Forum » Myślenice

Busy Myślenickie!!!

  • Daniel Kołodynski 4 paź 2010

    kijan... Uwierz mi ze z biletami nie ma najmniejszego problemu. Płacisz za bilet to masz go dostac,oczywiscie jezeli powiesz ze chcesz. A z drugiej strony chyba lepiej zapłacic przy wysiadaniu niz przy wsiadaniu.--- niech sie bus sp....oli to kto Ci odda kase za bilet jak bedzie wbity w kase???. A tak sobie wychodzisz i czekasz na nastepnego ,bez jakiej kolwiek straty kasy. A jesli chodzi o GDYBY COS.. To kazdy bus ma zapłacone ubezpieczenie NW (nieszczesliwych wypadków)kierowcy i pasazerów. Tak ze bez obaw mozesz spokojnie sobie dalej jezdic nie zastapionym srodkiem transportu,a w razie W zakład ubezpieczen wypłaci Ci kasiorke. pozdro

    Cytuj
  • Daniel Kołodynski 4 paź 2010

    eddie --- daja bilety przy wsiadaniu bo tak byli ludzie nauczeni od poczatku,a z drugiej strony kierowcy maja duzo czasu,bo jak wiesz nie ma tam wielkiej konkurenci,i maja czas na biletowanie na przystankach. A na lini K-ków,busy jezdza co 7 min,i niestety nie ma czasu na stanie i biletowanie. Bo jak Cie kolega z konkurencji w jaworniku dojedzie to bedziesz miec dobra awanture.. I dlatego jest taka zasada przyjeta na tej lini ze placi sie przy wysiadaniu.

    Cytuj
  • basia 4 paź 2010

    Chciałam niesmiało zauważyć że na trasie do Krakowa i spowrotem jest jeden pan kierowca niejaki pan Grzesiu, notabene baaaardzo sypatyczny, który zawsze kasuje przy wsiadaniu, a jak ktos z przyzwyczajenia wskakuje do busa i pcha się żeby zając miejsce to zwróci uwage żeby zapłacić teraz a nie potem. Ale ogolnie rzecz biorąc przyjeło sie że płaci się przy wysiadaniu

    1 Cytuj
  • 4 paź 2010

    mi to tam jest obojetne czy zaplace przed czy przy wazne zeby dowiozl na miajsce bezpiecznie

    Cytuj
  • 5 lis 2010

    haha, i bardzo dobrze. Skonczy sie wreszcie.

    Cytuj
  • 5 lis 2010

    Co ma wypadek w Nowym Mieście do liniowych busów?
    Fakt postępowanie kierowcy było naganne i słuszna kara ale radość że "skończy się wreszcie".Co się skończy,busy?
    I dobrze będziemy jeździć PKS em.
    Miłej podróży.Wózkiem zakupowym z parkingu do marketu.
    Nie ,przepraszam Pan Koźmiński buduje dworzec i mały sklepik z gazetami i pamiątkami dla wygody pasażerów.

    Cytuj
  • 6 lis 2010

    no tak fajnie wszystko bo teraz wzmozone kontrole sa ale niestety przejda one skonczy sie afera krecona przez media i podejrzewam ze wszystko wroci do normy czyli styraych nawykow i bicia rekordiow przez"busiarzy"

    Cytuj
  • 6 lis 2010

    ogłaszam konkurs na najbardziej zwaiowaną jazdę busem. Kryteria ocen:
    - Liczba osób w jednym busie
    - ilość złamanych przepisów
    - najbardziej extremalny manewr
    Wszystkie filmy proszę o przesyłanie na kanał youtube. i umieszczenie linku na tym forum.

    Cytuj
  • Bartek Bartkowski 6 lis 2010

    [quote]ogłaszam konkurs na najbardziej zwaiowaną jazdę busem. Kryteria ocen:
    - Liczba osób w jednym busie
    - ilość złamanych przepisów
    - najbardziej extremalny manewr
    Wszystkie filmy proszę o przesyłanie na kanał youtube. i umieszczenie linku na tym forum. [/quote]

    swietny pomysl :D

    Cytuj
  • 9 lis 2010

    a wiecie może jak ma na imię kierowca, który jeździ najczęściej zielonym busem, wiek około 30, włosy czarne, dość przystojny, uśmiechnięty, ma trochę nadwagi???;-)

    Cytuj
  • adzygmunt 9 lis 2010

    Hm - to nie portal randkowy hi, hi!

    Cytuj
  • 9 lis 2010

    no niby nie, ale to jedyne miejsce gdzie mogę uzyskać jakieś info na temat tego pana :D

    Cytuj
  • 9 lis 2010

    do okruszynki- to jest Murzyn;)

    Cytuj
  • 9 lis 2010

    Taak?? no ok dzięki, ale przecież nie powiem mu np. jak będę wysiadać "dziękuję Panie Murzyn" ;). nie macie jakichś bliższych info?przynajmniej imię... ;DDD

    Cytuj
  • 9 lis 2010

    Jeśli dobrze kojarzę to Łukasz

    Cytuj
  • 9 lis 2010

    Dziękuję wam za pomoc!mam nadzieje że wiecie o którego mi chodzi, bo w sumie tylko on jest przystojny z nich wszytskich hihi ;D

    Cytuj
  • 9 lis 2010

    do okruszynki - to Z PEWNOŚCIĄ jest Łukasz :), niestety, zajęty...

    Cytuj
  • 9 lis 2010

    ooo...jaka szkoda.ale dzięki za info. Tak miło sie z nim czasem jeździ i miło popatrzeć...

    Cytuj
  • 11 lis 2010

    pks czeka byl napis na chemiku/do tygodnia bedziecie marznac 2h na przystanku kazdy ma jak w banku

    Cytuj
  • 11 lis 2010

    kto bidulo cie wezmie potem,pks czeka albo konczyny dolne zostana,oni tez maja foto i kamery

    Cytuj
  • 11 lis 2010

    Witam, czy wie ktoś czy jutro busy jeżdżą wg zwykłego rozkładu czy innego? Chodzi mi konkretnie o linię Świątniki- Myślenice i Myślenice- Dobczyce. Będę wdzięczna za info :)

    Cytuj
  • 14 lis 2010

    do okruszynki:
    Chciałem cię poinformować,że Łukasz (jeśli o niego chodzi) jest już od dawna zajęty i z tego co wiem zaręczony więc nie masz szans. nie jedna taka była co do niego dymiła i nawet na nią nie spojrzał wiem bo sam z nim gadałem. chyba jest ślepo zakochany.....

    1 Cytuj
  • 14 lis 2010

    zajęty, zajęty. a ta jego blondyna to niezła dupa ;PPP sam bym taką chciał :)

    1 Cytuj

Odpowiedz