzeźwienie. Kropką nad i był dla mnie busiarz jarający faje wewnątrz busa na postoju. Z jakiegoś powodu dla tutejszych busiarzy czas zatrzymał się przy dacie produkcji ich Sprinterów.

  4 2 Cytuj
 • Robert 30 gru 2019

  Hej , nie wiecie czasem jak będą kursować busy i czy w ogóle będą na trasie Myślenice - Sułkowice w nowy rok, tj. 01.01.2020 ?

  1 1 Cytuj

Odpowiedz