Forum » Myślenice

Myślenice - Kraków ,busy,autobusy.

  • 22 kwi 2012

    na raciach proste

    2 Cytuj
  • 22 kwi 2012

    Czy mógłby ktoś podać busy myślenice - kraków aleje.

    7 3 Cytuj
  • 22 kwi 2012

    Dzień dobry, mam takie pytanie, przepraszam że w tym wątku. Potrzebuję dostać się z dzieckiem do Krakowa - Prokocimia. Niestety nie posiadamy samochodu i zdani jesteśmy tylko na busy i komunikację miejską. czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak się tam dostać? Wiem tylko, że mam wysiąść na matecznym i stamtąd jechać podmiejskim. Może ktoś potrafi mi pomóc, z góry bardzo dziękuję :)

    4 2 Cytuj
  • 22 kwi 2012

    ja nie wiem, ale ja bym skorzystał ze strony internetowej mpk .

    3 1 Cytuj
  • 22 kwi 2012

    Wysiądziesz na Matecznym i do prokocimia dostaniesz się i autobusem i tramwajem. Autobusem będzie bliżej i musisz iść na przystanek który znajduje się ( jak wysiądziesz z busa musisz iść do góry- w przeciwnym kierunku niz dalej pojedzie bus) obok przystanku jest m.in księgarnia i tam popatrzysz na rozkład będzie napisane który jedzie na prokocim m.in 144, 173, 103 ale upewnij się na rozkładzie.

    3 Cytuj
  • 7 maj 2012

    Witam! Mam pytanie: o której odjeżdża pierwszy poranny bus z ul. słowackiego w dni powszednie?

    Cytuj
  • 7 maj 2012

    zdaje się że o 5

    Cytuj
  • 10 maj 2012

    Witam
    Mój post może będzie troche nietypowy ,ale chce coś przekazać ,jak wiadomo zachowanie niektórych busiarzy jest jakie jest ci którzy jeżdżą codziennie do pracy to mogą to zauważyć.Razem z moimi znajomymi dojeżdżam codziennie do Krakowa iniestety miałem okazje 2 razy jechać busem firmy Imart /bus czerwony ,kierowca młody z bródką,nie wiem co temu człowiekowi dolega ale obserwując jego zachowanie to ma problemy emocjonalne,do tego chamstwo na każdym kroku z jego strony-to że jest kierowcą i jeździ busem to nieznaczy że może sie w ten sposób zachowywać do pasażerów,lub komentując zachowanie innych swoim słownictwem.Rozumiem zmęczenie ,gorszy dzień jazda cały dzień z ludźmi też jest męcząca,ale bez przesady,ten pan busiarz przegina.Dziwie sie właścicielowi firmy Imart że takiego pracownika zatrudnia,wiem że takie jego zachowanie nie zdażyło sie tylko wtedy jak ja jechałem i też wiem że kilka osób mimo że godzina kursu niektórym pasuje to przestali z tym panem jeździć,zresztą sam już też z nim nie jeźdżę.Od 16 lat jak dojeżdżam do pracy do krakowa to jeszcze z takim zachowaniem kierowcy sie nie spotkałem dlatego zdecydowałem sie napisać ku przestrodze.Odradzam szczerze jazde z tym busiarzem ,lepiej ppoczekać te 7-10 min na kolejnego busa ,a dojechać szczęśliwie do pracy lub do domu.

    10 4 Cytuj
  • 10 maj 2012

    Ale co KONKRETNEGO takiego zrobił. Klepiesz tyle znaków, a nie napisałeś konkretnie co się stało. Ogólniki każdy może pisać.
    Liczą się jednak konkrety.

    6 7 Cytuj
  • 10 maj 2012

    chyba wiem o kim mowa . racja ten pan nadużywa pewnych brzydkich słów , ale gólnie jak z nim jezdzę to jest uprzejmy aczkolwiek nie mam zamiaru tłumaczyć takiego zachowania

    8 3 Cytuj
  • 10 maj 2012

    Racja każdy może pisać ogólniki,tylko szczegóły jego zachowania są do omówienia z jego szefem ,a nie do pisania na forum pozatym dużo pisania by było.Nie każdy nadaje sie na kierowce nawet jak mu wyjdą dobrze badania

    6 6 Cytuj
  • 11 maj 2012

    Mam takie pytanko, wie ktoś może o której jest najwcześniejszy bus lub autobus w sobotę z Krakowa do Myślenic?

    1 Cytuj
  • 23 lut 2014

    Czy ktoś jeździ busami w niedziele wieczorem z Krakowa do Myślenic? Potrzebuję 100% pewnych informacji, czy jeżdżą jakieś busy spod Galerii w niedzielę ok.18, 19 lub 20. Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam:)

    1 Cytuj
  • 23 lut 2014

    Jeżdżą, w 100 % potwierdzam. Z górnej płyty dworca jeżdżą też autobusy w stronę zakopanego, które zatrzymują się w Myślenicach

    2 Cytuj
  • 23 lut 2014

    Dziękuję bardzo!

    2 Cytuj
  • 19 wrz 2014

    Euro-bus-przewoźnik
    + Dodaj odpowiedź Zna ktoś tego przewoźnika ? Czy ktoś spotkał się z arogancją właściciela?

    1 3 Cytuj
  • Marek Stoszek 19 wrz 2014

    Ja od 2012 r. zawsze wracam Euro-busem z pracy z Krakowa. Zawsze wszystko OK i pełna kultura. Jestem bardzo zadowolony.

    5 5 Cytuj
  • 19 wrz 2014

    Owszem owszem kierowcy są w porządku natomiast wielokrotnie spotkałam się z arogancją Pana który odbiera telefony .traktuje ludzi tak jakby nie płacili za przejazdy

    1 5 Cytuj
  • Beata 22 wrz 2014

    W dniu dzisiejszym zgłosiłam na 112 podróż Busem z pijanym kierowcą. Od kierowcy zionęło wódą na metr. Podałam trasę i numery rejestracyjne samochodu. Ciekawe co z tego wyniknie ?

    14 2 Cytuj
  • 22 wrz 2014

    Z innej beczki - Panowie kierowcy - nie ma klimy, to należy ludziom dostarczyć trochę tlenu, szczególnie tym z tyłu, a nie otworzyć sobie szybkę z przodu i jechać zadowolonym. Po drugie, syf kiła i mogiła, w niektórych busach piasek i błoto na podłodze i niesamowita stęchlizna... Ludzi wozi się jak króliki, nie ważne, że muszą stać, zakręt trza ściąć i na hamulec depnąć, a co! Niech się ludzie walają po tych brudnych podłogach, często, gęsto z bagażami, torebkami, plecakami...
    Więcej ostrożności.

    15 5 Cytuj
  • qwerty 15122 23 wrz 2014

    Ile kosztuje wynajem busu z myslenic do krakowai z powrotem?

    1 2 Cytuj
  • 28 mar 2015

    Chciałam zapytać jak ma nazwisko Bartek kierowca z firmy Kowal, bardzo miły kierowca jak wszyscy w tej firmy.

    7 11 Cytuj
  • 30 maj 2015

    Czy w niedziele jedzie jakiś bus do Krakowa o godz 6 rano?

    2 Cytuj
  • 30 maj 2015

    Zobacz na stronie miasta i Gminy tam jest rozkład jazdy

    2 Cytuj
  • 30 maj 2015

    5.45 6.00 6.30

    2 Cytuj

Odpowiedz